۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

بهترین روش کاشت مو با مزایای 8 گانه

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو در تهران یکی از مسائلی می‌باشد که افرادی که قصد انجام این کار را دارند با آن درگیر می‌باشند. نکته‌ای که جالب توجه می‌باشد این است که امروزه به دلیل پیشرفت در صنعت زیبایی روش‌های نوینی ابداع شده است که به راحتی میتوان مشکلات و نقص هایی که در افراد اعم از زن و مرد ایجاد میشود را به راحتی و به بهترین شکل ممکن حل نمود به طور کلی باید گفت امروزه کمتر کسی دیده میشود که به ظاهر و زیبایی خود اهمیت ندهد و اکثر افراد این مسئله برایشان مهم بوده و به آن اهمیت بسیار زیادی می‌دهند؛ چرا که زیبایی در شخصیت و همچنین میزان اعتماد به نفس افراد تاثیر بسیار بالایی دارد. همچنین باید افزود در بین تمامی قسمت‌های موجود در بدن موی سر یکی از موارد مهم و ضروری در زیبایی و جذابیت افراد می‌باشد به طوریکه اگر این عنصر کلیدی موجود نباشد، در زیبایی افراد خلل چشم گیری ایجاد خواهد نمود.

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

کاشت مو امروزه با توجه به اینکه متقاضیان آن روز به روز افزایش یافته است عملی بسیار پیشرفته شده که در حال حاضر با استفاده از بهترین روش ها و مدرن ترین دستگاه ها انجام می شود.

داشتن موهایی زیبا و پرپشت برای هر فردی زیبایی بسیاری به همراه دارد. هم آقایان و هم خانم ها ممکن است در اثر ریزش موها اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. به دنبال راه حلی دائمی و مطمئن برای حل این مشکل باشند. کاشت مو باید با استفاده از یک روش کاربردی و جدید انجام شود. تا نتیجه مورد نظر مراجعه کنندگان دقیقا همان طور که می خواهند پس از دوران بهبودی حاصل شود.

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟ قبل از پاسخ به این سوال باید بدانیم که هر چقدر انتخاب یک روش مناسب قبل از اقدام جدی برای عمل کاشت مو مهم است. انتخاب یک کلینیک مطمئن و خوشنام هم از اهمیت بسزایی برخوردار است. به این دلیل که مراجعه به کلینیک های خوش سابقه که افراد انجام عمل کاشت مو در آن راضی بوده‌اند خود تضمینی برای حصول نتیجه به حساب می‌آید. افراد برای مراجعه به این لینک ها آرامش خاطر بیشتری دارند. بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟ روش های کاشت مو در ایران و جهان به طور کلی به دو دسته با جراحی و بدون جراحی تقسیم می‌شود. روش‌های جدید معمولاً بدون نیاز به برش جراحی انجام می شوند. گذشته روش هایی که برای عمل کاشت مو وجود داشت عوارض زیادی در پی داشتند. امکان کاشت تارهای مو با حداکثر تراکم هم وجود نداشت. اما در سال‌های اخیر استفاده از دستگاه های پیشرفته این امکان را فراهم کرده است

هپچنین باید گفت دلایل مختلفی وجود دارد که افراد در موهایشان خلل هایی مانند ریزش یا کم پشت بودن ایجاد می‌شود که عمده‌ترین این عوامل عبارت است از:وراثت، تغذیه نامناسب، استرس، مشکلات هورمونی به ویژه در بانوان و … . با این تفاسیر نکته مثبتی که وجود دارد این است که امروزه به دلیل پیشرفت قابل چشمگیری در زمینه زیبایی و ابداع متدهای نوین، دیگر نباید نگران این مسائل بود چرا که به راحتی میتوان کاشت مو را با بهترین روش‌های موجود انجام داد.

ادامه مطلب  انواع کاشت مو که قبل از عمل باید بدانید!

مزایای بهترین روش کاشت مو چیست؟

بنظر شما بهترین روش کاشت مو در چه صورتی میتواند اتفاق بیفتد و آیا اصلا کاشتن مو میتواند کمبودهای مدنظر شما را در این مورد جبران کند. بسیاری از افراد از فواید کاشتن مو خبر ندارند و همیشه به نیمه خالی لیوان نگاه می کنند و این باعث شده تا به این عمل زیبایی فکر نکنند. در ادامه چند مورد از مزایای بهترین روش کاشت مو را بیان کرده ایم.

 • بدون درد و سوزش انجام می‌شود.
 • خونریزی در آن اتفاق نمیفتد.
 • نتایج پس از عمل طبیعی می‌باشد.
 • به جراحی های سخت نیاز نیست.
 • بدون نیاز به بیهوشی.
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی و مضر.
 • نتیجه دهی سریع.
 • پروسه انجام آن سریع و آسان است.

همانطور که مشاهده نمودید برای این عمل زیبایی فوق العاده مزایای خیلی زیادی را ذکر نمودیم و ممکن است برایتان این مسئله مطرح شود که ایا این عمل فوق العاده مضر نیز هست؟ یا به عبارت بهتر آیا تاکنون عیبی برای آن دیده شده است؟ در پاسخ به این سوال شما باید گفت اینکه یک عمل زیبایی اصلاً عیبی نداشته باشد یک امر نادر و یا به عبارت بهتر غیر ممکن است چرا که هر عمل زیبایی دارای مزایا و معایبی می‌باشد و اینکه عملی هیچ کدام از معایب را نداشته باشد، وجود نخواهد داشت اما نکته‌ای که جالب توجه می‌باشد این است که کاشت موی یکی از عمل‌های زیبایی می‌باشد که معایب آن بسیار کم بوده بلکه بهتر است گفته شود مزایای آن به اندازه‌ای زیاد است که اصلاً معایب آن ارزشی نخواهد داشت. کاشت مو بدون جراحی از اموری می باشد که به یک صورت انجام نشده و دارای تنوع در انجام می باشد و اینکه شما بخواهید بهترین روش را انتخاب کنید باید به برخی از فاکتورهای توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین روش را متمایز کنید به طور کلی باید گفت امروز است به دلیل آنکه علم و تکنولوژی پیشرفته بسیار زیادی کرده است لذا تمامی روش هایی که در این زمینه استفاده می شود مفید و مثمر ثمر واقع می‌شود اما در بین برخی از آنها به دلیل آنکه از برخی از فاکتورهای بسیار مهم برخوردار می باشد بهتر از بقیه می باشند.

بهترین روش های کاشت مو چیست؟

همانطور که در بالا ذکر نمودیم کاشت مو را به صورت یکنواخت انجام نداده و روش‌های متفاوتی برای انجام آن وجود دارد و این یک پوئن بسیار مثبتی برای این عمل زیبایی فوق العاده کاربردی می باشد چرا که اگر یک عمل زیبایی به صورت های متفاوت انجام شود افراد می‌توانند هر کدام از روش‌ها که برایشان مناسب می باشد را انتخاب کند به طور کلی باید گفت همه افراد از نظر نوع پوست نوع مو مقداری که نیاز به کاشت دارند و یا مقدار ریزش برابر نبوده و لذا متدی که باید برای هر کدام انتخاب شود متفاوت می باشد پس اگر متد های متنوعی وجود داشته باشد قاعدتاً نتیجه‌گیری بهتری حاصل خواهد شد.

حال که به اهمیت تنوع در روش کاشت مو آشنا شده بهتر است به صورت اختصار روش هایی که برای انجام این عمل زیبایی فوق العاده مهم و کاربردی استفاده می‌شود را برای شما ذکر کنیم به طور کلی باید گفت عمده ترین و بهترین روشه ای کاشت مو با کمترین عوارض کاشت مو به شرح زیر می باشد:

FUT FIT SUT

چگونه بهترین روش کاشت مو را تشخیص دهیم؟

همانطور که مشاهده می نمایید متدهایی که برای کاشت مو اشاره نمودیم چند مورد می باشد اما ممکن است حالکه با این متدها روبرو شدید این سوال برایتان پیش آید که چگونه بهترین را انتخاب کنیم؟ اصلاً بهترین بودن چه ملاک و فاکتوری دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت در وهله اول بهترین برای هر فردی متفاوت می‌باشد چرا که ممکن است یک متد برای یک شخصی بهترین متد باشد در حالی که اصلاً برای یک شخص فایده نداشته و بهترین نباشد علاوه بر آن فاکتور دیگری که باید به آن توجه شود این است که برخی از روشهای کاشت مو از قبیل sut با استفاده از دستگاه های فوق العاده پیشرفته انجام می شود یعنی تمامی مراحل کاشت که عبارت است از از برداشت بررسی و کاشت توسط این دستگاه‌ها انجام شده و عوامل انسانی در آن دخیل نیستند.

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

با گذشت زمان روش های بهتر و کاربردی تری برای این عمل ارائه شد. تا جایی که امروزه این عمل با اطمینان خاطر و بدون ایجاد عوارض برای افراد انجام می‌شود. تا به راحتی به نتیجه دلخواه خود پس از کاشت مو برسند. داشتن موهای خوش حالت و پر تراکم یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی در همه افراد چه مرد و چه زن به حساب می آید. برای همین همه افراد مایل هستند که موهایی پرتراکم و سالم داشته باشند.

همه افراد در انتخاب روش مناسب برای انجام عمل های زیبایی خصوصاً عمل های کاشت مو بدون جراحی به دنبال آسان ترین روش ها هستند. تا در کمترین زمان و با جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک ها به ظاهر دلخواه خود برسند. بهترین روش کاشت مو روشی است که پس از آن هیچ عوارضی به وجود نیاید. دوران بهبودی تا حد امکان کوتاه تر شود. جای اسکار پس از کاشتن مو ها روی پوست سر افراد باقی نماند.

ادامه مطلب  تاریخچه کاشت مو از گذشته تا کنون

لذا باید گفت به طور کلی متدهایی که در آن از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌شود دارای نتایج بهتری بوده و امکان آسیب در آن کمتر است پس به عنوان نتیجه گیری کلی می‌توان گفت یکی از فاکتورهایی که برای انتخاب بهترین روش کاشت مو می توانید انتخاب کنید این است که متدی که انتخاب کردید با دستگاه انجام شده است یا بدون دستگاه و متدهایی که با دستگاه انجام می‌شود قاعدتاً بهتر می باشند.

نتیجه گیری و ذکر نکته ای مهم

در پایان به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت بهترین روش کاشت مو امروزه بسیار رایج بوده و به راحتی قابل انجام می باشد اما نکته‌ای که بسیار واجد اهمیت می باشد و لازم است به آن توجه بسیار زیادی کنید این است که در انتخاب پزشکتان دقت داشته باشید چرا که پزشک شما اگر متخصص نباشد و مهارت و تبحر لازم را دارا نباشد نمی تواند بهترین روش برای شما را تشخیص دهد و لذا در صورتی که بهترین روش را تشخیص ندهد نه تنها نتایج مطلوبی حاصل نمی شود بلکه امکان آسیب به مو وجود خواهد داشت.

کاشت مو بدون جراحی

اگر بخواهیم به سوال بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست پاسخ بدهیم باید یک روش آسان را انتخاب کنیم که در عین حال بهترین نتیجه را هم در پی دارد. اگر عمل کاشت مو بدون نیاز به جراحی انجام شود هم احتمال درد و خونریزی هنگام انجام عمل از بین می‌رود. و هم اینکه هیچ عوارضی پس از عمل به وجود نمی آید. افراد به سرعت می توانند نتیجه عمل را مشاهده کنند.

اگر کاشت مو نیازی به استفاده از تیغه جراحی نداشته باشد. مرحله بخیه زدن هم حذف می شود زیرا هیچ زخمی برای کاشت مو ایجاد نشده و مراقبت‌های سخت پزشکی هم پس از عمل لازم نیست.

در کاشت مو بدون جراحی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود در جهان استفاده می‌شود. تا کاشت مو ها در خواب مناسب امکان پذیر باشد و تعداد گرافتهای بیشتری در یک سانتی‌متر مربع کاشته شوند. حداکثر تراکم پس از عمل ایجاد شود. خط رویش در کاشت مو بسیار مهم است و پس از عمل به علت اینکه نباید ظاهری مصنوعی ایجاد شود. این خط رویش باید به طبیعی ترین حالت ممکن ایجاد شود.

در کاشت مو بدون جراحی از بیحسی موضعی استفاده می شود. تا افراد هنگام برداشتن گرافت های مو و همچنین هنگام کاشتن آنها در سلولهای بنیادی هیچ احساس دردی نکنند.

کاشت مو روش میکروگرافت

به عنوان یک روش خوب برای کاشت مو می توان به روش میکروگرافت اشاره کرد. این روش شکل پیشرفته روش های قبلی است که برای عمل کاشت مو ارائه شده بودند. این روش برداشتن و کاشتن تارهای مو را با ظرافت میکرو انجام می دهد. تا این عمل با دقت بسیار بالا برای مراجعه‌کنندگان انجام شود. هر تار مو به بهترین حالت ممکن با ارگانهای قابل رشد کاشته شوند. تا پس از عمل هم به صورت کاملاً طبیعی رشد کنند.

در عمل کاشت مو تحت نظر متخصص ناحیه بانک مو انتخاب می شود. تا با استفاده از این ناحیه تارهای مناسب مو برداشت شوند. در ناحیه مبتلا به طاسی کاشته شوند. لازم به ذکر است که معمولاً ناحیه پشت گوشت برای این کار انتخاب می شود. البته در آقایان امکان استفاده از موهای روییده شده در ناحیه ریش هم وجود دارد.

چه کسانی کاندیداهای عمل کاشت مو هستند؟

گاهی مواقع ریزش موها به علل ژنتیکی و ارثی است. بنابراین افراد به صورت کلی در طول زندگی خود خیلی قادر به جلوگیری از ریزش مو ها نیستند. بنابراین افرادی که این مشکل را به صورت ارثی دارند رفته‌رفته با گذشت زمان به هر حال دچار ریزش مو و طاسی میشوند. در اکثر مواقع با داروها امکان برگرداندن موها به حالت سابق وجود ندارد.   به همین علت بهترین توصیه برای ایجاد ظاهری خوشایند در موها برای این افراد استفاده از یک روش مطمئن برای عمل کاشت مو در یک مرکز معتبر است. کاشت مو با ارگان های قابل رشد در سلولهای بنیادی افراد انجام می شود. تا پس از عمل و گذشتن دوران بهبودی موهای کاشت شده با دوام کافی به صورت کاملاً طبیعی به رشد خود ادامه بدهند و ظاهری مصنوعی نداشته باشند.   علاوه بر عوامل ارثی و ژنتیکی عوامل دیگری مانند برخی بیماریها یا استفاده از برخی داروها و روش‌های درمانی هم بسیار موثر بر ریزش غیر معمولی موها هستند. کاشت مو برای همه این افراد یک راه حل مناسب است. تا با استفاده از آن نتیجه دائمی و همیشگی آن را مشاهده کنند. برای همیشه به نگرانیهای خود پایان بدهند .زیرا پس از عمل کاشت مو تارهای کاشته شده دچار ریزش نمی‌شوند. 

بهترین روش کاشت مو

به طور خلاصه علل ریز موها به شرح زیر هستند.

 • استرس و اضطراب های بیش از اندازه و طولانی مدت
 • استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب برای موها
 • استفاده از سشوار اتو مو و وسایلی از این دست به صورت مداوم
 • کمبود برخی ویتامین ها در بدن
 • روش نگهداری نادرست
 • علل ارثی و ژنتیکی
 • برخی از بیماری ها
 • استفاده از شوینده های نامناسب

 

همانطور که می بینیم علل زیادی برای ریزش موها وجود دارد. این علل ممکن است برای هر فردی ایجاد شود. بنابراین لازم است که عمل کاشت مو هم فارغ از اینکه به چه علت افراد برای عمل مراجعه کرده‌اند برای همه مراجعه کنندگان بدون محدودیت انجام شود.   بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟ با توجه به مواردی که بیان کردیم ریزش موها و نیاز به عمل کاشت مو امروز بسیار زیاد شده و افراد زیادی ممکن است به علل مختلفی به این عمل نیاز داشته باشند. در نتیجه بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان روشی است که بدون ایجاد عوارض در طبیعی ترین شکل ممکن کاشت مو ها را انجام دهد. پس از دوران بهبودی هم موها با حالتی کاملاً طبیعی و با خط رویش درست به رشد خود ادامه بدهند. 

فواید عمل کاشتن مو

 • ایجاد موهای با قابلیت رشد
 • ایجاد احساس اعتماد به نفس و زیبایی در افراد
 • ایجاد ظاهری زیبا و طبیعی به صورت دائمی
 • قابلیت رنگ کردن موها پس از رشد
 • هزینه مناسب عمل نسبت به نتیجه حاصل شده

 ویژگی‌های یک روش خوب برای عمل کاشت مو

علاوه بر فوایدی که در بالا بیان شد یک عمل خوب برای کاشت مو ها عملی بدون نیاز به ایجاد برش جراحی است که در ان تارهای مو بدون ایجاد هیچ برشی برداشته می شوند و به ریشه موها هم آسیبی نمی رسد.

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟ در یک روش خوب باید امکان کاشت مو ها با حداکثر تراکم وجود داشته باشد و این امکان با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته فراهم می شود. علاوه بر این موها باید در زاویه و خواب طبیعی کاشته شوند.

هزینه بهترین روش عمل کاشت مو

یکی از مهمترین مسائلی که در تعیین هزینه عمل کاشت مو بسیار تأثیرگذار است. روشی است که با استفاده از آن کاشت مو انجام می‌شود. زیرا هر روش تجهیزات مورد نیاز خودش را دارد. معمولاً هزینه عمل کاشت مو در روش های جدیدتر که تجهیزات مدرن تری لازم دارند بیشتر خواهد بود. هم ما نتیجه در این روش ها هم بهتر حاصل می شود و افراد به سرعت نتیجه عمل را مشاهده می کند. علاوه بر این خوشنامی کلینیک مورد نظر و همچنین خوش سابقه بودن متخصصی که تحت نظر او عمل انجام می‌شود و هزینه اعلامی عمل کاشت مو تاثیر گذار هستند.

بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟ انتخاب یک روش مناسب برای کاشت مو یکی از مهم ترین مراحل قبل از انجام عمل است این روش باید در کمترین زمان و بدون ایجاد عوارض نتیجه طبیعی را برای متقاضیان ایجاد کند.

جستجو مرتبط کاربران:

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

6 پاسخ

 1. سلام من ۱۰ سال قبل در سن۲۳ سالگی به روش fitکاشت مو انجام دادم که راضی نیستم و الانم بانک موی بسیار ضعیفی دارم ولی ریش و تنه ام پر مو هستن ایا امیدی هست که بعد از انجام BHT تا حدودی رضایت پیدا کنم …

 2. بنده در کلینیک مو و ابرو ماه زر
  ایمپلنت کردم خیلی خوبه

 3. سلام من در کلینیک کلینیک مو و ابرو ماه زر
  کاشت میکروگرافت انجام دادم سوالم از جناب دکتر این است که نتیجه نهایی کاشت چه موقع است و دلیل دیر پر شدن وسط سر که کاشت شده چیست؟

 4. سلام
  میخواستم بدونم چه جوری میتونم هزینه دقیق پی آر پی مو رو بدونم ؟ و اینکه تاثیر روی ریزش موی ارثی داره؟

 5. آیا واقعاً این عکس لیفت با نخ بدون ادیت است؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین روش کاشت مو با مزایای 8 گانه

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)