۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو به روش BHT چگونه است؟

کاشت مو به روش BHT چگونه است؟

کاشت مو به روش BHT چگونه است؟

کاشت مو bht در کلینیک ماه زر؛ معمولا از موهای سر برای پیوند و کاشت مو استفاده می کنند، اما گاهی برخی افراد موی کافی برای پیوند در سر خود ندارند، در این مواقع از موهای بدن فرد مثل موهای سینه، زیر بغل، ریش، پاها، قفسه سینه و… گرفته می شود، به این روش کاشت مو به روش BHT گفته می شود؛ بنابراین باید به بهترین مرکز کاشت مو مراجعه کنید تا نتیجه ای مطلوب حاصل نمایید.

کاشت مو به روش bht در تهران

متخصصان کاشت مو معتقدند موی بدن می تواند منبع بسیار خوبی از چندین هزار پیوند اضافی باشد، اللخصوص بیمارانی که دارای بدن پر مویی هستند، در اینجا از این بیمارانی که برای کاشت موی سرشان به مشکل می خورند از موی بدنشان پیوند می شود. این روش به عنوان آخرین روش برای کاشت مو استفاده می‌شود، موهای بدن پس از کاشت مو به روش BHT ساختار خود را تغییر می دهند و بلند تر و صاف‌تر می‌شوند و همان ساختار موهای سر را در نهایت به خود می گیرند.

قابل ذکر است که متقاضیان کاشت مو به روش bht باید اطلاع داشتنه باشند که این روش به عنوان آخرین روش استفاده میشود و امکان موفقیت آن کمتر است، این بدین معنی است که فرد متقاضی قبل از عمل کاشت مو باید موهای او توسط جراح بررسی شود و سپس برای انجام عمل کاشت به روش BHT تصمیم گیری شود.

روش های مختلف کاشت مو

روش‌های مختلف کاشت مو

کاشت مو طی جراحی انجام می‌شود که در آن افراد کچل و طاس و افرادی که دارای تارهای موی نازک هستند، از کچلی نجات پیدا کنند و پر پشتی مو را تجربه کنند؛ کاشت مو انواع مختلفی دارد و از روش های متفاوتی کاشت انجام می شود، در ادامه به معرفی این روش ها می پردازیم.

این روش کاشت همراه با خونریزی زیاد است، زیرا یک نوار یک الی دو سانتی از سر برداشته می شود و‌ با استفاده از دستگاه مخصوص موها پیوند زده می شوند.

در این روش جراحی کاشت مو هیچ گونه برشی در پوست سر ایجاد نمی شود و موها به صورت تک به تک پیوند زده می شوند، برای انجام این روش کاشت تقریباً دو روز زمان نیاز است‌.

این روش نسبت به روش fit پیش رفته تر است، زیرا فولیکول ها توسط دستگاه پیوند زده می شوند این موضوع موجب سالم ماندن گرافت های مو می شود و سرعت انجام جراحی در این روش نیز بیشتر است، همچنین تمام وسایلی که برای جراحی کاشت مو در این روش استفاده می شوند یک بار مصرف هستند و در نتیجه خطر ابتلا به عفونت کمتر است.

مراقبت های پس از کاشت مو به روش bht

 • اگر عمل کاشت مو به صورت اصولی و استاندارد انجام شود به مراقبت های خاصی نیاز ندارد.
 • پس از انجام عمل کاشت مو bht از استعمال دخانیات و انجام ورزش های سنگین باید پرهیز شود و پس از عمل روی سر کاملا با باند باید پوشیده شود، این باند تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت باید بر روی سر فرد بماند.
 • برای تعویض باند باید به پزشک مراجعه کرد و سپس پزشک پس از اینکه باند را باز کرد روش صحیح شستشوی موها را به فرد می آموزد، استحمام باید طبق دستور پزشک انجام شود تا به گرافت های مو آسیبی وارد نشود.
 • معمولا پس از سه روز از عمل کاشت مو محدودیتی برای استحمام و شستشوی موها وجود ندارد.
 • پوشیدن کلاه برای پس از عمل توصیه نمی شود، اما اگر کلاه گشاد و توری باشد مانعی ندارد.
 • هنگام خواب و تماس موها با بالشت دقت کنید که فولیکول های مو نریزند.
 • اگر ریزش موی غیر طبیعی را در سر داشتید سریعا به پزشک خود اطلاع دهید.
 • همچنین حدود ۱۰ روز طول می کشد تا پوسته های کوچک روی فولیکول های مو از بین بروند و حدود چند ماه طول می کشد تا ظاهر موها به حالت طبیعی اش برگردد.
 • به دلیل تزریق داروهای مسکن نیاز است فردی همراه در روز عمل کنار شما باشد تا هنگام ترخیص شما را به منزل ببرد.
ادامه مطلب  معایب کاشت مو به روش fut چیست؟

مقایسه روش کاشت مو BHT با fit

روش کاشت مو BHT برای افرادی است که بانک موی مناسبی ندارند و پزشک برای کاشت مو از قسمت های دیگر بدن فرد برداشت انجام می دهند، در این روش محدودیت برداشت گرافت مو از نقاط مختلف بدن را ندارد.

دوره بهبودی استفاده از این روش بسیار کوتاه است و مانند کاشت مو به روش fit تهاجمی نیست و اسکار های ایجاد شده بر روی بدن بسیار کوچک است و به صورت سریع و فوری ترمیم می شود.

کاشت fit در هنگام برداشت فولیکول های مو امکان آسیب دیدگی پیاز مو وجود دارد، نسبت به روش BHT مدت زمان جراحی کمتری را نیاز دارد و خونریزی بسیار کمی را این جراحی دارد.

اما تفاوت اصلی روش BHT و fit در نحوه برداشت مو است، در روش fit موها از سر فرد برداشته می شوند و فولیکول ها به قسمت های طاس سر پیوند زده می شوند، اما در کاشت مو به روش BHT مو ها از سایر قسمت های بدن برداشته می شوند و شانس موفقیت کمتری را نیز نسبت به روش fit دارا می باشد.

کاشت مو به روش BHT

عوارض کاشت مو bht

 • این روش کاشت مو عوارضی مانند تورم، التهاب، زخم های ریز و… را تا مدتی پس از عمل جراحی به همراه خواهد داشت.
 • این روش برای افرادی که طاسی گسترده ای دارند مناسب نیست.
 • اگر موهای بدن در زمان مناسب برداشت نشوند ممکن است که تغییر ساختار دهند و یکدستی موهای سر دستخوش تغییر شود.
 • اگر پزشک جراح دارای تبحر و مهارت نباشد عمل موفقیت آمیز نخواهد بود و عوارضی را در پی خواهد داشت.
 • به طور کلی می توانیم بگوییم که عمل کاشت مو به روش bht از آخرین راه های کاشت مو است و امکان موفقیت آن پایین است.
 • یکی دیگر از عوارض کاشت مو به روش bht این است که ممکن است موهای بدن با موهای سر سازگاری نداشته باشد و نتواند روی سر فرد رشد کند.
 • ممکن است در طول زمان ساختار موهای بدن تغییر کند و شباهتی به موی سر نداشته باشد، به طور کلی کاشت مو به روش bht غیر قابل پیش بینی و پر ریسک است.

 

مشاوره تلفنی

هزینه کاشت مو به روش BHT

کاشت مو بدون جراحی به روش bht روشی درمانی نیست و از جمله عمل های زیبایی محسوب می شود، بنابراین تحت پوشش بیمه نیست و هزینه کاشت مو آزاد حساب میشود.

به طور کلی قیمت کاشت مو به روش bht به عواملی همچون: میزان طاسی سر، فرم و حجم ایده آل مورد نظر فرد، کیفیت موهای فرد در ناحیه اهدا کننده، دستمزد جراح و کلینیک، وسایل بی حسی به کار برده، نوع ابزار ها و دستگاه های مورد نیاز و… بستگی دارد و این عوامل می تواند قیمت کاشت مو را متغییر کند. عوامل دیگری در تعیین هزینه کاشت مو bht موثر هستند مثل:

 • انجام آزمایشات قبل از عمل کاشت مو
 • داروهای تجویزی پزشک
 • مراقبت ها و مشاوره های پس از عمل
 • محصولات مورد نیاز برای انجام مراقبت های پس از عمل جراحی
 • دارو های تجویزی پزشک
 • مشاوره های قبل از درمان
ادامه مطلب  هزینه کاشت مو به روش RHT

آیا bht روش مناسبی برای کاشت است؟

از مهم‌ترین عوامل برای کاشت مو، داشتن بانک مویی مناسب است، اما برخی افراد فاقد بانک مویی هستند و از قسمت های دیگر بدن آنها برای پیوند مو برداشته می شود، همانطور که گفتیم به این روش bht می گویند.

کاشت مو به این روش هنوز مانند روش های fit و fut مورد بررسی و مطالعه قرار نگرفته است و در نتیجه همواره احتمال عدم نتیجه مطلوب هست، زیرا پوست سر و بدن با یکدیگر تفاوت دارند و ممکن است با یکدیگر سازگاری نداشته باشند.

از آن جهت که کاشت مو دارای ریسک زیادی است پیشنهاد می کنیم به بهترین مرکز کاشت مو در تهران مراجعه کنید تا شاهد نتیجه ای ایده آل باشید. کلینیک ماه زر با بهترین متخصصان و جراحان در زمینه کاشت مو، نتیجه ای مطلوب را به شما تضمین می کنند.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

 1. با سلام و خسته نباشی
  آیا کاشت مو به روش تکثیری وجود دارد یا شایعه هست و اگر وجود داره آیا این نوع کاشت در ایران انجام میشه.
  از پاسخگویی شما متشکرم

 2. سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون … این ژل لب ماندگاری خوبی داره ؟ و اینکه بدون درده ؟ هزینه تزریق ژل لب نورامیس رو هم میتونم بدونم؟

 3. به نظرتون بهترین روش کاشت مو برای کسایی که تراکم بالا و درصد موفقیت بالا میخوان چیه؟

 4. سلام
  شما چه دستگاهی دارین توی کلینیک برای لیزر موهای زائد؟ و اینکه جواب میده چون من یه بار یه جا رفتم ولی جواب خوبی نگرفتم از دستگاهشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو به روش BHT چگونه است؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو