۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟ هدف از انجام عمل کاشت ابرو به دست آوردن نتیجه ای کاملاً طبیعی است. تا با استفاده از آن تارهای طبیعی مو به جای تار های از دست رفته یا ریخته شده جایگزین شوند. هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی خود افراد نداشته باشند.

بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

در میان روش های جدید کاشت ابرو، بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو که تاکنون معرفی شده و در سطح جهانی نیز مورد استفاده قرار گرفته است، کاشت ابرو به روش FUE است. روش کاشت ابرو FUE معایب روشهای قبلی را از بین برده است و آنها را به نقطه قدرت تبدیل می کند. از بین روش های جدید کاشت ابرو، در تکنیک FUE ، این امکان برای شما وجود دارد که هر مدل ابرویی که دوست دارید را داشته باشید و نگران دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو و عوارض و معایب کاشت ابرو به روش fue نباشید. زیرا تمام عیوب از این طریق رفع می‌شوند. یکی دیگر از مزایای کاشت ابرو به روش  FUE، زاویه موی منظم است که امروزه محبوب ترین روش جدید کاشت ابرو است.

روش های جدید کاشت ابرو

کاشت ابرو، یک روش کم تهاجمی و سرپایی است که موها را یک به یک از ناحیه اهداکننده بدن فرد (معمولا پشت سر او) به ابرو پیوند می‌دهد و ابروهای نازک یا اسکار را برطرف می سازد. کاشت ابرو FUE بدون درد است و می توان آن را در یک روز کامل کرد. هیچ جای زخمی در ناحیه اهدا کننده باقی نمی۲گذارد و پس از تکمیل، 100% طبیعی، غیرقابل تشخیص و دائمی است. در  کلینیک ما از جدیدترین روش کاشت ابرو و تکنیک‌های پیشرفته استخراج واحد فولیکولی ( FUE ) و پیوند برای تقویت طبیعی ابروها با استفاده از موهای شما استفاده می‌شود. این نوع ترمیم ابرو، برخلاف تاتو، که می‌تواند منجر به ظاهری تقلبی یا نقاشی شده شود، ظاهری واقعا طبیعی ایجاد می‌کند. بخشی از علم و تا حدی هنر، کاشت ابرو FUE است که با مهارت انجام می شود، عملا غیرقابل تشخیص است، زیرا موهای کاشته شده با فولیکول های موهای ابروی موجود ترکیب می شوند و رنگ طبیعی شما را تقلید می کنند، زیرا فولیکول ها متعلق به شما هستند. یک ابروی شاداب این قابلیت را دارد که چهره را شکل دهد، عمق را فراهم سازد و ظاهر را تقویت کند. برای بحث در مورد شرایط منحصر به فرد خود، یک جلسه مشاوره با پزشکان زیبایی برنامه ریزی کنید.

[ نمونه کاشت ابرو کلینیک ماه زر ]

 
روش های جدید کاشت ابرو
خوشبختانه در کشور ما هم برای متقاضیان ارائه می‌شود و کلینیک های معتبر در سراسر کشور ما هم مبادرت به انجام عمل با شیوه های جدید می کنند. تا بهترین نتایج را برای افراد علاقه مند رقم بزنند. در اکثر مواقع تفاوت شیوه‌های مختلف برای انجام عمل کاشت ابرو استفاده از دستگاه های متفاوت است. زیرا تجهیزات مورد استفاده در عمل کاشت ابرو در طبیعی تر شدن نتیجه بسیار موثر هستند. روش های جدید کاشت ابرو در کمترین زمان و بدون ایجاد عوارض در صدد حاصل کردن بهترین نتیجه هستند. تا هیچ جلوه مصنوعی پس از عمل باقی نماند. دوران بهبودی تا حد ممکن کوتاه تر شود. معمولاً روشهایی که نتیجه خوبی ندارند یا پس از عمل عوارض زیادی برای متقاضیان ایجاد می‌کنند مورد استقبال افراد جامعه قرار نمی‌گیرند. بدین شکل رفته رفته فراموش می‌شوند.

چرا عمل کاشت ابرو طرفداران زیادی دارد؟

ابروها همیشه عضو مهمی در چهره هستند و زیبایی چهره افراد تا حد زیادی به ابروهای آنها بستگی دارد. به همین علت از گذشته تا کنون روش هایی برای زیبا سازی ظاهر ابروها وجود داشته و حتی آرایش کردن ابروها بسیار مرسوم بوده و هست.

همچنین ریزش ابرو ها خاطر هر فردی را مکدر می‌ کند. زیرا رفته رفته کم تراکم شدن ابروها روی زیبایی صورت افراد تاثیر منفی می‌گذارد. باعث می‌شود در طولانی‌ مدت اعتماد به نفس آنها کاهش پیدا کند. به همین علت روش‌های زیادی امروزه برای ترمیم ظاهر ابروها ابداع و ارائه می‌شود. تا افراد با استفاده از آنها بتوانند کمی از دغدغه‌های خود بکاهند و حتی الامکان به ظاهر مورد علاقه خود برسند.

اما اگر این روش کاملاً طبیعی باشد و هیچ ظاهر مصنوعی پس از انجام آن ایجاد نشود. بسیاری از خواسته ها و نیازهای افراد برطرف می شود. ایجاد ظاهر طبیعی پس از عمل باعث می شود که هم خانم‌ها و هم آقایان برای انجام دادن آن هیچ نگرانی نداشته باشند. زیرا اگر پس از عمل ظاهر ابروها طبیعی نباشد یا پس از عمل نتیجه آن دائم این باشد. و افراد مجبور باشند برای حفظ نتیجه مجدداً مراجعه کنند نیاز و خواسته آنها تماماً بر طرف نشده.

عمل کاشت ابرو با هدف ایجاد ظاهری کاملا طبیعی و به وجود آوردن ابروهای زنده و قابل رشد برای کسانی که از حالت فعلی ابروهای خود راضی نیستند و به وجود آمد. تا با یک عمل ساده ظاهر دلخواه و زیبای مورد نظر را به دست بیاورند. در ابتدا روش های موجود برای این عمل به آسانی روش‌هایی که امروز وجود دارد.

هنر کاشت ابرو با روش‌های جدید

کاشت ابرو در یک جلسه بدون درد با جدیدترین روش‌ها

ابروهای قوی، حسی یا ظریف و سالم قادر هستند احساسات را تقویت سازند و بیانی عمیق تر و ظریف تر ایجاد کنند. کاشت موی ابرو یک عمل بسیار هنرمندانه است که فقط لازم است توسط یک جراح باتجربه کاشت ابرو انجام شود. مشاوره برای بحث در مورد جدیدترین روش کاشت ابرو، خواسته‎ها و انتظارات نتیجه، امری ضروری است. طرح کاشت ابرو به صورت جداگانه بر اساس عوامل زیر طراحی می شود:

 • نوع صورت شما
 • ویژگی های شما
 • شکل قوس
 • ضخامت موهای ابروی موجود
 • ضخامت، رنگ، بافت و فر موی برداشت
 • فاصله بین ابروها
 • طول ابرو
 • خواسته های شخصی شما در مورد نتایج نهایی
ادامه مطلب  پیوند ابرو بدون جراحی LHE

همه متقاضیان عمل کاشت ابرو که به کلینیک‌های متصدی انجام این عمل مراجعه می‌کنند. نتیجه ای فراتر از سایر روش های ترمیم ظاهر ابرو می خواهند. علاوه بر این که مایل هستند نتیجه عمل کاشت ابرو دائم می‌باشد. می‌خواهند که جلوه ای مصنوعی نداشته باشد و هیچ کس متوجه انجام عمل کاشت ابرو نشود.   روش های جدید کاشت ابرو در بازه های زمانی متفاوت ارائه می‌شوند. تا نتیجه طبیعی تر ایجاد کنند و خواست متقاضیان را بیشتر از روش‌های قبلی مورد توجه قرار بدهند و نتیجه ای بهتر حاصل کنند. روشهای جدید باید نسبت به روشهای قبلی پیشرفته‌تر باشند و انجام عمل را آسان‌تر کنند. تا افراد بدون نگرانی و اطمینان از اینکه عمل در زمان کوتاهی برای آنها انجام می‌شود اقدام به انجام عمل کنند.

روش های جدید کاشت ابرو باید در کلینیک‌های مطمئن و معتبر سراسر کشور توسط پزشکان مجرب برای متقاضیان ارائه شوند. تا افراد از حصول نتیجه مطمئن باشند و حتی گاهی ارائه عکس هایی از کسانی که تجربه انجام عمل را در کلینیک های مورد نظر داشته‌اند. مقایسه ظاهر ابروها قبل و بعد از عمل کاشت ابرو بسیار موثر در تصمیم‌گیری مراجعه کنندگان است.

علل ریزش ابرو ها چیست؟

علل مختلفی در طول زندگی افراد باعث ریزش یا کم تراکم شدن ابروها می شوند. این علل فارغ از سن و جنسیت برای هر کس ممکن است به وجود بیاید. روش‌های جدید کاشت ابرو بدون جراحی برای همه افراد بدون محدودیت انجام می‌شود.

برای مثال گاهی در اثر بریدگی‌ها یا سوختگی‌های شدید روند رشد ابروها به صورت کلی یا در یک ناحیه خاص کاملاً متوقف می‌شود. فقط عمل کاشت ابرو میتواند مشکل ایجاد شده را کاملاً و به صورت دائمی برطرف کند.

برخی بیماری‌های خاص و ژنتیکی یا بیماری‌های تیروئیدی بسیار موثر بر رشد موها هستند. حتی پس از بهبودی آثار ریزش موها و ابروها باقی می‌ماند و به تراکم سابق برنمیگردند. تنها راه و بهترین راه حل این مشکلات ایجاد شده پس از دوران بیماری استفاده از عمل کاشت ابرو از تا ظاهر افراد به حالت سابق برگردد و زیبایی وصف ناپذیری که ابروهای بی نقص به صورت می‌دهند را داشته باشند.

افزایش سن هم یکی از رایج ترین علل ریزش ابروها است که معمولا در خانم ها و به علت کندن و اصلاح مداوم و یا نادرست ابروها هم باعث ریزش ابروها می شود. استفاده از برخی مواد غذایی یا کمبود برخی ویتامین ها در بدن هم می تواند علت ریزش ابروها باشد حتی استرس های طولانی مدت هم در رشد ابروها موثر هستند که همه این مشکلات با استفاده از یک روش درست برای عمل کاشت ابرو بر طرف می‌شوند.

جدید ترین روش کاشت ابرو طبیعی با تکنیک  DHI

تکنیک DHI در سال های اخیر به طور گسترده در کاشت مو و ابرو مورد استفاده قرار می گیرد. به لطف تکنیک DHI روی ابروهای کم پشت و ابروهایی که به دلیل سوختگی، تصادف یا بیماری ریخته اند، ظاهر زیبایی به دست می آید. با تکنیک DHI امکان داشتن ابروهایی دائمی و طبیعی وجود دارد.

عمل کاشت ابرو که با بی حسی موضعی انجام می شود، به طور متوسط ​​1 الی 3 ساعت با توجه به نادر بودن ابرو به طول می‎انجامد. با کار ظریف و سخت، تصویر به دست آمده طبیعی و ماندگار خواهد بود. ابروهای کاشته شده با تکنیک DHI در عرض 3 ماه رشد می کنند و در عرض حداقل 8 ماه به فرم دلخواه می رسند. هم در فرآیند جمع آوری اهدا کننده و هم در فرآیند کاشت ابرو تا حدی درد وجود دارد. تکنیک DHI به عنوان یک روش جدید کاشت ابرو، راه حلی بدون دردسر و سریع در بین خانم ها و دارای محبوبیت خاصی است. وضعیت واجد شرایط بودن برای کاشت ابرو همراه با معاینه توسط متخصص ارزیابی می شود. افرادی که از نظر ژنتیکی ابروهای کمی دارند یا اصلا ابرو ندارند، افرادی که ابروهای خود را از دست داده اند و افرادی که ابروهای خیلی باریک دارند، نیازمند عمل کاشت ابرو هستند.

ادامه مطلب  پیوند ابرو بدون جراحی

کاشت ابرو برای افرادی که خواهان اصلاح زیبایی هستند نیز انجام می شود. فرم های نامتناسب ابرو را می توان به شکل مشابه تری درآورد، اگر ابروها به شکل ناخواسته ای باشند که پس از برداشتن دوباره بیرون نیایند، این امکان وجود دارد که شکاف آنها را پر کرد. بنابراین، آیا رنگ ابروهای کاشته شده با فرآیند پیوند با یکدیگر مطابقت دارد، آیا همینطور خواهد بود؟ پاسخ به این سوال مربوط به منطقه اهدا کننده است. از آنجایی که نزدیک ترین رنگ به رنگ ابرو بیشتر در ناحیه پشت سر است، ناپ (nape) به عنوان ناحیه اهدا کننده انتخاب می شود. پس از انجام عمل، عدم تطابق رنگ وجود نخواهد داشت.

مراحل انجام شده در جدید ترین روش کاشت ابرو با استفاده از تکنیک DHI

کاشت ابرو در مردان و زنان به روشی مشابه انجام می شود. مراحل انجام شده در روش جدید کاشت ابرو با روش DHI  به شرح زیر است:

 1. گرافت های مو از ناحیه اهداکننده جمع آوری می شود. ناحیه پشت معمولا به عنوان ناحیه اهداکننده ترجیح داده می شود.
 2. گرافت های مو به اندازه موهای ابرو بریده می شوند و در ظرفی با محلول مخصوص برای استفاده قرار می گیرند.
 3. شکل ابرو کشیده می شود و ناحیه یا قسمت هایی که لازم است پر شود مشخص می شود.
 4. فولیکول های موی جمع آوری شده در جهت ابروها با قلم choi implanter اعمال می شوند.
 5. این روش با پر کردن تمام قسمت های از دست رفته بدون ترک ناحیه ابرو تکمیل می شود.

اغلب یک جلسه برای ظاهری طبیعی کافی است. اما اگر فولیکول های مو اهداکننده بسیار نازک باشد، افرادی که در حال کاشت ابرو هستند، ممکن است برای جلسه دوم نیز اقدام کنند. بین پیوندها لازم است حداقل ۱ سال فاصله باشد.

روش جدید کاشت ابرو بدون جراحی

در تمام روش های موجود در بهترین مرکز کاشت ابرو برای انجام این عمل هنگام برداشتن تارهای مو از ناحیه اهدا کننده که معمولاً پشت‌ گوش متقاضیان است باید برش جراحی ایجاد شود. تا امکان برداشتن تارهای مو وجود داشته باشد.

در روش کاشت ابرو بدون جراحی که با استفاده از تکنیک ال اچ ای انجام می شود. هیچ نیازی به ایجاد برش جراحی نیست. از دستگاه های بسیار پیشرفته و مدرن برای انجام عمل کاشت ابرو استفاده میشود. برداشتن تارهای مو از ناحیه پشت گوش نیاز به برش ندارد.
تارهای مو از ناحیه مشخص شده بدون نیاز به ایجاد کوتاهی برداشته می‌شوند. در حالی که به ریشه‌های آن ها هم آسیبی نمی‌رسد. این عمل برای افراد با بی حسی موضعی انجام می شود. بنابراین هیچ درد و خونریزی وجود ندارد. وقتی نیازی به ایجاد برش جراحی نباشد مرحله بخیه زدن هم حذف می‌شود. سرعت انجام عمل نسبت به سایر روش های موجود بسیار بیشتر است. همچنین پس از عمل نیازی به مراقبت از ناحیه بخیه زده شده نیست.

روش های جدید کاشت ابرو

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد؟

پس از کاشت ابرو با استفاده از جدیدترین روش‌ها، علائم قرمزی و تورم در محل کاشت ظاهر می‌شود. پوسته‌های حاصل شده را به هیچ عنوان نمالید و دستکاری نکنید. از آنجایی که ناحیه ابرو در روز اول عمل بسیار حساس خواهد بود، لازم است که خراشیده نشود، از ضربه محافظت شود و از تماس با آب خودداری کنید. در دوره‌های بعد از کاشت، ساختار ابروهای خراش‌دار دیده می‌شود که بسته به ساختار فولیکول‌های مو متفاوت است. در هفته های بعد، فولیکول های مو بسیار زیادتر و ضخیم تر می شوند.

آیا کاشت ابرو طبیعی به نظر می رسد؟

اگر ابروهای شما نازک هستند یا تقریبا وجود ندارند، آخرین چیزی که می خواهید پیوندی است که تقلبی، ساختگی یا کاملا عجیب به نظر برسد. ما در تطبیق بافت ظاهر طبیعی، رنگ و جهت ابروها، موها و رنگ پوست شما بسیار ماهر هستیم. نتیجه به طور طبیعی چشم و صورت شما را تقویت و خاص می کند. نتیجه نهایی به عنوان پیوند، حتی برای نزدیکترین افراد به شما غیرقابل تشخیص است.

مقایسه کاشت ابرو با دیگر روش‌های مرسوم

کاشت ابرو تنها راه ترمیم طبیعی و دائمی ابروها است. تا ظاهری آنها برای همیشه زیبا سازی شود. نتیجه پس از عمل حتی طی سالهای طولانی از بین نرود و کسانی که عمل کاشت ابرو را انجام دادند مطمئن باشند که نتیجه برای همیشه به خوبی پس از عمل باقی می ماند. عمل کاشت ابرو با توجه به ظاهر طبیعی و زیبایی که ایجاد می‌کرد مورد استقبال مردم قرار گرفت. همین افزایش متقاضیان باعث شد که روز به روز روشها و دستگاههای بهتری برای انجام این عمل اختراع شود.

 • در ادامه قصد داریم بدانیم چرا کاشتن ابرو از روش‌های ترمیم ابرو مطئن‌تر است؟

در سایر روش ها معمولاً از تزریق رنگ برای ترمیم ابرو ها استفاده می شود. این کار هرچند با ظرافت تمام و دستگاههای دقیق انجام شود. در آخر نتیجه های مصنوعی دارد و با اولین نگاه می‌توان متوجه ظاهر مصنوعی آنها شد. در حالی که در انجام عمل کاشت ابرو به تمام نکات ریز طبیعی شدن نتیجه توجه میشود. تا در پایان حاصل عمل هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی نداشته باشد.   حتی لازم به ذکر است که با توجه به نتیجه ای کاملاً طبیعی در عمل کاشت ابرو آقایان هم به راحتی می توانند برای انجام این عمل مراجعه کنند. بدانند که هیچ نشانی از عمل کاشت ابرو باقی نمی‌ماند و ابروهای طبیعی کاشته شده هیچ تفاوتی با ابروهای دیگران ندارد.

یکی از مهمترین مزیت های عمل کاشت ابرو در روش‌های جدید کاشت ابرو این است که این عمل برای همه افراد فارغ از اینکه به چه علتی دچار ریزش ابروها شده‌اند انجام می شود. برای همه آنها نتیجه به خوبی و مطابق سلیقه خودشان حاصل می شود.

حتی گاهی مواقع در اثر شیمی درمانی برای درمان سرطان ها یا سوختگی ها و بریدگی های بسیار عمیقی که در ابرو ها ایجاد میشود رشد آنها برای همیشه متوقف می‌شود. اما حتی برای حل این مشکل هم عمل کاشت ابرو کارساز است. می‌تواند ابروها را به صورت کاملاً طبیعی به حالت سابق برگرداند. در حالی که ممکن است در این مواقع استفاده از سایر روش های ترمیمی امکان پذیر نباشد. زیرا مثلاً در روش هایی مانند تاتو یا هاشور تزریق رنگ در این نواحی ماندگار نخواهد بود و به سرعت یا تغییر رنگ می‌دهد. یا رنگ تزریق شده جابجا میشود. علاوه بر این اگر فقط ناحیه خاصی از ابرو دچار توقف رشد شده باشد. مثلاً بریدگی در یک ناحیه خاص ایجاد شده باشد استفاده از روش هایی مانند تاتو بسیار غیر طبیعی است و ظاهری ناخوشایند ایجاد میکند.

ادامه مطلب   قیمت کاشت ابرو به روش LHE

در بهترین و خوش بینانه ترین حالت سایر روشهای ترمیم ابرو تنها در چند دوام دارند. و پس از آن نیاز به مراجع های مجدد از تا نتیجه به حالت سابق برگردد. اما در عمل کاشت ابرو تنها یک جلسه برای حصول یک نتیجه دائمی کافی است. تا افراد برای همیشه ابروهایی زنده و قابل رشد داشته باشند.

جدیدترین روش کاشت ابرو کدام است؟

روش ال اچ ای از روش‌های جدید کاشت ابرو است. تا با استفاده از آن بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان برای افراد ایجاد شود. بدون محدودیت سنی و جنسیتی نتیجه دلخواه برای متقاضیان به وجود آید.

این روش نسبت به سایر روش ها بسیار پیشرفته است. با آسان ترین تکنیک ها عمل کاشت ابرو را انجام می دهد. با در نظر گرفتن نکات بسیار مهم هم باعث طبیعی تر شدن نتیجه میشود. در استفاده از این تکنیک برای برداشتن تارهای مو نیاز به ایجاد برش جراحی نیست. این عمل با دستگاهی انجام می‌شود که تارهای مو را از پشت گوش بدون ایجاد برش جراحی برداشت می کند.   در روش ال اچ ای از بی حسی موضعی استفاده می شود. با توجه به این که نیازی به ایجاد برش جراحی نیست هیچ درد و خونریزی حین عمل ایجاد نمی شود. بنابراین افراد بدون هیچ نگرانی برای انجام عمل مراجعه می‌کنند. دوران بهبودی این عمل با استفاده از این تکنیک بسیار کوتاه است. بنابراین افراد می‌توانند به سرعت نتیجه عمل را مشاهده کنند. بدون ایجاد هیچ پشیمانی حتی تا دیگران را به انجام این عمل ترغیب کنند.

انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو با تکنیک DHI در بسیاری از کلینیک‌ها و مراکز زیبایی به ویژه کلینیک ماه زر، بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران، انجام می‌شود. مکان درخواستی که باید انتخاب شود لازم است به طور کامل جستجو شود. لازم به ذکر است که مرکز قابل اعتماد و دارای تیم متخصص باشد. کاشت ابرو یک روش دقیق است، زمانی که هیچ کار حرفه ای انجام نشود، ممکن است عواقب نامطلوبی برای شکل دائمی فولیکول های مو به همراه داشته باشد.

علاوه بر تکنیک  DHI، تکنیک FUE و کاشت ابرو به روش fut نیز جزو روش های جدید کاشت ابرو است که مورد استفاده قرار می گیرد. برای ظاهر طبیعی تر، تکنیک DHI ترجیح داده می شود و نتایج بهتری به دست می‌آید. تکنیک DHI در مراکز بالینی به عنوان جدیدترین روش کاشت ابرو و پیوندهای دیگر استفاده می شود که در 90 درصد موارد با موفقیت همراه است.

روش های جدید کاشت ابرو باعث می شوند که این عمل در کمترین زمان انجام شود و نتیجه همان چیزی باشد که افراد انتظار دارند پس حداکثر رضایتمندی آنها پس از مشاهده نتیجه حاصل می شود. این روش ها هرچه بیشتر نیاز متقاضیان را برطرف کنند و عمل را به شکل ساده‌تری انجام دهند مراجعه کنندگان بیشتری خواهند داشت.

جدیدترین روش کاشت ابرو

جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی

روش کاشت ابرو بدون جراحی یکی از عمل های زیبایی است که در ابتدای ظهور هم استقبال زیادی از آن شد. طرفداران خود را پیدا کرد. چرا که نسبت به سایر روش های ترمیمی برای ابرو نتیجه بهتری داشت. اما با توجه به این که یک عمل بود و باید تحت نظر پزشک انجام می شد. در آرایشگاه ها امکان انجام این عمل نیست. دسترسی به مراکز برای انجام این عمل کمی سخت بود.

اما امروزه با توجه به پیشرفت این عمل و افزایش مراکز پزشکی که این خدمت را ارائه می دهند. به راحتی می توان این عمل را در یک جلسه چند ساعته انجام داد. نتیجه فوق العاده و بسیار بهتر از سایر روش های ترمیمی ابرو گرفت. جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی روش ال اچ ای است. این عمل برای اولین بار در ایران انجام میشود. در این روش تلاش شده است که با دستگاه های بسیار پیشرفته انجام عمل به ساده ترین حالت ممکن باشد. هیچ عوارض کاشت ابرو هم پس از عمل برای افراد ایجاد نشود.

ادامه مطلب  لیفت ابرو بدون جراحی + مزایا و روش ها در ۱۴۰۳

جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی معایب سایر روش ها را برطرف کرده است. با توجه به این که برای برداشتن تارهای مو نیازی به ایجاد برش در ناحیه پشت سر نیست. پس از پایان عمل نیازی به بخیه هم نخواهد بود. پس از عمل هم مراقبت هایی برای التیام زخم نیاز نیست. چرا که این عمل زخم یا خونریزی ایجاد نشده است.

فواید جدیدترین کاشت ابرو

 • داشتن ابروهای زنده و قابل رشد
 • کاشتن ابرو ها با حداکثر تراکم
 • عدم ایجاد عوارض در روش‌های جدید این عمل
 • عدم نیاز به بیهوشی کامل هنگام کاشت ابرو
 • استفاده از بی حسی موضعی برای انجام عمل
 • قابلیت رنگ کردن پس از دوران بهبودی
 • دائمی بودن نتیجه عمل کاشت ابرو
 • هزینه مناسب این عمل نسبت به نتیجه

همانطور که می بینیم مزایای زیادی برای عمل کاشت ابرو وجود دارد. باعث شده این عمل از عمل های زیبایی پر طرفدار باشد. خصوصاً که امروزه روش‌های قابل اطمینان و تضمین شده برای انجام آن در کلینیک های معتبر وجود دارد.

 • اساساً چرا انجام عمل کاشت ابرو می‌تواند بهترین توصیه به کسانی که دچار مشکلاتی در رشد ابروهای خود شده‌اند باشد؟

عمل کاشت ابرو بهترین توصیه به افرادی است که نیاز به فعالیت های ترمیمی برای تارهای ابروی خود دارند. چرا که اساساً انجام عمل کاشت ابرو تنها راه برگرداندن تارهای طبیعی مو است. خوب که دقت می‌ کنیم در سایر روش ها که با تزریق رنگ ترمیم ابرو انجام میشود. ابروهای طبیعی برای افراد ایجاد نمی‌شود. بلکه حتی اگر با ظرافت کامل هم این اعمال انجام شود. در نهایت آنچه به جای ابروها به وجود می آید رنگی مصنوعی زیر پوست است.

نه تنها در ظاهر افراد این رنگ مصنوعی کاملاً قابل تشخیص است و با کمی دقت متوجه آن می شویم. بلکه آثار ناشی از آن هم به هیچ وجه کاملاً از بین می رود. حتی ممکن است باعث ریزش موهای طبیعی ابروی فرد هم بشود. پس هیچگاه نمی توان ابروها را به حالت قبل از انجام تاتو یا هاشور برگرداند.

پس از انجام عمل کاشت ابرو ما انتظار ایجاد ابروهایی کاملاً طبیعی با قابلیت رشد هستیم. حتی پس از انجام عمل می توان آن ها را رنگ کرد یا برای آرایش آنها از لوازم آرایشی مرغوب استفاده کرد. در حالی که انتظار ما پس از انجام سایر عمل‌های ترمیمی نمی تواند ایجاد ابروهای طبیعی باشد. بلکه فقط یک طراحی مصنوعی با تزریق رنگ است. حتی ممکن است با گذشت زمان رنگ تزریق شده از حالت دلخواه متقاضیان فاصله بگیرد. لازم باشد که تزریق رنگ‌های مجدد انجام شود تا رنگ به حالت سابق برگردد.

 • چرا عمل کاشت ابرو در سال های اخیر بسیار رایج شده است؟

در سال‌های اخیر با توجه به اینکه نتیجه اعمالی مانند تاتوی ابرو دقیقا آن چیزی که متقاضیان انتظار دارند نیست. نمی تواند دغدغه‌های آنها را کاملاً برطرف کند. ایشان به دنبال راه حل بهتری برای رفع مشکلات ابروهای خود هستند. این راه حل‌ بهتر حتماً می تواند عمل کاشت ابرو باشد. خوشبختانه با پیشرفت روز به روز این عمل امروزه کاشت ابرو یک عمل بسیار ساده است. وقت بسیار کمی از متقاضیان می‌گیرد تا در زمان کم بتوانند نتیجه عمل را مشاهده کنند.

خصوصاً جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی معایب روش های پیشین را هم از بین برده و هدف آن رضایت حداکثری متقاضیان است. عمل کاشت ابرو نسبت به سایر روش ها در بین آقایان هم محبوب تر است چرا که نتیجه آن به قدری طبیعی است که نشانی از عمل باقی نمی ماند هیچ فردی نمی‌ تواند متوجه انجام عمل کاشت ابرو شود در نتیجه می ‌توانند با طیب خاطر برای انجام این عمل اقدام کنند که هم ظاهر مصنوعی در چهره ایجاد نشود هم به نتیجه دلخواه خودشان برسند.

در همه روش‌های کاشت ابرو و جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی به ریزترین نکات توجه می شود برای مثال تفاوت حالت ابروهای خانم ها و آقایان و خواب ابرو و جهت آن ها در نواحی سر، تنه و دم ابروها مورد توجه قرار می گیرد تا موهای کاشته شده و هیچ تفاوتی حتی جزئی با ابروهای طبیعی نداشته باشد. جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی با استفاده از علم روز دنیا بهترین خدمات را به افراد متقاضی ارائه می دهد تا انجام عمل کاشت ابرو آخرین اقدام هر فرد برای ترمیم ابروهای خودش باشد و پس از آن هیچ دغدغه ای برای رشد یا تراکم و ضخامت تارهای ابروی خود نداشته باشد بلکه به طور دائمی از نتیجه عمل کاشت لذت ببرد.

روش‌های جدید کلینیک ماه زر

روش های جدید کاشت ابرو برای راحت تر شدن انجام این عمل ارائه می‌شوند تا پس از آن امکان ایجاد عوارض وجود نداشته باشد یا عواملی که باعث ایجاد عوارض می شوند به حداقل برسند. استفاده از یک روش درست و کاربردی در کاشت ابرو توسط پزشکان متخصص در کلینیک های مطمئن بهترین راه ترمیم دائمی ابروها و حل مشکلات ظاهری آنها است. برای دریافت مشاوره بیشتر می‌توانید فرم مشاوره ما را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  جستجو مرتبط کاربران:

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  12 پاسخ

  1. سلام خسته نباشين تا چند بار ميشه ابرو رو كاشت و ترميم كرد ابروم خيلي ايراد داره

   1. کاشت ابرو باید یکبارو و به صورت اصولی انجام شود تا بتوان جلسات ترمیمی با مزوتراپی را ادامه داد.

  2. خیلی ممنون از مقاله خوبتون نمیدونستم کاشت ابرو برای آقایون هم کاربرد داره

   1. بله آقایون هم می‌توانند کاشت ابرو انجام بدهند.

   1. خیر کاشت ابرو برای آقایون و خانم‌ها استفاده می‌شود.

  3. سلام ممنون بابت توضیحات خوبتونمن میخوام کاشت ابرو انجام بدم ولی از دردش میترسم آیا کاشت ابرو درد دارد؟

   1. با سلام. کاشت ابرو در کلینیک ما بدون درد انجام می‌شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو