۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو

همه چیز درباره‌ی کاشت مو را بدانیم. کاشت مو در کلینیک کاشت مو ترانسپلنت با جدیدترین متد های روز دنیا در یک جلسه و با بالاترین تراکم انجام می شود. امکان کاشت بدون جراحی و بدون درد و تنها با بی حسی موضعی هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها امکان پذیر است. همچنین کاشت مو روی اسکارهای بخیه و سوختگی یکی از برتری های کلینیک تخصصی کاشت مو ماه زر است.

برای کاشت مو اینطور نیست که مانند رفتن به دکتر، اولین مطب نزدیک منزل خود را پیدا کرده و برای رفع بیماری به آن مطب بدون اطلاع مراجعه کنید. برای کاشت مو نیاز است که تحقیق کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید تا از نتیجه کار بدلیل هزینه ای که انجام داده‌اید خود و خانواده تان راضی باشند.

مزایای کاشت مو

 • بدون جراحی می باشد.
 • تنها با بی حسی موضعی انجام می شود. در نتیجه فرد هنگام عمل کاشت مو بدون انجام جراحی، کاملا هوشیار است. و بلافاصله بعد کاشت مو بدون نیاز به همراه میتواند به منزل بازگردد.
  با بالاترین تراکم انجام می گیرد.
 • به روش Super sut برداشت از ریش و غیر جراحی ( برداشت بصورت دونه ای از پشت سر ) انجام می شود.
 • هم برای خانم ها و هم برای اقایان قابل انجام است.
 • امکان کاشت برای موهای سفید هم وجود دارد. در نتیجه محدودیت سنی برای خانم ها و آقایان نخواهیم داشت.
 • در کمترین زمان قابل انجام است.
 • امکان ترمیم کاشت های ناموفق قبلی وجود دارد.
 • طراحی خط رویش به سلیقه خود فرد امکان پذیر است. 
 • طراحی خط رویش توسط آرایشگر خود فرد هم هست.
 • امکان آنالیز قبل و بعد از کاشت توسط دستگاه آنالیزر هم وجود دارد تا تراکم ایجاد شده را مقایسه کنید.
 • نیاز به مراقبت سخت و غیر قابل انجامی نیست. و تنها با مراقبت های گفته شده بعد از کاشت میتوانید از فردای روز کاشت مو سر کار خود بازگردید.
 • منع استفاده از خوراکی خاصی را نخواهید داشت. و بعد از کاشت مو و ابرو میتوانید به راحتی به زندگی عادی خود ادامه دهید.

قبل از کاشت مو نیاز به انجام کار خاصی نیست. و در صورت سوال میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید. بهتر است قبل از کاشت مو بدانیم کاشت مو چیست و تاریخچه ای از این عمل پر طرفدار زیبایی بداینم.

کاشت مو چیست؟

نمی‌توان منکر این شد که یکی از عوامل مهم در زیبایی ظاهری افراد، داشتن موهای پرپشت است؛ اما ریزش مداوم موها مسئله‌ای است که همیشه ما را نگران می‌کند. همه‌ی ما به دنبال راهی برای جلوگیری از ریزش آن و حتی رویش مجددشان هستیم.

عوامل زیادی مانند بیماری‌های ارثی، سوانح، استرس، عدم تعادل هورمون‌های بدن، استفاده از برخی داروها و یا حتی کمبود آهن، فسفر، کلسیم و روی در ریزش موها مؤثر هستند. برای رفع این مشکل، باید اقدامی کرد. اگر می خواهید همه چیز درباره کاشت مو را بدانید ادامه مقاله را مطالعه کنید.

شناسایی عوامل ریزش مو

اولین قدم، شناسایی عوامل ریزش مو است که اهمیت زیادی دارد تا بتوان جلوی ریزش را گرفت. اگر ریزش مو خفیف باشد، می‌توان با مشورت پزشک متخصص، مصرف دارو و حتی تغییر رژیم غذایی، از آن جلوگیری کرد و حتی باعث رویش مجدد آن شد. لازم به ذکر است که رویش مجدد مو فقط در مواردی ممکن است که دلیل ریزش، کمبود و فقر بعضی عناصر در بدن باشد.

اما اگر ریزش مو به دلایلی چون ژنتیک، سوانح و … اتفاق بیفتد، تنها راه درمان آن کاشت مجدد مو است. پیوند موی طبیعی در نقاط مختلف بدن مانند سر، ابرو، ریش، سبیل، مژه و نیز نواحی اسکار قابل انجام دادن است.

تاریخچه کاشت مو از کجاست؟

برای اطلاعات بیشتر، بد نیست بدانید که در سال۱۹۳۹، ایده کاشت مو برای اولین بار از سوی دکتر Okuda، پزشک ژاپنی مطرح شد. بیست سال بعد یعنی در سال ۱۹۵۹، دکتر Orentreich، پزشک آلمانی به آن جامه عمل پوشاند و آن را عملی کرد.

از آن سال تا به امروز، روش‌های مختلفی برای کاشت مو پیشنهاد و اجرا شده است. در ادامه‌ی این بحث باید بدانید که یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین روش‌های کاشت مو، میکرو گرافت (Micrograft) است.

خوشبختانه این روش نتایج قابل‌قبول و رضایت بخشی ایجاد می‌کند و علاوه بر این، در گروه جراحی‌های سرپایی و سبک قرار دارد. اساس این روش، برداشت سالم پیاز مو از جاهای پر مو و کاشتن آن در جاهای موردنظر استوار است.

از موهای چه بخش‌هایی برای کاشت مو استفاده می‌شود؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که قبل از کاشت مو مطرح میشود این است که آیا از موهای بدن و ریش میتوان برای کاشت استفاده کرد یا خیر؟

معمولا موهای پشت سر را برای کاشت انتخاب می‌کنند. در این عمل، پزشک با به‌کارگیری میکروسکوپ و لوپ‌های مخصوص، فولیکول‌های موها را به‌صورت یک به یک از پوست خارج می‌کند و با همان دقت و ظرافت، در جای موردنظر قرار می‌دهد.

توجه داشته باشید که برای قرار دادن مو، برش‌های ریزی در ابعاد یک میلی‌متر بر روی پوست ایجاد می‌شود.
باید توجه داشت که یکی از مهم‌ترین ویژگی در عمل کاشت مو، عدم واکنش منفی بدن به موهای پیوندی است. چون موها عضوی از همان بدن هستند، سیستم ایمنی بدن به آن‌ها مانند سایر اعضای پیوند برخورد نمی‌کند. با این ویژگی، نیاز شدیدی به مراقبت و استفاده از مراقبت‌های درمانی ندارد.

طبیعی و بارز است که انجام این عمل نیاز به تخصص و تجربه دارد. پس مهم‌ترین نکته در کاشت مو، انتخاب پزشک متخصص است. اگر دکتر تجربه کافی داشته باشد می‌تواند با ظرافت، موها را جدا کند و بکارد که کمترین اثر روی پوست شما باقی بماند.
بعد از گذشت چهار الی شش ماه، موهای کاشته شده شروع به ریزش می‌کنند. البته این مسئله اصلا نگران کننده نیست. این ریزش مو روندی طبیعی در کاشت مو است موها پس از ریزش، مجدداً شروع به رشد می‌کنند.

از زمانی که اولین کاشت مو صورت گرفت تا امروز، روش‌های زیادی به کار گرفته شده است. امروزه روش‌هایی که برای کاشت مو بکار گرفته می‌شود اغلب ساده و بی‌خطر، همراه با نتایج خوبی هستند و رضایت متقاضیان را فراهم کرده‌اند؛ اما انتخاب روش به‌تنهایی کافی نیست.

می‌دانید که کاشت مو ارتباط مستقیمی با زیبایی دارد پس نیاز است با رعایت نکاتی ساده، بتوان به نتیجه مطلوب دست یافت. حساسیت عمل کاشت مو به‌صورتی است که اغلب روش‌های کاشت مو به‌صورت تیمی و گروهی انجام می‌شوند.

چنانچه قصد کاشت مو را دارید، مو میخواهید همه چیز درباره کاشت مو را بدانید: نیاز است درباره‌ی روش‌های انجام آن، تخصص و تجربه جراح مورد نظر، اطلاعاتی داشته باشید. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا در کنار صرف وقت و هزینه بتوانید به نتیجه مطلوب هم برسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)