۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو به روش سلول های بنیادی

کاشت مو روش سلول‌های بنیادی

کاشت مو روش سلول‌های بنیادی

کاشت مو به روش سلول های بنیادی براحتی می‌تواند مشکل زیبایی افرادی که دچار طاسی سر و یا ریزش مو شده اند را حل کند. همانطور که می دانید بسیاری از افرادی که تصمیم به کاشت مو در تهران میگیرند به دنبال روشی تضمینی هستند. این روش به عنوان جدیدتری روش مشکلات شما را حل می کند. در ادامه به چگونگی و مزایای کاشت مو با سلولهای بنیادی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

کاشت مو با سلول بنیادی در کلینیک ماه زر

یکی از بزرگترین مشکلات افراد در دوره نوجوانی به جوانی ریزش مو می‌باشد. همانطور که می‌دانید افرادی که موهای خود را در سنین کم از دست می‌دهند از جذابیت کمتری نسبت به افراد هم سن و سال خود برخوردار می شوند. همچنین باعث می شود که سن آنها نسبت به دیگر افراد هم سن و سال خود را بالاتر نشان داده شود. با ریزش مو ممکن است، اعتماد به نفس بسیار زیادی از افراد جامعه تا حد زیادی کاهش  یابد.

کاشت مو به روش سلول های بنیادی

روش سلول های بنیادی چگونه است؟

با توجه به اینکه در زمینه کاشت مو بدون جراحی روش‌های بسیار زیادی وجود دارد یکی از بهترین روش ها در زمینه کاشت مو، کاشت مو به روش سلول های بنیادی می باشد. با توجه به اینکه روش‌های بسیار مختلفی در زمینه‌ی کاشت مو وجود دارد. اما ممکن است هر کدام از این روشها برای عده‌ای از افراد مناسب و برای برخی از افراد نامناسب باشند. پزشکان متخصص و با تجربه بهترین افرادی بوده‌اند که می‌توانند تشخیص بدهند برای رفع مشکل ریزش مو و همچنین کاشت مو از چه روشی استفاده کنید.

کاشت مو به عنوان یکی از قاطع ترین روشها و مطمئن ترین راه برای درمان ریزش مو و طاسی سر می‌باشد. معمولاً در روش سلولهای بنیادی در محلی از سر که موهای آن ریخته شده باشد عمل کاشت انجام می‌گیرد. این موضوع باعث می‌شود تا اثر بخشی آن بسیار مناسب باشد اما روشهای کاشت مو نیز بسیار مختلف می باشد.

با توجه به اینکه استفاده کردن از سلول‌های بنیادی در کاشت مو می‌شود با بسیاری از مشکلات افرادی که پیوند مو را برای درمان انتخاب نموده‌اند و  بانک موی مناسبی ندارند برطرف شود. از این رو کاشت مو به روش سلولهای بنیادی به عنوان بهترین روش کاشت محسوب خواهد شد.

چرا کاشت مو با سلولهای بنیادی

همانطور که می‌دانید در روش کاشت مو به روش سلول های بنیادی تنها یک قسمت از سلول های ریشه مو به جای کل تار مو می‌توان چندین موی جدید را ایجاد کرد. این کار در رشد موهای جدید در هر دو ناحیه سر یعنی موهای دهنده و موهای گیرنده نتیجه می‌دهد. در روش کاشت مو به روش سلول های بنیادی یا همان کاشت سلول ریشه مو، به طور هوشمندانه از سلول های ریشه مو استفاده می‌شود. با یک وسیله پزشکی مجهز با هم جفت می شود. به همین ترتیب باعث می‌شود که گرافت های کاشته شده تضمین باشد و باعث رشد بیشتر سلول های ریشه های شود.
همین دو عامل است که کاشت مو به روش سلول های بنیادی را از دیگر روش‌های کاشت متمایز ساخته است. پزشک می‌تواند با استفاده از گرافت‌های کوچکتر در این روش یک خط موی طبیعی ایجاد کند.

ادامه مطلب  کاشت مو در چه فصلی مناسب تر است؟

کاشت مو به روش سلولهای بنیادی چه مزایایی دارد؟کاشت مو سر قبل و بعد

یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد با کاشت مو با آن مواجه شوند درد شدید ناشی از آن باشد. شما هنگامی که کاشت مو سلولهای بنیادی را انتخاب می‌کنید با استفاده از بی‌حسی موضعی بر روی پوست سر هیچ گونه درد و عوارض کاشت مو هنگام اجرای عمل کاشت مو به روش سلولهای بنیادی نخواهید داشت.

همچنین پس از عمل نیز هیچ گونه احساس درد مشاهده نخواهد شد. از آنجایی که یکی از طبیعی‌ترین روش‌های کاشت مو استفاده از سلول‌های بنیادی می‌باشد. موهایی که با استفاده از این روش کاشته می‌شود، کاملاً طبیعی و رشد خوبی را خواهند داشت. افرادی که می‌خواهند پس از کاشت مو هیچ گونه تفاوتی بین موهای کاشته شده و موهای طبیعی خود را نداشته باشند روش سلولهای بنیادی را انتخاب می نمایند.

در روش کاشت با سلولهای بنیادی هیچگونه زخم و برشی در پوست سر ایجاد نمی‌شود. در نتیجه در این روش هیچ گونه خط و اثری پس از درمان بر روی پوست سر باقی نمی‌ماند. با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌های ذهنی بسیاری از افراد برای کاشت مو طولانی شدن دوره درمان وی می‌باشد.

این موضوع باعث می‌شود تا آنها نتوانند به موقع در انجام کارهای روزمره خود حضور داشته باشد. برای اینکه بتوانند در مدت زمان بسیار کوتاهی پس از عمل کاشت مو بهبودی کامل خود را دست یابند از روش‌ سلول های بنیادی استفاده می‌کنند. زیرا کمتر از یک هفته می‌توان به انجام کارهای مختلف خود پرداخته و هیچگونه مشکلی نیز برای آنها به وجود نمی‌آید.

کاشت مو با سلولهای بنیادی

قیمت کاشت مو به روش سلولهای بنیادی چگونه میباشد؟

با توجه به اینکه امروزه مراکز بسیار زیادی در زمینه زیبایی و کاشت مو در سراسر دنیا و ایران وجود دارد. بنابراین با توجه به اینکه شما کدام یک از کلینیک ها یا پزشک متخصص را در زمینه انجام عمل کاشت موی خود به هر روشی انتخاب نمایید، هزینه مربوط به آن فرق می‌کند. اما علاوه بر انتخاب مرکز درمانی یا کلینیک مناسب و همچنین پزشکی متخصص عوامل دیگری هستند که در زمینه قیمت کاشت مو موثر می‌باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات کاشت مو با سلولهای بنیادی در کلینیک ترانسپلنت به عنوان بهترین مرکز کاشت مو در تهران می‌باشد.

پیوند مو با روش‌های مختلف بر اساس سطح پیچیدگی به تجهیزات مورد نیاز آن تعیین می‌شود. طبیعی است که روش‌های پیشرفته قیمت بالاتری نسبت به روش های پیشین را داشته باشد. بنابراین قیمت کاشت طبیعی مو به روش سلولهای بنیادی نیز از این قاعده پیروی میکند.

سایر روش‌هایی که می‌توانید برای کاشت مو به آن فکر کنید نیز شامل کاشت مو به روش RHT، کاشت مو به روش میکروگرافت و کاشت مو به روش نئوگرافت هستند. شما می‌‎توانید درخواست مشاوره خود را برای استفاده از هریک از روش‌های کاشت مو با سلولهای بنیادی یا سایر روش با تکمیل فرم زیر ارسال کنید. مشاورین ما در کلینیک ماه زر با شما تماس خواهند گرفت.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.

آخرین پیشرفت های کاشت مو در ایران چیست؟

کاشت مو با سلولهای بنیادی

با توجه به اینکه امروزه کاشت مو به روش سلولهای بنیادی بسیار موثر است. تحقیقات بسیاری در زمینه سلول های بنیادین برای پیوند طبیعی مو نیز همچنان در حال بررسی می باشد. بنابراین ممکن است این تحقیقات مورد استفاده مراکز نامعتبر و افراد سودجو قراربگیرد.

به طور کلی در پایان می‌توان گفت با توجه به اینکه بخش مهمی از زیبایی چهره انسان ها به موی سر آنها بستگی دارد و امروزه کاشت طبیعی مو روشی است که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است، بنابراین کاشت مو به روش سلولهای بنیادی بهترین روش برای داشتن موهای طبیعی می‌باشد.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

7 پاسخ

    1. سلام.من دو بار کاشت مو انجام داده ام اما متاسفانه نتیجه مطلوب حاصل نشده و محل کاشته شده بسیار کم‌پشت و نازیباست.از بانک موی بسیار ضعیفی هم برخوردار می‌باشم آیا امکان کاشت موی مجدد برایم وجود دارد؟با تشکر

  1. سلام خدمت تیم زیبایی کلینیک مو و ابرو ماه زر
    مزو ترا پی بهتره یا پی ار پی؟

  2. کاشت مو بدون بانک مو چه فرقی با کاشت مو با بانک مو داره؟

  3. مقالتون عالی بود. برای مشاوره باید حضوری بیام؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو به روش سلول های بنیادی

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو