۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو بدون جراحی چه مزایایی دارد؟

مزایا کاشت ابرو بدون جراحی

مزایا کاشت ابرو بدون جراحی

مزایا کاشت ابرو بدون جراحی؛ کاشت ابرو بدون جراحی چه مزایایی دارد؟ کاشت ابرو یک جراحی زیبایی ایده آل برای ترمیم مو جهت بازگرداندن رشد موی ابروهای نازک یا کم پشت است. ابروهای کاملتر و با ظاهر طبیعی در حال تبدیل شدن به جذاب ترین و پرطرفدارترین ظاهر هستند و دکتر ضرغامی با دیدگاهی منحصر به فرد و حرفه ای به این جراحی زیبایی مو می پردازد. دکتر ضرغامی کاشت ابرو را بدون در و بدون جراحی با استفاده از علوم و تجهیزات نوین انجام می دهد چرا که مزایا کاشت ابرو بدون جراحی آنقدر بالاست که کمتر کسی عمل کاشت ابرو با جراحی را انتخاب می‌نماید.

خلاصه ای از کل فرآیند کاشت ابرو بدون جراحی با دستگاه پیشرفته

 1. اسکن و تجزیه و تحلیل کامپیوتری سر
 2. طراحی چهره سه بعدی و دیجیتالی بعد از عمل
 3. طراحی رشد لیزر با دستگاه لیزر خط مو مطابق با نتیجه اسکن اولیه
 4. استریل کامل با استفاده از دستگاه پلاسما DBD
 5. بی ‌حسی و خونریزی بدون سوزن با دستگاه بی ‌سوزن
 6. استفاده از VR برای افزایش آرامش و از بین بردن استرس حین عمل
 7. با دستگاه تمام اتوماتیک sp pneumatic، میکرو اسلات هوشمند یکنواخت ایجاد می‌شود.
 8. با دستگاه برداشت تمام اتوماتیک هوشمند (پیوند برداشت) برداشت فولیکول ها انجام می‌شود.
 9. نگهداری فولیکول مو در مواد HGP و دمای مناسب با دستگاه HGPLS
 10. کاشت با دستگاه تمام اتوماتیک و IMPGE اتوماتیک
 11. استفاده از دستگاه پلاسمای DBD برای التیام زخم ها و حذف آلودگی ها در محل کاشت
 12. استفاده از لیزر کم توان ویژه برای پیوند و رفع التهاب در ناحیه کاشت مو

بیشتر بخوانید: کاشت ابرو بدون جراحی

مزایای بی نظیر کاشت ابرو بدون جراحی با دستگاه رباتیک superFUE plus

استفاده از نسل جدید دستگاه اسکنر سه بعدی با قابلیت آنالیز پوست و مو موجب انجام کاشت ابرو بدون جراحی و بدون درد به بهترین شکل ممکن می‌گردد. نسخه جدید این دستگاه دارای قابلیت‌های زیر می‌باشد.کاشت ابرو بدون جراحی در کلینیک

 • قدرت اسکن و تجزیه و تحلیل حدود 3 برابر بیشتر از دستگاه های نسل گذشته است.
 • تصویر بعد از کاشت ابرو را با تراکم و خط رشد می توان تجسم کرد.
 • دقت ده برابر بیشتر در اندازه گیری عمق ریشه مو و شناسایی نمودارهای کاشت چند ریشه و مناسب.
 • طراحی و ترسیم خط رشد مو بسیار دقیق و پیشرفته با دستگاه لیزر (لیزر موی لاین) که طراحی خط رشد مو را به طبیعی ترین حالت با دقت میلی متری ممکن می‌سازد.
 • با استفاده از دستگاه پلاسما DBD ابتدا کل محیط کاشت و برداشت توسط عوامل بیماری زای قوی مانند باکتری ها کاملاً استریل می‌شود.
 • همچنین خون رسانی بهتر به سطح پوست را افزایش می دهد و به سرعت زخم های محل کاشت را بهبود می‌بخشد.

فواید کاشت ابرو بدون جراحی

در کاشت ابرو بدون جراحی، بی‌حسی سر با دستگاه بدون درد ( بدون سوزن superFUE plus ) انجام می‌شود و به دلیل نبود سوزن در دستگاه دردی وجود ندارد بنابراین مقدار کمتری ماده بی‌حس‌کننده وارد بدن می‌شود. این روش بدون نیاز به برش و بخیه و خونریزی انجام می‌شود، در نتیجه هیچگونه جای زخم و اسکاری باقی نمی‌ماند و این بارزترین مزایا کاشت ابرو بدون جراحی است.

با استفاده از تکنیک پیشرفته پیوند ابرو بدون جراحی، ایجاد ریزتراشه‌ها  کاملا جهت دار و یکنواخت در عمق مناسب توسط دستگاه هوشمند ( sp pneumatic ) و بدون دخالت دست انسان و خطا انجام می‌شود. این امر باعث افزایش ۲ تا ۳ برابری شکاف‌های موثر در اعماق مناسب می‌شود که احتمال موفقیت کاشت ابرو ۲ تا ۳ برابر افزایش می‌یابد.

کاشت موی ابرو بدون جراحی با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته خطر نکروز، اسکار، آسیب به پوست و عفونت و همچنین ظاهر پوست تحریک شده را پس از کاشت از بین می‌برد و در نتیجه طبیعی‌ترین ظاهر را برای ابرو ایجاد می‌کند.

از سوی دیگر کلیه مراحل حذف موهای زائد توسط دستگاه هوشمند کاملا اتوماتیک برداشت گرافت، انجام می‌شود. در نتیجه توسط این دستگاه بهترین گرافت‌ها با ضخامت خوب و ضخامت چند سلولی بدون از بین بردن اسکار برداشته می‌شود و آسیب به بافت‌های زیرین به حداقل می‌رسد.

با توجه به استفاده از لیزر درمانی در این روش،هیچ گونه التهابی در ناحیه تحت درمان در حین کاشت ایجاد نمی شود. همچنین در این روش رشد موهای کاشته شده سریعتر می باشد و زمان بهبودی کوتاه تری نسبت به روش های سنتی خواهیم داشت. در این روش، موهای کاشته شده پس از ۶ تا ۹ ماه به حداکثر تراکم کاشته شده می رسد. در حالی که در روش‌های قبلی ۱۲ تا ۱۴ ماه طول می‌کشید تا به این تراکم دست یافت. امکان برداشتن مو از سایر نواحی بدن بدون اسکار و خط برش در کاشت ابرو بدون جراحی وجود دارد.

فواید کاشتن ابرو بدون جراحی

استفاده از مانیتور هوشمند دستگاه، به همراه دوربین به دقت متخصص در انجام فرایند کاشت ابرو بدون جراحی کمک می‌نماید. با این فناوری تمامی مراحل پیوند مانند دقت کاشت و حفظ زاویه خواب طبیعی فولیکولی در حین کاشت به خوبی انجام می‌گیرد. این دستگاه حداکثر تراکم را افزایش می دهد و این فناوری هیچ آسیبی در حین کاشت ایجاد نمی‌کند. در نتیجه نیازی به کوتاه کردن موهای بیمار وجود ندارد. ابرو‌های کاشته شده در این روش خوش‌ حالتی و طراوت خود را به مرور زمان از دست نمی‌دهند و بعد از اتمام روند ترمیمی، کاملا طبیعی به نظر می‌رسند. به دلیل استفاده از ریشه‌‌ها و فولیکول ‌های مو در کاشت ابروی طبیعی بدون جراحی، نتیجه پیوند ابرو کاملا دائمی خواهد بود.

ادامه مطلب  بهترین مرکز کاشت ابرو در ایران

اگر می‌خواهید از مزایا کاشت ابرو بدون جراحی بهره‌مند شوید و یک کاشت ابروی حرفه‌ای با خواب طبیعی داشته باشید می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ در تماس باشید. همچنین با تکمیل فرم زیر مشاورین ما در کلینیک ترانسپلنت، زیر نظر کلینیک ماه زر در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

نگهداری فولیکول‌های برداشت شده قبل از کاشت ابرو بدون جراحیقبل و بعد کاشت ابرو

استفاده از دستگاه HGPLS و رقت جادویی HGP برای حفظ محیط استریل فولیکول‌های برداشت شده بسیار مناسب و کاربردی است. این دستگاه منجر به حفظ شرایط بهینه مطابق با متابولیسم بدن می‌شود که این شرایط به منظور جلوگیری از استرس و شوک وارده به فولیکول ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که این استرس و شوک به نوبه خود منجر به آسیب بین ۲۰ تا ۳۰ درصد می‌شود. در نتیجه با حفظ فولیکول‌های مو در شرایط بهینه، کاشت مو بهتر انجام می‌گیرد و منجر به رشد بهتر پیوند می‌شود. در نتیجه آن‌ها در زمان کمتری با ضخامت بهتر رشد می‌کنند.

ادامه مطلب  میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ + عکس های مدل

کاشت ابرو بدون جراحی در کلینیک ماه زر ( دکتر ضرغامی )

در کلینیک تخصصی ترانسپلنت، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، کاشت ابرو بدون جراحی و درد توسط متخصصین با تجربه با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن، ( همانطور که در بالا در مورد آن ها صحبت شد ) به خوبی انجام می‌گیرد. بعلاوه به دلیل اینکه مراجعه کننده در حین عمل باید چندین ساعت بخوابد، جهت حفظ آرامش، بیمار در حین کاشت ابرو بر روی تخت آیرودینامیک همراه با تشک ماساژور قرار می گیرد. تخت آیرودینامیک با تشک ماساژور باعث افزایش راحتی بیمار بدون خستگی و کمردرد و ناراحتی در حین عمل و کیفیت بهتر زمان عمل خواهد شد. همچنین در اتاق کاشت ابرو از دستگاه یون منفی استفاده می شود. توسط این دستگاه و ایجاد یون های منفی در اتاق عمل از نفوذ و انتشار آلودگی به محیط کاشت و محیط داخل اتاق عمل جلوگیری می شود.

مشاوره ۲۴ ساعته

09127300790

لازم به ذکر است که با استفاده از ۳ دستگاه پیشرفته از جمله پلاسما استریل اولتراسونیک و دستگاه ازن کیفیت کاشت مو افزایش می‌یابد، چرا که استریلیزاسیون با کیفیت بالا  بدون ویروس یا باکتری ۲ برابر بیشتر از دستگاه های دیگر در ۱ ثانیه انجام می شود. شایان ذکر است که این دستگاه‌ ها فقط در اتاق‌ های عمل بیمارستان‌ های بسیار مجهز موجود است، در نتیجه مراجعه ‌کنندگان می‌ توانند با خیال راحت و بدون هیچ استرس و بیماری کاشت موی ابرو را انجام دهند.فواید کاشت ابرو بدون جراحی

پروسه برداشت فولیکول‌ها در کلینیک به چه شکل است؟! برداشت با دستگاه تمام اتوماتیک و هوشمند (Harvest Graft Tie) انجام می شود. این نسل جدید دستگاه برداشت فولیکول است و دارای قابلیت های متمایزی چون سرعت چرخش کانول قابل تنظیم، زاویه قابل تنظیم برای حداقل خونریزی و آسیب به فولیکول، طراحی منحصر به فرد و افزایش سرعت و دقت برداشت تا ۲ برابر بیشتر، قابلیت انتقال فولیکول مو، غیر تهاجمی قلم‌های یکبار مصرف و منحصر به فرد و دستگاه پانچ است.

بعلاوه در حین کاشت از دستگاه پنوماتیک اتوماتیک  sp pneumatic استفاده می گردد. در گذشته تکنولوژی کاشت مو برای اولین بار بر روی تیغه های برش جلویی اعمال می شد که به دلیل خطای انسانی می توانست بزرگ یا کوچک، عمیق یا کم عمق، با جهت متراکم یا پراکنده و نامناسب باشد. ظاهر کاشت مو در هر منطقه به دلیل عدم یکپارچگی پوست و حتی اسکار می تواند متفاوت باشد. با کمک این دستگاه تمام مشکلات مربوط به خطای انسانی حل می شود و در زمان کمتری با تراکم بالاتر جستجوی بسیار یکنواخت تر می‌شود.

پروسه کاشت فولیکول ها در کلینیک به چه شکل است؟! کاشت ابرو توسط دستگاه کاشت تمام اتوماتیک IMPGE انجام می گیرد. این دستگاه بدون آسیب رساندن به فولیکول‌ها، با نظم مناسب، با حداکثر خواب مناسب و تراکم استاندارد پروسه کاشت را انجام می دهد.

جمع بندی

امروزه به دلایل مختلفی چون سن، زمینه ارثی، بیماری کاشت ابرو با استقبال بالای زیبا جویان قرار گرفته است. با توجه به پیشرفت های روز افزون در زمینه کاشت ابرو این تکنیک بدون جراحی و بدون درد قابل اجرا است. طبیعی است که جهت انجام آن به پزشک متخصص و با تجربه و کلینیک های مجهز به دستگاه‌های پیشرفته نیاز است. فواید و مزایا کاشت ابرو بدون جراحی چشمگیر است. در این تکنیک از طریق ایمپلنت‌های تخصصی و میکروسکوپ‌‌های دارای قدرت بالا، می توان ابروهایی با تراکم بالا و طبیعی ایجاد نمود. به علاوه در این روش شاهد بهبودی سریع خواهید بود چرا که فرد درد یا تورم طولانی مدت و اذیت‌ کننده‌ای را تجربه نخواهد کرد. همچنین این روش کاملا بهداشتی است چرا که تمامی کارها با دستگاه های پیشرفته انجام می‌گیرد. اگر می‌خواهید از مزایای کاشت ابرو بدون جراحی بهره‌مند گردید برای تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید.

جستجو مرتبط کاربران:

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

12 پاسخ

 1. سلام
  روز بخیر
  چطوری میتونم برای رزرو کاشت مو در کلینیک شما اقدام کنم؟
  هزینه کاشت مو به چه صورت هستش و امکانش هست روش های کاشت رو توضیح مختصر بدید؟

 2. مطالب مفید بود . من خودم برای موهام استفاده کردم لطافتشون بیشتر میشه

 3. سلام
  شما چه دستگاهی دارین توی کلینیک برای لیزر موهای زائد؟ و اینکه جواب میده چون من یه بار یه جا رفتم ولی جواب خوبی نگرفتم از دستگاهشون

  1. دستگاه کندلا است. با مشاورین مرکز لیزر تماس بگیرید.

 4. سلام و عرض ادب آقای دکتر بنده الان یک ماهه کاشت انجام دادن دکتر بنده گفته بیا برای مزو تراپی آیا زود نیست

 5. سلام صورتم ککمک های زیادی داره وپوستم هم سبزه هستش چطوری ازشراین ککمک هاخلاص بشم وپوستم هم روشنتربشه ازکرمهای ساختنی هم استفاده کردم ولی دوباره پیداشدن بیشترهم شدن

 6. امکان اینکه کاشت ابرو با بیهوشی انجام بشه وجود داره؟

  1. چرا بیهوشی؟ کاشت ابرو بدون درد با بی‌حسی انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو بدون جراحی چه مزایایی دارد؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)