۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

دلمه بعد از کاشت ابرو طبیعی

دلمه بعد از کاشت ابرو طبیعی

دلمه بعد از کاشت ابرو طبیعی

دلمه بعد از کاشت ابرو طبیعی؛ کاشت ابرو راه حلی است که به طور فزاینده‌ای مورد تقاضای خانم‌ها و آقایان است که عمدتا به دلیل نتایج طبیعی این روش ارائه می‌شود. این روش ایده آل برای بازیابی تراکم ابروها است. اگرچه سرپایی است، اما همچنان یک مداخله جراحی است که نیاز به یک دوره بعد از عمل جراحی دارد. همانطور که در پیوند مو اتفاق می‌افتد، دلمه بعد از کاشت ابرو طبیعی ظاهر می‌شوند و از این نظر، در نظر گرفتن یک سری جنبه‌ها برای جلوگیری از عوارضی که بر نتیجه زیبایی شناختی نهایی تأثیر می‌گذارد، مهم است.

در این محتوا، ما همه چیز را در مورد دلمه در پیوند ابرو به شما می‌گوییم: چه چیزی را باید در نظر گرفت، چگونه آن‌ها را حذف کرد و چرا ظاهر می‌شود.

چرا بعد از پیوند ابرو دلمه ظاهر می‌شود؟

ظهور دلمه بعد از کاشت ابرو طبیعی یک فرآیند کاملا طبیعی است که بخشی از روند بهبودی است. دلمه بعد از کاشت ابرو طبیعی را نمی‌توان از عوارض کاشت ابرو دانست. پوسته‌های پوست ابرو معمولا یک روز پس از عمل کاشت مو ظاهر می‌شوند. آنها زمانی تشکیل می‌شوند که خونریزی و ترشح مایعات بافتی متوقف شود. دلمه‌ها نقش اساسی در محافظت در برابر عفونت پس از کاشت ابرو دارند. آنها به عنوان محافظی برای برش‌ها عمل می‌کنند و از آنها در برابر حملات باکتریایی دفاع می‌کنند.

همانطور که بعد از پیوند مو ایجاد دلمه می‌شود، در مورد کاشت ابرو نیز همین اتفاق می‌افتد. دلیل اینکه دلمه‌ها در پیوند ابرو ظاهر می‌شوند به دلیل آسیب‌هایی است که دقیقاً در حین کاشت ابرو هنگام ایجاد برش‌هایی که در محل کاشت فولیکول‌ها ایجاد می‌شود ایجاد می‌شود.

هنگامی‌که آن برش‌ها یا حفره‌هایی که فولیکول‌های مو قبلاً در آن کاشته شده اند شروع به بهبود می‌کنند، زمانی است که دلمه‌ها در پیوند ابرو ایجاد می‌شوند. با این حال، دلمه ایجاد شده بسیار کوچک است و اگر مراقبت مناسب طبق توصیه تیم پزشکی انجام شود، نسبتاً به راحتی جدا می‌شود.

دلمه پس از کاشت ابرو طبیعی

علائم ایجاد دلمه بعد از کاشت ابرو

دلمه‌ها بعد از کاشت ابرو هنگام ظاهر شدن، علائمی از خود نشان می‌‌دهند. این علائم می‌تواند درد، ریزش ابرو و حساسیت باشد. چند نمونه از علائم شایع هنگام بروز دلمه به ترتیب زیر می‌‌باشد:

۱. قرمزی: یکی از علائم شایع هنگام به وجود آمدن دلمه، قرمزی و التهاب است. البته شما با استفاده از داروهای تجویز شده می‌‌توانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

۲. درد: دلمه‌‌ها هنگام پدید آمدن، معمولا با درد زیادی همراه هستند.

۳. تورم: از دیگر علائم پدید آمدن دلمه تورم و التهاب می‌‌باشد. این تورم در صورت عدم رسیدگی به تدریج بزرگ ‌تر می‌‌شود.

۴. خارج شدن مایع از منافذ ابرو: ممکن است در روزهای ابتدایی از ابرو مایعی ترشح شود. این مایع معمولا نشانه بهبودی ابرو است.

مراقبت خوب از دلمه بعد از کاشت مو

مراقبت از دلمه بعد از کاشت ابرو به چند دلیل بسیار مهم است. مراقبت مناسب از دلمه به بهبود روند طبیعی بهبودی بدن کمک می‌کند. این روند کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که مناطق پیوند شده به طور سالم و موثر بهبود می‌یابند.

اجتناب از خاراندن یا برداشتن اجباری دلمه‌ها و اطمینان از مراقبت از آنها، به جلوگیری از آسیبی که می‌تواند روند بهبود پیوند را به خطر بیندازد، کمک می‌کند.

رعایت دستورالعمل‌های بعد از عمل، از جمله کاشت ابرو، پس از هر عمل جراحی بسیار مهم است. این دستورالعمل‌ها برای ارتقای بهبودی بهینه، به حداقل رساندن خطر عوارض و تضمین موفقیت روش طراحی شده‌اند. شما عزیزان می‌توانید تمامی دستور العمل‌ها را در مطلب ” مراقبت بعد از کاشت ابرو ” مطالعه کنید.

نکات مهم درباره دلمه ابرو

مهم است که بدانیم وقتی دلمه در پیوند ابرو ظاهر می‌شود چگونه عمل کنیم تا از عوارض احتمالی که ممکن است بر نتیجه نهایی مداخله تأثیر بگذارد جلوگیری شود. در کلینیک تخصصی مو و ابرو تیم پزشکی و تریکولوژی ما دستور العمل‌های مربوط به کاشت ابرو بعد از عمل را به شما ارائه می‌دهد که باید برای دستیابی به نتایجی که انتظارات را برآورده می‌کند، دنبال کنید. در وب سایت ما برخی از کلیدها را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بدانید چگونه پوسته‌ها را در پیوند ابرو بردارید.

 • آنها حدود ۱۰ روز دوام می‌آورند: همانطور که اشاره کردیم، دلمه‌های پیوند ابرو بزرگ نیستند، بنابراین دوام زیادی ندارند. معمولاً در روزهای اول بعد از عمل ظاهر می‌شوند و می‌توانند تا ۲ هفته ادامه داشته باشند، اگرچه معمولاً این است که پس از ۱۰ روز با درمان در کلینیک توسط تیم بهداشتی می‌‌افتند.
 • نیازی به دست زدن یا برداشتن دلمه‌ها نیست: واقعاً مهم است که هرگز پوسته‌های پیوند ابرو را بردارید و با آنها به شدت برخورد نکنید. در غیر این صورت، می‌‌توانید فولیکول‌‌های کاشته ‌شده را بیرون بکشید و از رشد مو در آن ناحیه جلوگیری نمایید. اگر به آنها دست بزنید، ممکن است عفونی شوند و دوباره نتیجه نهایی کاشت ابرو را به خطر بیندازید.
 • آب حرارتی را به طور مکرر اعمال کنید: به خصوص در روزهای اول پس از مداخله، معمولاً متوجه ناراحتی‌های خاصی مانند خارش یا سوزش هم در ناحیه ابرو و هم در ناحیه اهدایی که فولیکول‌های لازم کشیده شده است، می‌‌شویم. برای تسکین ناراحتی و هیدراته نگه داشتن ناحیه در هر زمان، تیم پزشکی ما استفاده از آب حرارتی را هر دو ساعت یا بیشتر توصیه می‌کند.

شم عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره‌های لازم از طریق تکمیل فرم زیر با مشاورین ما در کلینیک مو و ابرو، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب در ارتباط باشید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  موفقیت نتایج پیوند ابرو تنها به مهارت تیم پزشکی بستگی ندارد، بلکه به دوره خوب پس از عمل توسط بیمار نیز بستگی دارد. می‌توان گفت ۵۰ درصد نتایج به لطف تیم پزشکی است که مداخله را انجام می‌دهد و درصد باقی مانده به عهده خود بیمار است که باید تمام موارد پزشکی مربوطه را رعایت کند.

  علاوه بر این، مهم است که بیمار در درمان‌ها و معاینات پزشکی که در کلینیک انجام می‌شود شرکت کند. به این ترتیب متخصصان می‌توانند تکامل صحیح کاشت ابرو را بررسی کنند.

  برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن کاشت ابرو، پوسته‌ها باید حداکثر تا روز دهم پس از عمل کاملاً برداشته شوند. در واقع، اگر دلمه‌ها در جای خود باقی بمانند، می‌توانند از تنفس صحیح گرافت‌های کاشته شده در زیر جلوگیری کنند و به طور بالقوه رشد مو را به خطر بیندازند. اگر پوسته پوسته بیش از این مدت باقی بماند، بهتر است در اسرع وقت از جراح خود مشاوره بگیرید. همچنین توجه به این نکته مهم است که مصرف الکل و تنباکو می‌تواند با افزایش خطر خونریزی پوست، روند بهبودی را مختل کند.

   

  کاهش دلمه بعد از کاشت ابرو

  بروز دلمه بعد از کاشت ابرو یکی از طبیعی‌ترین عوارض بعد از کاشت ابرو است. اگر افراد از این عارضه اطلاعات کافی نداشته باشند ممکن است باعث ترس و نگرانی شود. این عارضه به مرور زمان از بین خواهد رفت. اما با این حال نکاتی وجود دارد که اگر رعایت کنید باعث جلوگیری از بروز این اتفاق می‌شود. این موارد عبارتند از:

  • صورت خود را دائم با شوینده‌های مجاز و تجویز شده بشویید. حتما برای شستشو از آب ولرم استفاده کنید. آب گرم و داغ به گرافت کاشته شده آسیب می‌‌زند.
  • سعی کنید تا ۳ الی ۴ هفته بعد از کاشت در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
  • از رفتن به سونا، جکوزی و مناطق گرم خودداری کنید. چرا که حرارت باعث آسیب رساندن به گرافت‌ها می‌شود.

  در صورت درد از مسکن‌های تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید. به هیچ عنوان از داروهایی که باعث رقیق شدن خون می‌‌شوند استفاده نکنید. این داروها می‌توانند ریسک خونریزی را افزایش دهند.

  ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی بایوگرافت

  کلام پایانی

  کاشت ابرو روشی عالی برای بازیابی تراکم ابروها به طور قطعی و با طبیعی ترین نتیجه است. در کلینیک تخصصی مو و ابرو، متخصصان پیوند مو در غرب تهران، می‌توانید بدون هیچ هزینه ای تشخیص پزشکی خود را درخواست کنید و خود را در دست بهترین و متخصص ترین پزشکان قرار دهید.

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  6 پاسخ

  1. سلام من نمیدونستم باردارم و بوتاکس زدم رو جنینم تاثیر میزاره ؟ خیلی نگرانم

  2. بینی من یکبار قبلا عمل شده بود و نوکش کج بود اومدم تیپ پلاستی واقعا فکر نمیکردم بشه با تبپ‌پلاستی‌عمل ترمیمی بینیم به این زیبایی بشه واقعا ممنونم ازتون

  3. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

  4. چه قرص تقویتی برای ابروها و موها بخوریم بخصوص برای بعد از کاشت ابرو؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله دلمه بعد از کاشت ابرو طبیعی

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه