8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

کاشت ابرو LHE برای اولین بار در ایران

کاشت ابرو LHE در ایران برای اولین بار؛ برای انجام هر عملی قبل از انجام باید پیامد‌های مثبت و منفی آن سنجیده شود. با شناخت کامل اقدام و تصمیم‌گیری شود. تا پس از انجام عمل اتفاقات ناگواری ناشی از عدم آگاهی کامل رخ ندهد. حال ممکن است این اطلاعات از متخصص مربوطه اخذ شود. یا از طریق اینترنت و یا حتی از طریق کسانی که قبلاً این گونه اعمال را انجام داده‌اند. به هر حال آنچه مهم است شیوه‌ی به دست آوردن آگاهی نیست بلکه صحت این اطلاعات است.

LHE برای اولین بار در ایران

کاشت ابرو LHE برای اولین بار در ایران از آن دسته عمل‌هایی هست که امروزه برای آسایش و خرسندی بیشتر متقاضیان با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و مطابق با علم روز دنیا طراحی شده است و برای اولین بار اجرا می‌شود. در حال حاضر کسب اطلاعات از روش‌های مختلف کاشت ابرو کار سختی نیست. با یک سرچ کوتاه می‌تواند اطلاعات مفیدی را به دست آورد. اما کاشت ابرو به روش ال اچ ای برای اولین بار در ایران اعمال می‌شود. لازم است که اطلاع رسانی در مورد این متد به همه مردم علی الخصوص متقاضیان انجام شود.

کاشت ابرو به روش LHE برای اولین بار در ایران در پی کسب رضایتمندی کامل مراجعه کنندگان است. تا نه تنها نسبت به سایر روش‌‌ها برای زیبایی ابرو برتری قابل توجهی داشته باشد بلکه نسبت به سایر تکنیک‌های کاشت ابرو هم در جایگاه رفیع‌تری باشد.

اساساً در سال ‌های اخیر مراجعه برای کاشتن ابرو بیش از پیش است. چرا که اکثر کسانی که با روش‌های دیگر به ترمیم ابروی خود پرداخته‌‌اند رضایت کامل داشته‌اند.

آیا می‌توان LHE در ایران را روشی طبیعی دانست؟ کاشت ابرو طبیعی

کلا نتیجه‌ی کاشتن ابرو را نمی‌‌توان با اعمالی نظیر تاتو یا هاشور مقایسه کرد. به علت جلوه‌ی مصنوعی تاتو و هاشور روی ابرو اصلاً مراجعه نکنند. از انجام این اعمال صرف نظر کنند. برخی هم ممکن است مراجعه کنند و پس از گذشت مدتی از نتیجه راضی نباشند. در هر دو حالت به فکر عمل بهتری با نتیجه دهی مناسب تر می‌‌افتند.

ادامه مطلب  هاشور ابرو چیست و کجا به کار می‌آید؟

مزایایی که مراجعان را علاقه‌‌مند به عمل کاشت ابرو می‌کند چیست؟

به طور کلی اقدام برای عمل‌های زیبایی فقط و فقط برای بهتر شدن ظاهر عضو مد نظر است. تا دغدغه‌های انسان نسبت به آن عضو و عدم ظاهر مناسب آن پایان یابد. پس از صحبت کردن در مورد نتیجه دهی مطمئن و آسایش خاطر برای اقدام به عمل در عمل‌های زیبایی بسیار مهم است. به این دلیل که عمل نباید نقطه شروع نگرانی‌های فرد برای ظاهر خود باشد. قرار است با انجام عمل آرامش به زندگی فرد برگردد تا احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد.

می توان گفت مهمترین و حائز اهمیت ترین مزیت عمل کاشت ابرو LHE در ایران دائمی بودن آن است. عمل کاشت ابرو یک بار برای همیشه انجام می‌شود. تا شخص از لزوم مراجعه‌های مداوم برای حفظ ظاهر مناسب ابروها رهایی یابد. مطمئن باشد که عمل را انجام می‌دهد، پس از آن در مدتی بسیار طولانی نتیجه‌ی آن باقی می‌ماند.

این درحالی است که همان طور که می‌دانیم پس از انجام اعمالی مثل تاتو لازم است که در دوره های متفاوت دوباره مراجعه و ابروهای خود را ترمیم کنیم. تا از ظاهر اولیه فاصله نگیرند و مثلاً رنگ یا حالت آنها از آن چیزی که دلخواه ما بوده خارج نشود. این مسئله به خودی خود یعنی دغدغه های ما پایان نیافته است. اتفاقاً لازم است در دوره‌های زمانی مختلف نگران ابروهای خود باشیم و وقتی را برای انجام این اعمال خالی کنیم.

کاشت ابرو LHE برای اولین بار در ایران به سهل الوصول ترین حالت ممکن این عمل را انجام می‌دهد. تا نه تنها در حین عمل نیازی به برش و بخیه نباشد بلکه پس از آن هم نیازی به مراقبت های سفت و سخت نباشد و ابروها به سرعت حالت مورد پسند متقاضی را پیدا کنند.

ادامه مطلب  جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

یکی دیگر از علل بسیار مهم محبوبیت عمل کاشت ابرو در مقایسه با سایر روش‌ها این است که نتیجه عمل کاملاً طبیعی است. انگار تار‌های طبیعی ابروهای خود فرد از ابتدا به همین حالت بوده است و عملی روی آن انجام نشده. یک مزیت دیگر این است که قالب و شکل کاشت ابرو هیچ محدودیتی ندارد. همان طور که دل خواه فرد از انجام می شود. با این کار نتیجه عمل کاشت ابرو هرچه بیشتر به نظر متقاضی نزدیک می‌شود. احتمال نارضایتی یا پشیمانی پس از عمل را به صفر می رساند. به این خاطر که همه مراحل به خواست او پیش رفته است و در هیچ کجا اجباری نبوده.

حتی اگر بگوییم نتیجه ی کاشت ابرو از ابروهای طبیعی خود فرد هم بهتر می ‌شود زیاده روی نکرده‌ایم. به این دلیل که حالت طبیعی ابروها معمولاً قرینه نیستند. بلکه ما تلاش می ‌کنیم در نحوه تمیز کردن یا چیدن آن ها تقارن ایجاد کنیم. گاهی موفق می‌ شویم گاهی هم خیر. اما عمل کاشت ابرو برای هر دو ابرو کاملاً قرینه انجام می‌شود در نتیجه با ایجاد تناسب ای زیبا بین سمت چپ و سمت راست چهره زیبایی بیشتری را به همراه می‌‌آورد.

آیا امکان ریزش ابروها پس از کاشت LHE وجود دارد؟

این موضوع هم می‌تواند یکی از علل برتری روش کاشت ابرو LHE در ایران باشد که امکان ریزش ابرو پس از کاشت وجود ندارد. ابروها به همان حالت پرتراکم و در همان حالتی که کاشته شده اند باقی خواهند ماند.

LHE در کلینیک سعادت آباد

کاشت ابرو LHE برای اولین بار در ایران با جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا انجام می‌شود. تا علاوه بر اینکه از ریزش ابروها پس از عمل جلوگیری شود. آن ها مدت بسیار طولانی به همان حالت اوایل عمل بمانند قوام کافی را هم داشته باشند. همچنان که قابل رشد هستند. روش LHE در ایران به روز‌ترین روش ارائه شده برای کاشتن ابرو است. هم مزیت‌های روش‌های قبلی کاشت ابرو را دارد. هم معایب روش‌های قبلی را کاملا از بین برده تا دستیابی به نتیجه بسیار آسان باشد.

برای دریافت مشاوره و نوبت انجام کاشت ابرو LHE در ایران و کلینیک سعادت آباد با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس حاصل فرمائیدو مشاورن ما راهنمایی لازم را به شما خواهند داد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.