8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟ هدف از انجام عمل کاشت ابرو به دست آوردن نتیجه ای کاملاً طبیعی است. تا با استفاده از آن تارهای طبیعی مو به جای تار های از دست رفته یا ریخته شده جایگزین شوند. هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی خود افراد نداشته باشند.

بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

در میان روش های جدید کاشت ابرو، بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو که تاکنون معرفی شده و در سطح جهانی نیز مورد استفاده قرار گرفته است، کاشت ابرو به روش FUE است. روش کاشت ابرو FUE معایب روشهای قبلی را از بین برده است و آنها را به نقطه قدرت تبدیل می کند. از بین روش های جدید کاشت ابرو، در تکنیک FUE ، این امکان برای شما وجود دارد که هر مدل ابرویی که دوست دارید را داشته باشید و نگران دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو و عوارض و معایب کاشت ابرو به روش fue نباشید. زیرا تمام عیوب از این طریق رفع می‌شوند. یکی دیگر از مزایای کاشت ابرو به روش  FUE، زاویه موی منظم است که امروزه محبوب ترین روش جدید کاشت ابرو است.

کاشت ابرو، یک روش کم تهاجمی و سرپایی است که موها را یک به یک از ناحیه اهداکننده بدن فرد (معمولا پشت سر او) به ابرو پیوند می‌دهد و ابروهای نازک یا اسکار را برطرف می سازد. کاشت ابرو FUE بدون درد است و می توان آن را در یک روز کامل کرد. هیچ جای زخمی در ناحیه اهدا کننده باقی نمی۲گذارد و پس از تکمیل، 100% طبیعی، غیرقابل تشخیص و دائمی است. در  کلینیک ما از جدیدترین روش کاشت ابرو و تکنیک‌های پیشرفته استخراج واحد فولیکولی ( FUE ) و پیوند برای تقویت طبیعی ابروها با استفاده از موهای شما استفاده می‌شود. این نوع ترمیم ابرو، برخلاف تاتو، که می‌تواند منجر به ظاهری تقلبی یا نقاشی شده شود، ظاهری واقعا طبیعی ایجاد می‌کند. بخشی از علم و تا حدی هنر، کاشت ابرو FUE است که با مهارت انجام می شود، عملا غیرقابل تشخیص است، زیرا موهای کاشته شده با فولیکول های موهای ابروی موجود ترکیب می شوند و رنگ طبیعی شما را تقلید می کنند، زیرا فولیکول ها متعلق به شما هستند. یک ابروی شاداب این قابلیت را دارد که چهره را شکل دهد، عمق را فراهم سازد و ظاهر را تقویت کند. برای بحث در مورد شرایط منحصر به فرد خود، یک جلسه مشاوره با پزشکان زیبایی برنامه ریزی کنید.

[ نمونه کاشت ابرو کلینیک سعادت آباد ]

 

هنر کاشت ابرو با روش‌های جدید

ابروهای قوی، حسی یا ظریف و سالم قادر هستند احساسات را تقویت سازند و بیانی عمیق تر و ظریف تر ایجاد کنند. کاشت موی ابرو یک عمل بسیار هنرمندانه است که فقط لازم است توسط یک جراح باتجربه کاشت ابرو انجام شود. مشاوره برای بحث در مورد جدیدترین روش کاشت ابرو، خواسته‎ها و انتظارات نتیجه، امری ضروری است. طرح کاشت ابرو به صورت جداگانه بر اساس عوامل زیر طراحی می شود:

 • نوع صورت شما
 • ویژگی های شما
 • شکل قوس
 • ضخامت موهای ابروی موجود
 • ضخامت، رنگ، بافت و فر موی برداشت
 • فاصله بین ابروها
 • طول ابرو
 • خواسته های شخصی شما در مورد نتایج نهایی
ادامه مطلب  عوارض کاشت ابرو به روش FUT

همه متقاضیان عمل کاشت ابرو که به کلینیک‌های متصدی انجام این عمل مراجعه می‌کنند. نتیجه ای فراتر از سایر روش های ترمیم ظاهر ابرو می خواهند. علاوه بر این که مایل هستند نتیجه عمل کاشت ابرو دائم می‌باشد. می‌خواهند که جلوه ای مصنوعی نداشته باشد و هیچ کس متوجه انجام عمل کاشت ابرو نشود.   روش های جدید کاشت ابرو در بازه های زمانی متفاوت ارائه می‌شوند. تا نتیجه طبیعی تر ایجاد کنند و خواست متقاضیان را بیشتر از روش‌های قبلی مورد توجه قرار بدهند و نتیجه ای بهتر حاصل کنند. روشهای جدید باید نسبت به روشهای قبلی پیشرفته‌تر باشند و انجام عمل را آسان‌تر کنند. تا افراد بدون نگرانی و اطمینان از اینکه عمل در زمان کوتاهی برای آنها انجام می‌شود اقدام به انجام عمل کنند.

روش های جدید کاشت ابرو باید در کلینیک‌های مطمئن و معتبر سراسر کشور توسط پزشکان مجرب برای متقاضیان ارائه شوند. تا افراد از حصول نتیجه مطمئن باشند و حتی گاهی ارائه عکس هایی از کسانی که تجربه انجام عمل را در کلینیک های مورد نظر داشته‌اند. مقایسه ظاهر ابروها قبل و بعد از عمل کاشت ابرو بسیار موثر در تصمیم‌گیری مراجعه کنندگان است.

جدید ترین روش کاشت ابرو طبیعی با تکنیک  DHI

تکنیک DHI در سال های اخیر به طور گسترده در کاشت مو و ابرو مورد استفاده قرار می گیرد. به لطف تکنیک DHI روی ابروهای کم پشت و ابروهایی که به دلیل سوختگی، تصادف یا بیماری ریخته اند، ظاهر زیبایی به دست می آید. با تکنیک DHI امکان داشتن ابروهایی دائمی و طبیعی وجود دارد.

عمل کاشت ابرو که با بی حسی موضعی انجام می شود، به طور متوسط ​​1 الی 3 ساعت با توجه به نادر بودن ابرو به طول می‎انجامد. با کار ظریف و سخت، تصویر به دست آمده طبیعی و ماندگار خواهد بود. ابروهای کاشته شده با تکنیک DHI در عرض 3 ماه رشد می کنند و در عرض حداقل 8 ماه به فرم دلخواه می رسند. هم در فرآیند جمع آوری اهدا کننده و هم در فرآیند کاشت ابرو تا حدی درد وجود دارد. تکنیک DHI به عنوان یک روش جدید کاشت ابرو، راه حلی بدون دردسر و سریع در بین خانم ها و دارای محبوبیت خاصی است. وضعیت واجد شرایط بودن برای کاشت ابرو همراه با معاینه توسط متخصص ارزیابی می شود. افرادی که از نظر ژنتیکی ابروهای کمی دارند یا اصلا ابرو ندارند، افرادی که ابروهای خود را از دست داده اند و افرادی که ابروهای خیلی باریک دارند، نیازمند عمل کاشت ابرو هستند.

ادامه مطلب  قرینه سازی ابرو چیست؟ | ۳ روش جدید

کاشت ابرو برای افرادی که خواهان اصلاح زیبایی هستند نیز انجام می شود. فرم های نامتناسب ابرو را می توان به شکل مشابه تری درآورد، اگر ابروها به شکل ناخواسته ای باشند که پس از برداشتن دوباره بیرون نیایند، این امکان وجود دارد که شکاف آنها را پر کرد. بنابراین، آیا رنگ ابروهای کاشته شده با فرآیند پیوند با یکدیگر مطابقت دارد، آیا همینطور خواهد بود؟ پاسخ به این سوال مربوط به منطقه اهدا کننده است. از آنجایی که نزدیک ترین رنگ به رنگ ابرو بیشتر در ناحیه پشت سر است، ناپ (nape) به عنوان ناحیه اهدا کننده انتخاب می شود. پس از انجام عمل، عدم تطابق رنگ وجود نخواهد داشت.

مراحل انجام شده در جدید ترین روش کاشت ابرو با استفاده از تکنیک DHI

کاشت ابرو در مردان و زنان به روشی مشابه انجام می شود. مراحل انجام شده در روش جدید کاشت ابرو با روش DHI  به شرح زیر است:

 1. گرافت های مو از ناحیه اهداکننده جمع آوری می شود. ناحیه پشت معمولا به عنوان ناحیه اهداکننده ترجیح داده می شود.
 2. گرافت های مو به اندازه موهای ابرو بریده می شوند و در ظرفی با محلول مخصوص برای استفاده قرار می گیرند.
 3. شکل ابرو کشیده می شود و ناحیه یا قسمت هایی که لازم است پر شود مشخص می شود.
 4. فولیکول های موی جمع آوری شده در جهت ابروها با قلم choi implanter اعمال می شوند.
 5. این روش با پر کردن تمام قسمت های از دست رفته بدون ترک ناحیه ابرو تکمیل می شود.

اغلب یک جلسه برای ظاهری طبیعی کافی است. اما اگر فولیکول های مو اهداکننده بسیار نازک باشد، افرادی که در حال کاشت ابرو هستند، ممکن است برای جلسه دوم نیز اقدام کنند. بین پیوندها لازم است حداقل 1 سال فاصله باشد.

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد؟

پس از کاشت ابرو با استفاده از جدیدترین روش‌ها، علائم قرمزی و تورم در محل کاشت ظاهر می‌شود. پوسته‌های حاصل شده را به هیچ عنوان نمالید و دستکاری نکنید. از آنجایی که ناحیه ابرو در روز اول عمل بسیار حساس خواهد بود، لازم است که خراشیده نشود، از ضربه محافظت شود و از تماس با آب خودداری کنید. در دوره‌های بعد از کاشت، ساختار ابروهای خراش‌دار دیده می‌شود که بسته به ساختار فولیکول‌های مو متفاوت است. در هفته های بعد، فولیکول های مو بسیار زیادتر و ضخیم تر می شوند.

آیا کاشت ابرو طبیعی به نظر می رسد؟

اگر ابروهای شما نازک هستند یا تقریبا وجود ندارند، آخرین چیزی که می خواهید پیوندی است که تقلبی، ساختگی یا کاملا عجیب به نظر برسد. ما در تطبیق بافت ظاهر طبیعی، رنگ و جهت ابروها، موها و رنگ پوست شما بسیار ماهر هستیم. نتیجه به طور طبیعی چشم و صورت شما را تقویت و خاص می کند. نتیجه نهایی به عنوان پیوند، حتی برای نزدیکترین افراد به شما غیرقابل تشخیص است.

مقایسه کاشت ابرو با دیگر روش‌های مرسوم

کاشت ابرو تنها راه ترمیم طبیعی و دائمی ابروها است. تا ظاهری آنها برای همیشه زیبا سازی شود. نتیجه پس از عمل حتی طی سالهای طولانی از بین نرود و کسانی که عمل کاشت ابرو را انجام دادند مطمئن باشند که نتیجه برای همیشه به خوبی پس از عمل باقی می ماند. عمل کاشت ابرو با توجه به ظاهر طبیعی و زیبایی که ایجاد می‌کرد مورد استقبال مردم قرار گرفت. همین افزایش متقاضیان باعث شد که روز به روز روشها و دستگاههای بهتری برای انجام این عمل اختراع شود.

 • در ادامه قصد داریم بدانیم چرا کاشتن ابرو از روش‌های ترمیم ابرو مطئن‌تر است؟

در سایر روش ها معمولاً از تزریق رنگ برای ترمیم ابرو ها استفاده می شود. این کار هرچند با ظرافت تمام و دستگاههای دقیق انجام شود. در آخر نتیجه های مصنوعی دارد و با اولین نگاه می‌توان متوجه ظاهر مصنوعی آنها شد. در حالی که در انجام عمل کاشت ابرو به تمام نکات ریز طبیعی شدن نتیجه توجه میشود. تا در پایان حاصل عمل هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی نداشته باشد.   حتی لازم به ذکر است که با توجه به نتیجه ای کاملاً طبیعی در عمل کاشت ابرو آقایان هم به راحتی می توانند برای انجام این عمل مراجعه کنند. بدانند که هیچ نشانی از عمل کاشت ابرو باقی نمی‌ماند و ابروهای طبیعی کاشته شده هیچ تفاوتی با ابروهای دیگران ندارد.

یکی از مهمترین مزیت های عمل کاشت ابرو در روش‌های جدید کاشت ابرو این است که این عمل برای همه افراد فارغ از اینکه به چه علتی دچار ریزش ابروها شده‌اند انجام می شود. برای همه آنها نتیجه به خوبی و مطابق سلیقه خودشان حاصل می شود.

حتی گاهی مواقع در اثر شیمی درمانی برای درمان سرطان ها یا سوختگی ها و بریدگی های بسیار عمیقی که در ابرو ها ایجاد میشود رشد آنها برای همیشه متوقف می‌شود. اما حتی برای حل این مشکل هم عمل کاشت ابرو کارساز است. می‌تواند ابروها را به صورت کاملاً طبیعی به حالت سابق برگرداند. در حالی که ممکن است در این مواقع استفاده از سایر روش های ترمیمی امکان پذیر نباشد. زیرا مثلاً در روش هایی مانند تاتو یا هاشور تزریق رنگ در این نواحی ماندگار نخواهد بود و به سرعت یا تغییر رنگ می‌دهد. یا رنگ تزریق شده جابجا میشود. علاوه بر این اگر فقط ناحیه خاصی از ابرو دچار توقف رشد شده باشد. مثلاً بریدگی در یک ناحیه خاص ایجاد شده باشد استفاده از روش هایی مانند تاتو بسیار غیر طبیعی است و ظاهری ناخوشایند ایجاد میکند.

ادامه مطلب  آیا کاشت ابرو بایوگرافت عوارض دارد؟

در بهترین و خوش بینانه ترین حالت سایر روشهای ترمیم ابرو تنها در چند دوام دارند. و پس از آن نیاز به مراجع های مجدد از تا نتیجه به حالت سابق برگردد. اما در عمل کاشت ابرو تنها یک جلسه برای حصول یک نتیجه دائمی کافی است. تا افراد برای همیشه ابروهایی زنده و قابل رشد داشته باشند.

جدیدترین روش کاشت ابرو کدام است؟

روش ال اچ ای از روش‌های جدید کاشت ابرو است. تا با استفاده از آن بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان برای افراد ایجاد شود. بدون محدودیت سنی و جنسیتی نتیجه دلخواه برای متقاضیان به وجود آید.

این روش نسبت به سایر روش ها بسیار پیشرفته است. با آسان ترین تکنیک ها عمل کاشت ابرو را انجام می دهد. با در نظر گرفتن نکات بسیار مهم هم باعث طبیعی تر شدن نتیجه میشود. در استفاده از این تکنیک برای برداشتن تارهای مو نیاز به ایجاد برش جراحی نیست. این عمل با دستگاهی انجام می‌شود که تارهای مو را از پشت گوش بدون ایجاد برش جراحی برداشت می کند.   در روش ال اچ ای از بی حسی موضعی استفاده می شود. با توجه به این که نیازی به ایجاد برش جراحی نیست هیچ درد و خونریزی حین عمل ایجاد نمی شود. بنابراین افراد بدون هیچ نگرانی برای انجام عمل مراجعه می‌کنند. دوران بهبودی این عمل با استفاده از این تکنیک بسیار کوتاه است. بنابراین افراد می‌توانند به سرعت نتیجه عمل را مشاهده کنند. بدون ایجاد هیچ پشیمانی حتی تا دیگران را به انجام این عمل ترغیب کنند.

انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو با تکنیک DHI در بسیاری از کلینیک‌ها و مراکز زیبایی به ویژه کلینیک سعادت آباد، بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران، انجام می‌شود. مکان درخواستی که باید انتخاب شود لازم است به طور کامل جستجو شود. لازم به ذکر است که مرکز قابل اعتماد و دارای تیم متخصص باشد. کاشت ابرو یک روش دقیق است، زمانی که هیچ کار حرفه ای انجام نشود، ممکن است عواقب نامطلوبی برای شکل دائمی فولیکول های مو به همراه داشته باشد.

علاوه بر تکنیک  DHI، تکنیک FUE و کاشت ابرو به روش fut نیز جزو روش های جدید کاشت ابرو است که مورد استفاده قرار می گیرد. برای ظاهر طبیعی تر، تکنیک DHI ترجیح داده می شود و نتایج بهتری به دست می‌آید. تکنیک DHI در مراکز بالینی به عنوان جدیدترین روش کاشت ابرو و پیوندهای دیگر استفاده می شود که در 90 درصد موارد با موفقیت همراه است.

روش های جدید کاشت ابرو باعث می شوند که این عمل در کمترین زمان انجام شود و نتیجه همان چیزی باشد که افراد انتظار دارند پس حداکثر رضایتمندی آنها پس از مشاهده نتیجه حاصل می شود. این روش ها هرچه بیشتر نیاز متقاضیان را برطرف کنند و عمل را به شکل ساده‌تری انجام دهند مراجعه کنندگان بیشتری خواهند داشت.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.