۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو مدل پهن دخترانه

کاشت ابرو پهن و دخترانه

کاشت ابرو پهن و دخترانه

کاشت ابرو مدل پهن دخترانه؛ ابروهای پهن در حال حاضر ترند داغی در دنیای مد و زیبایی هستند و به خصوص در بین خانم‌های جوان محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. این مدل ابرو می‌تواند به قاب بندی صورت، ایجاد ظاهری جوان و شاداب و همچنین برجسته کردن زیبایی چشم‌ها کمک کند. اگر به دنبال کاشت ابرو مدل پهن دخترانه هستید، این راهنمای جامع به شما کمک می‌کند تا بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یک عمل زیبایی دائمی‌برای پرتر نشان دادن ابروهای شما یا جایگزینی موهای از دست رفته است. جراح این روش را با استفاده از پیوند مو یا پوست سر برای جایگزینی موهای فعلی ابروی شما انجام می‌دهد. پیوند مو نوعی جراحی کاشت مو است که در آن جراح تکه کوچکی از پوست سر شما را، معمولاً از بالای گوش، که می‌تواند بین دو تا ۱۵ فولیکول مو داشته باشد، بر می‌دارد. فولیکول‌های مو لوله‌هایی هستند که موهای شما را رشد می‌دهند.

جراح پیوند مو را به ابروهای شما منتقل می‌کند. هنگامی‌که پوست شما پس از جراحی بهبود یافت، موهای روی ابروهای شما برجسته تر به نظر می‌رسند و نیاز به استفاده از آرایش یا مداد ابرو را کاهش می‌دهند.

کاشت ابرو مدل پهن دخترانه

انتخاب مدل ابرو مناسب به عوامل مختلفی از جمله فرم صورت، اندازه چشم‌ها و سبک شخصی شما بستگی دارد. به این صورت که در صورت‌های گرد، برای کشیده تر نشان دادن صورت، ابروهایی با زاویه ملایم را انتخاب کنید. در صورت‌های کشیده، برای تعادل صورت، ابروهایی با قوس ملایم را انتخاب کنید. در صورت‌های مربعی، برای نرم تر نشان دادن خطوط فک، ابروهایی با قوس گرد را انتخاب کنید. در صورت‌های قلبی، برای پرتر نشان دادن قسمت پایینی صورت، ابروهایی با زاویه کمی‌بیشتر را انتخاب کنید.

انتخاب مدل ابرو بر اساس اندازه چشم‌ها و سبک شخصیتی نیز به صورت زیر می‌باشد:

 • چشم‌های کوچک: برای بزرگتر نشان دادن چشم‌ها، ابروهایی با ضخامت متوسط تا ضخیم را انتخاب کنید.
 • چشم‌های بزرگ: برای حفظ تعادل صورت، ابروهایی با ضخامت متوسط را انتخاب کنید.
 • سبک شخصیت جسور: اگر شخصیتی جسور دارید، ابروهایی با ضخامت زیاد و پرپشت را امتحان کنید.
 • سبک شخصیت منعطف: اگر شخصیتی منعطف دارید، ابروهایی با ضخامت متوسط و طبیعی را انتخاب کنید.

کاشت ابرو پهن دخترانه

یکی از مدل‌‌های کاشت ابرو که امروزه طرفداران زیادی دارد، کاشت ابرو مدل پهن و دخترانه است. کاشت ابرو پهن و دخترانه یکی از روش‌هایی است که برای پر پشت کردن و افزایش عرض ابروها انجام می‌شود. معمولاً این مدل کاشت برای کسانی که به دلایل مختلفی ابروی خود را از دست‌ داده‌ اند یا ابروهای کم‌ پشت و نازکی دارند، گزینه مناسب ‌تری است. کاشت ابرو پهن می‌‌تواند به چهره ظاهر طبیعی ‌تری بدهد و باعث شود فرد جوان ‌تر به نظر برسد.

چه کسانی کاشت ابرو پهن دخترانه می‌کنند؟

افرادی که موهای ابروی خود را از دست داده اند، تاتوی ابروهای خود را کم رنگ کرده اند یا می‌خواهند ابروهای پرتر داشته باشند، ممکن است کاشت ابرو پهن دخترانه را انتخاب کنند. اگر شرایط پزشکی دارید که باعث ریزش مو می‌شود مانند تریکوتیلومانیا یا آلوپسی آره آتا یا اگر آسیبی مانند سوختگی یا اسکار روی پوست شما تأثیر گذاشته است، ممکن است بخواهید پیوند ابرو را انجام دهید.

کاشت ابرو پهن، یک راه حل دائمی‌برای پرتر نشان دادن ابروها به جای استفاده از آرایش برای پر کردن ابروها است. در حالی که این روش بیشتر در بین زنان رایج است، مردان نیز این جراحی زیبایی را انجام می‌دهند.

آیا کاشت ابرو پهن موثر است؟

بله، کاشت ابرو یک نوع جراحی زیبایی موفقیت آمیز برای بهبود پر شدن ابروهای شماست. نتیجه کاشت ابروی پهن دخترانه شما بستگی به این دارد که پیوند چقدر خوب انجام می‌شود، یعنی چقدر فولیکول‌های مو با مکان جدید خود سازگار می‌شوند. این موضوع می‌تواند تحت تأثیر سلامت کلی شما و نحوه مراقبت از پوست خود پس از جراحی باشد. ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج را ببینید.

قبل از کاشت ابرو پهن چه اتفاقی می‌افتد؟

قبل از عمل کاشت ابرو مدل پهن دخترانه، شما با جراح زیبایی ملاقات خواهید کرد تا در مورد اهداف خود برای کاشت ابرو صحبت کنید. در طول این مشاوره:

 • رشد مو روی ابروهای خود و محل ناحیه اهداکننده بالقوه پوست سر خود را بررسی کنید. ناحیه اهداکننده بخشی از پوست با فولیکول‌های مو روی پوست سر شما است که جراح شما در طول عمل برای جایگزینی موهای ابرو شما را برمی‌دارد.
 • جراح از شما در مورد سابقه پزشکی، سابقه پزشکی خانوادگی، شیوه زندگی و هر دارویی که در حال حاضر مصرف می‌کنید، سوال می‌کند.
 • در مورد انتظارات خود از جراحی صحبت کنید.
 • در مورد خطرات احتمالی یا عوارض جانبی صحبت کنید.
 • توضیح بخواهید که آنها از چه نوع بیهوشی استفاده می‌کنند، مدت زمان جراحی چقدر طول می‌کشد و چگونه باید برای جراحی آماده شوید.
 • هنگامی‌که با جراح خود ملاقات می‌کنید، آنها به هر سوالی که ممکن است در مورد کاشت ابرو داشته باشید پاسخ خواهند داد تا نگرانی شما را کاهش دهند. همچنین باید برنامه ریزی کنید که بعد از جراحی شخصی شما را به خانه برساند. ممکن است در ۲۴ ساعت اول پس از عمل به کمک در خانه نیاز داشته باشید، زیرا به استراحت زیادی نیاز دارید.

در طی عمل کاشت ابرو پهن چه اتفاقی می‌افتد؟

در طول عمل کاشت ابرو مدل پهن دخترانه، می‌توانید انتظارات زیر را داشته باشید:

 • شما یک داروی بی‌هوشی دریافت خواهید کرد که شما را می‌خواباند تا دردی احساس نکنید.
 • جراح شما موهای ناحیه اهدا کننده را کوتاه می‌کند تا دسترسی به آن آسان تر شود. ناحیه اهدا کننده بخشی از پوست سر شماست که پزشک آن را برای پیوند به ابروهای شما برمی‌دارد.
 • جراح شما گرافت‌های مو را از ناحیه اهدا کننده با یک ابزار تیز مخصوص یا چاقوی جراحی خارج می‌کند. ناحیه اهدا کننده با بخیه بسته شده است.
 • گرافت‌های مو پس از ایجاد شکاف در پوست شما در محل ابروهای شما قرار می‌گیرند تا جایی برای پیوند ایجاد شود. پس از اینکه پیوند در جای خود قرار گرفت، جراح ناحیه پیوند را به هم بخیه می‌‌زند.

بعد از عمل کاشت ابرو پهن دخترانه چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از جراحی کاشت ابرو مدل پهن دخترانه، می‌توانید همان روز به خانه بروید. به ندرت پس از کاشت ابرو یک شب در بیمارستان ماند.

جراح شما دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه مراقبت از محل(های) جراحی خود به شما می‌دهد. برخی از دستورالعمل‌های مراقبت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • بعد از جراحی استراحت کافی داشته باشید. باند بپوشید تا زمانی که توصیه شود آنها را بردارید.
 • تا زمانی که ارائه دهنده به شما بگوید ایمن است در فعالیت‌های شدید شرکت نکنید.
 • داروهای مسکن را طبق تجویز پزشک مصرف کنید.
 • برخی از بخیه‌ها باید برداشته شوند در حالی که برخی دیگر ممکن است پس از چند روز جذب شوند.
 • هنگام شستن محل(های) جراحی خود مراقب باشید و احتیاط کنید.
 • قرار ملاقات‌های بعدی را با جراح خود بگذارید تا ببینید آیا پوست شما به درستی بهبود می‌یابد یا خیر.

ریزش موهای تازه کاشته شده چند هفته پس از جراحی طبیعی است. این کار باعث می‌شود که فضایی برای رشد موهای جدید ایجاد شود. ممکن است شش هفته تا چند ماه طول بکشد تا موهای جدید از ناحیه پیوند شده شما رشد کند.

ادامه مطلب  6 نکته طلایی در مراقبت از ابرو

آیا ابروها بعد از کاشت ابرو طولانی مدت رشد می‌کنند؟ از آنجایی که موهای کاشت ابروی شما از پوست سر شما است، به رشد خود ادامه می‌دهند، همانطور که اگر هنوز روی پوست سر شما بود، حتی اگر اکنون روی ابروی شما باشد، به رشد خود ادامه می‌دهد. پس از کاشت ابرو، ممکن است لازم باشد به طور مرتب موهای ابروهای خود را کوتاه کنید تا موها در طولی که می‌خواهید حفظ شوند.

مزایای کاشت ابرو مدل پهن دخترانه به شرح زیر است.

 • تغییر در ظاهر شما
 • افزایش اعتماد به نفس
 • دیگر نیازی به استفاده از آرایش ندارید.

خطرات یا عوارض کاشت ابرو پهن چیست؟ مانند هر عمل زیبایی، خطراتی در ارتباط با جراحی وجود دارد که می‌تواند شامل موارد زیر باشد.

 • جای زخم
 • درد
 • تورم
 • عفونت
 • کبودی
 • از دست دادن احساس یا برخی فولیکول‌های مو در محل جراحی.

جراح شما در مورد این خطرات و عوارض جانبی احتمالی این روش در طول مشاوره صحبت خواهد کرد. اگر سؤالی در مورد این روش دارید، مطمئن شوید که این سؤالات و نگرانی‌ها را با جراح خود در میان بگذارید.

کاشت ابرو پهن مدل دخترانه

آیا کاشت ابرو پهن دردناک است؟ روش کاشت ابرو بدون جراحی درد دارد؟ به طور کلی کاشت ابرو دردناک نیست زیرا بیهوشی عمومی‌دریافت خواهید کرد تا در طول جراحی چیزی احساس نکنید. ممکن است با بهبودی پوست پس از عمل، درد خفیفی را تجربه کنید. جراح شما ممکن است داروهای ضد درد تجویز کند یا می‌توانید برای تسکین ناراحتی از داروهای مسکن بدون نسخه استفاده کنید.

 

روند بهبود کاشت ابرو در مقایسه با سایر جراحی‌های زیبایی سریع است. در چند هفته اول، باید بتوانید به فعالیت‌های سبک مانند کار کردن بازگردید. در این مدت، ابروهای شما باید شروع به پوسته پوسته شدن کنند. تحریک این دلمه‌ها می‌تواند وسوسه انگیز باشد، اما از انجام این کار خودداری کنید زیرا می‌تواند در بهبودی شما اختلال ایجاد کند.

اکثر افراد می‌توانند فعالیت‌های شدید خود را پس از چند هفته به صلاحدید ارائه دهنده خود از سر بگیرند. اگر فعالیت‌های شما باعث خونریزی، تورم یا نشت مایعات مانند در محل جراحی شما می‌‌شود، فعالیت را متوقف کرده و با پزشک خود تماس بگیرید.

شش تا ۱۲ هفته طول می‌کشد تا متوجه رشد موهای جدید از ناحیه پیوند شده شوید. ریزش مو از محل جراحی طبیعی است، این روند به ایجاد فضایی در فولیکول‌های مو برای رشد موهای جدید کمک می‌کند.

ممکن است پس از جراحی کاشت ابرو پهن به اندازه کافی احساس خوبی داشته باشید تا پس از چند روز به سر کار خود بازگردید. با این حال، افراد با هم متفاوت هستند، لذا با ارائه دهنده خود مشورت کنید. حداقل به مدت شش هفته از فعالیت‌های سنگین مانند ورزش کردن خودداری کنید.

هم کاشت ابرو و هم میکروبلیدینگ روش‌های زیبایی برای پرتر نشان دادن ابروهای شما هستند. میکروبلیدینگ نوعی تاتوی آرایشی نیمه دائمی‌است که می‌تواند چند سال دوام بیاورد. کاشت ابرو یک عمل جراحی زیبایی برای انتقال فولیکول‌های مو از پوست سر به سمت ابروهای شما است.

 

کلام پایانی

ابروها بخش مهمی‌از ظاهر صورت شما هستند و برخی افراد اگر می‌خواهند ابروهای پرتر داشته باشند، کاشت ابرو پهن دخترانه را انتخاب می‌کنند. در حالی که آرایش به پرکردن ابروهای شما کمک می‌کند تا ظاهر دلخواه خود را به دست آورید، ممکن است شما یک راه حل دائمی‌برای به دست آوردن ظاهر مطلوب خود بخواهید. اگر به کاشت ابرو پهن دخترانه علاقه مند هستید، برای مشاوره با بهترین جراح، به وب سایت ما در کلینیک ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، مراجعه نموده و وقت مشاوره خود را تنظیم نمایید.

ما مفتخریم که در میان زیباجویان عزیزمان بالاترین نرخ رضایت مندی از ابرو با مدل پهن دخترانه را دارا می‌باشیم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

   

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  8 پاسخ

  1. از انجام خدمات در این مرکز به شدت راضی هستم واقعا بهترین مرکزی هستین میشناسم

   1. یکی از اهداف ما ارائه اطلاعات درست و با کیفیت به شما عزیزان است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو مدل پهن دخترانه

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو