۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو به روش بایوگرافت

کاشت ابرو به روش بایوگرافت راهکاری برای یکی از طبیعی ترین اتفاقاتی که امروزه برای همه افراد می‌افتد یعنی ریزش ابرو می‌باشد؛ چرا که مطابق آمارهای به دست آمده اکثر افراد دچار ریزش ابرو میشوند و تعدادی از افرادی که دچار ریزش ابرو نشدند نیز به صورت مادرزادی از ابروهای پرپشتی برخوردار نمی‌باشند. هر دو قسم از افرادی که برای شما ذکر نمودیم همیشه دنبال راهکار بودند تا بتوانند ابروهای خود را زیبا کنند چرا که ابرو یک عنصر بسیار مهم و تاثیرگذار می‌باشد که هم در زیبایی و جذابیت افراد تاثیر داشته و هم در اعتماد به نفس افراد تأثیر دارد چرا که اگر شما دارای ابروهای زیبایی نباشید از جذابیت شما کاسته شده و به تبع آن در اعتماد به نفس شما تاثیر خواهد داشت.

چرا کاشت ابرو به روش بایوگرافت

روش‌هایی که برای کاشت ابرو در گذشته‌های دور  استفاده میشده چندان کارآمد نبوده و همه روش‌ها با شکست مواجه میشده است. اما رفته رفته با پیشرفت علم به ویژه در زمینه زیبایی روش نوینی ابداع شده است که توانسته است در سال‌های اخیر کمک بسیار زیادی به افرادی که دچار مشکلات متفاوتی در ابروهایشان هست بکند و آن روش کاشت ابرو در تهران به ویژه روش بایوگرافت می‌باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این روش با شما بیشتر صحبت کنیم.

آیا کاشت ابرو تنوع دارد؟

پاسخ به این سوال مثبت می‌باشد و در در ادامه باید بگوییم که این تنوع بسیار به نفع افرادی می‌باشد که می‌خواهند این کار را انجام بدهند چرا که می‌توانند با توجه به ویژگی‌هایی که در موی آنها وجود دارد و همچنین با توجه به نوع و مدل ابرو و همچنین ریزش ابرو انها بهترین روش را انتخاب کنند اما همواره در بین تمامی روش‌هایی که در یک عمل زیبایی وجود دارد می‌توان یک روش را به عنوان بهترین روش انتخاب کرد و در رابطه با کاشت ابرو باید گفت نیز همچنین بوده و از قاعده اصلی مستثنا نمی‌باشد؛ پس باید گفت در کاشت ابرو بدون جراحی می‌توان گفت بایوگرافت کاشت ابرو به عنوان بهترین روش می‌باشد.

وجه تمایز کاشت ابرو به روش بایوگرافت از سایر روش‌ها چیست؟

کاشت ابرو به روش بایوگرافت

 • استفاده از سلول های زایا
 • هیچ آسیبی به مو وارد نمیشود
 • تراکم بالاتری ایجاد میشود
 • خواب ابرو بهتر اتفاق میفتد
 • نتایج طبیعی میباشد
 • عوارض پوستی به همراه نخواهد بود
 • دائمی میباشد

منظور از سلول‌های بنیادی در بایوگرافت ابرو چیست؟

به طور کلی باید گفت سلول های بنیادی سلول های اصلی بدن هستند که انواع بافت ها را تشکیل می دهند، حال ممکن است بگویید که اصلاً این سلول ها چه ربطی به کاشت ابرو به روش بایوگرافت دارند؟در پاسخ به این سوال شما باید گفت که در کاشت ابرو به این روش از این سلول ها استفاده می کنند یعنی به جای اینکه از موی افراد استفاده شود و شکاف‌هایی در پشت سر و یا پشت گوش ایجاد شود و مو را از آن ناحیه برداشت کنند از سلول های بنیادی استفاده می‌کنند که نسبت به روش‌های قدیمی مزیت‌های بیشتری مانند طبیعی بودن دوام بالاتر نتیجه دهی سریع تر و غیره را دارد  پس می توان گفت یکی از اصلی ترین وجوه تمایز بایو گرافت نسبت به سایر روشهای کاشت ابرو همین مسئله می‌باشد چرا که در سایر روش ها باید مراحل پیچیده تری انجام شود و همچنین ممکن است زمان بیشتری نیاز باشد تا نتایج حاصل شود اما در بایوگرافت از آنجایی که از سلولهای بنیادی استفاده می‌شود و همچنین از دستگاه‌های بسیار پیشرفته‌ای کمک می‌گیرند لذا علاوه بر آن که سریع تر انجام می شود نتایج بهتری نیز به همراه خواهد داشت.

چرا گفته می‌شود کاشت ابرو بایوگرافت دائمی است؟

تبلیغات در زمینه جذب مشتری حرف اول را می زند و نحوی که میتواند در تصمیم گیری مراجعه کننده تاثیر گذار باشد. وقتی از کاشت ابرو دائمی به روش بایوگرافت صحبت شود باید یک متخصص با تجربه این بیان را بعنوان تبلیغات مطرح کند تا مورد استقبال افراد قرار گیرد و اگر فردی غیر متخصص این کار را انجام دهد قطعا برای سودجویی است.

شما هنگامی که برای مثال از تاتو استفاده می‌کنید به دلیل آن که در آن رنگ وجود دارد مجبورید پس از مدتی مجدداً آن را ترمیم کنید در حالیکه در کاشت ابرو به روش بایوگرافت از آنجایی که از موی بدن خود فرد استفاده می‌شود نیازی به هیچگونه ترمیمی نمی‌باشد و شما می توانید تا سالیان سال از آن استفاده کنید. بدون آنکه هیچ تغییری در آن ایجاد شود در حالی که هنگامی که شما از تاتو و یا سایر مواد شیمیایی استفاده می کنید ممکن است پس از آنکه مدتی از آن گذشت علاوه بر آنکه نیاز به ترمیم مجدد دارد تغییراتی از قبیل تغییر در رنگ و مدل آن ایجاد شود پس باید گفت بهترین روش برای ایجاد ابروهای پرپشت و زیبا برای شما کاشت ابرو به خصوص استفاده از روش بایوگرافت می‌باشد چرا که یک روش مطمئن و تضمین شده می باشد.

آیا کاشت ابرو به روش بایوگرافت سخت است؟

یکی از مسائلی که باعث می‌شود قبل از هر عمل زیبایی افراد را نگران کند این می‌باشد که عملی که می‌خواهند انجام دهند سخت است یا خیر و یا این که ممکن است نیاز به برخی از مراقبت‌ها قبل و بعد از عمل داشته باشد یا خیر؟ سوالی که بیشتر دربار بایوگرافت کاشت ابرو پیش می‌آید این است که آیا عوارض کاشت ابرو به روش بایوگرافت وجود دارد یا خیر؟
در رابطه بابایوگرافت باید گفت از آنجایی که یک عمل بسیار پیشرفته‌ای می‌باشد. شما لازم نیست هیچ کاری انجام دهید پس این اطمینان خاطر به شما داده می‌شود که شما چه قبل از عمل و چه بعد از عمل لازم نیست که هیچ مراقبتی انجام دهید. همچنین در رابطه با سختی آن بایدگفت یک عمل زیبایی راحتی می باشد.

کاشت ابرو به روش بایوگرافت ارزان است یا گران؟

برای انجام هر کاری گران یا ارزان بودن آن کار مد نظر می باشد و نمی‌توان هیچ شخصی را پیدا کرد که قیمت یک کاری برای آن شخص مهم نباشد پس در رابطه با بایوگرافت و بحث قیمت آن باید بگوییم که هزینه‌های بایوگرافت ثابت نبوده و به عوامل متعددی بستگی دارد برای مثال اگر شما از یک پزشک بسیار معروف و معتبری استفاده کنید قاعدتاً باید هزینه بیشتری پرداخت کنید همچنین اگر از کلینیک‌های خصوصی استفاده کنید نیاز است که هزینه‌های بیشتری را پرداخت کنید اما در هر حال باید بگوییم که نگران نباشید چراکه قیمت‌هایی که برای این عمل زیبایی پرداخته می‌شود چندان زیاد نبوده و شما می توانید به راحتی از پس آن بر بیایید.

کاشت ابرو بایوگرافت بعد از یکسال

آیا کاشت ابرو به روش بایوگرافت بعد از یک سال امکان پذیر است؟ کاشت ابرو بایوگرافت بعد از یک سال یکی از عمل های زیبایی می باشد که قابل انجام می باشد. شاید عده‌ای از افراد بر این باور باشند که اگر ابرو را کاشت کردند تا مدت‌ها بعد نمی‌توانند آن را مجدداً انجام دهند. در حالی که این یک باور اشتباه است. باید گفت بعد از کاشت ابرو پس از مدتی مجدداً می‌توان آن را انجام داد. چرا که ممکن است شخصی به دلایل مختلفی خواهان تغییر مدل ابرویی که کار کرده است باشد. برای مثال ممکن است مدل مد نظر وی به صورت او نیامده یا اینکه شخصی که مدل را برای او پیاده کرده است به درستی آن را در نیاورده باشد. لذا شخص می تواند پس از مدتی دوباره کاشت ابرو را انجام دهد.

کاشت ابرو بایوگرافت بعد از یکسال چه مزایایی دارد؟

 • زیباتر شدن شخص
 • رفع نقص و عیب های صورت
 • بدون ایجاد عارضه
 • بدون تورم و کبودی
 • بدون درد و سوزش
 • انجام در بازه زمانی سریع
 • بدون ایجاد جای اسکار
 • عدم نیاز به پانسمان
 • عدم استفاده از مواد مضر و شیمیایی
 • طبیعی بودن نتایج عمل

همانطور که مشاهده می کنید مزایای کاشت ابرو بایوگرافت بسیار زیاد است. در مقابل باید گفت معایب آن بسیار کم می باشد. زیرا همانطور که مشاهده می کنید در آن از عناصر طبیعی استفاده می شود. از مواد مضر و شیمیایی استفاده نمی‌شود. لذا هنگامی که افرادی ادعا می‌کنند که انجام مجدد کاشت ابرو بایوگرافت بعد از یک سال دارای عارضه های زیادی می باشد. در پاسخ به ادعاهای دروغین این افراد باید گفت از آنجایی که در این نوع از عمل زیبایی از مواد مضر شیمیایی استفاده نمی‌شود. لذا امکان آسیب و عارضه های جدی وجود نخواهد داشت.

دلیل اینکه گفته میشود کاشت ابرو طبیعی است چه میباشد؟

هنگامی که شما به کلینیک های زیبایی مراجعه می‌کنید و یا در جایی مطالبی در رابطه با کاشت ابرو می خوانید اولین پوئنی که به آن بر می خورید و برای شما جالب میباشد این است که از آن به عنوان یک عمل زیبایی طبیعی یاد می کنند.
دلیل اینکه به آن وصف طبیعی بودن را می دهند این است که در این عمل زیبایی از آنجایی که از موی بدن خود فرد اعم از سر موی سینه ران پا و غیره استفاده می شود و از مواد مضر و شیمیایی و آسیب زا استفاده نمی‌شود. به آن صفت طبیعی بودن را می دهند. همچنین باید افزود این طبیعی بودن منجر به دوام بیشتر نتایج بعد از عمل خواهد شد. دلیل محبوبیت و جذب افراد به این نوع از عمل زیبایی این دلایل می باشد.

چه کسانی به کاشت ابرو بعد از یک سال روی می آورند؟

قبل از اینکه به این سوال پاسخ بدهیم بهتر است ابتدا این سوال را مورد بررسی قرار دهیم که اصلاً چرا افراد به کاشت ابرو روی می آورند؟ در پاسخ به این سوال کلیدی و مهم که منشا سایر سوالات میباشد باید گفت همه افراد دارای ابروهای زیبا و پرپشت نبوده و بعضی از افراد به دلایل و بیماری های اکتسابی و برخی به دلایل مادرزادی ابروهای پرپشت و زیبای خود را از دست داده و در زیبایی آنها تاثیر گذاشته است .

به طور کلی باید گفت در میان اجزای صورت ابروان نقش عمده‌ای را در زیبایی افراد ایفا می کنند. لذا باید به آن توجه زیادی شود حال ممکن است شخصی ابرو را کاشته باشد و یک مدل انتخابی را به شخصی که این کار را انجام می‌دهد داده باشد. اما بعد از مدتی از آن مدل خسته شده و بخواهد مدل آن را تغییر دهد. یا حتی اینکه شخص آن مدل را به آن صورت که مدنظر وی بوده است در نیاورده باشد. لذا شخص می تواند به راحتی پس از مدتی مجدداً دوباره کاشت ابرو را انجام دهد.

کاشت ابرو بایوگرافت بعد از یکسال به چه صورت انجام میشود؟

کاشت ابرو بعد از یک سال همانند سایر بقیه کاشت ابرو ها بوده و دارای سه مرحله اصلی و بنیادین می باشد که عبارت است از:

 • مرحله برداشت
 • مرحله ی بررسی
 • مرحله کاشت

همانطور که از اسم آن مشاهده می کنید مرحله اول مرحله برداشت می باشد. در این مرحله مو را اصولاً از قسمت پشت سر و به اندازه حدفاصل دو گوش راست و چپ برداشته می شود. پس از آن نوبت به مرحله دوم که مرحله بررسی و تحقیق می باشد می رسید. دلیل اینکه به این مرحله بررسی و تحقیق می گویند این است که در این مرحله مو را در زیر میکروسکوپ گذاشته تا اگر مشکلی دارد آن مشکل را حل کرده و آن را آماده کاشت کنند .
در نهایت در مرحله آخر به مرحله کاشت می رسیم. در این مرحله موی آماده شده را در قسمت مورد نظر که ابروان میباشد کاشت میکنند.

پس به طور کلی باید گفت این سه مرحله در تمامی کاشت ابرو ها یکسان می باشد. اما تفاوتی که در اینجا وجود دارد این است که در برخی از روش ها از دستگاه استفاده می شود. پیشرفته تر بوده و این کار اصولی تر و با استاندارد بیشتری انجام می‌شود.
امکان بروز آسیب اصلاً وجود ندارد. این در حالی است که در برخی از روش ها از دست استفاده می شود. همه مراحل توسط دست انجام میشود که اصطلاحاً به آن روش دستی می‌گویند. در روش دستی امکان بروز آسیب‌های جدی مانند آسیب های جبران ناپذیر به پیاز مو وجود دارد.

کاشت ابرو بایوگرافت بعد از یکسال دائمی میباشد؟

ممکن است هنگامی که قصد انجام این کار را داشته باشید عده‌ای از افراد به شما بگویند که این کار دائمی نیست. ادعای آنان چنین باشد که شما پس از انجام کار قبلی ریشه های مویتان سست شده و یا اینکه آسیب دیده و قرار است دچار ریزش شود!
در پاسخ به این عده از افراد با صراحت کامل باید گفت کاشت ابرو بایوگرافت بعد از مدت یکسال نه تنها باعث ریزش مجدد نمی شود بلکه ریشه های مو را محکم تر کرده و بیش از قبل رویش می کند .

همچنین باید افزود اصلاً از مواد شیمیایی و مضر استفاده نمی‌شود. تا به مو آسیب زده شود که بخواهد مجدداً دچار ریزش شود. پس ادعای آنها به طور کامل دروغین بوده و شما بدون هیچ نگرانی می توانید کاشت ابرو بعد از یک سال را مجدداً انجام دهید. به طور دائمی از نتایج آن استفاده کنید.

در پایان به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت همانطور که همه افراد زیبایی را دوست دارند و در پی رفع نقص آن میباشند عده‌ای از افراد نیز خواهان تغییر و تحول می باشند. لذا وقتی شما از عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده می کنید مجبور نیستید دائم از یک مدل استفاده کنید. پس از مدتی میتوانید به راحتی مدلی را که انتخاب کرده بودید را تغییر دهید. مجدداً کاشت ابرو انجام دهید.

نتیجه گیری از روش کاشت بایوگرافت ابرو

با توجه به مزایای بیشماری که برای بایوگرافت کاشت ابرو بیان نمودیم و همچنین به این نتیجه رسیدیم که بایوگرافت هیچ معایبی ندارد باید گفت که بهترین کار برای ایجاد ابروهای زیبا و پرپشت استفاده از این روش فوق العاده می باشد پس اگر شما مشکلی در ابروهایتان وجود دارد از این روش حتما استفاده کنید.

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو به روش بایوگرافت

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)