۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

آیا کاشت ابرو نیاز به بیهوشی دارد؟

برای کاشت ابرو بیهوشی دارد؟

برای کاشت ابرو بیهوشی دارد؟

جراحی برای کاشت ابرو بیهوشی دارد؟ آیا کاشت ابرو نیاز به بیهوشی دارد؟ از مواردی که افراد درباره آن قبل از کاشت ابرو سوال می‌کنند و مممکن است کمی نگران باشند این است که آیا کاشت ابرو نیاز به بیهوشی دارد؟ بله! کاشت ابرو بیهوشی دارد. بنا بر روش کاشت ابرو که برای شما انتخاب می شود، روش بیهوشی نیز متفاوت است. در این مقاله قصد داریم درباره بیهوشی در کاشت ابرو و انواع آن با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با انواع بیهوشی در کاشت ابرو

کاشت ابرو بیهوشی دارد و با توجه به روش‌های کاشت ابرو از بی‌حسی موضعی بیشتر استفاده می‌شود و بیهوشی‌های منطقه‌ای و بیهوشی عمومی بسیار به ندرت انجام می شود. به طور کلی، متخصصین زیبایی قادر هستند از سه نوع بیهوشی بسته به انواع کاشت ابرو استفاده کنند که به شرح زیر است.

بی‌حسی موضعی در کاشت ابرو

بیشتر درمان‌های کاشت ابرو بر پایه بی‌حسی موضعی است. این روش نسبت به دیگر روش‌های بیهوشی، بیشتر مورد استقبال پزشکان و مراجعین است. از مزایای آن هم سطحی بودن و ریکاوری سریع بعد از آن است. در این روش، بر طبق نظر پزشک معالج، داروی بی حسی و آرام بخش به زیر پوست شما تزریق می‌شود و بعد از ۱۰ دقیقه تاثیر خود را می گذارد. شما هیچ دردی را حس نخواهید کرد و بی حسی موضعی تا چندین ساعت تاثیر خود را خواهد داشت. روش پیوند ابرو بدون جراحی بارز‌ترین متدی است که طی آن از بی حسی موضعی بجای بیهوشی کاشت ابرو استفاده می‌شود

کاشت ابرو بدون بیهوشی

بیهوشی منطقه‌ای

آیا کاشت ابرو بیهوشی دارد؟ بله نوعی از بیهوشی وجود دارد به نام بیهوشی منطقه‌ای. این نوع بیهوشی شامل سه نوع نخاعی، اپیدورال و بازویی است و البته بیمار هوشیاری خود را از دست نمی‌دهد و فقط در ناحیه‌ای که کاشت روی آن انجام می‌شود، دردی را حس نمی‌کند.

ادامه مطلب  مزایا کاشت ابرو به روش fut چیست؟

بیهوشی عمومی در کاشت ابرو

بیهوشی عمومی همان نوعی است که در جراحی‌های اتاق عمل و عمل‌های باز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بیهوشی عمومی، فرد به خواب می‌رود و هوشیاری خود را از دست می‌دهد. این نوع بیهوشی در کاشتن ابرو هیچ کاربردی ندارد.

 

بیهوشی موضعی

بیهوشی موضعی به معنای بیهوشی منطقه‌ای است که فقط بخش مورد نظر بیمار را فرا می‌گیرد. این نوع بیهوشی برای بسیاری از بیماران مناسب است و می‌تواند راحتی بیشتری در طول فرآیند کاشت ابرو فراهم کند.

بیهوشی عمومی

در بیهوشی عمومی، بیمار کاملاً بیهوش می‌شود و از طریق داروهای خاص تحت تأثیر قرار می‌گیرد. این نوع بیهوشی ممکن است برای بعضی از بیماران مورد ترجیح باشد، اما با خطراتی همراه است که باید در نظر گرفته شوند.

آرام‌سازی

آرام‌سازی یک روش میانی بین بیهوشی موضعی و عمومی است که در بسیاری از موارد استفاده می‌شود. این روش باعث تسکین استرس و اضطراب بیماران می‌شود و در عین حال آنها را برای ادامه فرآیند آگاه می‌سازد.

 

فواید بی حسی موضعی در کاشت ابرو

در کاشت ابرو، به دلیل سبک بودن جراحی از بی حسی موضعی صورت استفاده می‌شود. زیرا دارای ریسک‌ها و عوارضی جدی است. در اکثر کاشت‌های کلینیک ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو در شهرک غرب، از بی‌حسی موضعی برای کاشت استفاده می‌شود.

از ویژگی‌های بی حسی موضعی در کاشتن ابرو، امنیت بیمار است. در واقع پوست و فولیکول‌های مو زیرپوستی واحدهایی بسیار حساس هستند و افزایش استرس وارد بر بیمار یا تهاجمی‌تر کردن درمان، ممکن است بر آن‌ها تاثیر گذارد. به همین علت، پزشکان معمولا در طول جلسه کاشت ابرو، چند آنتراک به پوست شما می‌دهند. این امکان را تنها با بیهوشی موضعی در اختیار دارید.

عوارض بی حسی موضعی در کاشت ابرو

در کنار مزایایی که ممکن است بی حسی موضعی داشته باشد، آمپول‌های بیهوشی و بی حسی موضعی در کاشت ابرو دارای عوارضی نیز هستند. البته لازم به ذکر است که این عوارض بسیار نادر و خفیف هستند. مهمترین عوارضی که در حال حاضر ممکن است در برخی بیماران ظاهر شود، شامل موارد زیر است.

کاشت ابرو نیاز به بیهوشی دارد؟

 • سوزن سوزن شدن پوست
 • سوزش سطحی
 • خارش نواحی ابرو
 • حساسیت به داروی بیهوشی

بیشتر بخوانید درباره: عوارض کاشت ابرو

راه های کاهش درد در کاشت ابرو چیست؟

یکی از دلایل بیهوشی کاشت ابرو درد است! برخی اوقات است که بیماران در ناحیه کاشت ابرو احساس درد دارند. این احساس درد البته موقتی و زودگذر است. برای پیشگیری و درمان عوارض قادر هستید به نکات زیر عمل کنید.

 • مصرف داروهای آرام بخش که مورد تایید و تجویز پزشک است.
 • نوشیدن آب و مایعات کافی و زیاد برای دفع هر چه زودتر مواد بیهوشی و بی حسی از بدن.
 • بالاتر نگه داشتن سطح سر از بدن هنگام استراحت و خواب.
 • کاربرد کمپرس سرد و گرم.

آیا کاشت ابرو درد دارد؟ درد کاشت ابرو

فاکتور‌های موثر بر نوع بیهوشی

در انتخاب نوع بیهوشی برای کاشت ابرو، فاکتورهای گوناگونی تأثیرگذار هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. این فاکتورها شامل وضعیت پزشکی بیمار، ترجیحات شخصی و نوع فرآیند جراحی می‌باشند.

وضعیت پزشکی بیمار از جمله مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب نوع بیهوشی است. پزشک برای تصمیم‌گیری درباره نوع بیهوشی، باید وضعیت سلامتی بیمار را کاملاً ارزیابی کند. به عنوان مثال، برخی بیماران ممکن است مشکلاتی داشته باشند که استفاده از بیهوشی عمومی برای آنها مناسب نباشد و بیهوشی موضعی یا آرام‌سازی بهترین گزینه باشد.

ترجیحات فردی نیز نقش مهمی در انتخاب بیهوشی دارند. برخی از بیماران ممکن است از دلایل روانی یا فرهنگی ترجیح دهند که از بیهوشی عمومی استفاده نشود و به جای آن بیهوشی موضعی را انتخاب کنند.

نوع فرآیند جراحی نیز باید در انتخاب بیهوشی مدنظر قرار گیرد. برخی از فرآیندهای جراحی ممکن است به دلیل ماهیت آنها نیاز به بیهوشی عمومی داشته باشند، در حالی که برای دیگر فرآیندها، بیهوشی موضعی یا آرام‌سازی کافی باشد.

به طور کلی، پیش از انجام کاشت ابرو، باید با پزشک متخصص مشورت شود و تمام فاکتورهای مؤثر بر انتخاب نوع بیهوشی مورد بررسی و بحث قرار گیرد تا بیمار بتواند تصمیم بهتری درباره این موضوع بگیرد.

در طی عمل کاشت ابرو چه اتفاقی می‌افتد؟

حال که تا به اینجای کار به پرسش آیا کاشت ابرو بیهوشی دارد، پرداختیم بیاید کمی در ارتباط با روند کاشت نیز صحبت کنیم. در طول عمل، برای کاشت ابرو بیهوشی دارد و شما یک داروی بیهوشی دریافت خواهید کرد که دردی احساس نکنید. جراح شما موهای ناحیه اهداکننده را کوتاه می‌کند تا دسترسی به آن آسان‌تر شود.

ناحیه اهداکننده بخشی از پوست سر شماست که پزشک آن را برای پیوند به ابروهای شما برمی‌دارد. جراح شما گرافت‌های مو را از ناحیه اهداکننده با یک ابزار تیز مخصوص یا چاقوی جراحی برمی دارد. ناحیه اهدا کننده با بخیه بسته می‌شود. گرافت‌های مو بعد از ایجاد شکاف در پوست شما در محل ابروهای شما قرار می‌گیرند تا جایی برای پیوند ایجاد شود. بعد از اینکه پیوند در جای خود قرار گرفت، جراح ناحیه پیوند را به هم بخیه می‌زند.

ادامه مطلب  حمام بعد از کاشت ابرو

آیا من کاندید خوبی برای کاشت ابرو هستم؟

کاشت موی ابرو برای مردان و زنانی که می‌خواهند ابروهای خود را با موهای طبیعی خود به طور دائم ترمیم کنند، گزینه‌ای عالی است. بسته به شدت ریزش ابرو و اهداف زیبایی شناختی خود، برای بازیابی لکه‌های نازک، کاشت ابرو کامل یا جزئی را انتخاب کنید.

دلایل واجد شرایط بودن برای کاشت ابرو چیست؟آیا کاشت ابرو نیاز به بیهوشی دارد؟

 • عواقب نامطلوب ناشی از کندن بیش از حد یا موچین مداوم ابروها
 • ابروهای نازک طبیعی (ژنتیک)
 • پوشش تاتوی ضعیف ابرو
 • ریزش مو در اثر ضربه یا اسکار
 • ریزش مو در اثر درمان های پزشکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد کاشت ابرو و بی حسی موضعی و بیهوشی با ما تماس بگیرید.

09127300790  

چگونه باید برای جراحی کاشت ابرو آماده شویم؟

کسب اطلاعات درباره بیهوشی کاشت ابرو تنها بخشی از مراحل آماده شدن شما برای این عمل است! جراح دستورالعمل های خاصی را در مورد نحوه آماده شدن برای جراحی به شما می دهد، از جمله دستورالعمل‌هایی در مورد خوردن و آشامیدن، سیگار کشیدن و مصرف یا اجتناب از برخی ویتامین ها و داروها.

خواندن مطالب ارائه شده در این وبسایت شما را در جهت راهنمایی های کاشت ابرو همراهی می‌کند. برای این منظور می‌توانید مقاله ” مراقبت بعد از کاشت ابرو ” را نیز مطالعه کنید.

رعایت دقیق این دستورالعمل‌ها به شما کمک می‌کند که عمل جراحی شما راحت‌تر انجام شود. اگر سیگار می‌کشید، به خصوص مهم است که حداقل ۱ الی ۲ هفته قبل از جراحی آن را ترک کنید. سیگار جریان خون را در پوست مهار می‌کند و می‌تواند در بهبودی اختلال ایجاد کند. لازم است ترتیبی دهید که بعد از جراحی شخصی شما را به خانه برساند. برای ۱ یا ۲ روز بعد از عمل برنامه‌ریزی کنید که استراحت کنید و از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری نمایید.

ادامه مطلب  کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

از جراحی کاشت ابرو چه انتظاری داریم؟

عمل کاشت موی ابرو معمولا ۳ الی ۵ ساعت طول می‌کشد. کاشت ابرو یک عمل در مطب است که با بی حسی موضعی انجام می شود. نیازی به بیهوشی عمومی نخواهید داشت. درد و ناراحتی با دارو کنترل می شود تا بتوانید آرام شوید. ناراحتی معمولا حداقل است و بسیاری از بیماران در طول عمل می خوابند، به موسیقی گوش می‌دهند یا تلویزیون تماشا می کنند. متخصصین ما در تمام جنبه‌های ترمیم و کاشت مو مهارت دارند و نتایج زیبایی با ظاهر طبیعی رضایت بخش ارائه می دهند.

انتظاری که از کاشت ابرو دارید: عکس قبل و بعد کاشت ابرو

آیا کاشت مو به ابروهای ما شکل بیشتری می‌دهد؟

قطعا! مهم ترین قسمت عمل کاشت ابرو قبل از بیهوشی کاشت ابرو، طراحی ابرو است. در طول مشاوره کاشت مو، پزشک آناتومی فعلی شما را بررسی می‌کند و با هم درباره طرح ابرو، از جمله شکل و اندازه، صحبت می‌کنید که ویژگی‌های صورت شما را متعادل می‌کند و با اهداف زیبایی شناختی ایده‌آل شما مطابقت دارد. هر روش ابرو برای تناسب با تفاوت‌های منحصر به فرد هر بیمار سفارشی می‌شود.

کاشت ابرو بیهوشی دارد؟

مو برای کاشت ابرو چگونه به دست می‌آید؟

موهای طبیعی شما با استفاده از روش‌های انتقال واحد فولیکولی ( کاشت ابرو به روش FUT ) یا استخراج واحد فولیکولی (F.U.E) از پشت سر برداشته می‌شوند. شکاف یا نواحی طاسی را تجربه نخواهید کرد و بعد از برداشتن موها تفاوت محسوسی وجود نخواهد داشت. سپس موهای برداشته شده به دقت کوتاه می‌شوند و به ظرافت در ناحیه ابرو قرار می‌گیرند.

بعد از عمل کاشت ابرو چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

همانند کاشتن مو به پوست سر، چرخه موی طبیعی ادامه می یابد و این موها ممکن است ریزش کنند و بعد از ۱۰ الی ۱۲ هفته چرخه رشد مجدد شروع شود. انتظار می‌رود موهای تازه پیوند شده روی ابروهای جدید شما پس از کاشت به رشد خود ادامه دهند و لازم است که مرتبا کوتاه شوند.

ادامه مطلب  پیوند ابرو به روش LHE

مدت زمان بهبودی بعد از کاشت ابرو چقدر است؟

نتایج را بلافاصله بعد از کاشت ابرو مشاهده خواهید کرد. کاشت ابرو بیهوشی دارد که از نوع بی حسی موضعی  و خفیف است و عوارض آن قرمزی خفیف، تورم، پوسته پوسته شدن، یا لخته های ریز اطراف هر فولیکول را می‌توان در جایی که گرافت مو قرار داده شده است، انتظار داشت و معمولا بعد از چند روز تا یک هفته برطرف می شود. بسته به سطح راحتی شما، بسیاری از بیماران قادر هستند بعد از ۱ الی ۲ روز به کار و فعالیت اجتماعی بازگردند. اگرچه توصیه می‌کنیم از برخی فعالیت‌ها مانند بلند کردن اجسام سنگین و سیگار کشیدن خودداری کنید.

بیشتر بخوانید درباره: چرا بعد از کاشت ابرو نباید سیگار کشید؟

چرا انتخاب یک متخصص کاشت برای جراحی ابرو مهم است؟

اگرچه برخی از افراد جایگزین‌های کاشت ابرو مانند تاتو یا میکرو‌بلیدینگ را امتحان می‌کنند، این روش‌های ترمیم مو اغلب موقتی هستند و نتایج غیرطبیعی ارائه می‌دهند. کاشت ابرو یک روش تخصصی است که برای ارائه نتایج عالی و طبیعی طراحی شده است. توجه به جزئیات بسیار مهم است. زاویه و تراکم کاشت ابرو یک پارامتر حیاتی است که نیاز به دانش گسترده دارد. عدم توجه یا تخصص می‌تواند منجر به کم پشت شدن ابروها با رشد مو در الگوهای نامنظم شود.

کجا جراحی کاشت ابروی شما انجام می‌شود؟

جراحی کاشت مو معمولا در مطب پزشک یا در یک مرکز جراحی سرپایی انجام می شود. در این نوع جراحی، نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست. برای داشتن یک کاشت موفق باید به بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران مراجعه کنید.

بیهوشی در کاشت ابرو

کاشت ابرو بدون بیهوشی در کلینیک ماه زر

کاشت ابرو یک جراحی زیبایی ایده آل برای ترمیم مو برای بازگرداندن رشد مو یا تعریف مجدد ابروهای نازک یا کم پشت است. ابروهای کاملتر و با ظاهر طبیعی در حال تبدیل شدن به جذاب ترین و پرطرفدارترین ظاهر هستند و لازم است بدانیم که آیا کاشت ابرو نیاز به بیهوشی دارد.

کاشت ابرو بیهوشی دارد، اما نوع بیهوشی آن بی حسی موضعی است. بی حسی موضعی دارای ریسک پایین و عوارض کمی است و جای هیچ نگرانی برای بیماران ندارد. بی حسی موضعی موقتی است و شما قادر هستید بعد از ۲ الی ۳ ساعت به شرایط عادی خود برگردید.

برای کاشت ابرو بیهوشی دارد؟

در جراحی کاشت ابرو صرف نظر از اینکه از چه تکنیکی استفاده می‌شود، معمولا با استفاده از بی حسی موضعی همراه با آرامبخش انجام می‌شود تا شما را آرام و راحت کند. پوست شما نسبت به درد احساسی نخواهد داشت، اما ممکن است از فشار یا کشش آگاه باشید. بیهوشی عمومی ممکن است برای موارد پیچیده‌تری که شامل انبساط بافتی یا فلپ است استفاده شود. اگر از بیهوشی عمومی استفاده شود، تا پایان عمل می‌خوابید.

جستجو مرتبط کاربران:

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

6 پاسخ

 1. ببخشید آیا عمل جراحی که همراه با بیهوشی باشه بعد کاشت مو ، موجب عدم رشد و ریزش موهای کاشته در شده میشود

 2. سلام ببخشید اگه مشکل انعقاد خون داشته باشیم میتونیم کاشت ابرو انجام بدیم؟

  1. باید آزمایش‌ها رو دکتر ببینه در صورت نیاز تاییدیه از پزشک لازم است.

  1. دوست عزیز تمامی روش‌ها در همین وبسایت هست. برای اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله آیا کاشت ابرو نیاز به بیهوشی دارد؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو