۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو به روش نئوگرافت

کاشت مو به روش نئوگرافت

کاشت مو به روش نئوگرافت

کاشت مو به روش نئوگرافت؛ مو از مهمترین عواملی است که بر زیبایی تاثیر زیادی دارد، در اثر عوامل مختلفی موها دچار ریزش می‌شوند به عنوان مثال بعد از ۳۰ سالگی موهای بسیاری از آقایان ریزش پیدا می‌کند و یا به علل عوامل مختلفی مانند بیماری، عدم تغذیه و … موهای افراد مجدداً رشد نمی‌کند. این روزها برای ریزش مو روش‌های جدیدی ابداع شده است. روش نیوگرافت مو از جدیدترین روش‌های درمان ریزش مو است که به طور اتوماتیک انجام می‌شود. اگر شما هم به دنبال کاشت مو در تهران هستید با ما همراه باشید تا با کاشت مو به روش نیوگرافت در بهترین مرکز کاشت مو آشنا شوید.

کاشت مو نئوگرافت ( Neo Graft ) چیست؟

روش نیوگرافت مو از جدیدترین روش‌هایی است که این روزها در بین مردم بسیار باب شده است. روش‌های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد اما ممکن است همه این روش‌ها برای همه افراد مناسب نباشد؛ اما بهترین روش، روشی است که عوارض کاشت مو بسیار کم باشد و یا کاشت مو بدون جراحی باشد. پزشکان متخصص در کلینیک ترانسپلت آماده پاسخگویی به شما عزیزان در زمینه کاشت مو بدون عوارض هستند. معمولاً پزشکان روش مورد نظر را با توجه به میزان موهای فرد، کچلی و گرافت‌های مو برمی‌گزینند.

کاشت مو به روش نئوگرافت از جدیدترین روش‌هایی است که به صورت اتوماتیک و توسط ربات انجام می‌شود. این روش بوسیله مجهزترین دستگاه‌های روز دنیا و رباط‌های هوشمند انجام می‌شود و پزشک متخصص تنها برنامه دستگاه و رباط را تنظیم و برآن نظارت می‌کند. چون که روش نیوگرافت مو توسط دستگاه‌های روز دنیا انجام می‌شود و عامل انسانی کمتر دخیل است؛ بنابراین خطای کمتری دارد؛ و این روزها بسیاری از افراد این روش را به سایر روش‌ها ترجیح می‌دهند. معمولاً پزشکان گرافت‌هایی با سه تا چهار تار مو را به کار می‌برند تا فرد موهایی پرپشت داشته باشد.

کاشت مو به روش نیوگرافت

مزایای کاشت مو به روش نیوگرافت ( NEO GRAFT )

  • بالاترین سرعت

کاشت مو به روش نیوگرافت دارای سرعت بیشتری است. سایر روش‌ها به دلیل دخالت عامل انسانی معمولاً سرعت کمتری دارد؛ زیرا در این روش معمولاً از ربات استفاده می‌شود. این روش برای افرادی که دنبال رسیدن به نتیجه در زمان کمتر هستند مناسب است.

  • کمترین میزان آسیب در روش نئوگرافت مو

کاشت مو به روش نئوگرافت، روشی تقریباً بدون عارضه و خطر است مراقبت و نقاهت بعد از کاشت مو بسیار کم است… به همین خاطر در بین افراد محبوبیت زیادی دارد.

  • داشتن موهای طبیعی

از آنجا که این روش توسط ربات انجام می‌شود، خطای انسانی بسیار کم است به همین دلیل کیفیت موهای کاشته شده بسیار بالا است و هماهنگی خوبی بین موها دیده می‌شود به همین دلیل بسیاری از افراد این روش را به سایر روش‌ها ترجیح می‌دهند.

  • داشتن تراکم بالا در کاشت نئوگرافت

از عالی‌ترین ویژگی‌های روش نیوگرافت مو تراکم بالا است. قبل از انجام کاشت مو با استفاده از تصویرهای دارای کیفیت پزشکان قادر خواهند بود از کم مویی بانک مو پیشگیری نمایند. کاشت مو به روش نئوگرافت، آنقدر خوب است که بسیاری از افراد با مشاهده نتیجه آن را به بسیاری از افراد معرفی می‌کنند.

هزینه کاشت مو نیوگرافت

روش نیوگرافت مو، روشی پرخرج و هزینه است؛ زیرا در این روش کاشت مو از مجهزترین دستگاه‌های روزدنیا استفاده می‌شود. اگر شما هم جز کسانی هستید که از کم پشتی موهایتان رنج می‌برید و یا طاس هستید، برای رسیدن به نتیجه بهتر تلاش کنید تا هزینه بیشتری صرف کاشت مو خود کنید، در عوض موهایی با کیفیت خواهید داشت.

کاشت مو به روش نیوگرافت

بسیاری از افراد برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها، از روش‌های دیگر کاشت مو استفاده می‌کنند و یا به کلینیک‌های مراجعه می‌کنند که با گرفتن هزینه کمتر کار با کیفیت پایین‌تر ارائه می‌دهند. نتیجه این کار، این است که بعد از اتمام کاشت مو فرد از نتیجه به شدت ناراضی است و باید دوباره هزینه کند و از روش‌هایی که نتجه با کیفیت دارد استفاده نماید. روش نیوگرافت درست است که هزینه بیشتری دارد اما ماندگاری نتایج آن نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است.

غیر از هزینه کاشت مو به روش نیوگرافت، عوامل مختلف دیگری بر افزایش هزینه تاثیر دارد، از مهمترین عوامل اندازه منطقه کاشت، تعداد فولیکول‌های لازم برای کاشت، تعداد فولیکول‌های کاشته شده، تخصص پزشک است.

در کلینیک ترانسپلنت، با استفاده از مجهزترین دستگاه‌های روز دنیا و زیر نظر مجرب‌ترین متخصصان اقدام به روش نیوگرافت می‌کنند. قطعاً نتیجه کار در این کلینیک به علت داشتن پزشکان متبحر و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا فوق‌العاده عالی است.

مراحل انجام کاشت مو به سبک نئوگرافت

کاشت مو به روش نئوگرافت تقریباً بدون دخالت انسان انجام می‌شود. یک ربات برنامه‌ریزی شده اقدام به کاشت مو می‌کند و این روش، روشی است که در آن همه کارها به صورت اتوماتیک و توسط ربات انجام می‌شود. بین پزشک و ربات یک رابط کامپیوتری وجود دارد.

ربات بازوهایی دارد که دارای دوربین است. این دوربین‌های هوشمند به آسانی محل برداشت و کاشت مو را تشخیص می‌دهند. بعد از برداشت فولیکول‌های مو، این فولیکول‌ها به محل مورد نظر انتقال می‌یابند. بازوی ربات دارای دو سوزن است؛ که یک سوزن به اپیدرم نفوذ کرده و سوزن دیگر اقدام به خارج کردن هسته پیوندی می‌کند. با توجه به توضیحات داده شده مشخص می‌شود تمام مراحل کار توسط ربات انجام خواهد شد. پزشکان متخصص بر تمام مراحل انجام کار نظارت می‌کند تا تمام کارها به درستی انجام شود. کاشت مو به روش نیوگرافت از بهترین روش‌هایی است که تقریباً بدون دخالت عامل انسانی انجام می‌شود و یک پزشک باید بر تمام مراحل کار نظارت داشته باشد.

مشاوره تلفنی

 جمع بندی روش کاشت Neo Graft

اگر شما هم جز کسانی هستید که به دنبال یک مرکز معتبر کاشت مو در تهران هستید، کلینیک ترانسپلت با با داشتن بهترین پزشکان و مجهزترین دستگاه‌های روز دنیا در زمینه کاشت مو به روش نیوگرافت آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین عوارض کاشت مو به شما عزیزان است. این روش کاشت مو بدون جراحی است. با وجود هزینه‌های بالای این روش این روزها بسیاری از افراد برای کاشت مو از این روش استفاده می‌کنند با استفاده از روش نیوگرافت موهایی شاداب و با کیفیت خواهید داشت. پس حتماً قبل از کاشت با پزشکان یک کلینیک معتبر مانند کلینیک ترانسپلنت مشورت کنید و کیفیت را فدای هزینه کنتر نکنید چون قطعاً در آینده مجبور به هزینه بیشتر هستید. مزیت این روش به سایر روش‌ها ماندگاری بیشتر آن است.

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو به روش نئوگرافت

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)