8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هر فردی قبل از انجام عمل کاشت ابرو یکسری اطلاعاتی را به دست می آورد که لازم است برای تصمیم جدی از آنها آگاه باشد. هزینه عمل کاشت ابرو هم حتما از این اطلاعات است که باید از کلینیک پرسیده شود. در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم در ارائه دستگاه های بهتر برای انجام این عمل رد بهترین مرکز کاشت ابرو به روش های ساده تر هزینه کاشت ابرو متعادل تر و معقول تر شده است. تا با توجه به عملی که انجام می شود تناسبی بین هزینه و نتیجه حاصل شده وجود داشته باشد. ممکن است گاهی هزینه های اعلامی در برخی کلینیک ها برای عمل کاشت ابرو متفاوت باشد. این موضوع بسته به مسائل مختلفی است در ادامه به مسائلی که روی هزینه عمل تاثیر می ‌گذارند خواهیم پرداخت.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ برای عمل کاشت ابرو روش های مختلفی وجود دارد. برخی از آنها به علت ایجاد نتیجه ا‌ی طبیعی تر و جلوگیری از ایجاد عوارض کاشت ابرو پس از عمل طرفداران بیشتری دارند. اکثر کلینیک ها از این روش ها استفاده می کنند. لازم به ذکر است که یکی از مسائل مهم و تاثیر گذار بر هزینه عمل روشی است که توسط کلینیک ها اتخاذ می شود. زیرا هر روش تجهیزات خودش را می‌ خواهد و با توجه به اینکه نتیجه بهتر و طبیعی تر خواهد شد هزینه عمل بیشتر می شود.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ هزینه کاشت ابرو بدون جراحی ممکن است برای افراد کمی متفاوت باشد. بستگی به میزان کاری که برای ابروهای هر فرد لازم است دارد. اما معمولاً قیمت ارائه شده در کلینیک هایی که از روش های جدید تر با دستگاه های به روز تر استفاده می کنند بیشتر از سایر مراکز خواهد بود. زیرا هم انجام عمل راحت تر می شود هم زمانی که برای انجام عمل صرف می‌ شود کمتر است.

ادامه مطلب  کاشت ابرو حرفه ای با خواب طبیعی

تاثیر هزینه کاشت ابرو بر نتیجه عمل:

همه متقاضیان عمل کاشت ابرو نتیجه ای بسیار بهتر و فراتر از سایر روش های ترمیمی می‌خواهند و اساساً برای انجام عمل کاشت ابرو اقدام می‌کنند. تا ابروهای کاملاً طبیعی با قابلیت رشد داشته باشند. کاملا شبیه ابروهای طبیعی زیبایی چشمگیری در چهره آنها ایجاد کند.

پس مقایسه هزینه عمل کاشت ابرو با سایر روش های ترمیمی کار اشتباهی است. زیرا نتیجه ای که از هر دو حاصل می‌شود یکسان نیست و کاملاً متفاوت است. بنابراین هر فردی قبل از اینکه اقدام جدی برای ترمیم ابروهای خود به یکی از روش ها انجام دهد. باید مطمئن شود که از یک عمل ترمیمی چه انتظاری دارد و به دنبال ایجاد چه نتیجه ای است.

آخرین و بهترین روش ارائه شده برای انجام عمل کاشت ابرو روش ال اچ ای است. در این روش کارهای بلند مو بدون نیاز به کوتاهی برداشته می شوند تا در ناحیه ابروها کاشت شوند. در واقع این روش به گونه ای است که با عدم کوتاهی موها ریشه‌های مو آسیب نمی‌بیند و مشکلی ایجاد نخواهد شد. علاوه بر این برای برداشت تارهای مو نیازی به ایجاد برش جراحی هم نیست. پس نیازی به بخیه زدن هم نیست.

کاشت ابرو روش ال اچ ای

این روش برای اولین بار در ایران در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد انجام می‌شود. برای اطلاع دقیق از قیمت این عمل می توان به کلینیک مراجعه کرد. روش ال اچ ای ابروهای افراد را به هر علت که دچار ریزش شده باشد. ظاهرا آنها مورد پسند افراد نباشد به طبیعی ترین حالت ترمیم میکند و ابرو های قابل رشد و کاملاً قرینه برای آنها ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب  مقایسه مزوتراپی و پی آر پی در درمان ریزش مو

در این روش به تمامی نکات ریز در طبیعی تر شدن جلوه نهایی عمل مانند رعایت خواب مناسب و جهت درست توجه میشود. تا رضایت کامل متقاضیان کسب شود و از انجام عمل کاملاً راضی باشند. بنابراین این روش یکی از مهمترین شاخصه های تاثیر گذار بر هزینه ی کاشت ابرو است. زیرا هرچه روش بهتر و مناسب‌تر باشد نتیجه بهتری هم حاصل خواهد شد. پس طبیعتاً هزینه عمل افزایش خواهد یافت.

کلینیک های موجود در پایتخت معمولاً بهترین روشهای دنیا را برای متقاضیان ارائه می دهند. علاوه بر اینکه تجهیزات و متخصصان کافی را هم در اختیار دارند و به راحتی می توانند در مدت زمان کوتاهی نوبت بدهد. به همین علت معمولا هزینه عمل کاشت ابرو در کلینیک های مطرح پایتخت از شهرستان ها بیشتر اعلام می شود. زیرا متقاضیان از حصول نتیجه دلخواه خود مطمئن تر هستند.

سایر نکات مهم در مورد هزینه کاشت ابرو:

توجه کنیم که گاهی هزینه های بسیار بالا یا بسیار کم نسبت به سایر کلینیک‌ها از طرف یکی نیک ارائه می‌شود. باید در مورد آن تحقیقات لازم را انجام داد. همانطور که گفتیم اگر کلینیک در پایتخت باشد و متقاضیان زیادی داشته باشد. یا از بهترین روش موجود در عمل کاشت ابرو بهره ببرد افزایش قیمت منطقی خواهد بود. اما در غیر این صورت لازم است علت این تفاوت قیمت را بدانیم.

گاهی مواقع تخفیف‌های جالب توجهی در آگهی های تبلیغی برای عمل کاشت ابرو ارائه می شود. در این موارد هم باید جوانب احتیاط رعایت شود. تحقیقات کافی از خود کلینیک یا کسانی که تجربه عمل را در آن کلینیک دارند بشود. امروزه اکثر کلینیک ها با مراجع های حضوری یا حتی کسب اطلاعات به صورت غیرحضوری هزینه عمل را برای متقاضیان روشن می کنند. اطلاعات لازم و دقیق را پیش از انجام عمل به آنها می‌دهند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو روی تاتو چندرنگ

جمع بندی 

باید توجه داشته باشیم که پس از ایجاد اختلال در روند رشد ابروها یا عدم رضایت از ظاهر ابرو ها به هر علت اولین و مهمترین هدف هر که از انتخاب بهترین روش برای رسیدن به بهترین نتیجه از تا برای همیشه دغدغه های ریزش ابرو ها پایان یابد. بنابراین در مورد هزینه عمل کاشت ابرو تا جایی باید حساسیت به خرج داد. نتیجه را تحت تاثیر قرار ندهد و پس از انجام عمل با یک روش نامناسب پشیمانی به بار می‌آید.

هزینه کاشت ابرو از مسائلی است که توسط کلینیک ها یا مشاوره های ارائه شده توسط کلینیک ها باید برای مراجعه‌کنندگان واضح شود و از مزایای انجام این عمل آگاه شوند تا بدانند که برای حصول چه نتیجه ای هزینه می‌کنند.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.