۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو با دستگاه ARTAS چگونه انجام میشود؟

کاشت مو با دستگاه ARTAS چگونه انجام میشود؟

کاشت مو با دستگاه ARTAS چگونه انجام میشود؟

سیستم ترمیم مو رباتیک یا همان کاشت مو به روش RHT اولین پلت فرم هوشمند کاشت مو در جهان است که از پیشرفته‌ترین فناوری رباتیک و هوش مصنوعی استفاده می‌کند که در بهترین مرکز کاشت مو در تهران یعنی کلینیک ماه زر برای شما قابل ارائه است. این دستگاه رباتیک کاشت مو، برداشت دقیق، کارآمد و کاشت همزمان گیرنده در یک پلتفرم منفرد و فشرده ارائه می‌دهد. فناوری پیشرفته پشت دستگاه ARTAS به طور کلی روز به روز با استفاده بیشتر و کسب تجربه توانسته رضایت بالایی از سمت پزشک و بیمار داشته باشد.

کاشت مو به روش artas

کاشت مو با دستگاه ARTAS قادر است واحدهای فولیکولی منفرد را از ناحیه اهداکننده استخراج کند و پیوندهای قوی برای موهای متراکم‌تر و ضخیم‌تر بدون هیچ گونه اسکار خطی ارائه دهد. نتیجه کاشت مو با دستگاه ARTAS این است که موهای پرپشت‌تر با بازده سریع زمان برای بهبودی و درد کم یا بدون عوارض کاشت مو داشته باشید.

کاشت مو به رش artas، دستگاه رباتیک و دستگاه ترمیم مو یک سیستم پیشرفته با حداقل تهاجم پیوند که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی (AI) برای ارائه دقیق، نتایج طبیعی، بدون ترک اسکار خطی است. کاشت مو با دستگاه ARTAS با استفاده از روباتیک پیشرفته هدایت‌شده با تصویر، می‌تواند به‌طور دقیق بهترین گرافت‌ها را از ناحیه اهداکننده شما را هزاران بار در هر جلسه تجزیه و تحلیل و تشریح کند، سپس به‌دقت مکان‌هایی را که باید کاشته شوند تا به یک خط موی شخصی‌شده و بدون درز که کاملاً برای شما مناسب است، دست پیدا کنید.

کاشت مو با ربات

درباره کاشت مو با ربات چه می‌دانید؟

کاشت مو با دستگاه ARTAS رباتیک برای ترمیم مو با پلت فرم چند دوربین توانسته سیستم بینایی برجسته پیشرفته با وضوح ۴۴ میکرون را برای کاشت مو ارائه دهد. این سیستم به همراه بازوی ربات هفت محور دستگاه، پزشکان را قادر می‌سازد تا روش‌های خودکار کاشت مو را با بیشترین دقت انجام دهند.

کاشت مو با ربات جهت استفاده از فناوری سه بعدی برای کمک به طراحی روش کاشت و برنامه ریزی برای طراحی خط موی شخصی شما شروع می‌شود. سپس از یک سیستم استریوسکوپی با کیفیت بالا، بازوی روباتیک و الگوریتم‌های هوش مصنوعی ARTAS برای شناسایی و انتخاب بهترین فولیکول‌های مو برای پیوند استفاده می‌کند.

سپس این فولیکول‌ها با دقت و سرعت روباتیک به صورت هوشمند برداشت می‌شوند تا ظاهر طبیعی ناحیه اهداکننده شما حفظ شود، به این معنی که جای زخم خطی وجود ندارد. روش کاشت مو با دستگاه ARTAS همچنین به طور دقیق یک محل دریافت کننده بهینه را شناسایی و ایجاد می‌کند و همزمان فولیکول‌های موی برداشت شده را کاشت می‌کند. فرآیند کم تهاجمی کاشت مو با هوش مصنوعی از موهای سالم موجود شما محافظت می‌کند و ظاهر طبیعی را هم در ناحیه اهداکننده و هم در ناحیه کاشت جدید حفظ می‌کند.

کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه روباتیک: artas چیست؟

مزایا و معایب کاشت مو با دستگاه ARTAS

برای کسانی که به استخراج واحد فولیکولی ( کاشت مو به روش FUE ) فکر می‌کنند، روش کاشت مو رباتیک آرتاس دارای مزایای قابل توجهی نسبت به سایر روش های کاشت مو است؛ مانند تمام روش‌های استخراج واحد، موها از کناره‌ها و پشت سر برداشته می‌شوند، از ریشه برداشته می‌شوند، سپس با جراحی در بالای سر کاشته می‌شوند، جایی که ریزش مو بیشتر است. برای کسانی که دارای طاسی با الگوی مردانه هستند، کشیدن فولیکول، سپس کاشت مجدد ممکن است تنها گزینه‌ای باشد که ارزش بررسی دارد.

 • روش برداشت کم تهاجمی
 • کاشت مو بدون جراحی، بخیه یا جای زخم
 • نتایج دائمی و طبیعی
 • بدون احساس درد حداقل تا بعد از عمل
 • زمان بهبودی سریع
ادامه مطلب  مقایسه کاشت مو RHT با نئوگرافت و میکروگرافت

از طرف دیگر، سیستم Artas در مقایسه با سایر روش‌های استخراج، از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کند که می‌توانند فرآیند استخراج را سرعت بخشند. این فرآیند می‌تواند با تجزیه و تحلیل ویژگی‌های خاصی از فولیکول مو از جمله زاویه، جهت، توزیع، تراکم و جهت مو بیمار را شناسایی کند. این روش‌ کاشت مو با دستگاه ARTAS شناسایی، کارایی روش را افزایش می‌دهد و نتایج عالی را در مقایسه با سایر روش‌ها از نظر آماری ایجاد می‌کند. در حالی که هیچ پزشکی نمی‌تواند 100٪ ترمیم را تضمین کند، اتفاق نظر کلی این است که Artas باید در صورت امکان استفاده شود.

تنها معایت کاشت مو با دستگاه ARTAS سلب مسئولیت است. به این معنا که پزشک متخصص در مرکز کاشت مو در تهران نمی‌تواند هیچ نتیجه‌ای را تضمین کند، حتی اگر اکثر بیماران بهترین مرکز کاشت مو روند درمانی موفقیتی را تجربه کرده باشند. نتایج خدمات هر مرکز کاشت مو نسبت به میزان تعهد و انطباق هر بیمار با برنامه کاشت مو فرد دیگر بسیار متفاوت خواهد بود. پزشک شما قادر خواهد بود گزینه‌های درمانی کاشت مو شما را ارزیابی کند و در مورد آنچه انتظار دارید، صحبت کند.

ادامه مطلب  با مزایا کاشت مو به روش RHT آشنا شوید!

مقایسه کاشت مو ARTAS با روش های سنتی

کاشت مو با دستگاه ARTAS یا هوش مصنوعی پیشرفته به طور مداوم ویژگی‌های هر فولیکول مو (موقعیت، زاویه، اندازه و جهت) را تجزیه و تحلیل، نظارت و ردیابی می‌کند و حرکت بیمار را تنظیم می‌کند. برداشت بهینه شده با هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل هوشمند پیوند و انتخاب تصادفی از ناحیه اهداکننده، پیوندهای با کیفیت بالا و نتایج طبیعی را تضمین می‌کند. یادگیری ماشینی پیوندهای گذشته، حال و آینده را شناسایی و به صورت دیجیتالی نقشه برداری می‌کند و الگوهای جدیدی را برای ارائه بهبود سریع ارائه می‌دهد.

با روش ترمیم موی رباتیک ARTAS موهای خود را برگردانید! در کاشت مو بدون جراحی نیازی به بخیه یا منگنه نیست و عمل شما را تقریبا غیرقابل تشخیص می‌کند. کاشت مو با دستگاه ARTAS اعتماد به نفس را به شما بازمی‌گرداند. محبوبیت روزافزون کاشت مو با برداشتن واحد فولیکولی (FUE) توسط دستگاه ARTAS باعث پیشرفت‌ فن‌آوری‌های قابل‌توجهی در زمینه جراحی کاشت مو شده است. این اولین و تنها سیستم پیوند رباتیک (FUE) است که از یک سیستم هدایت نوری برای شناسایی، مکان یابی و استخراج واحدهای فولیکولی تحت هدایت جراح شما در طول مرحله برداشت اهداکننده بسیار مهم در یک عمل کاشت مو استفاده می‌شود. با روش کتشت مو در بهترین مرکز کاشت تهران شما موهایی طبیعی خواهید داشت. موهای خودتان که می‌توانید با اطمینان مانند هر مدلی شکل دهید.

شما می‌توانید مقایسه دقیق‌تری از این روش کاست را با سایر روش‌های سنتی در مقالات زیر مطالعه کنید.

کاشت مو با دستگاه ARTAS

چه کسانی کاندیدای کاشت مو با دستگاه ARTAS هستند؟

کسانی که موهای نازک یا الگوی طاسی در قسمت جلوی سر خود دارند، کاندیدای ایده آل برای پیوند رباتیک ARTAS هستند. از آنجایی که مو از ناحیه اهدا کننده در پشت سر کاشته می‌شود، به تراکم و ثبات موهای شما در آن ناحیه نیز بستگی دارد. مشاوره با دکتر متخصص به شما اطلاعاتی می‌دهد که آیا کاندیدای خوبی برای این روش هستید یا خیر. روش ARTAS (FUE) موها را در گروه‌های طبیعی خود برداشت و پیوند می‌دهد و از هر گونه اسکار خطی جلوگیری می‌کند. این به موها ظاهر طبیعی‌تری داده و به شما این امکان را می‌دهد که موهای خود را به همان اندازه که دوست دارید حالت دهید، بدون اینکه جای زخم قابل مشاهده باشد.

پیوند رباتیک ARTAS یک روش کم تهاجمی است. در نتیجه، نباید انتظار داشته باشید که درد یا ناراحتی زیادی در طول یا بعد از عمل تجربه کنید. از بی حسی موضعی برای بی حس کردن پوست سر استفاده می‌شود تا این روش بدون درد و عوارض کاشت مو باشد.

بهترین روش کاشت مو artas

روش کاشت مو با واحد فولیکولی رباتیک ARTAS به طور ایمن و مؤثر فولیکول‌های مو را از نواحی اهداکننده که معمولاً پشت و کناره‌های پوست سر هستند، برای پیوند به مناطق نازک یا طاسی برداشت می‌کند. این جراحی یک فرآیند برداشت کم تهاجمی دارد و ظاهر طبیعی ناحیه اهداکننده را حفظ می‌کند. فناوری رباتیک با تصویربرداری دیجیتال پیشرفته، هر فولیکول مو را اسکن، ردیابی و درجه بندی می‌کند تا بهترین موها را برای کاشت شناسایی کند. سیستم کاشت مو با دستگاه ARTAS قادر است واحدهای فولیکولی منفرد را از ناحیه اهداکننده استخراج کند و پیوندهای قوی را برای موهای متراکم تر و ضخیم تر بدون هیچ گونه اسکار خطی ارائه دهد.

جستجو مرتبط کاربران:

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

8 پاسخ

 1. سلام
  میخواستم بدونم چه جوری میتونم هزینه دقیق پی آر پی مو رو بدونم ؟ و اینکه تاثیر روی ریزش موی ارثی داره؟

 2. سلام من در کلینیک ماه زر
  تزریق چربی انجام دادم و خیلی راضی ام
  ممنونم ازتون

 3. سلام موی سرمن در قسمت جلو در ناحیه فرق سر خیلی خلوت شده با توجه به اینکه من مسافر وبه عبارتی مهمان هستم آیا امکان کاشت مو بدون زخم شدن وجود داره یا نه ؟ میخواستم دوره درمان را بدانم چه مدت لازم است تشکر از پاسخگویی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو با دستگاه ARTAS چگونه انجام میشود؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو