8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

پیوند ابرو بدون جراحی

پیوند ابرو بدون جراحی یکی از خواسته‌های همیشگی متقاضیان عمل کاشتن ابرو بوده است. آنها مایل بودند که عمل کاشت ابرو با روش انجام شود که در آن نیاز به ایجاد برش جراحی نباشد. با نظر به همین خواسته‌ی افراد روشی نوین برای انجام این عمل ارائه شد که روش ال اچ ای است و در این مقاله از کلینک مو و ابرو، بهترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، به بررسی آن پرداخته‌ایم.
در آن تار‌های بلند مو به صورت دانه‌ای بدون نیاز به ایجاد برش پشت گوش یا هر ناحیه دیگری برداشت می شوند. پیوند بدون جراحی ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو از عمل‌های پرطرفدار و محبوب است. روش‌های بسیار خوبی هم برای انجام آن ارائه شده و امروز در کلینیک ها انجام می‌شود. اما همچنان یافتن ساده‌ترین روش برای انجام آن و انتخاب کلینیکی که این روش را استفاده می ‌کند یکی از مهمترین دغدغه‌‌های متقاضیان این عمل است.

در حال حاضر خوشبختانه با دسترسی عمومی به اینترنت افزایش اطلاعات در مورد روش‌های عمل پیوند و کاشت ابرو بدون جراحی همچنین کلینیک‌هایی که این عمل را انجام می‌دهند نسبت به گذشته بسیار ساده تر شده است. به همین علت معمولا افراد پیش از اقدام جدی برای عمل همه اطلاعات لازم را دارند. با آگاهی پیش می‌روند که بسیار خوب است و باعث می ‌شود انتخاب اشتباه نکنند.

پیوند ابرو بدون جراحی

پیوند ابرو بدون جراحی برای اولین بار در ایران و دنیا انجام می‌شود. در آن مرحله بخیه زدن پس از اتمام عمل برای جلوگیری از خونریزی محل برش جراحی هم حذف می‌شود. در نتیجه افراد در حین عمل درد یا خونریزی ندارند.

پیوند ابرو بدون جراحی

می‌دانیم که امروزه عمل‌های زیبایی بیش از گذشته متقاضی دارند. البته دسترسی آسان به پزشکان و کلینیک‌هایی که این اعمال را انجام می‌دهند. در افزایش متقاضیان آنها تاثیر بسزایی داشته است. اما همچنان ارائه روش‌های بهتر و متدهای به روزتر می‌تواند جلب مشتری بیشتری داشته باشد. افراد بیشتر مایل به انجام عملی زیبایی با روش های بهتری هستند. تا هم عمل آسان تر شود هم نتیجه بهتری حاصل شود.
البته متخصصان مربوط برای انجام عمل‌های زیبایی هم افزایش یافته‌اند. در سال‌‌های اخیر این گرایش‌ها داوطلبان زیادی داشته است و همین موضوع باعث شده که کشور ما از نظر وجود پزشکان متخصص کمبود نداشته باشد.

LHE برای پیوند بدون جراحی

پیوند ابرو بدون جراحی یکی از آن روش‌های فوق العاده جدید برای عمل زیبایی کاشت ابرو است. برای اولین بار در ایران و جهان ارائه شده تا با به کارگیری این روش اصول و نتیجه مورد پسند متقاضیان آسان ‌تر شود. به این دلیل که علل و عوامل ایجاد اختلال در رشد ابروها بسیار رایج هستند. وجود روش‌های خوب و ساده برای انجام عمل کاشت ابرو ممکن است روزی به کار همه ما بیاید.

پیوند ابرو بدون جراحی به واسطه کاشت ابرو LHE در ایران انجام می‌شود. این عمل با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و در طی آن نیازی به بیهوشی کامل بیمار نیست. در نتیجه عوارضی از داروهای بیهوشی به وجود نخواهد آمد. و البته با استفاده از بی‌‌حسی موضعی هیچ دردی این عمل به بیمار تحمیل نمی‌شود. علاوه بر این برش جراحی هم نیاز نیست و تارهای مناسب مو برای کاشت به عنوان ابروها انتخاب و بدون برش برداشت می‌شوند.

علل اهمیت ابروها

واقعیت این است که همه انسان‌ها در مورد نقش ابروها در زیبایی مطمئن هستند. می‌دانند که همان قدر که داشتن ابروهای زیبا و بی عیب می‌تواند نقطه قوت چهره باشد. وجود عیب و نقص در آن‌ها هم ناراحت کننده و آزار دهنده است. ابروها قاب چهره هستند و زیبایی آنها بسیار جالب توجه است. برای همین همیشه یکی از مهمترین دغدغه‌های افرادی که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند داشتن ابروهایی با تراکم بالا و خوش حالت است.

پیوند ابرو بدون جراحی عمل حساسی است!

ممکن است فکر کنیم حال که عمل‌های زیبایی بسیار پیشرفت کرده‌اند و متخصصان خوشنامی در این حوزه وجود دارد. در نتیجه می‌توان با خیال راحت به مراکز متفاوت و مختلف مراجعه کرد و با آرامش عمل کاشت ابرو را انجام داد.
باید گفت که هرچند روند پیشرفت کلینیک‌‌ها در ارائه خدمات امیدوار کننده است، اما طبق معمول باید پیش از عمل اطلاعات لازم را داشته باشیم. با مشورت همچنین اعتبار سنجی کلینیک مورد نظر اقدام جدی را انجام دهیم. زیرا ممکن است برخی کلینیک‌ها با ارائه قیمت‌های غیر واقعی و خیلی ارزان نسبت به سایر مراکز سعی در جلب توجه متقاضیان داشته باشند. در حالی که نمی‌توانند به خوبی نتیجه عمل را رقم بزنند.

ابروها عضوی بسیار حساس در چهره هستند و اهمیت ویژه‌ای در زیبایی چهره هر فرد دارند. برای همین همچنان هر فعالیتی که مربوط به زیباسازی ابروها می شود حساسیت زیادی دارد. لازم است که متصدی این اعمال دقت کافی را داشته باشند. همچنین خود افرادی هم که می‌خواهند برای عمل کاشت و پیوند بدون جراحی ابرو اقدام کنند باید به مراکز معتبر مراجعه کنند. از کلینیک و پزشکان آن مطمئن باشند تا نتیجه عمل همان طوری باشد که انتظار دارند.

اولین هدف عمل کاشت ابرو ایجاد ابروهای کاملاً طبیعی است و برای ترمیم ظاهر ابروها تارهای موی کاملا طبیعی و زنده را جایگزین می‌کند. همچنین هدف اول کسانی که برای عمل کاشت ابرو مراجعه می ‌کنند هم ایجاد ابروهای طبیعی است تا نقص به وجود آمده در ابروها تمام من از بین برود.
برای اینکه این هدف حاصل شود لازم است به نکات ویژه‌ای توجه شود. تا عمل پیوند بدون جراحی ابرو هیچ نشان مصنوعی باقی نگذارد و ابروها پس از پیوند ابرو بدون جراحی در طبیعی‌ترین حالت خود رشد کنند و دچار هیچ آسیبی نشوند.

ادامه مطلب  عکس قبل و بعد کاشت ابرو

بهترین روش پیوند بدون جراحی ابرو

روش‌های متفاوت و مختلفی برای ترمیم ظاهر ابروها وجود دارد. لوازم آرایشی بسیار متنوعی در ترمیم ابرو‌ها تاثیر گذار هستند. حتی روغن هایی در اصلاح روند رشد ابرو ها تاثیر گذار هستند. اما معمولا این روش‌ها تاثیرات دائمی ندارند. حتی زمانی که به صورت مداوم از لوازم‌های آرایشی استفاده می‌شود. خصوصا اگر کیفیت قابل قبولی نداشته باشند خود عامل ریزش ابروها می‌شوند.

چه روغن‌هایی برای رشد ابرو مناسب است؟ خواص روغن آرگان برای ابرو

هر روشی برای ترمیم ظاهر ابرو ها به غیر از پیوند ابرو بدون جراحی اثری کوتاه مدت و موقتی دارد. پس از گذشت زمانی نیاز به ترمیم دوباره دارد. علاوه بر اینکه هیچ روشی نمی ‌تواند مانند عمل کاشت ابرو به جای ابروهای از دست رفته تارهای موی کاملاً طبیعی جایگزین کند.
اگر در مرحله تصمیم‌گیری برای ترمیم ابرو‌های خود هستید و نمی‌دانید که چه روشی را باید برای بهبود ظاهر ابرو‌های خود انتخاب کنید لازم است بدانید که از یک عمل زیبایی چه انتظاری دارید. در واقع اگر عملی مانند تاتو را انتخاب کنید نمی‌ توان انتظار طبیعی بودن جلوه‌ی ابرو را داشت. زیرا اساساً در این روش برای زیباسازی ابرو سعی می شود با تزریق رنگ عدم وجود ابرو هایی طبیعی و پر تراکم را جبران کرد.

اما اگر چنین چیزی نمی خواهید اقدام برای انجام تاتو راه درستی نخواهد بود. زیرا نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. بعد از آن و نارضایتی از نتیجه حاصل شده باید برای عمل کاشت ابرو اقدام کنید. تا آنچه را می خواستید به دست بیاورید. علاوه بر این اگر میخواهید تنها یک اقدام برای تحریم ابروهای خود انجام دهید. پس از آن ابروهای شما به صورت طبیعی رشد کنند. و حالت زیبای خود را با تراکم مناسب حفظ کنند انجام عمل کاشت ابرو تنها راه حل رسیدن به این هدف است.

ادامه مطلب  لیفت و لمینت ابرو چیست؟

یک عمل خوب برای کاشت ابرو ها باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اهتمام برای انتخاب بهترین روش کاشت ابرو‌ها یکی از مهمترین مراحل تحقیق و کسب اطلاعات پیش از انجام این عمل است. وقتی با اختلالی در عضو مهمی مانند ابرو مواجه می‌شویم و متوجه می شویم که تارهای ابرو مانند قبل رشد و تراکم خوبی ندارند. اولین مشغله ذهنی ما پیدا کردن راه حل مناسب برای حل این مشکل است.

  • البته گاهی مواقع هیچ مشکلی ایجاد نشده و افراد از حالت طبیعی و ابتدایی ابروهای خود راضی نیستند. به نظر آنها تراکم مناسب و حالت دلخواه را ندارد. پس لازم است بدانیم که عمل کاشتن ابرو هم برای این دسته از افراد بسیار توصیه می‌شود. کاملاً توانایی برطرف کردن نیاز آنها را دارد.
    بنابراین در این مواقع توجه به زمانی که باید برای عمل صرف شود. یا هزینه پیوند ابرو بدون جراحی در اولویت‌‌های بعدی افراد قرار می‌گیرد. اولین و مهمترین نیاز آنها کس به نتیجه دلخواه است. پس از ارائه و وجود روشی خوب و کم دردسر برای عمل کاشت ابرو در کشور خبر بسیار خوبی برای افرادی است که در حال حاضر تمایل به انجام عمل کاشت ابرو دارند.
    در کنار روش ال اچ ای برای پیوند ابرو بدون جراحی روش‌های دیگری نیز در کلینیک ترانسپلنت برای پیوند ابرو ارائه می‌شود. این روش‌ها عبارتند از:
  • کاشت ابرو به روش FUT
  • کاشت ابرو به روش بایوگرافت

پیوند ابرو بدون جراحی

البته توجه داشته باشیم که درمورد کلینیک مورد نظر و همچنین هزینه عمل کاشت و پیوند ابرو بدون جراحی هم باید اطلاعات لازم را داشته باشیم. اگر در برخی آگهی‌ها با عبارت کاشت ابرو ارزان مواجه شدیم. از کیفیت انجام عمل تحت نظر متخصصان مربوطه مطمئن باشیم. بدانیم که نتیجه استفاده از هر تخفیفی لزوماً سودمند نخواهد بود.

هزینه پیوند ابرو بدون جراحی

همچنین لازم است که مراکز انجام عمل هم هزینه را سریعاً پیش از عمل اعلام کنند. در برآورد آن منصفانه عمل کنند. پیوند ابرو بدون جراحی در کشور ما هم در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد بدون عوارض کاشت ابرو انجام می‌ شود. خوشبختانه کشور ما از پیشرفت علم در این زمینه عقب نمانده است‌. این عمل همچنان جز عمل های حساس زیبایی است. زیرا روی عضو حساسی مانند ابرو انجام می‌شود. لازم است که ظرافت لازم در انجام عمل وجود داشته باشد. از دستگاه های پیشرفته استفاده شود تا نتیجه هرچه طبیعی تر حاصل شود.

نکات مهم در ایجاد جلوه طبیعی پس از پیوند ابرو بدون جراحی

توجه به چه مسائلی پیوند ابرو بدون جراحی را بهتر می‌کند؟ در پیوند ابرو بدون جراحی نکاتی مد نظر متخصص قرار می‌گیرد که ناشی از حساسیت ابروها در چهره است. لازم است در عمل کاشت ابرو حساسیت و ریزبینی کافی وجود داشته باشد. برای مثال خواب مناسب تارهای مو در زمان کاش در ناحیه ابروها یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باعث می‌ شود ابروها جلوه‌ای کاملاً طبیعی داشته باشند. در واقع تارهایی که در ناحیه ابرو روییده می شوند زاویه ای کاملا خوابیده نسبت به پوست آن ناحیه دارند تا ابروها با حالت طبیعی روی صورت قرار بگیرند و به راحتی شانه و مرتب شوند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

پس اگر این نکته در حین عمل کاشت ابرو مورد توجه قرار نگیرد نتیجه عمل به هیچ وجه رضایت بخش نخواهد بود. زیرا از حالت طبیعی بسیار فاصله دارد. یکی از ویژگی های مهم دیگر ابروهای طبیعی و کاشت ابرو حرفه‌ای با خواب طبیعی جهت درست آنها است معمولاً ابرو‌ها در قسمت ابتدایی به صورت ایستاده و رو به بالا رشد می‌‌کنند. اما هر چه به انتهای ابرو می‌رویم جهت رشد ابروها متفاوت می‌شود.

با توجه به همین نکات هر چند جزئی اما بسیار مهم است. در نتیجه‌ی عمل تاثیر چشم گیری دارد. به علت در نظر گرفتن تمامی این نکات است که نتیجه عمل کاشت ابرو کاملاً طبیعی خواهد بود. بنابراین همچنان لازم است به تمامی نکات مهم در عمل کاشت ابرو دقت شود. حتی اگر برای ترمیم ابروها ابتدا به اعمالی مثل تو یاهاشور و آورده‌ایم. اما پس از آن متوجه می شویم که از نتیجه راضی نیستیم و ظاهر ابروها مصنوعی شده است. می‌توانیم برای انجام عمل کاشت ابرو اقدام کنیم. نارضایتی حاصل از اعمال دیگر را از بین ببریم و نقص آن را جبران کنیم.

پیوند ابرو بدون جراحی در ترانسپلنت

پیوند ابرو بدون جراحی مرحله‌ای نخواهد بود و این عمل در یک مرحله فقط در چند ساعت انجام می‌شود. پس از عمل به سرعت دوره بهبودی طی می‌شود. ابروها به خودی خود قابلیت رشد دارند و حتی می توان مانند ابروهای طبیعی آنها را رنگ کرد. پس از عمل کاشت ابرو نقطه پایانی برای هر نوع دفترچه ناشی از ابروها است زیرا با انجام آن نتیجه دائمی وجود دارد.

1/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.