۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

مزایا کاشت ابرو بایوگرافت چیست؟

مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت

مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت

مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت چیست؟ آیا ابروهای نازک و کم پشتی دارید؟ اگر به دنبال یک پزشک واجد شرایط و حرفه‌ای برای انجام کاشت ابرو خود هستید، همین امروز با متخصصین ما وقت ملاقاتی را رزرو کنید و در مورد مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت FUE پاسخی برای مشکلات ابروی خود پیدا کنید.

میلیون‌ها مرد و زن در طول زندگی خود نازک شدن مو یا ریزش مو را تجربه می‌کنند. مانند موهای سر ما، ابروهای ما نیز ممکن است در برابر این نازک شدن یا ریزش آسیب پذیر باشند. ابروهای شما تاثیر زیادی در ظاهر شما دارند و این کاهش حجم یا به طور کلی وجود آن‌ها می‌تواند موجب شود احساس اعتماد به نفس کمتری نسبت به خودتان داشته باشید. ابروها صورت شما را قاب می‌کنند و این قابلیت را دارا هستند که توجه را به چشمان شما جلب کنند.

معرفی بایوگرافت کاشت ابرو

مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت چیست؟ بایوگرافت یک تکنیک پیشرفته ترمیم مو با جراحی مانند استخراج واحد فولیکولی ( FUE ) یا پیوند واحد فولیکولی ( FUT )، یک راه حل پیشرفته و غیر جراحی را ترکیب می‌کند تا به شما یک ابروی کامل با موهای عالی کاشته شده ارائه دهد. جراحی شامل برداشت فولیکول های موی سالم است. گرافت، اصطلاح استاندارد برای هر نوار پوست حاوی مو است. از مزایا کاشت ابرو بایوگرافت این است که گرافت‌ها را می‌توان از هر نقطه از بدن گرفت. با این حال، آن‌ها به طور معمول از پوست پشت سر ( ناحیه اهدا کننده ) انتخاب می‌شوند. این اهدا به دلیل پایداری بالای آن منطقه است. فناوری، ابزارها و رویکردهای جراحی اندازه و شکل کاشت را تعیین می‌کنند.

گرافت‌های مو با برداشتن بافت از محل اهدا کننده تشکیل می‌شوند. هدف از آن، برداشتن مقدار کمی از بافتی است که قادر است موجب رشد مو شود و آن را به ناحیه‌ای از پوست سر که توانایی ندارد پیوند بزند. بافت حاوی مو دارای این توانایی است که به صورت نواری به یکباره ( پیوند واحد فولیکولی، FUT ) یا در واحدهای جداگانه ( استخراج واحد فولیکولی، FUE ) از ناحیه اهداکننده جدا شود.

چرا ابروهای من نازک شدند؟فواید کاشت ابرو بایوگرافت

دلایل بالقوه نازک شدن ابروها می‌تواند از موارد زیر باشد.

 • سالخوردگی
 • ژنتیک / ارثی
 • مصرف دارو
 • وضعیت پزشکی زمینه ای
 • عدم تعادل هورمونی
 • بیش از حد برداشتن ابروها

 

مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت

 1. روش ساده روز، سه الی چهار ساعت به طول می‌انجامد.
 2. موها تار به تار کاشته می شوند تا ابروهایی ضخیم و طبیعی به دست آید.
 3. این عمل تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و به همین دلیل، کمترین درد را تجربه می‌کنید.
 4. با ابروهای پرپشت و جدید خود اعتماد به نفس‎تان را به دست آورید.

 

 

روش ترمیم ابرو بایوگرافت

ترمیم ابرو بایوگرافت یک روش FUE است که در کلینیک مو وابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، انجام می‌شود و فقط نیاز به بی‌حسی موضعی دارد. این روش شامل استخراج تک تک فولیکول‌های مو و پیوند آن‌ها در ناحیه ابروی شما است. این فولیکول‌های مو استخراج شده معمولا از پوست پشت سر گرفته می‌شوند، زیرا شبیه به آن‌هایی هستند که به طور طبیعی در ابروها رشد می‌کنند. از فواید کاشت ابرو به روش بایوگرافت به این نکته اشاره می‌کنیم که استخراج‌های نقطه‌ای آنقدر کوچک ( ۰.۸ میلی متر ) هستند که محل برداشت نیازی به بخیه ندارد و به سرعت بهبود می‌یابند.

قبل از کاشت، شما قادر هستید علامت‌های جراحی را که شکل جدید ابروی شما را مشخص می‌کند، بررسی کنید. شما با تیم ما برای ایجاد هر گونه تغییری کار خواهید کرد تا اطمینان حاصل شود که ما به نتیجه ایده آل شما دست خواهیم یافت. بسته به میزان ترمیم مورد نیاز، عمل شما ممکن است ۳ الی ۴ ساعت زمان ببرد.

بدون نیاز به برش یا بخیه، اسکار خطی که بعد از کاشت ابرو به روش نواری مشاهده می‌شود، باقی نمی‌ماند. در واقع، به دلیل این تکنیک، هیچ جای زخم قابل مشاهده ای در نتیجه ترمیم ابرو بایوگرافت FUE وجود ندارد. از آنجایی که این روش معمولا فقط با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود، بیشتر بیماران قادر هستند بعد از آن به خانه بروند و اکثر آن‌ها در عرض ۱ الی ۲ روز راحت به سر کار باز می‌گردند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو اقساطی

آیا بایوگرافت برای شما مناسب است؟

نمی‌توان تنها با استناد به مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت گفت که این روش برای شما مناسب است یا خیر! اکنون که با فواید کاشت ابرو بایوگرافت آشنا شدیم، لازم است بدانیم که آیا ما کاندیدای کاشت ابرو مناسبی برای این روش هستیم. بایوگرافت یک تکنیک پیشرفته ترمیم مو با جراحی و یک راه حل غیرجراحی پیشرفته را ترکیب می‌کند که موهایی با ظاهر عالی را به شما ارائه دهد. گرافت اصطلاح استاندارد برای هر نوار پوست حاوی مو است. گرافت‌ها را می‌توان از هر نقطه از بدن گرفت. با این حال، آن ها معمولا از پوست پشت سر به دلیل پایداری بالای آن منطقه انتخاب می‌شوند. هدف از آن، برداشتن مقدار کمی از بافتی است که می‌تواند مو رشد کند و آن را به ناحیه‌ای از پوست سر که توانایی ندارد پیوند بزند. بایوگرافت یک خط موی طبیعی ایجاد می‌کند، زیرا موهای خود شما هستند. یک راه حل سفارشی که بهترین نتایج ممکن را برای نیازهای خاص ریزش مو شما ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی LHE

برای اطلاع از اینکه آیا شما کاندید این روش هستید یا خیر، یک مشاوره با متخصص زیبایی یا پوست و مو برنامه ریزی کنید و درباره نازک شدن و ریزش موهای ابرو خود صحبت کنید و متوجه شوید که آیا بایوگرافت برای شما مناسب است یا خیر. برخی از شرایط پزشکی و ارثی – ژنتیکی ممکن است بر توانایی شما برای دستیابی به نتایج طولانی مدت از کاشت ابرو تاثیر بگذارند. این روش سفارشی ترمیم مو بهتر است برای موارد زیر مورد توجه قرار گیرد.

 • نازک شدن ابروها
 • از دست دادن ابروها به دلیل ضربه یا جای زخم
 • ابروهای بیش از حد برداشته شده
 • ابروهای نازک یا از دست رفته به دلیل شرایط پزشکی

برای دریافت مشاوره بیشتر می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ در تماس باشید و یا فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

   

  دستورالعمل‌های مراقبت بعد از عمل کاشت ابرو بایوگرافت

  • حداقل تا ۴۸ ساعت بعد از عمل از مصرف ایبوپروفن، آسپرین و الکل خودداری کنید. هر کدام از این‌ها خون را رقیق می‌کند و ممکن است خطر کبودی و خونریزی را افزایش دهد.
  • از لمس ناحیه ابرو با انگشتان خود خودداری کنید. لمس کردن می‌تواند موجب اختلال در گرافت‌ها و افتادن آن‌ها شود.
  • خونریزی جزئی ممکن است در طول دوره نقاهت اولیه رخ دهد. اگر این اتفاق افتاد، برای چند دقیقه فشار بسیار ملایمی روی ناحیه وارد کنید. مالش ندهید!
  • پوسته پوسته شدن یک عارضه جانبی طبیعی در عمل کاشت ابرو است. پوسته‌های ریز تنها چند ساعت بعد از قرار دادن گرافت‌ها ایجاد می‌شوند. ضروری است که از خاراندن یا برداشتن پوسته‌ها خودداری کنید. انجام این کار نه تنها خطر عفونت را افزایش می‌دهد، بلکه ممکن است گرافت‌ها را در طول یک دوره بهبود بحرانی مختل سازد.
  • ممکن است بتوانید بلافاصله بعد از عمل دوش بگیرید، اما تا ۴۸ ساعت لازم است ناحیه کاشت را شستشو ندهید.

  برای بهره‌ بردن از تمامی مزایا کاشت ابرو بایوگرافت به طور کامل بایست تمام موارد مراقبت بعد از کاشت ابرو را که در جلسات مشاوره به شما توصیه خواهد شد را رعایت کنید. همچنین در صورت نگرانی در ارتباز با این روش کاشت می‌توانید بدون عارضه بودن آن را در مطلب ” عوارض کاشت ابرو به روش بایوگرافت ” مطالعه کنید.

  آیا بایوگرافت برای شما مناسب است؟

  چه مدت زمان می‌برد که نتایج کاشت ابروی بایوگرافت خود را مشاهده کنید؟

  به نظر می‌رسد پیوند ابرو بایوگرافت شما بلافاصله تاثیرات خود را نشان می‌دهد. زیرا گرافت‌ها هنگام قرار دادن در موقعیت جدید خود قابل مشاهده هستند. با این حال، پیوندها به طور طبیعی ۳ الی ۴ هفته بعد از پیوند می‌ریزند. این یک بخش طبیعی از روند بهبودی است که با ” شوک ” مرتبط است، زیرا فولیکول‌های پیوندی خونرسانی می‌کنند. از آن نقطه، می‌توانید انتظار داشته باشید که ابروهای جدید سالم شما در طی ۶ الی ۱۲ ماه رشد کنند.

  آیا کاشت ابرو بایوگرافت یک راه حل دائمی است؟

  بله! از مزایا کاشت ابرو بایوگرافت انتظار می‌رود فولیکول‌های کاشت شما خونرسانی کنند و در محل خود در خط ابرو مستقر شوند. با منبع جدید گردش خون، فولیکول‌های مو مهم است به طور نامحدود کار کنند. شما لازم است این توانایی را داشته باشید که ابروهای خود را به طور معمول بردارید و فرم دهید. برای بررسی دائمی بودن می‌توانید مطلب ” ماندگاری کاشت ابرو ” را مطالعه کنید.

  ادامه مطلب  ۸ عوارض کاشت ابرو که ۱۰۰% دردسرساز می شود!

  بایوگرافت ابرو در کلینیک ماه زرنمونه کاشت ابرو

  بایوگرافت از یک روش کم تهاجمی به نام FUE استفاده می‌کند. این فرآیند جدید و خودکار می‌تواند فولیکول‌های مو را از نواحی متشکل از موهای پشت سر که به طور طبیعی در برابر ریزش مو مقاوم هستند، جمع‌آوری کند. سپس آن گرافت‌ها را در محل ریزش ابرو کاشت می‌کند، جایی که با گذشت زمان، دوباره به‌ عنوان موی سالم و کاملا کارآمد رشد می‌کنند. این فرآیند منجر به عدم ایجاد اسکار خطی، یک روش راحت‌تر و زمان بهبودی سریع است. هنوز مطمئن نیستید که آیا لازم است بایوگرافت را در نظر بگیرید؟ در اینجا به طور خلاصه، دلایل و مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت را به شما ارائه می‌دهیم.

  • میزان موفقیت بالا
  • کم تهاجمی بودن
  • ظاهر طبیعی
  • ناراحتی کمی ایجاد می‌کند
  • زمان بهبودی سریع
  • قیمت مقرون به صرفه
  5/5 - (1 امتیاز)

  12 پاسخ

  1. اطلاعات خوب و قابل استفاده ای بود اگر در مورد تغذیه بعداز بوتاکس هم مطلب یا موردی بود کاملتر میشد

   1. با سلام دوست عزیز. اطلاعات تکمیلی را می‌توانید در وبسایت مرکز تزریق ما به نشانی https://drlaghari.com/ مطالعه کنید.

  2. خیلی عالی و کامل بود👌
   ممنونم از مقاله ی خوبتون 🙏😌

  3. بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران هستند دکتر ضرغامی

   1. با سلام بهترین روش کاشت است و بعد از آن تقویت با مزوتراپی

  4. ممکنه بدون هیچ رابطه جنسی به زگیل تناسلی مبتلا بشیم؟

   1. با سلام. در شرایط خاص بله اما امکان آن بسیار کم است. اطلاعات تکمیلی را در وبسایت لیزر به نشانی https://drtattoo.co/ مطالعه کنید.

  5. امکانش است خودم پیرسینگ بیارم تا شما کنار ابرو من را پیرسینگ کنید؟

   1. با سلام دوست عزیز ما این خدمت را انجام نمی‌دهیم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله مزایا کاشت ابرو بایوگرافت چیست؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)