۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

هزینه کاشت مو به روش RHT

هزینه کاشت مو به روش RHT

هزینه کاشت مو به روش RHT

هزینه کاشت مو به روش RHT چقدر است؟ ریزش مو منبع اضطراب و ناراحتی برای مردان و زنان در تمام سنین است. برای رفع این مشکل، برخی از افراد روش‌های مختلفی مانند درمان پیشگیرانه در برابر طاسی، جایگزینی مو، دارو، لیزر، کاشتن مو و فیبرهای مو را انتخاب می کنند. چندین روش های مختلفی را می توان برای عمل کاشتن مو انجام داد که بهترین و جدیدترین نوع آن کاشت مو به روش RHT است. چرا که نتیجه نهایی این روش نسبت به تکنیک‌های دیگر طبیعی تر و ایده آل‌تر می‌باشد. بعلاوه این روش می‌تواند راه حل دائمی و بدون درد و عارضه برای شما باشد. با انتخاب تکنیک پیشرفته RHT و پزشک متخصص در کلینیک ماه زر، بهترین مرکز کاشت مو در تهران، موثر‌ترین نتیجه را خواهید گرفت.

قیمت کاشت مو rht

به طور کلی هزینه عمل کاشت مو RHT بر اساس پزشک، تیم و تکنولوژی مورد استفاده آن‌ها ممکن است تغییر کند و به عوامل مختلفی بستگی دارد. با این حال بسیاری از افراد با انتخاب بهترین و کارآمدترین تکنیک ترجیح می دهند با صرف هزینه معمول بهترین و موثرترین درمان را داشته باشند. روش RHT که جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک روز جهان است می تواند بهترین گزینه برای کاشت مو باشد که در کلینیک کاشت مو و ابرو ماه زر توسط پزشکان متخصص اجرا می‌شود. برای اطلاع از هزینه کاشت مو به روش RHT پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله را مطالعه بفرمایید و در صورت ضرورت سوالاتتان را با ما در میان بگذارید.

عوامل موثر بر هزینه جراحی کاشت مو  RHT چیست؟

۱) اندازه ناحیه طاسی سر: قیمت کاشت مو rht مستقیماً با میزان ریزش مو و میزان ناحیه بدون مو ارتباط دارد. مناطق کوچک طاس نسبت به مناطق وسیع هزینه کمتری خواهند داشت زیرا به زمان و تلاش نیاز ندارند.

” آیا علت ریختن موهای خود را می‌دانید؟ علت ریزش مو چیست؟

۲) تعداد گرافت هایی که نیاز دارید: اگر ناحیه بدون موی شما پهن است، برای پوشاندن آن ناحیه، گرافت‌های بسیار بیشتری لازم است. تعداد گرافت‌هایی که هر فرد به آن نیاز دارد به عوامل مختلفی مانند میزان طاسی، تراکم موی مورد نیاز و ویژگی‌های مو ( فر یا صاف ) بستگی دارد.

۳) روش پیوند: دو تکنیک اصلی عملیاتی وجود دارد: FUE و FUT. در فرآیند کاشت مو به روش FUE، هر فولیکول مو یکی یکی برداشت می‌شود. از طرف دیگر، در روش FUT، بسیاری از پیوندها را می توان در یک حرکت استخراج کرد. بنابراین هزینه روش FUE بیشتر از روش FUT است. علاوه بر این، روش FUE مدرن تر از بقیه است.

۴) تعداد عمل: آیا می‌دانید تعداد جلسات کاشت مو به روش RHT چگونه است ؟ بیشتر عمل‌های کاشتن مو در یک جلسه انجام می شود، اما اگر شما ناحیه بدون موی وسیعی دارید جراحی ممکن است دو بار یا بیشتر اعمال شود. این عمل به زمان نیاز دارد زیرا پزشک فولیکول های مو را یکی یکی پیوند می زند. اگر نیاز فولیکول ها بیشتر از ۵۰۰۰ گرافت باشد، برای پوشاندن تمام ناحیه طاسی به جلسه دوم یا بیشتر نیاز دارید.

۵) صلاحیت بالای جراح پلاستیک: موفقیت جراحی بستگی به جراحان پلاستیک مجرب و باتجربه دارد. جراحان کاشت مو باید بالاترین سطح آموزش را داشته باشند زیرا این عمل با مهارت دست پزشک بهترین نتایج را ارائه می دهد. علاوه بر این، بهترین جراحان با بهترین تیم همکاری می کنند. بنابراین نتایج پرفکت برای بیمار غیرقابل اجتناب خواهد بود.

۶) تجربه جراح: اگر بهترین جراح با استعداد و تجربه بالا را ترجیح دهید، هزینه عمل بیشتر از بقیه خواهد بود.

۷) محبوبیت کلینیک کاشت مو: زمانی که شهرت کلینیک کاشت مو بیشتر از سایرین باشد، عموماً قیمت کاشت مو rht بیشتری می‌خواهند. جراحان محبوب تر هزینه بیشتری نسبت به کلینیک های معمولی دریافت می‌کنند.

۸) موقعیت کلینیک: جراحی کاشت مو تحت تاثیر موقعیت کلینیک است. برخی از کلینیک‌ها خدمات اضافی ارائه می دهند. بنابراین، این مزایای مختلف هزینه را تغییر می‌دهد و کلینیک‌هایی با موقعیت مکانی بهتر دارای هزینه کاشت مو به روش RHT بالاتری نیز هستند.

۹) پیوندهای اهدایی در بدن: بیماری که تحت عمل کاشت مو قرار می گیرد باید به اندازه کافی فولیکول های موی سالم داشته باشد تا اهدا کننده باشد. اگر بیمار مقدار کافی فولیکول های مو در پشت یا کنار سر نداشته باشد، فولیکول های سایر قسمت های بدن مانند ریش یا قفسه سینه استخراج می شود. برداشت این فولیکول‌ها سخت‌تر است، زیرا حساس‌تر هستند، مهارت‌های بیشتری برای آنجام آن ها نیاز است و به سطح بالایی از تخصص نیاز دارند، در نتیجه  بر قیمت جراحی تاثیر می گذارد.

۱۰) تجهیزات و ابزارهای مورد استفادههر چه دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده برای پیوند و کاشتن مو پیشرفته تر باشند کیفیت نهایی درمان بیشتر بوده و در نتیجه هزینه کاشت مو rht نیز بیشتر خواهد بود.

اطلاع از انجام این روش در ایران: RHT در ایران

هزینه کاشت مو به روش RHT در سعادت آباد

قیمت کاشت مو rht در تهران

از آنجایی که روش RHT بسیار دقیق و موثر است، افراد بسیاری این روش از کاشتن مو را برای درمان موهای کم پشت خود استفاده می‌نمایند. انجام این روش از کاشت مو نیازمند تمرکز بسیار بالایی است به همین جهت یک تیم پزشکی مجرب و متخصص باید این کار را انجام دهند. بعلاوه این تکنیک نیازمند تجهیزات و ابزارهای پیشرفته می باشد. دستگاه‌های مورد استفاده در تکنیک RHT قادر است شکاف هایی بسیار ظریف در پوست سر جهت برداشت فولیکول های مو ایجاد می نماید. بنابراین حفره های ایجاد شده بسیار ظریف تر از دستگاه‌های دیگری چون ARTAS می‌باشند. لذا یکی از دلایل بیشتر بودن هزینه این روش نسبت به روش های دیگر استفاده از دستگاه های مجهز و پیچیده است.
به طور کلی قیمت کاشت مو RHT  بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان تخمین زده می‌شود.

ادامه مطلب  معایب کاشت مو به روش RHT

سخن پایانی

قبل از مراجعه برای عمل کاشت، بیمار باید بداند که هزینه این پروسه به عوامل مختلفی مانند جراح، محل کلینیک یا میزان فولیکول‌های مو بستگی دارد و قیمت آن می‌تواند بر این اساس متفاوت باشد. بنابراین به طور خلاصه، هزینه عمل کاشت مو rht و یا هر روش دیگری تحت تأثیر عوامل مختلف و متغیری قرار می گیرد. این متغیرها بر قیمت جراحی تأثیر گذار هستند، اما برای به دست آوردن ظاهر دائمی، سالم و طبیعی نیز ضروری خواهند بود. مهم ترین چیزی که شما باید از آن مطمئن باشید این است که با چه تکنیک و پزشکی بهترین نتیجه مورد نظرتان را می گیرید. از آنجاییکه بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه کاشت مو در دنیا RHT است و ما در کلینیک کاشت موی ماه زر در کنار تیم مجرب پزشکی از این روش استفاده می‌نماییم، می‌توانید از نتیجه کاشت موی خود اطمینان داشته باشید. هزینه کاشت مو rht به طور میانگین تا 15 میلیون برآورد می شود. ولی جهت اطلاع دقیق از قیمت کاشت rht می‌توانید برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  6 پاسخ

  1. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

  2. با خود ارضایی هم احتمال ابتلا به زگیل تناسلی وجود دارد؟

  3. اطلاعات خوب و قابل استفاده ای بود اگر در مورد تغذیه بعداز بوتاکس هم مطلب یا موردی بود کاملتر میشد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله هزینه کاشت مو به روش RHT

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو