۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

درصد موفقیت کاشت مو چقدر است؟

میزان موفقیت در کاشت مو چقدر است؟

میزان موفقیت در کاشت مو چقدر است؟

به طور کلی انتخاب یک پزشک خوب و‌ کلینیک خوش سابقه کاشت مو در تهران “موفقیت کاشت مو” را تضمین خواهند کرد، لازم به ذکر است که مراقبت‌های پس از کاشت مو نیز در موفقیت این عمل تاثیر بسزایی دارند و نتیجه را تحت تاثیر قرار می‌دهند. از عوامل دیگری که در موفقیت عمل کاشت مو نقش دارند، انتخاب روش کاشت بر اساس وضعیت فرد است، باید با توجه به وضعیت فرد متقاضی بهترین و مناسب‌ترین روش برای عمل کاشت او انتخاب شود. بکار گیری روش‌های غیر مناسب نسبت به وضعیت فرد موجب شکست و ایجاد نتیجه‌ای نا مطلوب در عمل کاشت می‌شود.

هزینه کاشت مو در کلینیک ماه زر با توجه به انتخاب روش کاشت مو متغییر می‌باشد، کلینیک ماه زر با توجه به وضعیت اقتصادی مردم نسبت به سایر کلینیک های کاشت مو در تهران هزینه ای مناسب تر به بیماران خود عرضه می‌کند.

اهمیت مراقبت های پس از کاشت مو برای موفقیت کاشت مو

اهمیت مراقبت‌های پس از کاشت مو

همانطور که گفتیم برای ایجاد نتیجه‌ای مطلوب نیاز به پزشک متخصص و کلینیک مناسب دارید، اما قبل از عمل نکاتی را نیز باید رعایت کنید و رعایت این نکات مساوی است با موفقیت آمیز بودن عمل کاشت مو. برای اطلاع از نحوه و شرایط انجام عمل در کلینیک کلیک کنید: کاشت مو

مراقبت‌های قبل از کاشت مو شامل موارد زیر می شود که شما ملزم به رعایت آن هستید تا بهترین نتیجه و درصد بالایی از موفقیت کاشت مو را داشته باشید.

 • ترک الکل و دخانیات: خوب است که یک ماه قبل از عمل کاشت مو مصرف مواد الکلی، سیگار و‌ سایر دخانیات را قطع کنید، زیرا مصرف این موادها در عمل کاشت مو تاثیر منفی می گذارند.
 • تغذیه صحیح و مناسب: تغذیه تاثیر مستقیم بر روی رشد موهای یک‌ فرد دارد و موجب می شود فرد در کمترین زمان بهبودی خود را بدست آورد و عمل کاشت مو به صورت موفقیت آمیز انجام شود.

موفقیت کاشت مو کلینیک سعادت آباد

علت عدم موفقیت کاشت مو چیست؟

به طور کلی عدم انتخاب پزشک و بهترین مرکز کاشت مو و انتخاب روش مناسب برای عمل کاشت مو تاثیر به سزایی در موفقیت آمیز نبودن عمل دارد، پزشک نا بلد هنگام برداشت موها ممکن است به گرافت ها آسیب برساند و از روش‌های مناسب برای برداشت استفاده نکند که این عمل موفقیت کاشت مو را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.

کاشت مو بدون جراحی اگر در کلینیکهایی که ابزار های تجهیزاتی به روز و مناسب ندارند و از تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده نمی‌کنند و همچنین مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دریافت نکرده‌اند صورت گیرد، باعث ایجاد نتیجه‌ای نامطلوب خواهد شد.

لازم به ذکر است که مراقبت‌های پس از عمل کاشت نیز در موفقیت آمیز بودن آن نقش دارند، اگر نکات و مراقبت‌ها و آموزش‌هایی که پزشک در طی جلسات به فرد می‌آموزد به خوبی انجام شوند شاهد موفقیت آمیز بودن عمل خواهیم بود.

رعایت نکات مهم قبل از کاشت مو چه هستند؟

 • دو هفته قبل از عمل کاشت مو از مصرف این مواد جلوگیری کنید تا بیشترین درصد موفقیت کاشت مو را داشته باشید: انواع ویتامین ها و مکمل ها و آسپرین، زیرا برخی ویتامین ها و آسپرین موجب رقیق شدن خون می شوند.
 • کاهش مصرف چای.
 • قطع مصرف الکل و دخانیات، زیرا مصرف این مواد نیز موجب رقیق شدن خون می شوند.
 • اگر رژیم لاغری دارید دو هفته قبل از عمل کاشت رژیم را قطع کنید و سعی کنید تمام املاح معدنی را به بدن خود برسانید، معمولا افرادی که دارای رژیم لاغری هستند به دلیل سوخت و ساز های زیاد بدنشان پس از عمل کاشت دیر تر بهبود می یابند و‌ همچنین تغدیه تاثیر مستقیمی بر رشد موها دارد، عدم تغذیه مناسب موجب ریزش موها و عدم موفقیت عمل کاشت می شود.

نشانه های موفقیت آمیز بودن عمل کاشت مو چه هستند؟

پس از کاشت مو ممکن است دلمه‌هایی در ناحیه‌ای که کاشت انجام شده است بروز پیدا کنند، دقت داشته باشید که هرگز به این دلمه‌ها دست نزنید و سعی نکنید که آنها را بکنید، استرس نداشته باشید زیرا پس از دو هفته این دلمه‌ها از بین می‌روند، بروز این دلمه‌ها نشانه موفقیت آمیز بودن عمل کاشت مو است و جای نگرانی وجود ندارد.

خارش در ناحیه کاشت مو نیز از نشانه های موفقیت آمیز بودن عمل کاشت است، سعی کنید هیچ گاه پوست سر را نخارانید، با استفاده از تجویزات پزشک به مرور خارش ها کاهش پیدا می کنند.

پس از عمل کاشت ممکن است ریزش مو پیدا کنید، نگران نباشید این موضوع طبیعی است، اما اگر دیدید که ۶۰ تا ۷۰ درصد موها ریزش پیدا کردند به پزشک مراجعه کنید، موهای ریخته شده پس از یک ماه دوباره می رویند و به حالت طبیعی خود بر می گردند.

چه روش هایی برای کاشت مو استفاده می شود؟

پزشک متخصص و حاذق به خوبی می‌داند که انتخاب روش مناسب با توجه به وضعیت هر فرد بدون عوارض کاشت مو چه تاثیری بر موفقیت عمل کاشت دارد، کاشت مو روش های مختلفی دارد که در ادامه به معرفی آن می پردازیم:

در این روش واحد های فولیکولی استخراج و به محل مورد نظر اهدا می شوند، طی این روش به کمک یک پانچ گرافت ها از بانک موی پشت سر و اطراف گوش برداشته و به محل مورد نظر اهدا می شوند.

در این روش پشت سر فرد به اندازه یک نوار برش داده می شود و گرافت‌ها استخراج و به محل مورد نظر اهدا می شوند.

این روش مشابه روش fit است، اما در این روش به جای استفاده از پانچ دستی از دستگاه اتوماتیک برای برداشت و کاشت گرافت ها استفاده می‌شود.

این روش مناسب افرادی است که بانک مویی مناسب ندارند، در این روش از موهای سایر قسمت های بدن برای عمل کاشت استفاده می شود، لازم به ذکر است درصد موفقیت آمیز بودن این روش کاشت بسیار پایین است و به عنوان آخرین مرحله از آن استفاده می‌شود.

جهت انجام این تکنیک دو نوع ربات کاشت مو وجود دارد که با هم از نظر تکنولوژی مورد استفاده تفاوت دارند. هر دو ربات از فناوری‌های دیجیتال جدید جهت شناسایی، انتخاب و برداشت گرافت‌ها از ناحیه انتخابی برداشت مو و انجام میکروگرافت استفاده می ‌نمایند. گرافت‌های استخراج ‌شده دارای طولی حدود یک میلی‌ متر می‌ باشند. در نهایت بدلیل تمام اتوماتیک بودن روش کار، تمامی گرافت‌های برداشته شده سالم می‌باشند و می ‌توان آن‌ها را با شانس رشد مجدد بیش از ۹۷٪ دوباره کاشت کرد.

ادامه مطلب  ۲ روش اصلی کاشت موی سر را بشناسید

هزینه کاشت مو تضمینی چقدر است؟

به طور کل هزینه کاشت مو از جمله فاکتورهایی است که فرد برای انتخاب یک مرکز کاشت مو در نظر می گیرد. هزینه و قیمت کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد، این عوامل عبارت اند از:

 • شناسایی الگوی ریزش مو.
 • تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو.
 • انتخاب روش برای عمل کاشت.

مشاوره کاشت مو

جمع بندی موفقیت کاشت مو

امروزه مردان و خانم‌هایی که دچار ریزش مو می شوند دیگر همانند گذشته نگران طاسی خود نیستند، زیرا به راحتی می‌توانند با استفاده از تکنیک کاشت مو دوباره زیبایی را به خود هدیه کنند و موهایی کاملا طبیعی داشته باشند. کاشت مو از بهترین راهکارها برای افراد کچل و طاس است، این افراد با عمل کاشت مو و با اعتماد به درصد موفقیت بالای کاشت مو در کلینیک ماه زر می‌توانند موهای طبیعی خود را بار دیگر مشاهده کنند و حس اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

10 پاسخ

 1. سلام، ممنون از مطلب خوبتون. میخواستم بدونم لیفت صورت با نخ درد هم داره؟

  1. باعث خوشحالی که مفید بوده براتون. اطلاعات تکمیلی را می‌توانید در وبسایت مرکز تزریق ما به نشانی https://drlaghari.com/ مطالعه کنید.

 2. سلام اقای دکتر من ۱۱ ماه میشه که کاشت انجام دادم ولی یه جاهایی از ابروهام خالی هست تقویت کنم در میاد تا از وقتش گذشته ؟؟و اینکع کربوکسی انجام بدم یا با سرم سریتا میتونم تقویت کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام دوست عزیز بله ممکنه نیاز به تقویت داشته باشید. با توجه به اینکه مراجعه کننده ما نبوده‌اید با ما تماس بگیرید.

 3. با سلام
  آیا روش میکروگرافت و super fue فرق دارند؟
  آیا روش میکزوگرافت و روش dhi فرق دارد؟
  کدام جدیدتر است؟

  1. بله کاملا متفاوت است. می‌توانید مطالب همین سایت را مطالعه کنید و یا با شماره 02191002555 تماس بگیرید.

 4. سلام دکتر
  ترمیم ابروی کاشته شده نیازه ؟ بعد ا زچند وقت و هزینه اون چقدره ؟

  1. با سلام بله یک یا دو جلسه ترمیم دارد. هزینه در جلسه مشاوره و با توجه به وضعیت شما مشخص می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله درصد موفقیت کاشت مو چقدر است؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه