۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا

کاشت ابرو در حال حاضر یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی است زیرا نسبت به سایر روش های ترمیمی ابرو که با استفاده از تزریق رنگ سعی در ترمیم ابرو های از دست رفته دارند از مزایای بیشتری برخوردار است و در کسب رضایتمندی متقاضیان موفق تر عمل کرده است.
عمل کاشت ابرو اگر در مراکز معتبر با روش های درست و کاربردی انجام شود عملی است با نتیجه دائمی و بدون ایجاد عوارض که حصول نتیجه دلخواه افراد را تضمین می کند. از طرفی ابرو یکی از مهمترین اعضای صورت در زیبایی و ایجاد جلوه ای خوب است از طرف دیگر متاسفانه عواملی که روی رشد ابروها تأثیر بد می گذارند بسیار رایج هستند و ممکن است برای هر فردی در هر سن یا جنسیتی اتفاق بیفتند.

بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا این مسئله‌ای است که ذهن هر فردی را زمانی که واقعا دغدغه ترمیم ابرو های خود را به بهترین نحو ممکن دارد مشغول می کند. هر فردی قبل از عمل می‌ خواهد بهترین روش انجام آن را انتخاب کند تا هم از حصول نتیجه مطمئن باشد و هم انجام عمل آخرین اقدام وی برای ترمیم ابرو های خود باشد پس از عمل با دغدغه‌ های جدیدی مواجه نشود.

بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا تاکنون روش ال اچ ای است که آخرین روش ارائه شده برای انجام عمل کاشت ابرو هم هست. در این روش ابتدا قالب مورد نظر متقاضی برای کاشت ابرو را طراحی می ‌کند و در واقع اینکه ابرو ها در چه قالبی کاشته شوند را خود فرد متقاضی با سلیقه خودش تعیین می‌کند.
سپس با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها بهترین تارهای مو سنجیده می‌ شوند که البته ضخامت مناسبی هم برای کاشته شدن در ناحیه ابرو دارند سپس با دستگاهی بدون نیاز به ایجاد برش جراحی این تارهای بلند مو بدون نیاز به کوتاهی برداشت می شوند. سپس با بهره گیری از دستگاه ایمپلنتر این تارهای گزینش شده با خواب و زاویه مناسب در ناحیه ابروها کاشته می شوند.

ادامه مطلب  موخوره چیست؟

نتایج عمل کاشت ابرو:


چه انتظاراتی از عمل کاشت ابرو داریم؟
چرا عمل کاشت ابرو تنها راه ترمیم ابروهای طبیعی است؟
در چه سنی می توان برای عمل کاشت ابرو اقدام کرد؟
وجه تمایز نتیجه حاصل از عمل کاشت ابرو با نتایج حاصل از اعمالی مانند تاتو چیست؟


در موقع پیش از اقدام برای انجام عمل کاشت ابرو باید بدانیم که چه انتظاری از یک عمل ترمیمی برای ابروهای خود داریم. کسانی که اقدام به انجام این عمل می کنند و انتظار دارند که ابروهای کاملاً طبیعی، دارای تقارن، قابلیت رشد و دائمی داشته باشند که برای به دست آوردن این نتایج نمی توان اعمالی مانند تاتو را انجام داد.
در عمل کاشت ابرو از همان روش پایه ای استفاده می‌ شود که در کاشت موی سر یا کاشت ریش استفاده می‌ شود در همه این اعمال تارهای مو با قابلیت رشد در محل مورد نظر کاشته می شوند اما کاشت ابرو به علت حساسیت این عضو و ویژگی‌ های خاصی که تارهای مو باید داشته باشند تا کاملاً طبیعی به نظر برسند نسبت به سایر عمل ها حساس تر است.

پس از انجام عمل کاشت ابرو با روش درست نیازی به مراجعه های دوباره یا چندباره برای حفظ نتیجه نیست و ابروها پس از کاشت در جهت و زاویه مناسب رشد می کنند و کاملاً شبیه ابروهای طبیعی نیاز به اصلاح و کوتاه کردن دارند.

انواع روش های کاشت ابروانواع روش های کاشت ابرو


در صورتی که در روش های دیگر نه تنها تارهای طبیعی‌ مو ایجاد نمی‌‌شود بلکه رنگ تزریق شده با گذشت زمان تغییر می کند و لازم است که رنگ جدید تزریق شود تا به حالت اول برگردد. حتی انجام این دست از اعمال روی ابروها باعث ریزش غیر طبیعی تارهای مو می شود که ممکن است هیچگاه نتوان آنها را به حالت قبل برگرداند برای همین یکی از بیشترین مراجعان برای عمل کاشت ابرو کسانی هستند که قبلاً تاتو یا هاشور انجام داده‌اند.
که البته عمل کاشت ابرو برای این دسته از افراد هم انجام می ‌شود و نتیجه هم به بهترین نحو مانند سایر افراد برای آن ها حاصل می شود. عمل کاشت ابرو بعد از ۱۸ سال و ایجاد ثبات در روند رشد ابرو ها محدودیت سنی ندارد و هر فردی که دچار اختلالات در رشد یا تراکم ابروی خود شده باشد می تواند برای انجام کاشت ابرو اقدام کند.

ادامه مطلب  بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا کدام است؟

با اینکه در حال حاضر با دسترسی راحت به اینترنت و فضای مجازی اطلاعات مردم از عمل هایی نظیر عمل کاشت ابرو بهتر شده است اما همچنان لازم است با روش ‌های مختلف مانند تبلیغات یا تهیه دفترچه های حاوی اطلاعات لازم آگاهی افراد افزایش پیدا کند.
بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی یا بهترین ‌مراکز موجود در سطح کشور برای انجام این اعمال به آنها معرفی شود تا اگر مشکلی در اثر اتفاقات ناگهانی مانند سوختگی شدید یا بریدگی عمیق در ابروهای آنها ایجاد شد بدانند که با عملی راحت که امروزه روش های بسیار پیشرفته دارد می‌توانند برای همیشه به نگرانی ‌های خود پایان دهند و مشکل را به صورت تمام و کمال حل کنند.

 

خصوصاً که امروزه نسبت به گذشته توجه به زیبایی بیشتر مد نظر افراد است و این روش های نوین برای عمل های زیبایی جسارت اقدام را به افراد می‌دهد زیرا قبل از عمل از حصول نتیجه مطمئن هستند و به همین خاطر تصمیم جدی تری می گیرند. حتی پس از عمل کاشت ابرو هم دست افراد در ایجاد تنوع در حالت ابروها باز است و می ‌توانند با نحوه اصلاح یا کوتاه کردن در ابروها تغییر ایجاد کنند به علاوه پس از انجام عمل کاشت ابرو تارهای مو قابلیت رنگ کردن هم دارند و از این جهت هم ایجاد تنوع ممکن است.

بهترین روش کاشت ابرو بدون جراحی در دنیا امروزه در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد هم با روش ال اچ ای به مراجعان ارائه می شود همچنین آنها می‌توانند با اخذ مشاوره‌ های لازم از کلینیک همچنین مشاهده عکس های افراد و مقایسه قبل از عمل و بعد از عمل آنها از مطمئن بودن کلینیک و روش مورد استفاده آن اطمینان حاصل کنید

ادامه مطلب  کاشت ابرو به روش آی تی
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .
Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)