کاشت مو در شهرک غرب

کاشت مو
در شهرک غرب

آدرس ما

شهرک غرب,
بلوار دریا, بین شفق و مطهری جنوبی

فرم مشاوره کاشت مو در شهرک غرب

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  کاشت مو شهرک غرب-کلینیک دکتر ضرغامی

  ما در ماه زر ( کلینیک سعادت آباد سابق ) و با به کار گیری تمام تجهیزات مورد نیاز، می‌توانیم به شما در به دست آوردن ظاهر ایده آلتان کمک کنیم. یکی از فاکتور های مهم زیبایی، داشتن مو های سالم و پر پشت است. باعث می‌شود ظاهر افراد جذاب تر و شاداب تر دیده شود. متاسفانه این روز ها، به خاطر سبک زندگی ناسالم و رژیم غذایی نامناسب، ریزش مو یک معضل رایج میان مردم است که باعث نارضایتی آن ها را فراهم کرده است. 

  کاشت به روش RHT

  کاشت مو با دستگاه اتوماتیک به روش RHT (Robotic hair translant) در میان تمامی فناوری‌‌ها گسترده پزشکی، جایگاه ویژه‌ای در جهان دارد.
  مشاوره رایگان

  کاشت به روش میکروگرافت

  کاشت مو به روش میکروگرافت یکی از به روزترین و پیشرفته ترین روش‌های کاشت مو در شهرک غرب تهران می‌باشد. برای دریافت مشاوره کلیک کنید.
  روشی بروز

  کاشت به روش نئوگرافت

  کاشت نئوگرافت از جدیدترین روش‌هایی است که این روزها در بین مردم بسیار باب شده است. روش‌های مختلفی برای کاشت وجود دارد.
  جدیدترین روش

  کاشت مو در شهرک غرب

  rht معایب

  پس از تصمیم گیری برای کاشت مو، باید بلافاصله به فکر پیدا کردن کلینیک معتبر باشید. مراجعه به پزشک بی تجربه و ناشی می‌تواند باعث هدر رفتن هزینه شما شود. بنابراین حتما درباره کلینیک های مختلف تحقیق و بررسی کنید. با توجه به سوابق کلینیک، تصمیم خود را قطعی نمایید.

  ” کاشت مو در شهرک غرب “

  کلینیک ماه زر ( سعادت آباد سابق ) ، با بیش از ۱۷ سال سابقه کاشت مو در ایران، یکی از معتبر ترین کلینیک های کاشت مو در شهرک غرب و تهران است که می‌توانید با مراجعه به آن زیبایی خود را به خود بازگردانید. 

  برای دریافت وقت مشاوره حضوری به صورت رایگان می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس گرفته و یا به صورت حضوری به کلینیک ماه زر، میدان کاج، سرو شرقی، خیابان مجد مراجعه نمایید. 

  متخصصین کاشت مو در کلینیک ماه زر با ارائه توضیحات و مشاوره های ارزنده، به شما کمک می‌کنند تا عمل کاشت موی خود را با موفقیت پشت سر بگذارید و مو هایی پر پشت و خوش حالت داشته باشید. 

  عمل کاشت مو یکی از عمل های بسیار پرطرفدار در ایران و جهان است. البته، این عمل باید توسط افراد خبره و باتجربه صورت گیرد تا نتیجه خوبی داشته باشد. یکی از ویژگی های یک کلینیک معتبر، داشتن تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز برای کاشت مو است. اگر می‌خواهید یک کلینیک را از نظر داشتن دستگاه های مناسب بسنجید، می‌توانید با کلینیک تماس گرفته و درباره روش های کاشت مویی که ارائه می‌دهند سوال کنید.

  نظرات مراجعه کنندگان

  rht مزیت کاشت مو
  کاشت مو واقعا استرس‌زا هست. فکر به اینکه لعد از عمل موها خیلی عالی باشند واقعا به چالش میکشه شما را برای انتخاب کلینیک. من کاشت مو در شهرک غربی کلینیک دکتر ضرغامی انجام دادم.
  علی زمانی
  کاشت مو روبوتیک دائمی
  مراکز خیلی زیادی در شهرک غرب هستند که کاشت مو انجام می‌دهند. کاشت مو کلینیک دکتر میثم ضرغامی با تیم قدرتمندی که دارند حرف اول را در منطقه می‌زند.
  شایان جهانبخش

  ” نحوه کاشت مو در شهرک غرب “

  کاشت مو در شهرک غربی، از بانک موی خود فرد، مو ها جدا می‌شوند. به قسمت های طاس سر انتقال داده می‌شوند. در واقع کاندیدای مناسب برای عمل کاشت مو کسی است که از بانک موی قوی و مناسبی برخوردار باشد. 

  با توجه به روش و متدی که برای کاشت مو انتخاب می‌کنید، نحوه جدا کردن مو ها از بانک مو، می‌تواند به صورت اتوماتیک، دستی و یا نیمه اتوماتیک باشد.  روش های متعددی برای کاشت مو ابداع شده اند که هر یک از آن ها دارای ویژگی ها و خصوصیات خود هستند. برای انواع خاصی از طاسی کاربرد دارند. 

  کاشت مو در شهرک غرب

  ” تهران ، سعادت آباد ، بلوار دریا ، بین مطهری و شفق ، پلاک ۱۰۴ ، ساختمان ساحل ، طبقه دوم ، کلینیک دکتر ضرغامی ”

  کلینیک کاشت مو در شهرک غرب
  کاشتن مو در شهرک غربی

  ” روش‌های کاشت مو در کلینیک شهرک غربی “

  اولین تحقیقات مربوط به کاشت مو به کشور ژاپن و حدود صد سال قبل و پیش از جنگ جهانی دوم باز می‌گردد. ژاپنی ها دنبال راه هایی برای پر پشت کردن ابرو ها بودند. البته، تلاش های آن ها به خاطر شروع جنگ جهانی بی نتیجه ماند. بعد از جنگ جهانی دوم، تحقیقات اروپایی ها روی کاشت مو آغاز شد. بالاخره، توسط فردی به نام دکتر نورمن اورنتریش توانست طرح اولیه کاشت مو به شکل امروزی را ارائه کند. 

  145146
  کاشت مومراقبت از مو

  ” کاشت مو F U T در شهرک غرب “

  در اولین روش تایید شده کاشت مو، که امروزه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و با نام کاشت مو به روش FUT شناخته می‌ِشود. پوست پشت سر و قسمت بانک مو، به صورت نواری بریده می‌شود. سپس، گرافت های مو از آن جدا می‌شوند و به قسمت های طاس سر انتقال داده می‌شوند.  این روش کاملا به صورت دستی، توسط متخصصین کاشت مو انجام می‌شود. البته که به خاطر عدم استفاده از دستگاه ها و اتوماتیک نبودن این روش، احتمال خطا در آن وجود دارد.  پس از ابداع طرح اصلی کاشت مو، در چهار دهه اخیر، این عمل تحولات زیادی پیدا کرد. روش های گوناگون و متعددی برای آن ارائه شد. 

  کاشت مو طبیعی با روش بایوگرافتکاشت مو بدون جراحی با روش بایوگرافت
  207208
  کاشت مو طبیعیکاشت مو

  ” روش F I T کاشت مو در شهرک غرب “

  روش بعدی کاشت مو که در کلینیک های معتبر ایران و دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد، روش کاشت موی FIT است. این روش برعکس روش FUT کم تهاجمی است. با این روش نیازی به بریدن پوست سر و بخیه کردن آن ندارید. بعد از عمل FIT خون ریزی نخواهید داشت و در کل، عوارض آن بسیار کم است. 

  در این روش، فولیکول ها و گرافت های مو به صورت جداگانه از سر جدا می‌شوند. به همین علت، نیازی به برش نواری پوست سر نیست. در روش FIT احتما عفونت و ایجاد زخم و اسکار نیز بسیار کم است. البته، هنگام برداشت گرافت های مو، به هر حال سوراخ هایی روی سر ایجاد می‌شود که قطر آن ها بسیار کم است و با گذشت یک یا دو روز کاملا بهبود می‌یابند. انتقال گرافت های مو به قسمت های طاس و کاشت آن ها در روش FIT دقیقا مانند FUT انجام می‌شود. 

  البته، این روش در تمام موارد نسبت به روش FUT برتری ندارد. کیفیت گرافت ها در این روش کمی پایین تر است و علت آن، کم تر بودن سرعت برداشت فولیکول های مو به خاطر نحوه برداشت دانه به دانه است. در واقع هر چه زمان جدا بودن فولیکول ها از بدن بیش تر باشد امکان آسیب دیدن آن ها نیز بیش تر می‌شود. 

  ” روش S U T کاشت مو شهرک غرب “

  روش دیگر کاشت مو، با نام SUT شناخته می‌شود. در این روش مو ها به صورت خودکار از سر جدا می‌شوند ولی مراحل آن کاملا مشابه روش FIT است. تعداد گرافت های مویی که می‌توان در یک بازه یک روزه با روش SUT انتقال داد حدود ۳۰۰۰ گرافت است و هزینه آن کمی بیش تر از دو روش دیگر معرفی شده می‌باشد. کیفیت گرافت ها و سرعت انجام این عمل بسیار بالا است و عوارض و خطرات کمی دارد. البته، همچنان کیفیت گرافت های مو در روش FUT نسبت به این روش بالا تر است. 

  روش دیگر کاشت مو، روش Micro FIT است. در این روش، می‌توانید بالاترین کیفیت گرافت مو را داشته باشید و در عین حال تراکم مو های زیادی به دست بیاورید. 

  روش های ترکیبی دیگری نیز هستند که بنا به تشخیص پزشک و برای رسیدن به بهترین نتیجه می‌توانید از آن ها استفاده نمایید. به طور مثال، روش Fit & FUT می‌تواند به شما بالاترین تراکم ممکن را بدهد و با سرعت بسیار زیادی انجام می‌شود. ولی از معایب آن تهاجمی بودن و به جا ماندن زخم روی پوست سر است.  هزینه کاشت مو با این روش از روش FUT بیش تر و از روش FIT کم تر است. 

  6 پاسخ

  1. ممکنه بدون هیچ رابطه جنسی به زگیل تناسلی مبتلا بشیم؟

  2. من 23 سالمه و دارم کچل میشم آیا باید کاشت مو انجام دهم؟ چقدر ایمن است؟ عوارض فوری بعد از جراحی چیست؟

  3. سلام.
   دقیقا هزینه تزریق چربی به صورت برای رفع گودی زیر چشم چقدر میشه؟ بعد از تزریق باید چند وقت یکبار دوباره این تزریق انجام بشه؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)