۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو در چند جلسه انجام میشود؟

تعداد جلسات کاشت ابرو

تعداد جلسات کاشت ابرو

کاشت ابرو در چند جلسه انجام میشود؟ کاشت ابرو که توسط جراح پلاستیک یا متخصص پوست واجد شرایط انجام می‌‌شود، برای افرادی است که از عدم وجود ابروهای مادرزادی رنج می‌‌برند و یا می‌خواهند جای زخم‌های ناشی از تصادف یا سوختگی را بپوشانند، یا ابروهایی که به دلیل اپیلاسیون، لایه ‌برداری شیمیایی یا افزایش سن بیش از حد نازک شده‌اند را بهبود بخشند. اگر به دنبال کاشت ابرو هستید بهتر است پاسخ این سوال را دریابید “ کاشت ابرو در چند جلسه انجام میشود؟ ”

کاشت ابرو FUE

تعداد جلسات کاشت ابرو رابطه مستقیمی با بهترین روش کاشت ابرو دارد. در زمان‌‌های گذشته افراد تمایل به نازک شدن ابروها به دلایل زیبایی، یا با کندن موها ( مثلاً با موچین ) یا با تکنیک‌های دائمی‌تر مانند اپیلاسیون با لیزر وجود داشت. اما در سال‌های اخیر، این روند معکوس شده است زیرا به طور فزاینده ای زنان جوان و میانسال تمایل دارند ابروهای متراکم و جوان‌تری به دست آورند و به دنبال ضخیم کردن ابروهای نازک خود به شکل طبیعی هستند. در موارد دیگر که حذف موهای زائد در نهایت منجر به نازک شدن دائمی‌ابروها شده است، ترمیم جزئی یا کامل ابروهای از دست رفته نیز ضروری است. در مواردی که آلوپسی آره آتا ابروها را درگیر کرده باشد نیز می‌توان ترمیم ابرو را انجام داد، مشروط بر اینکه آسیب موضعی بوده و حداقل به مدت ۱ سال پایدار بوده باشد. کاشت ابرو می‌‌تواند به عنوان بازیابی دائمی‌ تراکم ابرو در شرایط پاتولوژیک مانند کم کاری تیروئید عمل کند.

چرا کاشت ابرو FUE را انتخاب کنیم؟

کاشت ابرو FUE می‌تواند برای درمان مردان و زنان در هر سنی مورد استفاده قرار گیرد، اگرچه اکثر ترمیم‌های ابرو مربوط به زنان ۳۰ تا ۵۰ ساله است. کاشت ابرو با تکنیک FUE روش انتخابی در این موارد است. برخلاف کاشت ابرو به روش FUT یا Strip، ( تکنیکی که نیاز به برداشتن نواری از پوست از محل اهداکننده دارد و پوست سر، در نتیجه برش یک اسکار دائمی‌ایجاد می‌کند ) این روش کم تهاجمی‌را می‌توان با میکروابزارها به منظور جلوگیری از برداشتن بافت و متعاقب آن زخم شدن پوست انجام داد.

FUE مناسب‌ترین روش است زیرا عملاً بدون درد است و هیچ گونه اثر یا اسکار خطی بر جای نمی‌گذارد. موهای جدید بلافاصله پس از اتمام جلسه کاشت شروع به ظاهر شدن می‌کنند و نتایج نهایی به لطف خون رسانی غنی ناحیه نسبتاً زود، در عرض ۴-۶ ماه ظاهر می‌شود و رشد موهای جدید حتی تا ۱۲ ماه پس از کاشت ابرو ادامه دارد.

قبل و بعد کاشت ابرو در یک جلسه

نحوه کاشت ابرو

کاشت ابرو چگونه است؟ در مورد کاشت ابرو با تکنیک FUE، فولیکول‌های مو با استفاده از ابزارهایی با قطر بسیار کم ( ۰.۷ تا ۰.۸ میلی‌متر ) از پوست سر برداشت می‌‌شوند تا فولیکول‌های بسیار ظریفی به دست آید که تا حد امکان از موهای طبیعی ابرو تقلید کنند.

کل عمل تحت بی حسی موضعی با محلول لیدوکائین و آدرنالین انجام می‌شود. با توجه به ماهیت خاص کاشت ابرو، که به طور معمول بر روی بیماران زن انجام می‌شود و نیاز به فولیکول‌هایی با قطر کم از ناحیه اهدا کننده با وسعت محدود دارد، به لطف تکنیک FUE می‌توان فولیکول‌‌های مو را بدون تراشیدن محل اهدا کننده استخراج کرد. معمولاً فقط قسمت کوچکی از پوست سر پس سری نیاز به برش دارد.

کلینیک مو و ابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب تهران، ارائه دهنده بهترین خدمات کاشت ابرو آماده ارائه مشاوره تلفنی و رایگان به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت مشاوره از طریق فرم زیر و یا شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ اقدام کنید.

مشاوره آنلاین

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  • در طول جلسه چه مراحلی دنبال می‌شود؟

  این روش با طراحی شکل و تعیین طول و عرض هر ابرو، مطابق با خواسته‌های هر فرد و ویژگی‌های آناتومیکی صورت بیمار، انجام می‌شود.کاشت ابرو در چند جلسه انجام میشود

  فولیکول‌های مو با قطر کم که برای کاشت ابرو مورد نیاز است معمولاً با کشیدن دستی یا خودکار استخراج می‌شوند. کاشت گرافت برای ترمیم ابرو یک کار چالش برانگیز است که مستلزم قرار دادن دقیق در همان زاویه و جهت موهای موجود در ابرو است.

  کاشت با استفاده از یک دستگاه کاشت مخصوص انجام می‌شود که امکان قرار دادن هر فولیکول مو در عمق و زاویه مناسب را فراهم می‌کند تا به حداکثر میزان ممکن اثر طبیعی داشته باشد.

  • کاشت ابرو چقدر طول می‌کشد؟

  عمل کاشت موی ابرو معمولاً ۳-۵ ساعت طول می‌کشد. کاشت ابرو یک عمل در مطب است که با بی حسی موضعی انجام می‌شود. نیازی به بیهوشی عمومی‌نخواهید داشت. درد و ناراحتی با دارو کنترل می‌شود تا بتوانید آرام شوید.

  • چند گرافت برای کاشت ابرو لازم است؟

  ترمیم و کاشت ابرو را می‌توان با گرافت‌‌های تک فولیکول‌های مو که توسط FUE برداشت می‌‌شود، به بهترین نحو انجام داد. شناخت ابروهای مردانه و زنانه به ما امکان می‌دهد تا برای بازسازی زیبایی که نیاز به ۷۰ تا ۱۲۰ پیوند دارد برنامه ریزی کنیم.

  ادامه مطلب  دلیل ریزش یا نازک شدن ابرو

  تعداد جلسات کاشت ابرو

  کاشت ابرو FUE معمولاً برای کسب بهترین نتیجه به خصوص در صورت ترمیم کامل و در صورت نیاز به تراکم بالا، به ۱-۲ جلسه نیاز دارد.

  زمان نقاهت پس از کاشت ابرو چقدر است؟

  زمان بهبودی این روش معمولاً ۵ تا ۷ روز است. در حالی که در هفته اول پوسته‌های کوچکی در اطراف هر مو ظاهر می‌شود و پس از ریزش لکه‌های صورتی از خود باقی می‌ماند، صورتی معمولاً در چند هفته آینده محو می‌شود و باعث می‌شود که ناحیه طبیعی به نظر برسد.

  بیشتر بخوانید درباره: مراقبت بعد از کاشت ابرو

  تجربه عمل و بعد از عمل کاشت ابرو چگونه است؟

  FUE روشی کاملاً ایمن است، مشروط بر اینکه توسط جراح پلاستیک مجرب و مجرب مانند دکتر ضرغامی‌ و تیم پزشکی کلینیک پیشرفته مو ماه زر انجام شود. دوره بعد از عمل کاملاً صاف و با کمترین درد است، اگرچه احتمال کمی‌تورم در پیشانی در روزهای اول پس از عمل وجود دارد. بیمار می‌تواند پس از چند روز تا یک هفته به کار یا هر فعالیت یا ورزش عادی خود ادامه دهد.

  آیا نتایج دائمی‌هستند؟تعداد جلسات کاشت ابرو

  نتایج کاشت ابرو دائمی‌ است و در عرض چند ماه قابل مشاهده است. معمولاً موهای جدیدی که از پوست سر منشأ می‌گیرند، در ابتدا برای حفظ طول صحیح نیاز به کوتاه کردن دوره‌ای دارند، اما به تدریج همان رفتار و جهت موهای ابروهای قبلی را پیدا می‌کنند.

  هزینه کاشت ابرو FUE چقدر است؟

  هزینه هر جلسه کاشت ابرو بستگی به این دارد که آیا این عمل فقط مربوط به یک ابرو می‌شود یا هر دو ابرو، و به میزان نازک شدن موها که از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. همچنین عواملی چون محل و تجهیزات کلینیک منتخب و تخصص و مهارت پزشک نیز بر قیمت کاشت ابرو موثر هستند.

  5/5 - (1 امتیاز)

  8 پاسخ

  1. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

   1. در صورتی که کاندید کاشت باشید مشکلی ندارد.

  2. با درود و احترام
   آیا این روش برای اشخاصی که دارای نقص سیستم ایمنی هستند ضرری ندارد؟

   1. مشکل شما چیست؟ باید از پزشک معالج خود تاییدیه بگیرید.

  3. سلام. من میخوام تزریق چربی به صورت انجام بدم. بعد از تزریق، سیگار کشیدن روی تزریق ضرر داره؟

  4. من 23 سالمه و دارم کچل میشم آیا باید کاشت مو انجام دهم؟ چقدر ایمن است؟ عوارض فوری بعد از جراحی چیست؟

   1. کاشت مو بدون عوارض است. برای بررسی کاندید بودن باید معاینه بشید. با مشاورین ما تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو در چند جلسه انجام میشود؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)