8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE

آیا عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE وجود دارد؟ هر روشی برای انجام عمل‌های زیبایی از جمله کاشت ابرو که عوارض کمتری داشته باشد و انجام عمل به ساده‌ترین روش ممکن باشد متقاضیان بیشتری دارد. کلینیک٬هایی که این روش‌ها را ارائه می‌دهند خوشنام‌تر خواهند شد.

امروزه عمل کاشت ابرو با روش‌های خوبی برای افراد انجام می‌شود. روش‌های گذشته که نتیجه خوبی نداشتند یا عوارض زیادی به جای می‌گذاشتند. متقاضیان کمتری داشتند و رفته‌رفته به فراموشی سپرده شدند. اما خوشبختانه امروزه دستگاه های بسیار پیشرفته و تجهیزات مدرنی برای انجام این عمل وجود دارد. تا هم سرعت انجام عمل بیشتر شود و هم نتیجه بهتری در این زمان کم حاصل شود.

عوارض کاشت ابرو LHE

اطلاعات درباره عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE از جمله اطلاعاتی است که هر فردی قبل از اقدام جدی برای انجام کاشت ابرو LHE در ایران لازم میداند داشته باشد. زیرا معمولاً افراد برای انجام عمل‌های زیبایی به دنبال بهترین روش هستند. تا پس از عمل نگرانی‌های جدیدی به وجود نیاید و از نتیجه حاصل شده تماماً راضی باشند. بنابراین انتخاب یک روش درست خود تضمینی برای ایجاد نتیجه دلخواه آنها می‌شود.

عوارض کاشت ابرو بدون جراحی LHE بسیار کم است. در واقع با استفاده از این روش جدید که آخرین روش ارائه شده برای انجام عمل کاشت ابرو است باعث شده که معایب سایر روش‌ها از بین برود. هیچ عوارضی پس از عمل به وجود نیاید. استفاده از دستگاه‌هایی بسیار ظریف که عمل را با دقت و حساسیت بالا انجام می‌دهند باعث شده که در حین عمل هیچ زخمی ایجاد نشود و خونریزی وجود نداشته باشد.

به طور کلی عوارض کاشتن ابرو چیست؟ عوارض کاشت ابرو
 

چرا کاشت ابرو با استفاده از تکنیک LHE عوارض ندارد؟

اساساً این روش با حفظ مزایای عمل کاشت ابرو در پی از بین بردن عوارض و نکات منفی روش‌های قبلی است. در این روش از دستگاه‌های پیشرفته مانند ایمپلنتر استفاده می‌شود. تا نتیجه کاملاً طبیعی باشد و تارهای ابرو در خواب و جهت مناسب کاشته شوند.

علاوه بر این مهم ترین نکته در استفاده از روش ال اچ ای این است که در این روش برای برداشتن تارهای ابرو نیازی به ایجاد برش جراحی نیست. تالار‌های مناسب برای کاشت در ناحیه ابرو‌ها به نحوی برداشته می‌شوند. نیازی به ایجاد برش جراحی نیست و هیچ زخمی برای برداشتن تارها ایجاد نمی‌شود.

وقتی برای انجام عمل کاشت ابرو نیازی به ایجاد برش جراحی نباشد عوارضی در کاشت ابرو بدون جراحی LHE ایجاد نمی‌شود. حتی پس از انجام عمل نیاز به مراقبت‌های ویژه و وقت گیر هم نیست. همچنین دوران بهبودی حمله سیاه کوتاه می‌شود. زیرا برشی ایجاد نشده و تا بهبودی آن زمان‌بر باشد و و ناحیه‌ای که کاشت انجام شده هم دچار التهاب نمی‌شود.

علاوه بر این روی مسائل کاشت تارهای ابرو در ناحیه مشخص شده به صورت دانه‌ای انجام می‌شود. خواب ابروها را رعایت می‌شود تا هر تار مو زاویه کاملا خوابیده نسبت به پوست داشته باشد. به همین علت پس از عمل کاشت lhe، طبیعی‌ترین نتیجه حاصل می‌شود و ابروها هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی ندارند. بنابراین هیچ نشانی از عمل باقی نمی‌ماند و جلوه‌ای مصنوعی ایجاد نمی‌شود.

پس از انجام عمل کاشت ابرو تار‌هایی که کاشته شده اند قابلیت رشد دارند. مانند ابروهای طبیعی باید اصلاح و کوتاه شوند. بنابراین پس از عمل افراد برای همیشه ابروهایی زنده و قابل رشد دارند. تا بتوانند برای همیشه از نتیجه حاصل شده لذت ببرند. در ضمن حالت طبیعی که پس از عمل ایجاد می‌شود باعث می‌شود که هیچ کس متوجه انجام عمل کاشت ابرو نشود. همین موضوع باعث شده این عمل هم برای آقایان هم برای خانم ها بسیار مفید باشد.

عوارض کاشت ابرو به روش LHE در مقابل سایر روش‌های کاشت ابرو واقعا ناچیز بوده؛ برای صحت این موضوع می‌توانید عوارض سایر روش‌های کاشت ابرو را نیز از طریق لینک‌های زیر مشاهده کنید.

هر کدام از روش‌های بالا جزو برترین‌های کاشت ابرو هستند؛ اما عوارض جزئی دارند که این عوارض را روش lhe ندارند.

مراحل انجام عمل کاشت ابرو به روش LHE بدون عوارض

معمولاً در هر تکنیکی که برای انجام عمل کاشت ابرو به کار گرفته می‌شود سه مرحله اصلی وجود دارد. لازم است در هر تکنیکی رعایت شود.

  • مرحله اول:

اولین مرحله طراحی قالب کاشت ابرو ها روی چهره متقاضیان است. این طراحی طبق سلیقه خود افراد و تناسب آن با ابروهای قبلی و سایر اعضای چهره است. این طراحی برای هر فردی منحصر به خودش خواهد بود. برای همین نتیجه عمل کاشتن ابرو برای هر فرد از نظر ظاهری متفاوت و مطابق سلیقه خودش است. هیچ محدودیتی در طراحی قالب ابروها نیست.

  • مرحله دوم:

پس از این مرحله باید تارهای مناسب و شبیه به ابروها از پشت سر برداشته شوند. معمولا این کارها از ناحیه پشت گوش برداشته می شوند. زیرا موهای روییده در این قسمت بیشترین شباهت را به موهای ابرو دارد. مناسبترین تارهای مو در این ناحیه گزینش می‌شوند و در هر روشی با دستگاهی این تارهای مو برداشته می شوند به نحوی که به ریشه آنها آسیب نرسد.

  • مرحله سوم:

مرحله سوم کاشت بدون عوارض lhe این ابروها در ناحیه و غالب شده برای ابروها است. در واقع این مرحله مهمترین مرحله انجام عمل کاشت ابروست. زیرا حصول نتیجه طبیعی به این مرحله بستگی دارد.در این مرحله دقت و سرعت بیشترین نقش را دارد. در واقع باید چاره‌ای انتخاب شده در زاویه و جهت مناسب کاشته شوند. همچنین این کار با سرعت خوبی انجام شود تا مدت زمان عمل طولانی نشود.

ادامه مطلب  هاشور ابرو چیست و کجا به کار می‌آید؟

در اکثر روشهای قدیمی برای برداشتن تارهای مو نیاز به ایجاد یک برش جراحی بود همچنین باید تارهای مو کوتاه یا تراشیده می‌شدند اما در روش ال اچ ای نه نیازی به ایجاد برش است و نیازی به کوتاه کردن تارهای مو بنابراین چند مرحله حذف می‌شود و عمل سرعت بیشتری می‌گیرد. با رعایت تمامی نکات و استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه های موجود برای عمل کاشت ابرو عوارض در کاشت ابرو بدون جراحی LHE به حداقل ممکن می‌رسد و حتی هیچ التهاب یا قرمزی هم پس از عمل ایجاد نمی‌شود تا نتیجه به سهولت ایجاد شود. عوارضی در کاشت ابرو بدون جراحی LHE ایجاد نمی شود و همین موضوع باعث شده این روش طرفداران خود را داشته باشد. تکنیک ال اچ ای برای اولین بار در ایران و دنیا برای انجام عمل کاشت ابرو ارائه شده است و آخرین روش موجود برای انجام این عمل است تا مزایای بیشتری را برای متقاضیان به وجود بیاورد.

[ کاشت بدون عوارض LHE در کلینیک سعادت آباد ]

 

چه تلاش‌هایی برای به حداقل رساندن عوارض LHE انجام شده است؟

با پیشرفت و افزایش تعداد عمل‌های زیبایی متخصصان دریافتند که آنچه مراجعان است از روش‌های ترمیمی ابرو می‌‌خواهند با کاشت تار های طبیعی مو در محل ابرو به دست می آید. نزدیک ترین نتیجه به خواست متقاضیان حاصل می‌شود.

نکته بسیار خوشحال کننده اینجاست که امروزه این عمل یکی از کم خطر ترین عمل های زیبایی به حساب می‌آید. پیشرفت دستگاه‌ها و متخصصان متصدی این عمل بسیار در کم عارضه بودن این فعالیت تاثیر گذار است.

چرا که با افزایش درخواست‌ها برای این عمل کارشناسان به فکر تولید دستگاه‌های بهتر افتادند. تا هم کار با آن ها برای متخصصان تسهیل شود و هم عمل راحت تر و بی عارضه تری برای افراد شود. بنابراین عوارض کاشت ابرو به روش LHE یکی از کم عارضه‌ترین عمل‌های کاشت ابرو می‌باشد.

در عمل کاشت ابرو به روش LHE نکته‌ی بسیار حائز اهمیت عدم نیاز به برش جراحی است. چرا که با دستگاهی تارهای بلند مو بدون برش برداشته می‌شوند. با وسیله ای به نام implanter کاشته می‌شوند. حتی در این روش پس از پایان عمل کاشت نیازی به بخیه هم نیست. نهایتاً دوره نقاهت هم کوتاه تر می شود. این مسئله برای افرادی که می خواهند پس از عمل به سرعت روند عادی زندگی را پیش بگیرند اهمیت زیادی دارد.

وجود برخی از عوارض پس از انجام هر نوع عملی خصوصاً عمل‌های زیبایی کاملاً نرمال و طبیعی است. برای مثال قرمز شدن پوست اطراف ابروی کاشته شده کاملاً عادی است. البته نیازی به درمان خاص یا استفاده از دارو‌های خاصی هم ندارد. پوست رفته رفته خودش، خودش را اصلاح می‌کند و به شکل عادی بر می‌گردد. زیرا واکنش طبیعی پوست بوده که حتی می توان با استفاده از پماد های ضد التهاب بهبودی را تسریع بخشید.

ادامه مطلب  لیفت ابرو با صابون در منزل

چرا عدم وجود عوارض کاشت LHE برای ما مهم است؟

گفتیم که عملاً عارضه ای پس از کاشت ابرو LHE ایجاد نخواهد شد. البته استفاده از دستگاه implanter در به حداقل رساندن عوارض نقش اساسی دارد. زیرا هم سرعت کاشت را بالا می‌برد و هم باعث دوام و قوام بیشتر ابرو میشود. اما چرا کم عارضه بودن مهم است؟

اول از همه اینکه اگر پیامدهای منفی در یک عمل بیش از دست آوردهای مثبت باشد هر انسانی از انجام آن عمل منصرف می شود. اما اساساً آدمی همیشه به دنبال راه هایی هست که سود بیشتری دارند. در عمل کاشت ابرو هم واضح است که هر متقاضی مایل است زمان کمتری را برای عمل و همین طور مشاهدهی نتیجه صرف کند. بعد از عمل تازه با چاره اندیشی برای کاهش عوارض ،دغدغه‌ها و داروهای جدید درگیر و مشغول نشود.

مثلاً فرض کنیم فردی برای رسیدن به نقطه ی دلخواه در ظاهر ابرو های خود تصمیم به عمل کاشت ابرو می‌گیرد. تا برای همیشه ابرو هایش در فرم خوبی بمانند .همچنین به نگرانی های خود در این موضوع پایان بدهد. اما در عوض مجبور است بعد از عمل راهکارهای جدیدی اتخاذ کند تا پیامدهای بد عمل را محو کند.

[ رضایتمندی مراجعه کننده از کاشت ابرو بدون عوارض LHE ]


 

کاشت بدون جراحی در ایران به روش ال اچ ای

روش‌های مختلف و متعددی در حال حاضر برای عمل کاشتن ابرو وجود دارد. زیرا این عمل با توجه به نتیجه طبیعی که ایجاد می‌کند و اثر آن به صورت دائمی باقی می‌ماند. از همان ابتدا مورد استقبال قرار گرفت و متقاضیان خود را داشت. با گذشت زمان روش‌های بهتری برای این عمل ارائه شده است. تا با استفاده از آنها به ساده ترین روش کاشت ابرو انجام شود و نتیجه ای خوب برای افراد حاصل شود. به علل مختلفی ممکن است ابروها در طول زمان دچار اختلال شوند. و رشد آنها متوقف شود یا کم تراکم شوند. اما عمل کاشتن ابرو بدون جراحی lhe فارغ از اینکه به چه علت این مشکلات در ابروها ایجاد شده برای افراد انجام می شود و مثمر ثمر خواهد بود.

کاشت بدون عوارض lhe در کلینیک سعادت آباد

کاشت بدون جراحی و عوارض به روش ال اچ ای با ساده‌تر کردن انجام عمل همچنین حذف مراحل سخت عمل را به راحت‌ترین شیوه ممکن برای متقاضیان انجام می‌دهد. در حالیکه هیچ عوارضی نخواهد داشت. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره درباره عوارض کاشت ابرو به روش LHE و دریافن نوبت برای انجام کاشت ابرو با مشاورین ما در تماس باشید.

[ مشاوره کاشت ابرو LHE ]

09127300790

این عمل با بی‌حسی موضعی برای همه کسانی که از حالت فعلی ابروهای خود راضی نیستند انجام می‌شود. برای همه نتیجه دلخواه آنها را به وجود می‌آورد تا پس از عمل از نتیجه کاملاً راضی باشند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.