۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

کاشت ابرو طبیعی و حرفه‌ای در یم جلسه

کاشت ابرو طبیعی و حرفه‌ای در یم جلسه

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی؛ بسیار مهم است که عمل کاشت ابرو به صورت کاملاً حرفه‌ای و با استفاده از روش‌های کاربردی انجام شود. تا امکان حصول نتیجه دلخواه بیشتر شود و نتیجه عمل همان چیزی باشد که مراجعه کنندگان انتظار داشتند. عمل کاشت ابرو امروزه یکی از محبوب ترین عمل‌های زیبایی است. زیرا ابروها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره می‌گذارند و قالب صورت را تشکیل می‌دهند.

داشتن ابروهای زیبا و سالم نقطه قوت چهره هر فرد به حساب می‌آید. با توجه به اینکه نتیجه عمل کاشت ابرو کاملاً طبیعی است. هیچ اثر مصنوعی از عمل باقی نمی‌ماند. این عمل هم در بین خانم‌ها و هم در بین آقایان محبوب است تا با استفاده از آن به طبیعی‌ترین شکل ابروهای خود را به صورت دائمی ترمیم کنند.

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی بهترین راه حل برای زیباسازی ظاهر ابروها به صورت دائمی است. تا افراد یکبار برای همیشه مشکل ریزش یا ظاهر ناخوشایند ابروها را حل کنند. پس از آن از ابروهای سالم و پر تراکم خود لذت ببرند. کاشت ابرو حتما باید با یک روش خوب و کاربردی انجام شود و حتما تحت نظر متخصص در کلینیک‌های معتبر باشد. تا تضمینی برای حصول نتیجه به حساب بیاید و افراد با آرامش خاطر برای عمل مراجعه کنند.

روش‌های کاشت ابرو با خواب طبیعی

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی امروزه در کلینیک‌های ایران هم انجام می‌شود. روش‌های مختلفی تاکنون برای انجام این عمل ارائه شده که در روش‌های جدید مزایای این عمل بیشتر شده و معایب روش‌های قبلی از بین رفته. در حال حاضر این عمل بسیار پیشرفته شده است که برای هر فرد می‌توان نتیجه دلخواه او را حاصل کرد. تا در کوتاه‌ترین زمان بتواند نتیجه عمل را مشاهده کند.

برای طبیعی‌تر شدن نتیجه عمل کاشت ابرو یکسری نکات باید مورد توجه قرار بگیرد. یکی از مهمترین این نکات رعایت خواب طبیعی ابروها است. زیرا اگر ابروها در هنگام کاشت زاویه خوابیده نداشته باشند پس از عمل حالت مسواکی پیدا می‌کنند. به حالت عمود نسبت به پوست صورت رشد می کنند که این موضوع ظاهر طبیعی ابروها را از بین میبرد. به همین علت قبل از اقدام جدی برای انجام انواع کاشت ابرو حتماً باید یک روش مناسب در کلینیک مطمئن انتخاب شود. تا افراد مطمئن باشند که نتیجه حاصل شده چیزی جز آنچه می خواهند نیست و ابروها پس از عمل کاشت کاملاً طبیعی هستند.

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی امروزه بسیار رایج شده و در سال‌های اخیر هم روش‌های بسیار خوب و کاربردی برای انجام آن توسط کلینیک‌ها ارائه شده تا با استفاده از آنها نتیجه به راحتی حاصل شود. این عمل برای همه افراد بدون توجه به اینکه به چه علت از ظاهر فعلی ابروهای خود راضی نیستند انجام می‌شود. برای همه نتیجه‌ی عمل کاشت ابرو به بهترین نحو حاصل می‌شود.

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

بهترین تکنیک کاشت ابرو

یک تکنیک خوب، تکنیکی است که برای عمل کاشت ابرو حرفه ای با خواب طبیعی، نتیجه طبیعی را برای افراد به وجود می‌آورد. پس از عمل هم عوارضی وجود ندارد و دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد. روش‌های زیادی برای کاشت ابرو وجود دارند. برخی از این روش‌ها به شرح زیر هستند.

روش ال اچ ای یکی دیگر از چندین تکنیک کاشتن ابرو است؛ بهترین تکنیک موجود برای عمل کاشت ابرو حرفه ای با خواب طبیعی است که به معنای برداشتن تارهای بلند مو است. نیازی به کوتاهی یا تراشیدن تارهای ناحیه بانک مو پیش از برداشتن آنها نیست. این موضوع برای خانم‌ها بسیار مهم است. زیرا معمولا موهای خانم‌ها بلند است. اگر در یک ناحیه و مساحت مشخص مثلاً یک سانتی متر مربع از موهای آنها کوتاه شود پس از عمل ظاهر ناخوشایندی دارد.

چرا روش ال اچ ای

چرا می‌گوییم این روش بهترین و پیشرفته‌ترین روش موجود برای عمل کاشت ابرو حرفه‌ای با خواب طبیعی است؟ در حال حاضر با توجه به اینکه عمل کاشت ابرو متقاضیان و علاقه‌مندان زیادی دارد. روش‌های متعددی هم برای انجام آن وجود دارد که انتخاب یک روش از بین سایر روش ها باید دلایل قانع کننده‌ای داشته باشد.

چرا روش LHE؟ کاشت ابرو LHE برای اولین بار در ایران

کاشت ابرو به روش ال اچ ای بهترین راه برای کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی است. زیرا این روش بدون جراحی انجام می‌شود. برداشتن تارهای مو نیازی به ایجاد برش جراحی ندارد. عدم نیاز به ایجاد برش جراحی باعث می‌شود که مرحله بخیه زدن هم حذف شود. بنابراین انجام عمل با حداکثر سرعت و در کمترین زمان ممکن می‌شود. علاوه بر این هیچ درد و خونریزی هنگام انجام عمل وجود ندارد.   در متد ال اچ ای تارهای بلند مو معمولاً از ناحیه پشت گوش برداشت می‌شوند. به نحوی که به ریشه موها آسیب نرسد. سپس این تارهای گزینش شده با حداکثر تراکم در خواب و جهت مناسب در قالب طراحی شده برای ابرو ها کاشته می‌شوند. این در حالی است که هیچ یک از روش‌های مرسوم دیگر برای ترمیم ابرو ها مانند تاتو یا هاشور نمی‌تواند نتیجه طبیعی ایجاد کند. تنها با استفاده از تزریق رنگ به ترمیم ظاهر ابروها می‌پردازد.

ادامه مطلب  هزینه کاشت ابرو به روش بایوگرافت

کاشت ابرو lhe با خواب و جهت مناسب

در استفاده از روش ال اچ ای کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی انجام می‌شود و نیازی به ایجاد هیچ برش جراحی نیست. تارهای مو بدون نیاز به برش معمولاً از ناحیه پشت گوش با استفاده از دستگاهی برداشته می‌شوند که به ریشه های مو هم آسیب نمی‌رساند.

کاشتن ابرو در این روش با خواب و جهت مناسب انجام می‌شود. از مهمترین ویژگی‌های یک عمل خوب برای کاشت ابرو حرفه ای با خواب طبیعی این است که نتیجه به صورت کاملاً طبیعی ایجاد شود. خواب ابرو یعنی اینکه تارهای برداشته شده با زاویه کاملا خوابیده نسبت به پوست صورت در قالب طراحی شده برای کاشت ابرو کاشته شوند.

رعایت خواب ابرو در زیبا شدن نتیجه نهایی عمل کاشت بسیار موثر است. باعث می‌شود که پس از عمل ابروها به صورت قائم نسبت به پوست رشد نکنند و حالت مسواکی پیدا نکنند. استفاده از دستگاه‌های مدرن و جدید در این روش باعث شده که امکان رعایت خواب مناسب در هنگام کاشت ابروها وجود داشته باشد. هیچ نگرانی برای ایجاد حالت مسواکی پس از استفاده از روش ال اچ ای وجود نداشته باشد.

ادامه مطلب  یکسال بعد از کاشت ابرو

همچنین در هنگام کاشت تارهای مو باید جهت مناسب و طبیعی رشد ابرو ها مورد توجه قرار بگیرد. زیرا معمولا در ناحیه ابتدایی ابروها آنها رو به بالا رشد می‌‌کنند. اما هر چه که به قسمت انتهایی ابروها پیش می‌رویم تارهای مو رو به پایین رشد می‌کنند.

علاوه بر همه این مسائل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و مدرن باعث می‌شود که امکان کاشت ابروها با حداکثر تراکم وجود داشته باشد. هیچ زخم یا التهابی هنگام کاش تارهای مو به وجود نیاید. این عمل با استفاده از بی‌حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی کامل انجام می‌‌شود. تا افراد هیچ دردی احساس نکنند و همچنین عوارض داروهای بیهوشی کامل هم وجود ندارد.

چه روش‌های دیگری برای کاشت حرفه‌ای وجود دارد؟ جدیدترین روش کاشت ابرو

روش ال اچی برای کاشت با خواب طبیعی چه مزایایی دارد؟

 • ایجاد ابروهای طبیعی
 • دائمی بودن نتیجه
 • عدم ایجاد عوارض پس از عمل
 • هزینه مناسب و منصفانه نسبت به نتیجه
 • طراحی قالب کاشت ابرو مطابق با سلیقه متقاضیان
 • داشتن ابروهای زنده و قابل رشد
 • قابلیت رنگ کردن ابروها پس از دوران بهبودی
 • قابلیت استفاده از لوازم آرایشی برای ابروها

تمامی مزایای فوق الذکر باعث شده که این روش برای کاشت ابرو حرفه‌ای با خواب طبیعی بسیار محبوب باشد. نسبت به روش‌های دیگر مطمئن‌تر و قابل اطمینان تر باشد. تا افراد با آرامش خاطر و بدون نگرانی از ایجاد عوارض این عمل را انجام دهند. برای همیشه از نتیجه حاصله مطابق با میل خودشان لذت ببرند.

روش ال اچ ای در ایران هم در کلینیک کاشت ابرو ماه زر، بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران، برای علاقمندان انجام می‌شود. تا در کشور خودمان هم از مزایای این روش بهره‌مند شویم و امکان انجام این عمل به ساده‌ترین روش در کوتاه‌ترین زمان فراهم شود.

علل مختلفی باعث ریزش ابرو یا توقف رشد آن ها می‌شوند که فارغ از سن و جنسیت ممکن است برای هر فردی این عوامل به وجود بیایند برای همین عمل کاشت ابرو هم بدون محدودیت سنی و جنسیتی برای هر فردی انجام می‌شود. این عمل برای هر فردی فارغ از اینکه به چه علت در حال حاضر از ظاهر ابروهای خود راضی نیست انجام می‌شود. برای هر فردی نتیجه‌ای بسیار خوب خواهد داشت. حتی کسانی که پس از انجام تاتو برای عمل کاشت ابرو مراجعه می‌کنند.

ادامه مطلب  نکته مهم در کاشت ابرو

ویژگی‌های یک کلینیک خوب برای کاشت ابرو طبیعی

 • نوبت دهی به متقاضیان در یک زمان معقول
 • داشتن مجوز های مربوطه برای انجام عمل
 • پاسخ دادن به سوالات متقاضیان و رفع ابهام از آنها
 • استفاده از متخصصان مجرب که خوش سابقه و خوشنام هستند
 • ارائه بهترین روش ها
 • استفاده از جدیدترین روش های ارائه شده برای عمل کاشت ابرو
 • توجه به سلیقه و خواست مراجعه کنندگان
 • استفاده از داروهای بی حسی موضعی هنگام انجام عمل
 • بهره مندی از امکانات و تجهیزات کافی برای عمل
 • ارائه عکس از افرادی که تجربه عمل کاشت ابرو را داشته اند
 • و…
تمامی این موارد باعث می شود که یک کلینیک در عمل کاشت ابرو اطمینان افراد را جلب کند. باعث شود افراد بدون نگرانی و با آرامش خاطر برای این عمل به کلینیک آن‌ها مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره کاشت حرفه ای ابرو با خواب طبیعی می‌توانید مقاله کاشت ابرو طبیعی را نیز مطالعه کنید.

اهمیت کاشت ابرو با خواب مناسب

چرا کاشتن تارهای ابرو به صورت دانه ای در جهت و خواب مناسب یکی از مهمترین ویژگی های عمل کاشت ابرو است؟

با اینکه عمل کاشت ابرو بسیار پیشرفت کرده و تجهیزات خوب و کاربردی برای این عمل وجود دارد اما همچنان لازم است برخی نکات مهم در عمل توسط متخصص و کلینیک متصدی رعایت شود. تمام این نکات باعث می شوند که نتیجه عمل طبیعی تر باشد و هیچ جلوه مصنوعی ایجاد نشود پس به خواست مراجعه‌ کنندگان نزدیکتر می‌ شود و متقاضیان این عمل روزبه‌روز افزایش می یابد.

یکی از مهمترین نکات در عمل کاشت ابرو رعایت خواب مناسب است یعنی ابروها باید با زاویه ای درست و کاملاً شبیه ابروهای طبیعی کاشته شوند‌‌. یکی از ویژگی های منحصر به فرد عمل کاشت ابرو این است که پس از انجام عمل ابرو ها دارای قابلیت رشد هستند و مانند ابرو های طبیعی باید اصلاح شوند پس اگر ابرو ها با خواب مناسب کاشتن شوند در زمان رشد حالتی مصنوعی خواهند داشت.

 

متقاضیان کاشت ابرو حرفه‌ای

چه کسانی متقاضیان کاشت ابرو حرفه‌ای با خواب طبیعی هستند؟ بسیاری از افراد هستند که از ظاهر طبیعی و خدادادی ابروهای خود راضی نیستند. به صورت ژنتیکی ابروهای کم تراکم یا نازکی دارند که به دنبال راه حلی برای ترمیم طبیعی ابروهای خود می‌گردند. برای این افراد استفاده از عمل کاشت ابرو با خواب طبیعی بهترین توصیه است. زیرا این عمل تنها راه ترمیم طبیعی ابروها است. تا به ظاهر دلخواه خود برسند. به صورت دائمی از دغدغه‌های ناشی از ظاهر ابرو‌ها رهایی یابند. همچنین پس از عمل هیچ ظاهر مصنوعی باقی نمی‌ماند. نتیجه عمل به قدری طبیعی خواهد بود که هیچ کس متوجه انجام عمل کاشتن ابرو در افراد نمی‌شود. بنابراین این عمل هم در بین خانم‌ها هم در بین آقایان محبوب است. دسته دیگر از کسانی که برای عمل کاشت ابرو حرفه ای با خواب طبیعی مراجعه می‌کنند کسانی هستند که در اثر افزایش سن یا در اثر برداشتن و اصلاح نادرست ابروهای خود به مرور زمان دچار ریزش یا کم تراکمی می‌شوند. این افراد معمولاً به دنبال راه‌حلی هستند که نتیجه آن دائمی باشد. برای همیشه به نگرانی های خود پایان بدهند. تنها راهی که نتیجه دائمی دارد و پس از آن ابروها زنده و قابل رشد هستند عمل کاشتن ابرو است. در برخی مواقع هم افراد ابتدا برای ترمیم ابروهای خود و سایر روش‌های مرسوم استفاده می‌کنند اما پس از مشاهده نتیجه یا گذشت زمان از عمل ناراضی هستند و مایل به استفاده از یک روش بهتر برای ترمیم دائمی ابروهای خود هستند. عمل کاشت ابرو برای این دسته از افراد هم انجام می‌شود حتی کسانی که تاتو دارند و نمی‌خواهند تاتوی خود را لیزر یا کاملاً از بین ببرند هم عمل کاشت ابرو روی تاتو انجام می‌شود و نتیجه به خوبی حاصل می‌شود.

ادامه مطلب  چه افرادی کاندید مناسب کاشت ابرو هستند؟

کاشت ابرو با خواب طبیعی در کلینیک ماه زر

کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی امروزه روش های متعددی دارد اما جدیدترین و مطمئن ترین روش ارائه شده بدون برش جراحی و عدم نیاز به کوتاهی تارهای مو روش ال اچ ای است که ابرو‌های قابل رشد با تمام ویژگی‌های طبیعی برای افراد ایجاد می‌کند. با این حال برای انتخاب روش مناسب برای کاشت با خواب طبیعی ابرو می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

خلاصه اینکه عمل کاشت ابرو حرفه‌ ای با خواب طبیعی علاوه بر اینکه محدودیت سنی و جنسیتی ندارد و فارغ از اینکه افراد به چه علتی در حال حاضر از ظاهر ابروهای خود راضی نیست سنگ برای همه انجام می‌شود. کاشت ابرو حرفه ای با خواب طبیعی باید بدون ایجاد عوارض و در حداقل تعداد جلسات برای افراد انجام شود تا پس از عمل دغدغه‌های جدیدی برای افراد ایجاد نشود و دوران بهبودی هم بسیار کوتاه باشد تا پس از عمل به راحتی به کارهای روزمره خود بپردازند.

 

سوالات متداول

 • آیا کاشت ابرو با خواب طبیعی ایمن است؟

بله، کاشت ابرو با خواب طبیعی ایمن است، اگر توسط یک پزشک مجرب و حرفه‌ای انجام شود.

 • آیا ابرو با خواب طبیعی قابلیت بازگشت به شکل طبیعی را دارد؟

بله، ابرو با خواب طبیعی به طور کلی شکل طبیعی و قابل تطبیق به چهره فرد را می‌دهد.

 • آیا ابرو با خواب طبیعی با گذشت زمان تغییر می‌کند؟

خیر، ابرو با خواب طبیعی با گذشت زمان تغییر نمی‌کند و شکل آن ثابت خواهد ماند.

 • آیا برای نگهداری ابرو با خواب طبیعی نیاز به مراقبت خاصی داریم؟

خیر، برای نگهداری ابرو با خواب طبیعی نیازی به مراقبت خاصی نیست؛ اما ممکن است پزشک مراحلی از مراقبت پس از عمل را توصیه کند.

جستجو مرتبط کاربران:

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

10 پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر
  روی ابروهای کاشت شده رو میشه لیفت و لمینت انجام داد

 2. سلام
  شما چه دستگاهی دارین توی کلینیک برای لیزر موهای زائد؟ و اینکه جواب میده چون من یه بار یه جا رفتم ولی جواب خوبی نگرفتم از دستگاهشون

 3. سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون … این ژل لب ماندگاری خوبی داره ؟ و اینکه بدون درده ؟ هزینه تزریق ژل لب نورامیس رو هم میتونم بدونم؟

  1. سلام دوست عزیز. اطلاعات ژل را باید در وبسایت تزریق ما مطالعه کنید. اطلاعات تکمیلی را می‌توانید در وبسایت مرکز تزریق ما به نشانی https://drlaghari.com/ مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو