۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت مو چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری کاشت مو چقدر است؟

ماندگاری کاشت مو چقدر است؟

ماندگاری کاشت مو چقدر است؟ آیا کاشت مو برای همیشه ادامه خواهد داشت و ماندگاری کاشت مو همیشگی خواهد بود؟ هنگامی‌که برای اولین بار به متخصص ریزش مو یا پزشک مراجعه می‌کنید. طبیعی است که تعجب کنیم که آیا درمان موثر و دائمی است. ترمیم مو با جراحی تنها درمان مادام العمر برای ریزش مو است.

آیا کاشت مو دائمی است؟

در حالی که بیشتر کاشت مو دائمی است، متوجه خواهید شد که کلینیک‌های ترمیم مو به طور کلی این را نمی‌گویند. این به این دلیل است که تعدادی از عوامل وجود دارد که می‌تواند از ماندگاری دائمی کاشت مو جلوگیری کند، بنابراین هیچ کلینیکی نمی‌تواند به طور مسئولانه نتایج دائمی را تضمین کند. با این حال، خبر خوب این است که در روش‌ RHT تقریباً همیشه منجر به رشد مو در مناطقی می‌شوند که زمانی طاس شده‌اند.

کاشت مو بدون جراحی با ماندگاری بالا

جراحی کاشت مو RHT چیست؟

ماندگاری کاشت مو می‌تواند دائمی باشد، اما به عنوان بخشی از تمام مشاوره‌های ما با بیماران، همیشه خطر ریزش مو دراز مدت آن‌ها و نحوه مدیریت آن با داروها را بررسی می‌کنیم. این موارد تأثیر مستقیم بر مدت زمان ماندگاری کاشت مو به روش RHT دارد و ما برای اطمینان از ماندگاری آن تا حد امکان تلاش می‌کنیم.

بهترین کاندیداها برای کاشت مو

مردانی که قصد جراحی کاشت مو را دارند باید بدانند که برای اینکه کاندید موفقی باشند، باید چند معیار اساسی را رعایت کنند.

 • افراد باید به اندازه کافی ریزش مو را تجربه کرده باشند که بر ظاهر آنها در زمان انجام عمل تأثیر بگذارد.
 • افراد باید انتظارات واقع بینانه ای در مورد آنچه که جراحی کاشت مو می‌تواند انجام دهد داشته باشند.
 • افراد باید به اندازه کافی موی اهداکننده در دسترس داشته باشند تا نیازهای فعلی و آینده برای جایگزینی مو را برآورده کنند.

جراحی کاشت مو یک روش پیشگیرانه برای ریزش مو نیست. این روش درمانی برای افرادی است که به اندازه کافی ریزش مو را تجربه کرده‌اند تا ظاهر خود را تحت تاثیر قرار دهد. در حالی که کاشت مو نمی‌تواند از پیشرفت ریزش موی ژنتیکی جلوگیری کند، این روش می‌تواند با موفقیت اثرات بعدی این نوع ریزش مو را برطرف کند.

انتظارات و بهبودی کاشت مو

پس از جراحی، پوست سر شما ممکن است بسیار حساس باشد. ممکن است برای چند روز نیاز به مصرف داروهای مسکن داشته باشید. جراح از شما می‌خواهد که حداقل یک یا دو روز روی پوست سرتان بانداژ بپوشید. او همچنین ممکن است یک آنتی بیوتیک یا یک داروی ضد التهاب برای شما تجویز کند که چند روز مصرف کنید. اکثر افراد ۲ تا ۵ روز پس از عمل می‌توانند به سر کار بازگردند.

در عرض ۲ تا ۳ هفته پس از جراحی، موهای کاشته شده می‌ریزند، اما باید در عرض چند ماه متوجه رشد جدید شوید. اکثر افراد پس از ۶ تا ۹ ماه شاهد ۶۰ درصد رشد موهای جدید خواهند بود. برخی از جراحان داروی رشد مو ماینوکسیدیل ( Rogaine ) را برای بهبود رشد مو پس از کاشت تجویز می‌کنند، اما مشخص نیست که چقدر خوب عمل می‌کند.

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره بیشتر دربار کاشت مو بدون بیهوشی با ماندگاری و دوام بالا از طریق فرم زیر اقدام کنید. مشاورین ما در مرکز کاشت مو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب، در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما عزیزان تماس خواهند گرفت.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  چرا کاشت مو اینقدر ماندگار است؟

  اگر به یک مرد یا زن طاس نگاه کنید، متوجه خواهید شد که آن‌ها در پشت و کناره‌های سر خود دارای مو هستند، حتی زمانی که پیر هستند. این موضوع به این دلیل است که فرآیند‌هایی که باعث ریزش مو می‌شوند این مناطق را تحت تأثیر قرار نمی‌دهند. در حالی که موهای بالا و تاج، به ویژه در تشخیص‌هایی مانند ریزش مو با الگوی مردانه یا زنانه ( آلوپسی آندروژنیک )، به ریزش مو حساس هستند.

  در نتیجه، موهای پهلو و کناره‌های سر در طول زندگی روی سر شما باقی می‌مانند. هنگامی‌که ما این موها را از آن مناطق به ناحیه‌ای که در آن مویی وجود ندارد، کاشت می‌کنیم، مقاومت خود را حفظ می‌کنند. این بدان معناست که آن‌ها برای مدت طولانی در ناحیه جدید می‌مانند و پیوند مو را به طور بالقوه دائمی می‌کند.

  آیا کاشت مو می‌تواند مدت کوتاهی دوام بیاورد؟

  بیمارانی که در صورت ریزش موی فعال تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند، می‌توانند پس از کاشت مو به ریزش مو ادامه دهند. با این کار موها در ناحیه پیوند شده باقی می‌‌مانند و هیچ مویی پشت سر نمی‌گذارند. بنابراین محدودیتی برای مدت زمان کاشت مو ایجاد می‌کند.

  از آنجا که نتیجه پس از کاشت مو می‌تواند دائمی باشد، باید مطمئن باشید که از نتیجه خود راضی خواهید بود و همچنین ریزش موی مداوم خود را مدیریت خواهید کرد. کاشت مو روشی است که موها را در مناطقی که از دست داده اید بازسازی و دوباره پر می‌کند. با این حال، ممکن است هنوز موهایی روی سر خود داشته باشید که بتوانید آنها را حفظ کرده و از ریزش آن جلوگیری کنید.

  با استفاده از داروهایی مانند فیناستراید و ماینوکسیدیل که در جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد ثابت شده اند، می‌توانید به حفظ موهای موجود خود کمک کنید. این بدان معناست که کاشت موی شما را می‌توان با دانستن اینکه بعید به نظر می‌‌رسد طاسی یا عقب ‌نشینی بیشتری انجام دهید. این موضوع به شما اطمینان بیشتری می‌دهد که نتیجه کاشت موی شما، در حالی که ماندگاری طولانی دارد، اگر همچنان به طاس و نازک شدن خط ادامه دهید، نامناسب به نظر نمی‌رسد.

  دوام و ماندگاری بالای کاشت مو

  آیا به کاشت موی دوم نیاز دارید؟

  اگر در پشت موهای کاشته شده خود ریزش مشاهده می‌کنید، کاشت موی شما ممکن است ظاهر نامناسبی پیدا کند. این موضوع ممکن است به این معنی باشد که اگر داروهایی برای جلوگیری از ریزش بیشتر مو مصرف نمی‌کنید، کاشت موی دوم یا سوم را انتخاب کنید.

  اگر تصمیم دارید هیچ دارویی مصرف نکنید و فقط کاشت مو را انتخاب کنید، بهتر است قبل از انجام این عمل صبر کنید تا ریزش موی شما در سن ۳۰ سالگی تثبیت شود.کاشت مو چقدر ماندگاری دارد؟

  این مهم است زیرا می‌توانید آنچه را که از کاشت مو نیاز دارید برنامه ‌ریزی کنید و تصور کنید چقدر موهای بیشتری از دست خواهید داد. همچنین از انجام مجدد کاشت مو و صرف هزینه بیشتر جلوگیری می‌کند.

  در برخی از بیماران، کاشت مو مدت زیادی طول می‌کشد، اما در نواحی خاصی از پوست سر نازک می‌شوند. این ممکن است به این معنی باشد که برای حفظ نتیجه، نیاز به کاشت موی دوم یا سوم برای تکمیل نواحی خاصی است. این کار را فقط می‌توان چند بار قبل از نازک شدن ناحیه اهدا کننده انجام داد. بنابراین بهتر است بیماران به جای اتکا به چندین عمل جراحی کاشت مو، از ریزش بیشتر مو جلوگیری کنند.

  ادامه مطلب  کاشت مو برای زنان عوارض دارد؟

  کاشت مو چقدر ماندگاری دارد؟

  کاشت مو با جراحی شامل حرکت دادن موها از پشت و کناره‌های سر به مناطقی است که در تاج، بالا یا جلوی سر طاس یا نازک شده است. پس از انجام کاشت مو، موهای کاشته شده مانند موهای معمولی به رشد خود ادامه می‌دهند، زیرا موهای طبیعی هستند.

  پیوند فولیکولی به طور گسترده‌ای برای ایجاد طبیعی‌ترین نتایج شناخته شده است. این واحدهای فولیکولی دسته‌های کوچکی از موها هستند که در پوست سر انسان ایجاد می‌شوند. به دست آوردن این دسته‌های کوچک مو از ناحیه اهداکننده و قرار دادن آن‌ها به گونه‌ای برای به حداکثر رساندن مزایای آرایشی به مهارت قابل توجهی نیاز دارد.

  کلام پایانی

  در پاسخ به سوال کاشت مو چند سال دوام دارد، می‌توان گفت، کاشت مو می‌تواند دائمی باشد و برای مدت طولانی بیش از ۲۰ سال و در بیشتر موارد مادام العمر باقی بماند. کاشت مو ( کاشت مو بدون جراحی )، موهای مادام ‌العمر را که در معرض فرآیند ریزش مو نیستند، از پشت و کناره‌های سر به مناطقی که در آن طاسی وجود دارد، منتقل می‌کند. این موهای مادام‌ العمر زمانی که به ناحیه جدیدی در پوست سر پیوند می‌‌شوند، ماندگاری خود را حفظ می‌کنند. به همین دلیل است که کاشت RHT، که یک کاشت بدون جراحی و کاشت موی روبوتیک دائمی است، می‌تواند یک راه حل دائمی برای طاسی باشد.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  8 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر / کاشت ابرو به روش پلاس انجام میدین ؟/

   1. بله اما روش کاشت در جلسه معاینه مشخص می شود.

  2. ممکنه کاشت مو تکرار بخواد و مجبور شیم دوجلسه کاشت کنیم؟

   1. خیر کاشت مو در یک جلسه انجام می شود.
    بعد از کاشت مو بنا به دستور پزشک مزوتراپی توصیه می شود.

  3. در چهار جلسه تتو ابروی بنده پاک شد و خیلی راضی هستم از خانم دکتر و پرسنل مجرب کلینیک زیبایی کلینیک مو و ابرو ماه زر

   1. با تشکر از شما. کارتون رو دکتر در مجموعه لیزر ما انجام دادن.
    اطلاعات تکمیلی را در وبسایت لیزر به نشانی https://drtattoo.co/ مطالعه کنید.

   1. بله از مهم ترین کاربردهای مزو استفاده آن بعد از کاشت مو است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو چقدر ماندگاری دارد؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو