۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو به روش fut

کاشت ابرو به روش FUT

کاشت ابرو به روش FUT

کاشت ابرو به روش fut یکی از بهترین متدهای کاشت ابرو در تهران می‌باشد که امروزه به دلیل مزایای بسیار زیادی که برای آن ذکر شده است؛ طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب نموده است همان‌طور که می‌دانید ابرو‌ها نقش زیادی را در زیبایی افراد ایفا می‌کنند و اگر ابروها دچار اختلال شوند بی‌شک در زیبایی و جذابیت افراد نیز اختلال ایجاد خواهد شد اختلالاتی که ممکن است در ابروها ایجاد شود متفاوت می باشد و به طور کلی  باید گفت به دو دسته اکتسابی و مادرزادی تقسیم می شود.

شاید برایتان عجیب باشد که اختلالات ابرو مادرزادی وجود داشته باشد اما این یک امر طبیعی است چرا که بعضی از افراد به صورت مادرزادی دارای ابروهای کم پشت می‌باشند و یا حتی اصلا ابرو ندارند و در رابطه با مشکلات اکتسابی باید گفت بسیاری از افراد به مرور زمان دچار ریزش ابرو می‌شوند و این ریزش ابرو دلایل متفاوتی دارد از جمله مهمترین دلایل عبارت است از: خواب ناکافی، تغذیه نامناسب، مشکلات هورمونی، استفاده از مواد شیمیایی مضر، استفاده از روش‌های نامناسب برای ایجاد ابرو و … .

کاشت ابرو به روش fut چه مزایایی دارد؟

روش کاشت ابرو fut دارای مزیت‌های قابل توجهی نسبت به سایر روش‌های کاشت ابرو می‌باشد؛ این مزیت‌ها عبارتند از:

روش های جدید کاشت ابرو - کاشت ابرو به روش fut

  • انجام در بازه زمانی کوتاه
  • نتیجه دهی سریع تر
  • بدون نیاز به پانسمان
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی
  • دوام بیشتر
  • طبیعی بودن نتایج پس از عمل
  • بدون نیاز به جراحی های سنگین
  • مقطوع بودن قیمت
  • زیبایی و جذابیت بیشتر
  • قرینه سازی دو ابرو

آیا معایبی برای متد fut وجود دارد؟

معمولا همه این روش‌های کاشت ابرو با مشکلاتی مواجه خواهند شد که برای فرد متقاضی ممکن است با ضرر باشد. نمیتوان روش fut کاشت ابرو را بی‌عیب خواند زیرا هنوز روش‌های کاشت ابرو به نقطه اوج ایمنی و درستکاری نرسیده به خصوص که این کارها در آرایشگاه‌های شخصی تحت افراد غیر متخصص انجام شود.

در پاسخ به این سوال باید گفت همانطور که مشاهده می‌کنید مزایای کاشت ابرو به روش fut نسبت به سایر متدهای کاشت ابرو بسیار بالا بوده و لذا باید گفت معایب آن بسیار اندک بوده و یا اصلا وجود ندارد به صورتی که می‌توان گفت معایب آن بسیار سطحی بوده و به مرور زمان و پس از چند روز پس از انجام عمل به طور کامل از بین می‌رود یکی از معایبی که ممکن است برای شما ناراحت کننده باشد، این است که پس از انجام عمل کاشت fut ابرو، پوست شما به مقدار اندکی دچار قرمزی و تورم می‌شود که این یک عارضه طبیعی پس از عمل بوده؛ چرا که پوست تحریک شده و این قرمز شدن پوست یک امر طبیعی می باشد. فلذا شما نباید نگران چنین عارضه‌ای باشید چرا که به راحتی قابل حل می باشد.

کاشت ابرو به روش fut به چه صورت میباشد؟

روش fut کاشت ابرو چیست؟ در حالی که با مزایای بی‌شمار این عمل زیبایی آشنا شدید بهتر است شما را با مراحل انجام آن آشنا کنیم تا با آسودگی خاطر بیشتری از این عمل استفاده کنید. به طور کلی باید گفت کاشت ابرو FUT از سه مرحله تشکیل شده است که عبارت است از:
برداشت، بررسی و آماده سازی، کاشت

همانطور که مشاهده می‌کنید اولین مرحله از کاشت ابرو به روش FUT برداشت می‌باشد. این مرحله از مهم‌ترین مراحل کاشت ابرو fut می‌باشد؛ چرا که اگر با دقت کامل انجام نشود امکان آسیب‌های جدی و جبران ناپذیری به پیاز و فولیکول مو وجود دارد. در این مرحله از قسمت پشت سر و پشت گوش برای برداشت مو استفاده می‌کنند و دلیل اینکه از این دو قسمت استفاده می‌کنند. این است که به علت مشکلات ژنتیکی موهای موجود در این قسمت دچار آسیب و ریزش نمی‌شوند. همچنین باید افزود روند برداشت به این صورت است که در این قسمت ها یک خط باریکی ایجاد کرده و موی مورد نیاز را از این قسمت برداشت می‌کنند.
پس از آنکه شیار باریک ایجاد شد و مو برداشته شد قسمت برداشته شده را کاملاً بخیه زده و پوشش می‌دهند نکته‌ای که لازم است ذکر شود این است که اصلاً جای زخم و بخیه ها باقی نخواهد ماند چراکه زخم ایجاد شده کاملاً باریک و ظریف می باشد.

دلیل وجود مرحله بررسی و آماده سازی در کاشت ابرو FUT چیست؟

پس از آنکه موی مورد نیاز برای کاشت ابرو بدون جراحی از محل‌های فوق الذکر برداشت شد. لازم است این موها مورد بررسی قرار گیرد و آماده برای کاشت شود. اولین کاری که لازم است انجام شود موهای برداشت شده را زیر میکروسکوپ گذاشته و بررسی شود که آیا مناسب برای کاشت می باشند یا نه؟ پیاز آنها به چه صورت می باشد؟

و اگر مشکلاتی در آن وجود دارد ابتدا مشکلات را حل کنند و پس از آن کاشت را انجام دهند؛ چرا که اگر این مرحله را انجام ندهد امکان تاثیرگذاری و یا حتی گاهاً امکان آسیب وجود دارد و در نهایت به آخرین مرحله یعنی مرحله کاشت می رسیم پس از آنکه دو مرحله‌ای فوق الذکر را به طور کامل به صورت اصولی توسط پزشکان متخصص انجام دادیم نوبت به مرحله کاشت می‌رسد در این مرحله موی آماده شده را در قسمت ابرو کاشت می کنند.

آیا کاشت ابرو FUT نیاز به مراقبت پس از عمل دارد؟

به طور کلی باید گفت هر عمل زیبایی که انجام می‌شود؛ پس از آن نیاز به مراقبت‌هایی دارد تا نتایج بهتری از آن حاصل شود. شما باید مراقبت‌های ویژه‌ای را پس از کاشت FUT ابرو انجام دهید تا با عوارض کاشت ابرو مواجه نشوید و اگر این مراقبت‌ها انجام نشود و یا حتی به طور دقیق انجام نشود امکان نتیجه دیگری در آن وجود ندارد اما کاشت ابرو به روش fut یک عمل استثنایی بوده و نیاز به مراقبت‌های سخت و طاقت فرسای پس از عمل ندارد و لازم نیست شما کار خاصی را انجام دهید و پس از عمل شما می‌توانید روند زندگی خود را ادامه دهید.

روش fut کاشت ابرو دائمی می‌باشد؟

کاشت ابرو با روش FUT یک روش ایجاد ابرو به صورت دائمی بوده و شما می‌توانید همیشه از آن بهره ببرید؛ چرا که مویی که برای کاشت ابرو در این روش استفاده می‌شود موی طبیعی خود فرد بوده و بدون هیچ مواد شیمیایی و مضر می باشد لذا امکان وجود ریزش اصلاً وجود ندارد. البته شاید شما در روزهای اولیه با ریزش اندکی روبرو باشید که این ریزش طبیعی بوده و باید اتفاق بیفتد؛ این در حالی است که در سایر متد‌های ایجاد ابروهای پرپشت وجود ندارد و پس از مدتی نتایج آن از بین خواهد رفت. برای مثال اگر شما از تاتو هاشور و … برای ایجاد ابرو استفاده کنید پس از مدتی تاثیر آن از بین خواهد رفت و شما مجبورید مجدداً آن را تکرار کنید.

در پایان به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت کاشت ابرو به روش fut یک عمل زیبایی استثنایی بوده و دارای مزایای بی‌شماری می‌باشد و همچنین به دلیل دوام بسیار بالای آن و تسریع در روند آن افراد بسیار زیادی را به خود جذب نموده است به طور کلی اگر شما قصد کاشتن ابرو را دارید توصیه می‌شود از این روش بهره ببرید؛ چرا که نتایج آن مطلوب بوده و تضمین شده می باشد.

جستجو مرتبط کاربران:

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو به روش fut

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)