8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

عکس قبل و بعد کاشت ابرو

بررسی چند نمونه کار و عکس قبل و بعد کاشت ابرو در کلینیک سعادت آباد؛ کاشت ابرو تنها راه ترمیم طبیعی ابروها است. زیرا تنها در این روش برای زیبا سازی ظاهر ابروها از تارهای طبیعی مو استفاده می‌شود که قابلیت رنگ و رشد دارند.

روش‌های مرسوم دیگری برای ترمیم ظاهر ابروها وجود دارد. در هیچ کدام از آن‌ها تار‌های طبیعی مو برای ترمیم ظاهری ابرو‌ها مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. بنابراین نتیجه حاصل شده پس از استفاده از این روش‌ها به هیچ وجه مانند نتیجه پس از عمل کاشت ابرو نیست.

عکس قبل و بعد کاشت ابرو بیانگر چیست؟

عکس قبل و بعد کاشت ابرو نشان می‌دهد که عمل کاشت ابرو امروزه با روش‌های خوب و کاربردی که وجود دارد. به ساده ترین شکل برای مراجعه‌کنندگان انجام می‌شود و نتیجه کاملاً طبیعی است. هیچ ظاهر مصنوعی پس از عمل ایجاد نمی‌شود. این عمل امروزه برای همه افراد فارغ از اینکه به چه علتی از حالت فعلی ابروهای خود راضی نیستند. بدون محدودیت سنی و جنسیتی انجام می‌شود.

عکس قبل و بعد از کاشت ابرو معمولاً در کلینیک‌های عمل کاشت ابرو وجود دارد. برای نشان دادن جلوه کاملاً طبیعی پس از عمل کاشت ابرو است. پس اشخاص با دیدن این عکس‌ها در کلینیک‌های مربوطه یا سایت‌های متعلق به این کلینیک‌ها مطمئن می‌شوند. روش مورد استفاده برای عمل در این کلینیک‌ها خوب و کاربردی است. نتیجه به همین کیفیت برای آنها هم حاصل می شود.

چه کسانی کاندیداهای عمل کاشت ابرو هستند؟

قبل از اینکه نمونه کارها و عکس قبل و بعد کاشت ابرو را ببینیم بیاید بررسی کنیم که کاشت ابرو مناسب چه کسانی است؟!‌ به صورت کلی عوامل مختلفی باعث ریزش ابروها می‌شوند همچنین ممکن است برخی از افراد بدون ایجاد هیچ مشکلی از ظاهر طبیعی ابروهای خود راضی نباشند. بنابراین بهترین توصیه برای ترمیم طبیعی ابروهای افراد کاشتن ابرو است.   این عمل تنها عملی است که برای ترمیم ظاهر ابرو‌ها جنبه‌ای دائمی دارد و پس از پایان عمل و دوران بهبودی ابروها به صورت طبیعی رشد می‌کنند و زنده هستند. در حالی که پس از استفاده از سایر روش‌های مرسوم برای ترمیم ظاهر ابروها نتیجه در مدت کوتاهی باقی می‌ماند. پس از آن نیاز به مراجعه‌های مجدد است. تا تغییرات حاصل شده در نتیجه را به حالت سابق برگرداند.

از حالت طبیعی ابروهای خود راضی نیستید؟!

برخی از مواقع افراد از حالت طبیعی و ژنتیکی ابرو‌های خود راضی نیستند. می‌خواهند که با یک عمل طبیعی ظاهری زیبا و دائمی در ابروهای خود ایجاد کنند. تا برای همیشه هیچ نگرانی ناشی از ظاهر نامناسب ابروها نداشته باشند. طبق سلیقه این افراد در مرحله اول عمل کاشت ابرو قالب کاشت ابرو طراحی می‌شود. سپس در این قالب تارهای برداشته شده با خواب طبیعی و جهت مناسب کاشته می شوند.

نمونه‌کارها و عکس های قبل و بعد کاشت در کلینیک سعادت آباد را می‌توانید در گالری وبسایت دکتر لاغری مشاهده کنید.

برخی دیگر از کاندیداهای عمل کاشت ابرو کسانی هستند که از سایر روش‌ها مانند تاتو استفاده کرده‌اند و از نتیجه راضی نبوده‌اند. زیرا استفاده از این روش‌ها معمولاً باعث ریزش تارهای طبیعی ابروهای خود افراد هم می‌شود. به همین علت این افراد پس از مشاهده نتیجه نه چندان خوب به دنبال راه حل بهتری برای ترمیم طبیعی ابروهای خود هستند. تا علاوه بر ظاهر طبیعی اثر دائمی هم داشته باشد. عکس های قبل و بعد از کاشت ابرو که در کلینیک سعادت آباد مشاهده می‌کنید، همگی با روش‌های زیر کاشت شده‌اند.

عمل کاشت ابرو روی تاتو حتی بدون لیزر کردن تاتو هم ممکن است نتیجه عمل برای این افراد هم مانند سایر مراجعه کنندگان به بهترین نحو حاصل می‌شود. تا پس از آن از ابروهای طبیعی و قابل رشد خود لذت ببرند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو بدون جراحی چه مزایایی دارد؟
  در برخی مواقع هم بعضی از بیماری‌ها باعث ریزش موهای ابرو می شوند که با دارو هم می‌توان رشد موهای ابرو را به حالت سابق برگرداند. گاهی مواقع هم در اثر استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی نامرغوب ممکن است ریزش غیر معمولی ابروها شروع شود. همچنین حتی لوازم‌های آرایشی مرغوب هم در صورت ایجاد حساسیت می‌تواند علل اصلی ریزش ابروها باشند.

به هر حال همانطور که گفتیم همه این افراد و حتی کسانی که در اثر حادثه‌ای دچار توقف رشد ابروها می‌شوند می‌توانند برای عمل کاشت ابرو مراجعه کنند. مطمئن باشند که نتیجه بدون هیچ مانعی برای آنها مطابق میلشان حاصل می‌شود.  ارائه عکس قبل و بعد کاشت ابرو هم برای این است که همه علاقه‌مندان به عمل کاشتن ابرو بدانند که هیچ علتی مانع ایجاد نتیجه دلخواه و طبیعی در ابروهای آنها نمی‌شود.

فواید عمل کاشت ابرو چیست؟

  • داشتن ابروهایی با قابلیت رشد.
  • ایجاد ظاهری کاملاً طبیعی.
  • قابلیت رنگ ابرو های کاشته شده پس از دوران بهبودی.
  • عدم نیاز به مراجعه های بعدی برای حفظ نتیجه.
  • هزینه مناسب این عمل نسبت به نتیجه‌ای که حاصل می‌شود.
  • انجام عمل در کمترین زمان با پیشرفته ترین تجهیزات.
  • عدم ایجاد عوارض پس از عمل.

 بعد از کاشت ابرو چه کنیم؟ مراقبت بعد از کاشت ابرو

ایجاد یک ظاهر کاملاً طبیعی و زیبا در ابروها بستگی به روش مورد استفاده در کلینیک مورد نظر دارد. زیرا هرچه روش مورد استفاده کاربردی تر و جدیدتر باشد نتیجه بهتری هم خواهد داشت. به همین علت عکس قبل و بعد کاشت ابرو توسط کلینیک‌ها به مراجعه کنندگان ارائه می‌شود. تا همه آنها مطمئن شوند که نتیجه عمل کاشت ابرو با استفاده از روش و تجهیزات این کلینیک طبیعی و زیبا خواهد بود.

[ رضایتمندی قبل و بعد از کاشت ابرو ]

 

روش‌های جدید کاشت ابرو در کلینیک سعادت آباد

با گذشت زمان و افزایش متقاضیان این عمل روز به‌ روز روش‌های جدیدتری برای آن ارائه شد تا در کمترین زمان امکان حصول بهترین نتیجه وجود داشته باشد. ضمنا عکس قبل و بعد کاشت ابرو نشان دهنده پوشاندن جای زخم و سایر مشکلات در ناحیه ابرو هم هست. امروزه روش‌های بدون جراحی برای کاشت ابرو بیشترین طرفدار را دارند. زیرا علاوه بر اینکه هیچ درد و خونریزی هنگام انجام عمل به وجود نمی‌آید. دوران بهبودی پس از آن هم بسیار کوتاه است و نیاز به مراقبت‌های پزشکی شدیدی نیست. برای دریافت مشاوره کاشت ابرو با جدیدترین روش کاشت ابرو می‌توانید با شماره تماس کلینیک تماس بگیرید و از مشاورین ما راهنمایی دریافت کنید.

[ مشاوره کاشت ابرو ]

09127300790

در روش‌های بدون جراحی برداشتن تارهای مناسب مو برای کاشت در قالب طراحی شده نیازی به برش جراحی ندارد. کاشت ابرو ها هم با استفاده از دستگاهی انجام می‌شود که هیچ زخم یا التهابی ایجاد نشود. عکس قبل و بعد کاشت ابرو توسط مراکزی که خدمات مربوط به عمل کاشت ابرو را ارائه می دهند در سایت ها و همچنین کلینیک آنها قرار داده می شود تا با مقایسه ابرو های افراد قبل از عمل و بعد از آن دیگران از نتیجه خوب عمل مطمئن شوند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.