۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت

مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت

مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت

مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت؛ با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی و جراحان ماهر، بسیاری از افراد به دنبال کاشت ابرو برای احیای ابروهای خود با فرم و تراکم مورد نظر خود هستند. نتایج می‌تواند زندگی را تغییر دهد، ظاهری جوان تر به شما هدیه کند و حتی اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. اما انتخاب روش کاشت ابرو مناسب برای شما می‌تواند سخت باشد. در این مقاله قصد داریم به مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت بپردازیم. عوامل زیادی هستند که لازم است در نظر گرفت، زیرا  FUE، بایوگرافت و FUT تکنیک‌های موثر کاشت مو و ابرو هستند که نتایج طولانی‌مدتی ارائه می‌دهند. اما برای شما کاشت ابرو fut بهتره یا بایوگرافت؟

در این مقاله، به مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت و تکنیک‌های کاشت مربوط به هر یک می‌پردازیم و به شما بینشی می‌دهیم که کدام یک ممکن است برای شما بهترین گزینه باشد. ما ویژگی‌های هر تکنیک، نحوه مقایسه آن‌ها، مزایا و معایب را ارائه می‌دهیم.

هر دو جراحی کاشت ابرو بایوگرافت و FUT روش‌های عمل جراحی مناسبی برای بیمارانی هستند که می‎خواهند ابروهای خود را ترمیم کنند. اگر تصمیم گیری آگاهانه درباره جراحی برای شما مهم است، ما اینجاییم که درباره هر ۲ روش به بیماران مشاوره دهیم.

کاشت ابرو به روش بایوگرافت چگونه است؟

روش کاشت مو و کاشت ابرو به روش بایوگرافت مدرن‌تر از روش دیگری است. گرافت مو را از پشت سر شما به عنوان فولیکول‌های جداگانه می‌گیرد. این کار با استفاده از منگنه‌های کوچک قبل از برداشتن فولیکول‌های مو پیوند شده انجام می‌شود و به آرامی در سوراخ های کوچک واقع در محل گیرنده ( محل رشد موهای جدید شما ) قرار می‌گیرند. بعد از تکمیل فرآیند، محل کاشت ممکن است برای چند روز پانسمان شود. بعد از ریزش اولیه، موهای کاشته شده شما در حدود ۳ الی ۴ ماه دوباره شروع به رشد خواهند کرد.

کاشت ابرو به روش FUT چگونه است؟

تکنیک کاشت ابرو به روش fut ( پیوند واحد فولیکولی یا برداشتن نوار خطی ) با برداشتن نواری از پوست قسمت پشت سر، عمل کاشت را انجام می‌دهد. این نوار معمولا چند سانتی متر طول دارد. هنگامی که محل اهدا کننده بخیه شد، نوار را می توان با یک ابزار جراحی به بخش‌های کوچکتر تقسیم کرد. سپس این بخش‌های کوچکتر در محل گیرنده کاشته می‌شوند و روند بازسازی مو آغاز می‌شود. بعد از کاشت ابرو، فولیکول‌ها قبل از رشد فولیکول‌های دائمی در جای خود به مدت ۳ الی ۴ ماه دچار ریزش می‌شوند.

مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت: تفاوت چیست؟

اکنون بیایید نحوه مقایسه تکنیک‌های بایوگرافت و FUT را بررسی کنیم. این بررسی تنها برای آگاهی شما مراجعین عزیز گردآوری شده است. انتخاب روش کاشت شما در جلسه مشاوره و معاینه توسط پزشک مربوط در کلینیک دکتر تاتو، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، انجام خواهد شد. برای دریافت مشاوره بیشتر می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

مشاوره ۲۴ ساعته کاشت ابرو

09127300790

 

بررسی نتایج کاشت ابرو fut و بایوگرافت

اگر می‌خواهید بدانید که نتایج کاشت ابرو fut بهتره یا بایوگرافت، به شما می‌گوییم که هر ۲ تکنیک بایوگرافت و FUT قادر هستند نتایج رضایت بخشی را ارائه دهند. با این حال، اگر مقدار قابل توجهی گرافت مورد نیاز است، تکنیک FUT این قابلیت را دارد که نتایج بهتری ارائه دهد، زیرا معمولا موهای بیشتری را برای پیوند برداشت می‌کند. برعکس، به دلیل ماهیت روش پیوند، کاشت ابرو FUT جای زخم قابل مشاهده باقی می‌گذارد، در حالی که تکنیک بایوگرافت که فولیکول‌های مو را با مشت‌های ریز به جای یک نوار از بین می‌برد، جای زخم کمتری باقی می‌گذارد.

مقایسه هزینه‌ها کاشت ابرو fut و بایوگرافت

می‌توانید انتظار داشته باشید که روش مدرن‌تر بایوگرافت در اکثر کلینیک‌های کاشت مو گران‌تر از روش قدیمی‌تر  FUT باشد. قیمت نیز با توجه به میزان کار مورد نیاز تعیین خواهد شد. کاشت ابرو FUT سریعتر از بایوگرافت کامل می شود. بایوگرافت پیچیده‌تر و وقت گیرتر است. در مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت لازم است بدانید که قیمت پایین تر برای جراحی FUT است. افرادی که به تعداد بیشتری گرافت نیاز دارند ممکن است متوجه شوند که FUT به آنها اجازه می‌دهد تا در بودجه خود باقی بمانند.

برای اطلاع از هزینه‌های کاشت ابرو در کلینیک دکتر تاتو،‌زیر نظر کلینیک ماه زر، می‌توانید با تکمیل فرم مشاوره درخواست مشاوره دهید و یا مطلب ” هزینه کاشت ابرو به روش fut ” را مطالعه کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

   

  ریکاوری کاشت ابرو fut و بایوگرافت

  از آنجایی که روش FUT شامل یک روش تهاجمی تر است و برداشت گرافت های مو به عنوان یک نوار از پوست سر به جای فولیکول های منفرد انجام می شود، زمان بهبودی معمولا طولانی تر است. در حالی که زمان بهبودی با کاشت ابرو بایوگرافت حدود ۵ الی ۷ روز است، بیماران FUT ممکن است برای از سرگیری تمام فعالیت‌های روزانه خود از ۱۰ الی ۱۵ روز صبر کنند.

  میزان موفقیت کاشت ابرو fut و بایوگرافت

  علیرغم تفاوت های آن‌ها، میزان موفقیت تکنیک های کاشت مو و ابرو بایوگرافت و FUT تقریبا مشابه است. اینکه نتایج نهایی کاشت مو چقدر خوب است، بیشتر به عوامل دیگری بستگی دارد – از جمله اینکه جراح چقدر این روش را خوب انجام می‌دهد و مراقبت های بعد از آن – تا اینکه کدام تکنیک مورد استفاده  قرار می‌گیرد.

  ادامه مطلب  چرا بعد از کاشت ابرو نباید قلیان کشید؟

  مزایای کاشت ابرو به روش بایوگرافتقبل و بعد کاشت ابرو

  • دوره نقاهت با درد کمتری نسبت بهFUT همراه است.
  • تراکم بالاتری دارد.
  • جای زخم خطی باقی نمی ماند.
  • محل اهداکننده سریعتر ازFUT بهبود می‌یابد.

  بیشتر بخوانید: مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت

  معایب کاشت ابرو به روش بایوگرافت

  • عملکرد کمتر مو در مقایسه با FUT.
  • بایوگرافت گران تر ازFUT است.
  • بخش های بزرگ تری از پوست سر شما لازم است تراشیده شوند.
  • روشی زمان‌برتر ازFUT است.

  بیشتر بخوانید: عوارض کاشت ابرو به روش بایوگرافت

  مزایای کاشت ابرو FUT چیست؟

  • ارزان تر ازبایوگرافت است.
  • این روش زمان کمتری می‌برد.
  • انجام جلسات کاشت مو طولانی تر آسانتر است و گرافت های موی بیشتری برداشت می‌شود.
  • ممکن است برای برخی افراد ابتداFUT و سپسبایوگرافتدر صورت نیاز به درمان بیشتر در آینده مناسب‌تر باشد.

  بیشتر بخوانید: مزایا کاشت ابرو به روش fut

  معایب کاشت ابرو به روش fut

  • بخیه لازم است.
  • زمان بهبودی و نتیجه گیری طولانی‌تر است.
  • امکان ایجاد جای زخم قابل مشاهده وجود دارد.
  • اسکارها برای پوشانده شدن به موهای بلندتری نیاز دارند.

  بیشتر بخوانید: عوارض کاشت ابرو به روش fut

  اگر جراحی FUT انجام دادید و جای زخم در پشت سر باقی ماند، می توانید برای ترمیم اسکار و پنهان کردن بهتر آن، تحت عمل جراحی بایوگرافت قرار بگیرید.

  ادامه مطلب  آیا کاشت ابرو درد دارد؟

  کدام کاشت ابرو برای من بهتر است؟

  کاشت ابرو بایوگرافت یا fut؟ هر بیمار متفاوت است و مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت و انتخاب بهترین تکنیک برای شما ممکن است سخت باشد. به همین دلیل است که تیم تخصصی ما برای کمک به شما اینجا است. جراحان ما تجربه زیادی در انجام جراحی کاشت مو بایوگرافت و fut و مشاوره درباره تکنیک‌ها ارائه می‌دهند. ما فولیکول‌های موی شما را ارزیابی می‌کنیم تا مشخص کنیم به چه تعداد گرافت‌ برای این عمل نیاز خواهید داشت و بهترین تکنیک برای شما چیست.

  کلام آخر

  بایوگرافت یک روش fue ( استخراج واحد فولیکولی ) است. نوع اصلی دیگر کاشت ابرو که امروزه انجام می‎‌شود fut ( پیوند واحد فولیکولی ) است. در مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت، تفاوت اصلی در نحوه استخراج موی اهداکننده است. در کاشت ابرو به روش FUT، نواری از پوست از پشت سر بیمار بریده می‌شود و سپس گرافت‌ها از این نوار استخراج می‌شوند. با کاشت ابرو بایوگرافت، گرافت‌ها به صورت جداگانه از ناحیه اهداکننده بدون نیاز به ایجاد برش استخراج می‌شوند. این بدان معناست که کاشت مو بایوگرافت دارای مزایای کلیدی نسبت به FUT است.

  یکی از بزرگترین مزایای بایوگرافت نسبت به FUT این است که هیچ جای زخم قابل مشاهده ای باقی نمی‎‌ماند. در روش FUT، جراحان مراقبت می‌کنند که جای زخم تا حد امکان کوچک شود، اما وقتی موها خیلی کوتاه می‌شوند، هنوز بسیار قابل توجه است. با کاشت مو بایوگرافت، روند استخراج بسیار سریعتر است و بنابراین زمان کلی عمل به طور قابل توجهی کاهش می یابد. در روش بایوگرافت نیازی به برش یا بخیه نیست. این بدان معنی است که این روش راحت‌تر و کم خطرتر برای بیماران است. این واقعیت که کاشت مو بایوگرافت کم تهاجمی است، به این معنی است که زمان بهبودی سریع‌تر است و شما در کارهایی که می‌توانید انجام دهید محدودیت کمتری دارید. شما می‌توانید بلافاصله بعد از عمل به سر کار خود بازگردید. هزینه جراحی کاشت ابرو بایوگرافت کمی بیشتر از جراحی FUT است.

  5/5 - (1 امتیاز)

  12 پاسخ

  1. کاشت ابرو درد داره؟؟
   هزینه اش به چه صورتی حساب میشه؟

   1. خیر کاشت ابرو بدون درد است و از بی حسی استفاده می‌شود.
    قیمت این روش کاشت باید در جلسه مشاوره تعیین شود و بسته به میزان گرافت‌های و بانک موی شما دارد. حدودا بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون متغییر است.

  2. قیمت کاشت ابرو fut چنده ودرکجا باید انجام شود؟

   1. قیمت این روش کاشت باید در جلسه مشاوره تعیین شود و بسته به میزان گرافت‌های و بانک موی شما دارد. حدودا بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون متغییر است.

  3. سلام من پیش دکتر ضرغامی انجام دادم عالی بود. دستشون رو میبوسم ممنونم از شما

  4. سلام وقت بخیر
   من ۱۱۰ روز پیش کاشت انجام دادم
   الان مقداری مو درامده ولی چند روزی هست حداقل ۴۰ تا مو در روز ریزش دارم که نمیدونم موی قبلی خودمه یا از کاشته شده هاست.
   ضمنن موهای خودم و اینایی که کاشتن هم خیلیییی نازک هستن.
   سه جلسه مزوتراپی هم رفتم.
   لطفا راهنمایی میکنید دلیلش این ریزش چی هست؟

   1. دوست عزیز شما از بیماران ما نیستید.
    برای بررسی دقیق‌تر باید حضوری نوبت بگیرید تا دکتر معاینه کند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه