۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

کاشت ابرو عملی است که با استفاده از تارهای موی خود افراد و پس از طراحی قالب کاشت ابرو ها در بهترین مرکز کاشت ابرو انجام می‌شود. تنها عملی است که به صورت طبیعی ابروهای از دست رفته را ترمیم و تارهای طبیعی را جایگزین کارهایی که دچار ریزش شده اند می کند. کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی باید با یک روش مناسب و با استفاده از امکانات و تجهیزات کاربردی انجام شود. زیرا یک روش خوب که در آن از دستگاه های مدرن و پیشرفته استفاده می شود. در حصول نتیجه بسیار موثر است. خدمات مربوط به این عمل معمولا در کلینیک هایی که کاشت مو انجام می‌دهند برای علاقمندان عمل کاشت ابرو ارائه می شود. اما قبل از اقدام جدی برای این عمل باید از معتبر بودن کلینیک مطمئن شویم.
به علت این که ابروها نقش بسزایی در زیبایی چهره هر فرد ایفا می کنند عمل کاشت ابرو بدون جراحی بسیار محبوب شده تا با استفاده از آن بتوان به حالت طبیعی ابرو ها را ترمیم کرد و ظاهر دلخواه را در ابروها به وجود آورد. برای این عمل و روش های زیادی تاکنون ارائه شده که در هر روش سعی شده روش های قبلی اصلاح شود. عوارض کاشت ابرو پس از عمل به حداقل کاهش پیدا کند تا افراد برای انجام این عمل نگرانی خاصی نداشته باشند.

 

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی یعنی این که در هنگام عمل کاشت ابرو زاویه مناسب تارهای کاشته شده رعایت شود. تا پس از دوران بهبودی و رشد مجدد موهای کاشته شده آنها به صورت خوابیده نسبت به پوست صورت رشد کنند و کاملا شبیه به ابروهای طبیعی باشند. با گذشت زمان برای اینکه امکان رعایت زاویه خوابیده در هنگام کاشت تارهای ابرو دستگاههای پیشرفته و دقیق ارائه شد. که با استفاده از آنها در جهت و زاویه مناسب کاشته شوند.

ادامه مطلب  قیمت کاشت ابرو بدون جراحی به روش LHE

نکات مهم در عمل کاشت ابرو:

 • امکان کاشت تارها با حداکثر تراکم
 • استفاده از روشی که عوارض نداشته باشد
 • کاشت تار ها با زاویه کاملا خوابیده
 • برداشتن تارهای مناسب و گزینش شده برای کاشت
 • توجه به ضخامت تار هایی که برای ابرو برداشته میشوند
 • هزینه اعلامی برای عمل کاشت ابرو باید منصفانه باشد
 • هزینه این عمل برای هر فرد به صورت جداگانه برآورد می‌شود
 • انجام عمل در کوتاه ترین زمان
 • توجه به سلیقه و خواست مراجعه کنندگان

در یک عمل خوب برای کاشت ابرو که در کلینیکی مطمئن انجام می شود تمامی نکات بالا باید وجود داشته باشد. تا افراد پس از عمل رضایتمندی کامل داشته باشند و حتی دیگران را برای انجام این عمل تشویق کنند.

مراحل انجام عمل کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

مرحله اول

در مرحله اول معمولاً در اکثر روش ها باید قالب مورد نظر برای کاشت ابرو ها طراحی شود. این کار با استفاده از تجهیزات دقیق به صورت کاملاً قرینه انجام می شود. تا پس از عمل کاشت ابرو ها تقارن زیبایی داشته باشند.
در طراحی قالب کاشت ابرو ها نوع رویش ابرو های خود فرد همچنین تناسب این قالب با سایر اعضای چهره سنجیده می‌شود. تا بهترین ظاهر پس از انجام عمل در ابروهای افراد به وجود بیاید. طراحی این قالب هیچ محدودیتی ندارد و برای هر فردی متناسب با چهره او انجام می‌شود. از عمل کاشت ابروی یک عمل منحصر به فرد است تا برای هرکس بهترین نتیجه حاصل شود.

مرحله دوم

مرحله دوم برداشتن تارهای مناسب برای کاشت در ناحیه ابرو است که این کارها باید از نظر ضخامت و زاویه رشد بیشترین شباهت را به تارهای ابرو داشته باشند. تا پس از عمل نتیجه هرچه طبیعی تر باشد. معمولاً تارهای موی که پشت گوش میرویند بسیار شبیه به تارهای ابرو هستند. زیرا هم زاویه رشد خوابیده ای دارند و هم به صورت دانه‌ ای رشد می‌کنند و ضخامت آنها نسبتاً شبیه به موهای ابرو است.

ادامه مطلب  بانک مو چیست؟ (بررسی کامل + تاثیرات)

در برخی از روش ها این مرحله نیاز به ایجاد برش جراحی دارد. در ناحیه بانک مو یک برش ایجاد می شود تا بتوانند موها را برداشت کنند. در برخی دیگر از روش‌ها تارهای مناسب برای برداشت باید از قبل کوتاه یا تراشیده شوند. البته در روش های جدید که بیشتر توضیح خواهیم داد سعی شده که انجام عمل راحت‌تر و این مراحل حذف شود. تا هم انجام عمل سرعت داشته باشد و هم هیچ عوارضی پس از عمل وجود نداشته باشد.

مرحله سوم

مرحله سوم کاشتن تارهای موی برداشت شده در قالب طراحی شده است که این مرحله تاثیر بسیاری بر طبیعی شدن نتیجه دارد. زیرا تارهای ابرو باید با حداکثر تراکم و در جهت و زاویه مناسب کاشته شوند. تا طبیعی ترین نتیجه به وجود بیاید.

بهترین روش کاشت ابرو حرفه‌ای با خواب طبیعی:

با گذشت زمان ارائه روشهای بهتر برای این عمل روش‌های قبلی فراموش شدند. زیرا معمولاً انجام عمل با استفاده از آنها بسیار سخت و وقت گیر بود به علاوه که عوارض زیادی هم داشت.

جدیدترین روش کاشت ابرو حرفه‌ای با خواب طبیعی روش ال اچ ای اصل که بهترین و پیشرفته ترین تکنیک ارائه شده برای کاشت ابرو در حال حاضر است و برای اولین بار در ایران و دنیا انجام می‌شود. در این روش نه تنها برای برداشتن تارهای مو نیازی به ایجاد برش جراحی نیست. بلکه حتی نیازی به کوتاه کردن موهای موردنظر برای برداشت هم نیست و تارهای بلند مو برداشت می شود.

این روش انجام عمل را در کوتاه‌ترین زمان ممکن کرده و با استفاده از دستگاه های بسیار پیشرفته باعث شده که هیچ نوع عوارضی پس از عمل به وجود نیاید. ابروها پس از دوران بهبودی در زاویه مناسب و جهت درست به رشد خود ادامه بدهند.
ابروها پس از عمل کاشت قابلیت رشد دارند پس نیاز به اصلاح کردن هم دارند. حتی می‌توان آنها را رنگ کرد و هیچ مشکلی برای آنها پیش نمی آید و دچار ریزش نمی شوند.

ادامه مطلب  پیوند ابرو با حقایقی باورنکردنی ( راهنمای کامل )

خلاصه:

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی امروزه روش های متعددی دارد. اما معمولا افراد به دنبال آسان ترین روش هستند. تا در کمترین زمان بهترین نتیجه را بگیرند. این هدف توسط روش ال اچ ای دست یافتنی شده و این روش با پیشرفته ترین متد و دستگاه ها انجام عمل را با آسان ترین این راه ممکن کرده است.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

6 پاسخ

 1. سلام آقای دکتر. هزینه تزریق ژل باسن چقدره؟ آیا درد داره؟

 2. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

 3. سلام وقتتون بخیر
  روی ابروهای کاشت شده رو میشه لیفت و لمینت انجام داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)