۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

طریقه انجام میکروبلیدینگ ابرو

طریقه انجام میکروبلیدینگ ابرو

طریقه انجام میکروبلیدینگ ابرو

طریقه انجام میکروبلیدینگ ابرو چگونه است؟ قبل از اینکه برای اولین جلسه میکروبلیدینگ ابرو خود مراجعه کنید، اطلاعات خود را در اینجا کامل کنید و دریابید طریقه انجام میکروبلیدینگ ابرو چگونه است. میکروبلیدینگ، که اغلب به عنوان ” ابرو دوزی ” شناخته می‌شود، برای اولین بار چندین قرن پیش انجام شد، این روش شامل استفاده از یک میکرو تیغه بسیار نازک برای حک کردن خطوطی در پوست است که در همان جهت موهای خود جریان دارند و سپس رنگی که نیمه دائمی‌است اضافه می‌شود.

از آنجایی که رنگدانه در لایه عمیق‌تری از پوست کاشته می‌شود، برخلاف خالکوبی‌های معمولی، ظاهر آن نیمه دائمی است و می‌تواند از یک تا سه سال باقی بماند.

میکروبلیدینگ دقیقا چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو یک تکنیک آرایش نیمه دائمی‌جدید و به روز است که در آن، از طریق یک فرآیند دستی قرار دادن رنگدانه در لایه‌های بالایی پوست، پری و فرم مورد نظر ابروها را ایجاد می‌کنیم. این اثرات بسته به نوع پوست شما می‌تواند بین دوازده تا بیست و چهار ماه باقی بماند، اما پس از آن، رنگدانه‌ها از بین می‌روند و پوست و ابروهای طبیعی شما مانند قبل باقی می‌مانند. نتایج فوق العاده طبیعی و واقعی هستند و ظاهری طبیعی و پرتر به ابروها می‌دهند.

شناخت خدمت میکروبلیدینگ می‌تواند دید کاملی را در ارتباط با طریقه انجام میکروبلیدینگ ابرو به شما بدهد. میکروبلیدینگ دستی نوعی خالکوبی نیمه دائمی‌است که برای رسوب و خراش دادن رنگدانه زیر پوست به جای دستگاه خالکوبی از سوزن‌های ریز و ریز استفاده می‌کند.

نکته شگفت انگیزی که در مورد میکروبلیدینگ وجود دارد این است که ممکن است ابروهای خود را به دلیل آلوپسی از دست داده باشید، و یا فقط برای پر کردن قوس یا ابروهای بسیار کم رنگ بلوند خود به کمک کمی‌نیاز دارید. همه این موقعیت‌ها برای انجام میکروبلیدینگ مناسب هستند.

نحوه ی انجام میکروبلیدینگ

نحوه انجام میکروبلیدینگ ابرو

نحوه ی انجام میکروبلیدینگ به این صورت است که می‌تواند تا ۲ ساعت طول بکشد. نقشه برداری ابرو قبل از عمل انجام می‌شود که در آن تکنسین طرح کلی شکل ابروی مورد نظر را اندازه گیری و ترسیم می‌کند. سپس کرم بی‌حس کننده را روی ناحیه مورد نظر اعمال می‌شود. در مرحله بعد، تکنسین شروع به ایجاد ضربات ریز شبیه مو می‌کند تا در نهایت ابرویی طبیعی ایجاد کند.

اگرچه از کرم بی‌حس کننده برای درد میکروبلیدینگ ابرو استفاده می‌شود، اما می‌تواند کمی ناراحت کننده باشد اما قابل تحمل است. پس از اتمام میکروبلیدینگ ابروهای تازه ایجاد شده شما به مدت ۱۰ روز نمی‌توانند خیس شوند. که دوش گرفتن، شستن موها و ورزش کردن را دشوار می‌کند. ما به بیماران توصیه می‌کنم محافظ صورت میکروبلیدینگ را خریداری کنند که می‌توانند در حمام استفاده کنند. اینها برای کسانی که مرتب موهای خود را می‌شویند فوق العاده است.

می‌توانید انتظار داشته باشید که در چند روز اول، رنگ ابروهای جدیدتان پررنگ‌تر و تیره‌تر باشد. پوسته پوسته شدن می‌تواند بعد از ۴-۵ روز شروع شود. بسیار مهم است که این پوسته‌ها یا دلمه‌ها را نچینید. چیدن می‌تواند رنگدانه را بیرون بکشد که منجر به از دست دادن رنگ در آن نقاط می‌شود.

روند بهبودی ممکن است یک ماه طول بکشد زیرا حدود ۳۰ روز طول می‌کشد تا پوست بازسازی شود. بنابراین، علامت ۳۰ روز زمانی است که رنگ واقعی خود را نشان می‌دهد.

دوران نقاهت میکروبلیدینگ ابرو

بعد از درمان، ابروهایتان برای چند روز دردناک و حساس هستند، اما در حدی نبود که غیر تحمل باشد. پس از درمان، به مدت دو هفته مجاز به خیس کردن آنها نیستید و باید از تعریق خودداری کنید که انجام این کار دشوار است. از آنجایی که شما زخم‌های میکروسکوپی روی صورت خود دارید که پتانسیل عفونی شدن دارند، به شما توصیه می‌شود که بر روی ابروهای خود یک پوشش نازک از پماد تجویز شده قرار دهید.

کرم ضد آفتاب چیزی است که پس از انجام روش میکروبلیدینگ باید بیشترین تمرکز را روی استفاده از آن داشته باشید. کرم‌های ضدآفتاب، درست مانند سایر انواع تاتو، می‌توانند با جلوگیری از محو شدن آن‌ها در مقابل نور خورشید، به افزایش طول عمر تاتو ابروی شما کمک کنند. همچنین توصیه می‌شود که از استفاده از محصولات حاوی رتینول یا Retin-A حدود یک هفته قبل از جلسه و تا ۳۰ روز بعد پس از میکروبلیدینگ ابروهای خود اجتناب کنید، زیرا این اجزا ممکن است محو شدن رنگدانه‌ها را تسریع کنند. در حالی که ابروها در حال بهبودی هستند، حداقل یک هفته نباید آن‌ها را خیس کنید و حداقل یک هفته نیز نباید این ناحیه را آرایش کنید. پس از بهبودی کامل پوست، بازگشت به روال مراقبت از پوست و آرایش معمولی بی خطر است.

بنابراین، برای افرادی که به دنبال گزینه ای دائمی‌برای بهبود ظاهر ابروهای خود هستند و از استفاده از سوزن برای انجام آن نمی‌ترسند، میکروبلیدینگ قطعا چیزی است که ارزش امتحان کردن را دارد.

مراقبت‌های بعد از آن جزء ضروری است. مراقبت‌های بعدی شامل پرهیز از فعالیت‌هایی است که می‌تواند باعث خیس شدن ابروهای تازه‌شکل شود، مانند ورزش‌های عرق‌ریز، شنا و حتی شستن صورت با آب برای یک هفته کامل. اگر آنها را خیس کنید، دلمه خیلی زود جدا می‌شود و تنها چیزی که اتفاق می‌افتد این است که رنگدانه را از دست می‌دهید.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

هنگامی‌که ابروهای خود را توسط متخصصی معتبر انجام می‌دهید که سال‌ها دانش دارد، نباید نگران عوارض جانبی قابل توجهی باشید. در صورت عدم رعایت پروتکل‌های مراقبت پس از آن، عفونت احتمالی است.

پس از جراحی، ده روز فرصت دارید که در طی آن باید اطمینان حاصل کنید که ابروها تا حد ممکن خشک می‌مانند. به منظور جلوگیری از برداشتن جوهر از پوست اطراف ناحیه ابرو، استفاده از آب در هر زمانی مجاز نیست. بسیار معمول است که بدن شما سعی می‌کند جوهر را در اولین جلسه پس بزند و بسته به میزان خوبی که انجام می‌دهد، ممکن است بین ۶۰ تا ۸۰ درصد پس زدن جوهر را تجربه کنید. پس از ده روز اجازه دادن به ناحیه بهبودی، در مرحله بعد توصیه می‌شود هفته‌ای دو بار لایه‌برداری کنید تا رنگدانه‌ها به حداقل برسد. همچنین توصیه می‌شود از رفتن به مناطق گرم خودداری کنید، زیرا این امر باعث تعریق بیش از حد شما می‌شود که جوهر را از پوست بیرون می‌کشد و همچنین به فعالیت‌هایی مانند رفتن به باشگاه یا سونا می‌پردازد.

 

قبل از انجام میکروبلیدینگ

رقیق کننده‌های خون منع مصرف میکروبلیدینگ هستند. خونریزی در حین سرویس، مسیریابی را برای تکنسین شما دشوارتر می‌کند و همچنین می‌تواند رنگدانه‌های معرفی شده را کاهش دهد، برخی از رقیق کننده‌های خون رایج عبارتند از: الکل (دو روز قبل)، قهوه (همان روز)، آسپرین، روغن ماهی، ویتامین E، ایبوپروفن، نیاسین

در قرار ملاقات خود از آرایش معمولی خود استفاده کنید. ما می‌خواهیم ابرویی بسازیم که نه تنها چهره شما را تحسین کند، بلکه شبیه “شما” باشد.

موهای خود را قبل از رسیدن بشویید، از شما می‌خواهیم تا حداقل دو روز پس از درمان، موهای خود را دوباره نشویید.

اولین قرار شما از ابتدا تا پایان تقریباً دو ساعت طول خواهد کشید. تکنسین شما قبل از تکمیل درمان در مورد طرح، شکل و رنگ با شما مشورت خواهد کرد و شما را با تمام اطلاعاتی که برای حمایت از روند بهبودی نیاز دارید، اعزام خواهد کرد.

ابتدا ابروهای طبیعی خود را بررسی کنید!
هنگامی‌که برای قرار ملاقات برنامه ریزی شده خود می‌روید، تکنسین شما می‌خواهد ابروهای شما را در حالت معمولی خود ببیند تا بتواند درک بهتری از ترجیحات شما داشته باشد. گام بعدی این است که تکنسین شما بدون آرایش به ابروهای شما نگاه کند و آنها را به عقب برگرداند تا بهتر ببیند با چه چیزی سر و کار دارند.
دوم، ابروهای جدید خود را اندازه بگیرید!
پس از استفاده از توری، یک خط کش به صورت شما چسبانده می‌شود تا نقطه شروع و پایان مناسب برای ابروهای شما را نشان دهد. در مورد اهداف خود و شکل ابرویی که می‌خواهید داشته باشید با تکنسین صحبت نمایید.

 

تاثیر میکروبلیدینگ چقدر طول می‌کشد و چه زمانی لازم است تاچ آپ برای میکروبلیدینگ خود انجام دهید؟ اثرات میکروبلیدینگ معمولاً بین یک تا سه سال دوام می‌آورد. با گذشت زمان، رنگدانه ابروها تغییر می‌کند و تغییر می‌کند. ما به زیباجویان توصیه می‌کنیم که انتظارات منطقی داشته باشند و توجه داشته باشند که ابروها ممکن است به مرور زمان کم شوند، علیرغم اینکه نتایج طولانی مدت خواهد بود. بدن شما ممکن است رنگدانه‌ها را سریع‌تر متابولیزه کند، یا اگر پوستتان چرب‌تر است، رنگدانه سریع‌تر تجزیه می‌شود. هر دوی این عوامل به تجزیه سریع رنگدانه کمک می‌کنند.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  کلام پایانی

  عمل میکروبلیدینگ که “ابرو دوزی” نیز نامیده می‌شود، به چندین قرن پیش برمی‌گردد. با استفاده از یک میکرو تیغه بسیار ظریف خطوطی را در پوست ایجاد می‌کند که در همان جهت موهای شما حرکت می‌کند. مدت ظهور نیمه دائمی‌است و می‌تواند از یک تا سه سال به طول بیانجامد. اگر کلمه میکروبلیدینگ را شنیده اید، احتمالاً می‌دانید که این کلمه به یک روش آرایشی نیمه دائمی‌مدرن اشاره دارد. نتایج به‌طور قابل‌توجهی واقعی و طبیعی به نظر می‌رسند و به ابروها ظاهری کامل‌تر و طبیعی‌تر می‌دهند.

  بسته به نوع پوست شما، نتایج و ماندگاری میکروبلیدینگ می‌تواند بین دوازده تا بیست و چهار ماه باقی بماند. یک توری شیک روی موها اعمال می‌شود و سپس یک خط کش برای اندازه گیری ابروها به صورت شما وصل می‌شود. برای پر کردن ابروهای جدید از جوهر استفاده می‌شود، اما رنگ جوهر استفاده شده دقیقاً با رنگ موهای اصلی مطابقت ندارد. این به دلیل پر شدن جوهر در شکل ابروی شماست.

  قبل و بعد نحوه انجام میکروبلیدینگ ابرو

  بعد از جلسه، ممکن است محصول نهایی را ببینید، که معمولا ۷۰٪ تیره تر از نسخه اصلی باشد. اجتناب از فعالیت‌هایی مانند تمرینات عرق‌ریز، شنا و حتی شستن صورت با آب به مدت یک هفته کامل، مراقبت‌های بعدی برای ابروهای تازه شکل گرفته است. هنگامی‌که پوست به طور کامل بهبود یافت، از سرگیری مراقبت‌های منظم از پوست و مراقبت‌های آرایشی بی خطر است. ده روز پس از انجام این عمل فرصت دارید تا مطمئن شوید که ابروها تا حد امکان خشک می‌شوند. برای کمک به کاهش رنگدانه، هفته ای دو بار ناحیه را لایه برداری کنید.

  ادامه مطلب  برای ماندگاری میکروبلیدینگ چه باید کرد؟

  سوالات متداول

  • طریقه انجام میکروبلیدینگ چگونه است؟

  با میکروبلیدینگ، تکنسین از تیغه‌های بسیار کوچک برای ایجاد برش‌های ریز مو مانند درست بالای لایه درم پوست استفاده می‌کند و در عین حال رنگدانه را مستقیماً در آن برش‌ها رسوب می‌دهد. در نتیجه، ابروهای شما به طور طبیعی به مرور زمان محو می‌شوند و نیاز به تکرار مجدد دارند.

  • آیا باید ابروهایم را قبل از انجام میکروبلیدینگ اصلاح کنم؟

  اصلا. ما شکل را بر اساس ساختار صورت، ابروهای فعلی و تقارن صورت مشتری ترسیم می‌کنیم. موهای ناخواسته ای که در ظاهر جدید ابرو مورد نظر نیستند، حذف خواهند شد.

  • آیا میکروبلیدینگ برای شما انتخاب مناسبی است؟

  چیزی که میکروبلیدینگ را از خالکوبی ابرو منحصر به فرد می‌کند، سطح و محل قرارگیری جوهر کم عمق تر است. این منجر به ظاهر طبیعی تر می‌شود. از آنجایی که ضربه‌های میکروبلیدینگ خوب هستند، معمولا بین یک تا سه سال محو می‌شوند و از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

  • آیا میکروبلیدینگ دردناک است؟

  برخی از مراجعان سطوح کمی‌از ناراحتی را گزارش می‌کنند، اما این نادر است و به هر فردی بستگی دارد. برای هر قرار ملاقات، ما بی حسی موضعی را ایجاد می‌کنیم تا مطمئن شویم که شما دچار ناراحتی بیش از حد نخواهید شد.

  5/5 - (1 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. سلام وقتتون بخیر
   من یه روزه پیرسینگ لب زدم و میخواستم بدونم مسواک زدن مشکلی بوجود نمیاره واسش؟
   بعد از هر وعده غذایی هم بهم گفتن آب نمک قرقره کنم، کلا نمیدونم چکاری کنم عفونت ایجاد نشه.

   1. سلام. دوست عزیز در این مرکز خدمات پیرسینگ انجام نمی‌شود.

  2. با عرض سلام من مدت سه هفته س عمل کردم والان قسمت بیرونی یکی از چشمام احساس میکنم حالت افتاده پیدا کزده البته احساس میکنم یکم هم ورم داره آ به نظرتون طبیعه خوب میشه

  3. سلام برای من مورد عجیبی هست لطفا راهنمایی کنید سه ماه از تزریق لب من میگذره تو سه ماه عالی بود ولی الان باد کرده خیلی هم باد کرده چیکار کنم😪😪

  4. خدمات کلینیک زیبایی کلینیک مو و ابرو ماه زر
   عالی بود. کادر با حرفه ای و با اخلاق، خدمات باکیفیت و برخورد دوستانه. با اطمینان توصیه می شود

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله طریقه انجام میکروبلیدینگ ابرو

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو