۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو ترکیبی

کاشت مو روش ترکیبی

کاشت مو روش ترکیبی

کاشت مو ترکیبی مناسب افرادی که ریزش مو دارند؛ ریزش مو در تمام قسمت بدن یک امر کاملا واضح و بدیهی است. ریزش موی سر در خانم‌ها و چه در آقایان وجود دارد که این امری کاملاً طبیعی است همواره دیده‌اید که هنگام شانه زدن موهایتان، چند شاخه از مو در شانه جا می‌ماند یا روی لباستان می‌افتد. ریزش مو تا زمانی که زیاد و خطر‌ناک نباشد، کاملاً معمولی است اما گاهی وقت‌ها ریزش مو بیش از حد معمول است که در اینجا ممکن است باعث مشکلاتی برای فرد شود. مشکلاتی مانند کچلی در انواع مختلف؛ بروز این مشکلات افراد را به فکر راه چاره می‌اندازد، یکی از راه چاره‌های رفع این مشکل کاشت مو است. در ادامه درباره‌ی روش کاشت مو به روش ترکیبی صحبت خواهیم کرد.

کاشت مو ترکیبی چیست؟

کاشت مو ترکیبی

ریزش مو در تمام قسمت بدن یک امر کاملا واضح و بدیهی است. ریزش موی سر در خانم‌ها و چه در آقایان وجود دارد که این امری کاملاً طبیعی است. همواره دیده‌اید که هنگام شانه زدن مو هایتان، چند شاخه از مو در شانه جا می ماند یا روی لباستان می افتد. ریزش مو تا زمانی که زیاد و خطر ناک نباشد، کاملاً معمولی است. اما گاهی وقت‌ها ریزش مو بیش از حد معمول است. در اینجا ممکن است باعث مشکلاتی برای فرد شود. مشکلاتی مانند کچلی در انواع مختلف. بروز این مشکلات افراد را به فکر راه چاره می‌اندازد، یکی از راه چاره‌های رفع این مشکل کاشت مو است.

امروزه عوامل زیادی اعم از غذا و حالات روحی و استرس در زندگی باعث شده تا ریزش مو در افراد به وجود آید. روش‌های کاشت مو در ایران متنوع بوده و در حالی که کاشت مو در سال‌های اخیر بصورت یک بعدی انجام می‌شد؛ نوآوری جدیدی به نام کاشت ترکیبی مو در حال جایگزین شدن است و بصورت مکمل عمل می‌کند.

می‌پرسید که کاشت مو ترکیبی چیست و در پاسخ باید بگوییم که تفاوت روش‌های کاشت مو در تهران معمولاً در نحوه برداشت مو از ناحیه‌ی دهنده می‌باشد. شاید بتوان از نام کاشت موی ترکیبی حدس زد که در این روش از دو شیوه کاشت مو به روش fut  و کاشت مو به روش fit کمک گرفته می‌شود.

در روش کاشت مو ترکیبی می‌توان تا ۵۰۰۰ گرافت مو را در یک جلسه برداشت کرد و در ناحیه‌ای که مدنظر است کاشت. با بیان این مطلب می‌توانیم بگوییم که اولین مزیت این روش برداشت بسیار بالای تعداد گرافت ها در یک جلسه است.

چه کسانی برای کاشت ترکیبی مو مناسب هستند؟

باید بگوییم که تجربه ثابت کرده کسانی که حجم تاثیر آنها بسیار بالاست، معمولا از روش کاشت موی ترکیبی استفاده می‌کند. در واقع اگر ریزش موی شما زیاد باشد که نتوانیم آن را با یک جلسه کاشت مو به حد مورد نظر‌تان برسانی از کاشت موی ترکیبی استفاده می‌کنیم.

وقتی که حجم کچلی زیاد باشد برای پوشاندن منطقه بی موی سر گرافتهای زیادی نیاز است و همین امر باعث می‌شود تا نتوانیم از روش کاشت موی fut یا fit استفاده کرد. در واقع به دست آوردن گرافت زیاد در یک روش اصلا شدنی نیست به همین دلیل بعد از روش کاشت موی ترکیبی استفاده می‌شود که ترکیبی از دو روش fut و fit است.

به‌طور خلاصه، افراد مناسب برای روش کاشت موی ترکیبی:

_ هنگام انجام این روش متقاضی نباید درباره‌ی هیچ کدام از روش‌های fit و fut ناراضی باشد. برای مثال نباید از برداشت نواری و جراحی ناراضی باشد.
_ اگر برای از بین بردن طاسی پیشرفته بیش از ۴۰۰۰ گرافت مو لازم باشد، معمولاً متخصص ها کاشت مو به روش ترکیبی را پیشنهاد می کنند، چرا که ترکیبی از دو روش است و بهتر جواب می‌دهد.

_ متقاضی باید حداقل بانک موی پشت سر را داشته باشد. تا بتوانیم دو سانتی‌متر از پشت سر او را برداشت کنیم و مابقی بماند.
_ افراد مسن و تمامی افرادی که نمی توانند برای یک ساعت یا بیشتر روی شکمشان دراز بکشند. یا کسانی که بیماری‌های تنفسی مثل آسم دارند اصلاً برای این روش مناسب نیستند.
_ روش ترکیبی به روش بسیار مناسب و کارآمدی است. اما در صورتی که کاندیدای آن درست مشخص شود. این روش برای کسی که فقط قسمت شقیقه هایش خالی است اصلاً روش جوابگویی نیست.

باید و نباید‌های کاشت موی ترکیبی

به‌طور خلاصه، افراد مناسب برای روش کاشت موی ترکیبی:

  • هنگام انجام این روش متقاضی نباید درباره‌ی هیچ کدام از روش‌های fit و fut ناراضی باشد. برای مثال نباید از برداشت نواری و جراحی ناراضی باشد.
  • اگر برای از بین بردن طاسی پیشرفته بیش از ۴۰۰۰ گرافت مو لازم باشد، معمولاً متخصص ها کاشت مو به روش ترکیبی را پیشنهاد می کنند، چرا که ترکیبی از دو روش است و بهتر جواب می‌دهد.
  • متقاضی باید حداقل بانک موی پشت سر را داشته باشد تا بتوانیم دو سانتی‌متر از پشت سر او را برداشت کنیم و مابقی بماند.
  • افراد مسن و تمامی افرادی که نمی توانند برای یک ساعت یا بیشتر روی شکمشان دراز بکشند یا کسانی که بیماری‌های تنفسی مثل آسم دارند اصلاً برای این روش مناسب نیستند.
  • روش کاشت موی ترکیبی روش بسیار مناسب و کارآمدی است اما در صورتی که کاندیدای آن درست مشخص شود این روش برای کسی که فقط قسمت شقیقه هایش خالی است اصلاً روش جوابگویی نیست.

توجه داشته باشید که روش ترکیبی، ترکیبی از دو روش کاشت موی fit و fut  است؛ بنابراین تمام متخصصان در زمینه کاشت مو، برای کاشت مو بدون جراحی به روش ترکیبی تخصص ندارند؛ لذا هنگام انتخاب پزشک حتماً تحقیقات لازم را انجام داده تا برگردی متخصص و مجرب کاشت موی شما را انجام دهد.

کاشت مو به روش ترکیبی

مراحل کاشت مو به روش ترکیبی

وقتی که قرار است کاشت مو به روش ترکیبی باشد، در وهله‌ی اول حجم بالایی از گرافت های مو به وسیله روش برداشت نواری یا فوت انتقال داده شده و بعد از آن به کمک روش فیت تراکم موها را افزایش میدهند.
در این روش نیز مثل سایر روش ها متقاضی باید برای مشاوره نزد پزشک برود تا پزشک بتواند بعد از آنالیز کردن گرافت‌های مو و صحبت هایی درباره کاشت مو، بهترین روش برای او را تشخیص دهد‌. لازم به ذکر است که قبل از شروع برداشت نواری بهتر است خط رویش و ظاهر طبیعی موها با توجه به سلیقه متقاضی انجام شود زمانی که نوحیه دهنده آنالیز می شود. گرافت های این ناحیه به صورت کامل بررسی شده و بعد از آن بیمار برای برداشت نواری آماده می شود اینجا از بی حسی موضعی استفاده می‌شود و جراح کاشت مو به برداشت فلاپ اقدام می کند. بعد از برداشت فلاپها این قسمت توسط جراح بخیه می‌شود.

مزایای کاشت مو به روش ترکیبی

  • از مزایای این روش می‌توان گفت که قابل اطمینان‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای جراحی و کاشت موی وسیع و فوق وسیع است.
  • می توان با قطعیت گفت که این روش کمترین زمان را لازم دارد. برداشت هر تعداد گرافتی معمولاً ۱۵ الی ۲۰ دقیقه طول می کشد.
  • یکی از اصلی‌ترین مزایای این روش، برداشت گرافت‌های زیاد است. یعنی ۱۵۰۰ تا ۴۵۰۰ عدد است که فقط با کاشت مو به روش ترکیبی امکان پذیر است.

خوشبختانه این روش جزء کم ایراد ترین روشهای کاشت مو است ولی از اصلی‌ترین معایب آن می‌توانیم به جای زخم ناشی از روش fut اشاره کنیم که البته این جای خم به مرور زمان از بین خواهد رفت.

هزینه‌ی کاشت موی ترکیبی چگونه است؟

قطعاً قیمت، مسئله‌ای مهم و اساسی است چرا که گاهی وقت‌ها قیمت است که مشخص می‌کند ما از کدام روش برای کاشتن مو استفاده کنیم. در روش کاشت موی ترکیبی، مثل سایر روش‌های کاشت مو بعد از چندین جلسه مشاوره هزینه آن مشخص می‌شود. این قیمت به تعداد گرافت‌هایی که کاشته می‌شود بستگی دارد؛ یعنی هرچه تعداد گرافت‌ها بیشتر باشد، هزینه نیز بالاتر می‌رود. باید بگوییم که هزینه‌ی این روش از روش fit ارزان‌تر و از روش fut گران‌تر است.

نتیجه‌گیری روش کاشت ترکیبی

زیبایی برای هر فردی مهم است و موی سر یکی از عوامل اصلی زیبایی است. امروزه با پیشرفت علم و افزایش روش‌های کاشت مو و از بین رفتن عوارض کاشت مو، متقاضیان این عمل نیز بیشتر شده‌اند. روش‌های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که به تشخیص پزشک شما می‌توانید با بهترین روش به موهای دلخواهتان برسید.

جستجو مرتبط کاربران:

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو ترکیبی

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)