8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

قیمت کاشت ابرو بدون جراحی

روش های جدید کاشت ابرو

روش های جدید کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو بدون جراحی :

با اینکه علم پزشکی در عمل های زیبایی امروزه بسیار پیشرفت کرده است و سطح توقعات مردم هم نسبت این عمل ها افرایش پیدا کرده اما همچنان حساسیت ها نسبت به قیمت این عمل ها وجود دارد. البته طبیعی است زیرا همه ی ما هر فعالیتی را پیش از انجام دادن با توانایی که برای هزینه کردن داریم میسنجیم و این عامل بسیار موثر در تصمیم گیری ما می شود.

قیمت کاشت ابرو بدون جراحی ممکن است گاهی با تخفیف هایی به مردم درخواست کننده اعلام می شود که لازم است در مورد اقدام در زمان این تخفیف ها تحقیقات کافی انجام شود تا گول برخی تخفیف هارا نخوریم. به این دلیل که ممکن است از روش مناسبی برای عمل استفاده نشود و نه تنها ابرو ها به حالت کاملا طبیعی کاشته نمی شوند بلکه امکان ایجاد عوارض هم هست. گاها هم برخی تخفیفات در ابتدای فعالیت مراکز به مردم علاقه مند عرضه می شود تا با سود کمتر جلب متقاضی کنند و باعث ایجاد شهرت بین افراد شوند که البته از روش های خوب و به روزی هم استفاده می کنند و پس از عمل عوارضی به وجود نمی آید پس استفاده از این تخفیفات می تواند استفاده از فرصت مناسب باشد.

هر قیمت کاشت ابرو بدون جراحی که در مراکز مختلف برای این عمل در نظر گرفته می شود باید متناسب با متد انجام عمل باشد. زیرا در هر متدی دستگاه های مورد استفاده ممکن است کمی متفاوت باشند و حسب مورد نتیجه ی بهتری را رقم بزنند همچنین معروفیت مرکز انجام دهنده ی عمل کاشت ابرو هم بر قیمت عمل تاثیر می گذارد. زیرا اساسا شلوغی و افزایش متقاضیان یک مرکز بی دلیل نیست زیرا داوطلبان این عمل پیش از اقدام تحقیقات لازم را انجام می دهند و زمانی که از انجام عمل به بهترین نحو تحت نظر متخصص و با جدید ترین دستگاه ها مطمئن شوند برای انجام عمل مراجعه می کنند.
بنابر این به همین دلایل ممکن است قیمت کاشت ابرو بدون جراحی در برخی مراکز مشهور در شهر های بزرگتر بیش از سایر مراکز باشد که با توجه به توضیحات بالا توجیه دارد.

ادامه مطلب  کاشت مو بایوگرافت با تراکم بالا

 

مزایای عمل کاشت ابرو:

برای سنجش میزان هزینه ی عمل کاشت ابرو لازم است که بدانیم از انجام عمل کاشت ابرو چه هدفی داریم و می خواهیم چه نتیجه ای از نظر ظاهری حاصل شود. پس به مزایای این عمل می پردازیم تا بدانیم که هر هزینه ای که پرداخت می کنیم برای برای چه مقصودی خواهد بود؛
از مهمترین مسائل بعد از عمل کاشت ابرو داشتن ابروهایی کاملا قرینه و با تقارنی درست و بی عیب در هر دو سمت چهره است که حتی شکل کاشت ابرو ها با توجه به علاقه و پسند متقاضیان انجام می شود. حتی ابرو های طبیعی افراد هم بدون انجام هیچ عملی کاملا قرینه نیست و ابرو چپ و راست تفاوت هایی دارند که گاها با نحوه ی اصلاح و کوتاه کردن یا مرتب کردن آن ها سعی در ایجاد قرینگی داریم که البته همیشه هم جواب گو نیست و ممکن است گاهی از پس آن برنیاییم .اما در عمل کاشت ابرو قالب ابرو ها با تجهیزاتی کاملا دقیق اندازه گیری و طراحی می شود تا هم بهترین تناسب و هماهنگی بین ابرو ها با سایر اعضای صورت حاصل شود و هم همان چیزی باشد که اشخاص انتظار دارند.

روش های جدید کاشت ابروروش های جدید کاشت ابرو

یکی دیگر از مهم ترین مزایای عمل کاشت ابرو این است که در کلینیک های معتبر و تحت نظر متخصص انجام می شود و بر خلاف سایر روش ها هر کس با دوره ای چند ماهه نمی تواند عمل کاشت ابدو انجام دهد بلکه لازم است با تدابیر پزشکی و در مرکز های معتبر با مجوز عمل های کاشت ابرو انجام میشود. در این حالت انتقال بیماری های عفونی امکان ندارد زیرا محیط برای هر متقاضی ضد عفونی می شود و حتی تجهیزات هم کاملا تمیز و عاری از میکروب هستند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو بانوان بایوگرافت

لازم به ذکر است که حتی در برخی روش های پیشرفته ی عمل کاشت ابرو که برای برداشت تار های مو نیازی به ایجاد برش جراحی نیست مانند روش ال اچ ای که در این روش نه تنها هیچ بیماری عفونی به متقاضیان منتقل نمی شود بلکه نیازی به بخیه هم نیست پس مراقبت هایی هم برای جای زخم یا کنترل خون ریزی پس از عمل نیاز نمی شود.
و اینگونه راحت ترین روش داشتن ابرو هایی مطابق میل برای افراد فراهم می شود تا پس از انجام عمل نگرانی های جدیدی برای بهبود التهاب یا خر عوارض دیگری به وجود نیاید و آخرین اقدام لازم برای ظاهر ابرو ها همان عمل کاشت باشد.
نمی شود از مزایای عمل کاشت ابرو صحبت کنیم در حالیکه جلوه ی طبیعی و بی عیب آن ها پس از عمل را فراموش کرده ایم. اگر فردی در اثر بیماری یا یک حادثه ی تصادفی مانند سوختگی های شدید دچار اختلال در رویش ابرو ها شود و زیبایی این عضو را از دست بدهد چیزی جز ترمیم تار های طبیعی ابرو نمی خواهد تا همان ظاهر قبل بلکه ظاهری بهتر را به صورت خود برگرداند. در واقع می خواهد نتیجه ی عمل ابروهایی قابل رشد باشد تا هر اثری از آن بیماری یا حادثه پاک شود و حتی الامکان هم کسی نتواند تشخیص دهد عملی برای ابرو ها انجام شده است.

در نتیجه بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب برای چنین افرادی فقط کاشت ابرو ها است تا با صرف کمترین زمان و فقط در یک جلسه به نگرانی های خود پایان دهند و با کسب اطلاعات کافی پیش از عمل برای انجام آن شک نداشته باشند.

ادامه مطلب   همه چیز درباره کاشت ابرو - کاشت مو

قیمت کاشت ابرو بدون جراحی را باید متناسب با سطح انتظارات از یک عمل ترمیمی ابرو سنجید و با توجه به تفاوت مشهود نتیجه ی عمل کاشت با تاتو یا هاشور مقایسه ی هزینه ی این دو نا درست است. زیرا فرد متقاضی عمل کاشت به نتیجه ای بسیار متفاوت تر و بهتر از تاتو یا تزریق رنگ به هر روشی به دست می آورد و ابرو های طبیعی کاشته شده دائما در همان حالت پس از عمل میمانند و نیاز به اقدامی برای حفظ نتیجه نیست.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.