۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

13 مزیت کاشت مو بدون جراحی dhi

کاشت مو به روش dhi در کلینیک تخصصی ماه زر بدون درد و تنها در یک جلسه انجام میشود. در برخی از موارد امکان کاشت مو بدون جراحی نیز وجود دارد. همچنین در کلینیک تخصصی ما، امکان کاشت مو به روش SUT نیز  وجود دارد. کاشت مو بدون جراحی چگونه انجام می شود ؟در این نوع از کاشت ، برداشت از پشت سر بصورت دونه ای و بدون نیاز به برش بخیه انجام می شود.

کاشت مو به روش dhi چگونه انجام می شود؟

با توجه به اینکه امروزه کاشت مو به روش dhi به عنوان یکی از بهترین روش های کاشت و ترمیم مو که مورد استقبال بسیاری از پزشکان و افراد زیادی در جهت پیوند مو قرار می‌گیرد.

با توجه به اینکه امروزه مراکز بسیار متعدد و گوناگونی در زمینه کاشت مو و زیبایی وجود دارد. از این رو باید کاشت مو را به صورت طبیعی و گسترده در کلینیک های کاشت مو انجام شود‌. با توجه به اینکه پیوند مو به روش دی اچ آی نوعی تکنیک می باشد که هیچ شباهتی به سایر روش های دیگر پیوند مو وجود ندارد. در این روش ابتدا فولیکول های مو را باید از ناحیه اهدا کننده در قسمت پشت سر گرفته شود. سپس با استفاده از یک میکروموتور یا با استفاده دستی به منطقه‌ای که مو ریزش دارد باید منتقل کنند.

ادامه مطلب  ساختار فولیکول مو چیست؟

مزایای کاشت مو بدون جراحی dhi

دانستن مزایای یک کار قبل از اجرای آن در عین حال که از معایب آن نیز با خبر است میتواند نقطه امیدی برای اجرای آن کار باشد. مزایای کاشت مو روش DHI برای افرادی که متقاضی و کاندید کاشت مو بدون جراحی هستند بسیار جذاب است و با دانستن همین مزیت‌ها اقدام به این کار می‌کنند.کاشت مو با روش های نوین-کاشت مو به روش dhi

 • بدون نیاز به بخیه و برش جراحی است
 • بدون بیهوشی انجام می شود
 • دوره نقاهت بسیار کوتاه خواهد بود
 • عوارض بیهوشی را ندارد ، چون نیاز به بیهوشی ندارد
 • بدون درد و تنها با بی حسی موضعی انجام می شود.
 • حین انجام کاشت مو بدون جراحی ، فرد کاملا هوشیار است .
 • کاشت با بالاترین تراکم انجام میشود.
 • در این نوع از کاشت ، برش بخیه نداریم بنابراین، اسکار بخیه نیز نخواهد بود.
 • خط رویش کاملا طبیعی خواهد بود . و با تایید خود فرد انجام می گیرد.

در روش کاشت مو dhi خط رویش با بالاترین تراکم انجام می‌شود و حتی برای بالاتر بردن تراکم برداشت از ریش و کاشت بصورت ترکیبی و حتی سوپرترکیبی هم انجام میشود. در کاشت مو به روش غیر جراحی فرد نیاز به مراقبت از بخیه نخواهد داشت. بنابراین بسیاری از مراقبت های بعد از کاشت را نخواهد داشت . که به پایین تر بردن زمان نقاهت کمک بسیاری می کند .

کاشت مو به روش DHI برای خانم ها و هم برای آقایان قابل انجام است؛ امکان کاشت مو برای تمام سر وجود دارد.

نکته مهم در کاشت مو بدون جراحی DHI

این روش به دلیل برداشت از نواحی محدود برای همه قابل انجام نیست و بنا به تشخیص پزشک و در جلسه مشاوره حضوری، انجام پذیر بودن آن تعیین می‌شود. بنابراین حتما از مشاوره های تخصصی ما بهره بگیرید.

[ جهت مشاوره تخصصی  اینجا را کلیک کنید و یا با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید ]

09127300790

سن انجام کاشت dhi چقدر است؟

برای انجام کاشت مو به روش DHI، سن خاصی وجود ندارد ، و برای تمام سنین و برای تمام افراد قابل انجام است . از سن 18 سال به بالا قابل انجام است . و حتی برای سنین بالا هم قابل انجام است.

آیا موی سفید را می توان کاشت؟

با توجه به اینکه ما در کلینیک تخصصی روزانه کاشت های زیادی انجام داده ایم . نمونه های کاشت موی سفید را هم داریم. و خبر خوش این است که امکان کاشت موی سفید در کلینیک ما وجود دارد.

آیا این نوع روش کاشت مناسب همه افراد است؟

در پاسخ به این سوال می‌توان گفت که کاشت مو dhi برای افرادی مناسب است. حساسیت بیشتری روی ظاهرم او و حفظ موهای خود دارند. اما این بدان معنا نمی باشد که این نوع کاش فقط برای افراد خاصی می باشد. در واقع همه افراد می‌توانند این نوع روش کاشت را انتخاب نمایند .اما بیشتر خانم‌ها این نوع روش را انتخاب می‌کنند.

کاشت مو به روش dhi

زیرا هنگامی که این نوع روش را برای کاشت مو انتخاب می‌کنید شما دارای موهای پرپشت و بلندی خواهید شد. می توانید موهای خود را رنگ کنید و سایر کارهای آرایشی را بر روی موهای کاشته شده خود انجام دهید. بنابراین کاشت مو به روش dhi یک روشی بسیار مطمئن برای بیشتر افراد مخصوصاً خانمها که زیبایی و برای آنها اهمیت بسیاری دارد می باشد.

dhi چگونه و تسوط چه کسانی انجام می‌شود؟ هزینه آن چقدر است؟

با توجه به اینکه انجام کاشت مو با این روش بسیار دقیق و دارای دقت بسیار بالایی می باشد. به همین دلیل افراد بسیاری این روش را برای درمان موهای کم پشت خود یا طاسی استفاده می کند. امروزه مراکز متنوع و گوناگونی در زمینه های پوست مو و زیبایی و کاشت مو وجود دارد. هرکدام از این مراکز دارای تعرفه خاصی نسبت به انجام خدمات انجام شده بر روی شما را دارند. با توجه به اینکه انجام عمل کاشت مو به این روش دارای تخصص و دقت بالایی می باشد. بنابراین برای انجام این نوع عمل نیاز به یک تیم پزشکی متخصص در زمینه کاشت لازم می باشد.

از این رو هزینه مربوط به کاشت مو بدون جراحی با این روش دارای هزینه بالاتری نسبت به سایر روش های کاشت موی طبیعی می باشد. از طرف دیگر با توجه به اینکه در این نوع روش کاشت مو از ابزارها و تجهیزات مخصوصی استفاده می‌شود. هر کدام از این ابزارها دارای هزینه های بالایی می باشد.
13 مزیت کاشت مو بدون جراحی DHI

 

به همین دلیل هر کدام از این این عوامل بر روی هزینه پرداختی توسط شما موثر می باشد. ولی به طور کلی می‌توان گفت به دلیل دقت و کارایی بالا و میزان رضایتبخشی بالا از این نوع روش ارزش هزینه کردن را دارد. به طور کلی در پایان می‌توان گفت با توجه به اینکه انجام عمل کاشت مو به روش dhi مانند سایر روش های کاشت موی طبیعی دارای دوران نقاهت و بهبودی می‌باشد.

آیا دوران نقاهت کاشت مو با این روش طولانی است؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که شما پس از انجام عمل کاشت مو. یعنی پس از ۴ تا ۷ روز بعد از جراحی بهبودی کامل را به دست می آورید. به طوری که دوران‌نقاهت شما حداقل یک هفته طول می کشد. بعد از شش ماه رویش مجدد موهای شما شروع خواهد شد. بعد از ده ماه شما نتیجه کاشت مو به روش dhi را خواهید دید.
بنابراین با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا انتخاب این نوع روش یعنی کاشت مو به روش dhi یک روش تضمینی و مطمئن و بدون عوارض کاشت مو برای شما می باشد.

کاشت مو بدون جراحی dhi برای بانوان به چه صورت است؟

امکان کاشت مو برای خانم‌ها به منظو بالابردن تراکم در بهترین مرکز کاشت مو و همچنین، تغییر الگوی خط رویش موها وجود دارد. که هم به شما کمک میکند موهای پرپشت تری داشته باشید و هم اینکه خط رویش خود را تغییر دهید. برای مشاهده نمونه های بیشتر کاشت مو بانوان به گالری تصاویر مراجعه فرمایید. طراحی خط رویش برای کاشت مو بدون جراحی dhi در کلینیک ما توسط تیم حرفه ای و با تجربه بدون عوارض کاشت مو انجام می‌شود. حتی امکان طراحی خط رویش موها توسط آرایشگر شما نیز وجود دارد.

ادامه مطلب  علت اینکه ریزش مو در تابستان بیشتر میشود در چیست؟
5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

 1. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

 2. ممنون از مطلب خوبی نوشتین
  یک سوال
  من پیوند کبد داشتم برای من امکان کاشت مو فراهمه ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

 3. سلام و عرض ادب
  مطالب بسیار کامل و مفید بود.
  چطور میتونم وقت مشاوره کاشت بگیرم؟

 4. هر زائده ای در ناحیه تناسلی زگیل تناسلی هست؟

 5. توی سایت های دیگه مقاله برای موضوعه درمان شپش زیاده ولی من خودم همچین مطالبی رو از یه طبیب طب سنتی دیده بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله 13 مزیت کاشت مو بدون جراحی dhi

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو