۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو sut چیست؟ اگر به دنبال کاشت موی طبیعی به روش sut هستید، حتما تا انتها همراه ما باشید تا به مزایا، دلایل و نحوه انجام کار بپردازیم. همانطور که اطلاع دارید، روش‌های مختلفی جهت کاشت مو در تهران و ایران توسط دستگاه‌های مختلف وجود دارد. کاشت مو به روش sut در تهران از روش‌هایی است که می‌توان با اعتماد کامل از این روش استفاده و نتیجه مطلوب را گرفت که دارای مزایای زیادی نیز می‌باشد. اکثر کلینیک‌های معتبر همانند ترانسپلنت، کلینیک کاشت مو ماه زر، از این روش برای کاشت مو در سال ۲۰۲۳ استفاده می‌کند.

کاشت مو به روش SUT یکی از پیشرفته‌ترین متدهایی می‌باشد که امروزه پزشکان با آن کاشت مو در تهران را انجام می‌دهند. در کاشت مو sut تکنیک‌های خاصی استفاده می‌شود که سبب می‌شود از سایر روش‌های کاشت مو متمایز باشد که در ادامه راجع به تمایز آنان صحبت خواهیم نمود. یکی از عمده‌ترین دلایل تمایز این روش نسبت به سایر روش‌ها مزایای بیشماری می‌باشد که دارا می‌باشد و سبب خاص بودن و منحصر به فرد بودن این روش شده است. از مهمترین مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

مزایای کاشت مو به روش SUT

 • این روش بدون جراحی انجام می‌شود فلذا نیاز به بیهوشی‌های طولانی مدت ندارد.
 • این متد بدون درد و خونریزی می‌باشد.
 • در کاشت مو به روش SUT هیچ گونه جای زخمی از آن باقی نخواهد ماند چه در قسمت برداشت و چه در قسمت کاشت.
 • از بین رفتن فولیکول ها در این روش صفر میباشد چرا که در این روش به اندازه کافی دقت عمل رعایت میشود و آسیب های این چنین وارد نخواهد شد.
 • از دیگر مزایای این روش میتوان به تراکم بالای این روش نسبت به روش های دیگر من جمله fitو fut اشاره نمود که این تراکم سه برابر می‌باشد.

یکی از مهمترین مزایای این روش طبیعی بودن این عمل می‌باشد؛ چرا که پس از عمل خط رویش به صورت کاملا طبیعی عمل می‌کند.
تهاجم در این متد نسبت به سایر متدها کمتر می‌باشد به طوریکه می‌توان گفت دارای کمترین تهاجم می‌باشد. دوره نقاهت در این روش نسبت به سایر روش ها کوتاهتر است. از نظر اقتصادی نیز کاشت مو به روش sut مقرون به صرفه تر از سایر روش‌های کاشت مو می‌باشد.

حال پس از ذکر مزایای این روش که به روش کاشت مو بدون جراحی نیز معروف است؛ ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که آیا همه افراد میتوانند این مدل کاشت را انجام دهند؟

کاشت sut مناسب چه افرادی است؟

به طور کلی باید گفت که روش کاشت مو برای همه افراد یکسان نیست و هرشخص با توجه به نوع مو و همچنین نوع ریزش متد به کار برده برای او متفاوت خواهد بود. اما کاشت مو به روش SUT برای افراد زیر مناسب می‌باشد.

آلوپسی یکی از رایجترین مشکلات بخصوص در مردان می‌باشد؛ به زبان ساده‌تر بخواهیم بگوییم آلوپسی همان طاسی می‌باشد که این طاسی دلایل متعددی دارد که عبارتند از:

 • طاسی آندروژنیک در مردان، طاسی بعد از ضربه
 • طاسی بعد از سوختگی، طاسی بعد از شیمی درمانی، طاسی ایجاد شده بعد از التهاب و آسیب‌های پوستی

علاوه بر موارد بیان شده ممکن است به دلایل دیگری افراد تمایل زیادی به کاشت مو به روش sut داشته و یا به عبارت دیگر این روش نسبت به روش‌های سنتی مناسبتر می‌باشد که این نقایص عبارتند از:کاشت مو با روش های نوین-کاشت به روش sut

 • نقائص مو در نواحی ابرو، مژه،سبیل و ریش
 • نقائص مو در نواحی تناسلی
 • تجدید موهای سینه

حال پس از آشنایی با مزایای کاشت مو به روشSUT و همچنین این مورد که چه افرادی باید این روش را انجام دهند، بهتر است به این مسئله بپردازیم که این متد به چه صورت انجام می‌شود؟

نحوه کاشت مو روش SUT

دلیل اینکه کاشت مو sut در تهران را پیشرفته‌ترین روش نسبت به سایر روش‌ها میدانند، این است که در این روش بر خلاف سایر روش‌ها از دستگاه‌های فوق العاده پیشرفته برای برداشت استفاده می‌شود و در نهایت امکان آسیب پذیری به پیاز و فولیکول مو به صفر می‌رسد و این وجه تمایز این روش نسبت به روش های سنتی fit و fut می‌باشد؛ چرا که در این دو روش با هولدرهای دستی این مرحله حساس را انجام می‌دهند.

 • برداشت از کدام قسمت انجام می‌شود؟

در قسمت پشت سر حد فاصل گوش راست و چپ برشی کوچک و باریک به اندازه یک نوار زده شده و موهای آن قسمت برداشته می‌شود. البته نکته‌ای که لازم است به آن اشاره شود، این است که برداشت مو محدودیت نداشته و حتی از سایر قسمت ها نظیر سبیل، ریش، سینه و … می‌توان برداشت را انجام داد. پس از مرحله برداشت در قسمتی که به کاشت نیاز دارد مو برداشت شده کاشت می‌شود.

چرا کاشت به روش SUT

نکته‌ای ‌که قابل توجه می‌باشد این است که اگر شخصی به وسیله سایر متدها کاشت مو انجام داده و متاسفانه نتیجه مطلوب را نگرفته است لذا می‌تواند با استفاده از متد کاشت به روش SUT مجددا کاشت مو را به بهترین شکل ممکن انجام داده و در کوتاهترین زمان نتایج مطلوب آن را خواهد دید.

 • آیا در رابطه با کاشت مو sut محدودیت سنی وجود دارد؟

نکته‌ای که در ابتدا سخن برای پاسخ به این سوال باید به آن اشاره شود این است که موی افراد به دلایل متعددی از قبیل استرس، تغذیه نامناسب، بی خوابی و مشکلات هورمونی و ارث بریز.

اما نکته‌ای که باید به آن توجه شود، این است که این مو تا سن ۲۵ سالگی میریزد و از این سن به بعد دیگر ریزش متوقف می‌شود. لذا بهتر است افراد تا سن ۲۵ سالگی عمل کاشت مو را انجام ندهند و بعد از آن تا هر سنی که بخواهند میتوانند این عمل زیبایی را انجام بدهند.

به طور کلی باید دقت داشته باشید که قبل از انجام این عمل زیبایی آزمایش‌های لازم را انجام داده و همچنین از مصرف دخانیات و الکل خودداری نمایید. تا نتایج بهتری برایتان داشته باشد؛ همچنین باید توجه داشته باشید که پس از عمل پانسمانی انجام نمی‌شود. لذا بهتر است کلاهی روی سرتان بگذارید همچنین بهتر است از کمپرس یخ استفاده شود تا تورم پس از عمل به حداقل ممکن برسد.

رشد و ریزش مو بعد از کاشت به روش SUT به چه صورت میباشد؟

کاشت مو به روشSUT یکی از بهترین روش‌هایی می‌باشد که مطابق مطالعات انجام شده بالاترین نتایج را بدون عوارض کاشت مو نسبت به سایر روش‌ها از آن خود کرده است.

نکته ای که لازم است به آن توجه کنید اگر در هفته‌های اول متوجه ریزش شدید، نگران نباشید چرا که این یک امر طبیعی می‌باشد و بعد از مدتی حل خواهد شد به طور کلی باید گفت موهای کاشته شده به این روش اصولی و دقیق تا ۳ ماه رشد می‌کنند و بعد دچار ریزش می‌شوند.

 • دلیل این ریزش پس از جراحی چیست؟

این ریزش تاثیر شوک جراحی می‌باشد که فولیکول مو پس از آن برای ۱۰ تا ۱۴ هفته وارد فاز استراحت خود می شود و در مرحله بعد مو شروع به رشد منظم خود می کند و رفته رفته بزرگ و بزرگتر خواهد شد و در نهایت پس از یکسال به رشد کامل خود خواهد رسید و از آن پس دیگر ریزشی اتفاق نخواهد افتاد.
با توجه به مطالب بیان شده کاشت مو به روشSUT از معتبرترین و بهترین متدهای کاشت مو بوده که طرفداران زیادی به دلیل مزایای آن به آن جذب شده‌اند.

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو به روش sut

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)