۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کلینیک کاشت مو و ابرو-زیر-نظر-کلینیک-ماه-زر

مرکز کاشت ابرو و کاشت مو کلینیک ماه زر ( سعادت آباد سابق ) فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد.

درباره مرکز کاشت ابرو

در سال 1388  مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد.

برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک ماه زر با روش‌های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری   ITفعالیت خود را آغاز کرد.

در این کلینیک با بهره گیری از سیستم SMS Server کلیه مراحل درمان و دستورات لازم پزشکی شامل نحوه مصرف دارو توسط بیمار و سایر دستورات و مراقبت های پزشکی از طریق سامانه پیام کوتاه پی گیری می شود. بیماران در تمامی اوقات شبانه روز خواسته های خود را از این طریق با پزشکان، کادر و مدیریت کلینیک در میان می‌گذارند.

همچنین نحوه خدمات رسانی کادر کلینیک به بیماران از طریق SMS مستقیم با مدیریت کنترل می گردد تا هر گونه کاستی احتمالی سریعاً مرتفع گردد. از این رو وضعیت بیماران تا بهبودی کامل حتی در خارج از مرکز توسط کادر درمانی کلینیک پیگیری می‌شود. کادرپزشکی  کلینیک ماه زر جزو بهترین و سرشناس ترین تیم پزشکی داخل و خارج کشور هستند که از لحاظ رتبه بندی سازمان نظام پزشکی در رده بهترین ها قرار می گیرند. مدیریت این مجموعه ضمن تحقیقات گسترده اقدام به انتخاب ودعوت بهترین پزشکان متخصص در هر رشته نموده‌اند. بیش از پانزده نفر از پزشکان این مرکز عضو هیئت علمی دانشگاه‌های کشور هستند که در کمتر مرکز مشابه مورد نظیر دارد.

دکتر میثم ضرغامی با بیش از ۲۰ سال سابقه کاری در زمینه زیبایی مدیریت کلینیک دکتر تاتو، زیر نظر کلینیک ماه زر، را بر عهده دارد.

درباره دکتر میثم ضرغامی

دکتر میثم ضرغامی، به عنوان مدیر بالینی شرکت Magestic Crown of Beauty (ltd) در انگلستان و همچنین مدیر بالینی ” کلینیک پوست، مو و لیزر ماه زر ” در ایران، یک پزشک با تجربه و متخصص در حوزه جوانسازی و زیبایی غیرجراحی محسوب می‌شود.

با گذشت بیش از ۱۰ سال از فعالیت مستمر خود در زمینه خدمات زیبایی، بیش از هزاران درمان موفق انجام داده است.

از زمان تأسیس آکادمی آموزشی دکتر ضرغامی، به عنوان پزشک اصلی آموزش در تکنیک‌های تزریق چربی، کاشت مو و ابرو، و همچنین تزریقات پیشرفته فیلر و بوتاکس، و همچنین آخرین روش‌های از بین بردن جای جوش و اسکار و پاکسازی تاتو با لیزر اربیوم به پزشکان همکار فعالیت کرده است.

دکتر میثم ضرغامی، فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و عضو انجمن پزشکان زیبایی بریتانیا است. او به صورت منظم در کنفرانس‌های بین‌المللی شرکت نموده و کلاس‌های آموزشی در زمینه تزریق چربی، کاشت مو و ابرو، و همچنین تزریقات پیشرفته فیلر و بوتاکس، و همچنین جدیدترین روش‌های از بین بردن جای جوش و اسکار و پاکسازی تاتو با لیزر اربیوم برگزار نموده است.

مدرک فیلر دکتر میثم ضرغامی
مدرک بوتاکس دکتر ضرغامی
مدرک تزریق چربی دکتر میثم ضرغامی

کتاب‌های دکتر میثم ضرغامی

آدرس روی نقشه

 
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)