۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

چند وقت بعد از کاشت ابرو میتوان بوتاکس کرد؟

چند وقت بعد از کاشت ابرو میشه بوتاکس کرد؟

چند وقت بعد از کاشت ابرو میشه بوتاکس کرد؟

چند وقت بعد از کاشت ابرو میتوان بوتاکس کرد؟ بوتاکس یک تعدیل کننده عصبی است که عضلاتی که منجر به ایجاد چین و چروک می‌شوند را هدف قرار می‌دهد. اگر به درستی تزریق شود، تاثیری بر کاشت ابرو شما نخواهد داشت. برای انجام درمان خود، یک متخصص پوست و مو با تجربه را انتخاب کنید و قبل از تزریق بوتاکس به پزشک خود اطلاع دهید تا از کاشت موی خود مطلع شود.

جراحی کاشت ابرو

چند وقت بعد از کاشت ابرو میتوان بوتاکس کرد؟ برای پاسخ به این پرسش بهتر است ابتدا بیشتر با کاشتن ابرو آشنا شوید. جراحی کاشت ابرو به طور دائمی ابروها را به ظاهر تقریبا طبیعی خود باز می‌گرداند. دلایل ریزش ابرو در بین افراد متفاوت است و می‌تواند شامل موارد زیر باشد.

 • تاثیر عوامل ژنتیکی
 • کندن یا برداشتن بیش از حد ابرو
 • سوختن صورت و ابروها
 • تصادفات
 • خالکوبی روی ابرو
 • عواملی مانند بیماری‌های تیروئید

کاشت ابرو ظاهر طبیعی ابرو را به بیمار باز می‌گرداند. با این حال، این روش بسیار دقیق است و نیاز به توجه دقیق به جزئیات، به ویژه زاویه کاشت و تراکم آن دارد.

چه کسی می‌تواند کاندید کاشت ابرو باشد؟

افراد زیر می‌توانند کاندیدای مناسب این جراحی باشند.

 • بیماران مرد و زن با ابروهای ژنتیکی کم یا بدون
 • بیماران زن با ابروهای شدید کنده شده یا ابروهای خالکوبی شده
 • بیماران مرد و زن با اسکار ابرو به دلیل سوختگی، تصادف یا جراحی
 • بیماران زن مبتلا به بیماری‌های تیروئید که باعث ریزش ابرو می‌شود.
 • بیماران مرد و زن که می‌خواهند ابروهای خود را برای زیبایی ظاهری فرم دهند یا پر کنند.

اگر می خواهید پس از مطالعه مطلب ” چند وقت بعد از کاشت ابرو میشه بوتاکس کرد ” اطلاعات تکمیلی را کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب ” کاندیدای کاشت ابرو ” را نیز مطالعه کنید.

روش کاشت ابرو چگونه است؟

همانند کاشت مو، گرافت‌های مو که از ناحیه اهدا کننده در پشت سر گرفته می‌شود، به ناحیه ابرو پیوند می‌شوند. برش‌های کوچک با دقت کافی ایجاد می‌شود تا ظاهر طبیعی بیمار در سراسر ناحیه ابرو حفظ شود. سپس گرافت‌های گرفته شده از ناحیه اهداکننده دقیقاً در محل‌های برش کاشته می‌شوند. اندازه، شکل، تراکم و زاویه قرارگیری گرافت‌ها برای کاشت ابرو بسیار مهم است و از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است.

بیماران مرد و زن ساختار ابروی متفاوتی دارند. بیماران مرد معمولا ابروهای ضخیم تر، پهن تر و خمیده کمتری دارند، در حالی که بیماران زن ساختار ابروی نازک تر و منحنی تری دارند. از آنجایی که برخی از نژادها ابروهای ضخیم تری نسبت به سایر نژادها دارند، عواملی مانند قومیت باید هنگام کاشت ابرو در نظر گرفته شود. تعداد گرفت‌های پیوند شده به ظاهر بیمار بستگی دارد. با این حال، به طور متوسط، تعداد پیوند برای هر ابرو بین 100-150 متغیر است. پیوند‌ها از نظر ضخامت و رنگ با دقت انتخاب می‌شوند. برای حفظ فرم طبیعی، تنها پیوند‌های منفرد به ابروها پیوند زده می‌شود. کاشت ابرو با تکنیک FUE انجام می‌شود.

این روش بدون درد است زیرا با بی حسی موضعی انجام می‌شود. این عملیات تقریباً ۲-۳ ساعت طول می‌کشد.

چند وقت بعد از کاشت ابرو میتوان بوتاکس کرد؟

چند وقت بعد از کاشت ابرو میشه بوتاکس کرد؟

تزریق بوتاکس را ۴ ماه قبل از کاشت ابرو انجام دهید. بنابراین وقتی می‌خواهید پیوند بزنید، شکل واقعی ابروهای شما مشخص است. ۳ ماه بعد از کاشت ابرو نیز صبر کنید تا تورم اطراف ابرو برطرف شود و ابروها طبیعی‌تر به نظر برسند و سپس بوتاکس را انجام دهید.

تاثیر بوتاکس در لیفت ابرو چیست؟ بوتاکس نوعی درمان برای کاهش خطوط و چین و چروک صورت از طریق تزریق مواد شیمیایی به عضلات صورت است. در مورد لیفت ابرو می‌توان از بوتاکس بعد از کاشت ابرو به عنوان یک روش غیر جراحی برای بهبود فرم و موقعیت ابروها استفاده کرد. با تزریق بوتاکس به ماهیچه‌هایی که باعث ریزش ابرو می‌شوند، این عضلات مهار می‌شوند و دیگر نمی‌توانند مانند قبل در ایجاد ریزش ابرو موثر عمل کنند. به عبارت دیگر، بوتاکس می‌تواند انقباض ماهیچه‌های ابرو را کاهش دهد که به نوبه خود، ابروها را بالا می‌برد.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که بوتاکس فقط اثرات موقتی دارد و نیاز به تمدید دوره ای دارد. همچنین نتایج بوتاکس برای لیفت ابرو به ساختار و عضلات صورت شما بستگی دارد و باید با پزشک متخصص مشورت کنید.

ما در مرکز مو و ابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، با ارائه مشاوره‌های لازم در این مسیر همراه شما عزیزان هستیم. برای دریافت مشاوره بیشتر درباره ” چند وقت بعد از کاشت ابرو میتوان بوتاکس کرد ” می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  افراد مناسب برای تزریق بوتاکس لیفت ابرو

  افرادی که ممکن است برای تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو مناسب باشند عبارتند از:چند وقت بعد از کاشت ابرو میتوان بوتاکس کرد

  • افرادی که ابروهایشان به طور طبیعی پایین و نزدیک چشمانشان می‌نشیند اما به دلایل زیبایی می‌خواهند آن‌‌ها را بلند کنند تا جوان‌ تر به نظر برسند.
  • افرادی که از عضلات ابروی آنها برای کاهش خطوط و چین و چروک صورت استفاده نشده است و می‌خواهند این مشکل را بدون جراحی برطرف کنند.
  • افرادی که به دلیل شرایط پزشکی مانند بیماری‌های عصبی عضلانی، اسپاسم، سردرد، پارکینسون یا آسیب‌های ابرو نیاز به تزریق بوتاکس دارند.
  • افرادی که به دلایل دیگری مانند تعریق بیش از حد در ناحیه ابرو، سردرد یا احساس سنگینی در ناحیه ابرو نیاز به تزریق بوتاکس دارند.

  لازم به ذکر است که همه افراد برای این درمان مناسب نیستند و باید با پزشک متخصص مشورت کنید تا مشخص شود که آیا بوتاکس برای شما مناسب است یا خیر.

  چند روز طول می‌کشد تا ابروها بعد از بوتاکس بالا بیایند؟

  برای پاسخ به این سوال که چند روز طول می‌کشد تا ابروها بعد از بوتاکس بالا بیایند، ابتدا باید بدانیم بوتاکس ابرو چیست و چگونه عمل می‌کند. بوتاکس ابرو با تزریق سم بوتولینوم به ناحیه ابرو عمل می‌کند. این ماده اعصابی که مسئول ایجاد خطوط و چین و چروک در ابروها هستند را مسدود می‌کند. با انسداد این اعصاب، عضلات ابرو شل می‌شوند و خطوط و چین و چروک‌های کمتری در این ناحیه ایجاد می‌شود.

  پس از تزریق بوتاکس برای درمان افتادگی پلک، بهبود قابل مشاهده معمولا در عرض چند روز تا یک هفته رخ می‌دهد. با این حال، این بازه زمانی ممکن است برای هر فردی متفاوت باشد و به میزان افتادگی پلک، دوز بوتاکس و پاسخ بدن بستگی دارد. پس از تزریق بوتاکس برای ابرو، نتایج قابل توجهی معمولا در عرض ۳ تا ۵ روز ظاهر می‌شود و حداکثر اثر آن پس از ۲ هفته قابل مشاهده است.

  ادامه مطلب  طرز استفاده ماینوکسیدیل برای ابرو

  ماندگاری بوتاکس ابرو

  برای افزایش طول عمر بوتاکس ابرو می‌توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید.

  • انتخاب یک پزشک با تجربه و ماهر: انتخاب پزشک مناسب و با تجربه بسیار مهم است. یک پزشک مجرب و ماهر می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را با بوتاکس ابرو به دست آورید.
  • اجتناب از آرایش بعد از بوتاکس: پس از انجام بوتاکس برای ابرو، بهتر است حداقل ۴ ساعت از آرایش کردن خودداری کنید. علاوه بر این، توصیه می‌شود در عرض ۲۴ ساعت از شامپوها و صابون‌های حاوی مواد شیمیایی قوی خودداری کنید.
  • توصیه‌های پزشک خود را دنبال کنید: ممکن است پزشک شما توصیه‌های خاصی برای حفظ نتایج بوتاکس داشته باشد. برای نتیجه بهتر حتما این توصیه‌ها را دنبال کنید.
  • تکرار درمان‌های بوتاکس: برای حفظ اثرات بوتاکس برای ابروها، می‌توانید این روش را هر ۶ تا ۸ ماه تکرار کنید. این به افزایش طول عمر نتایج کمک می‌کند.

  طول عمر بوتاکس برای ابرو معمولاً بین ۳ تا ۶ ماه است، اما این مدت ممکن است بسته به نوع پوست، نوع محصول بوتاکس و دوز مصرفی متفاوت باشد. پس از این مدت، تزریق مجدد بوتاکس برای ابروها برای حفظ اثر ضروری است.

  چه زمانی اثر بوتاکس از بین می‌رود؟

  اثرات بوتاکس به طور کلی پس از حدود ۳ تا ۶ ماه از بین می‌رود. این درمان به عنوان یک راه حل موقت برای کاهش خطوط و چین و چروک صورت، درمان بلفاروپلاستی (افتادگی پلک) و کنترل تعریق بیش از حد استفاده می‌شود. پس از درمان، اثرات معمولاً در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت ظاهر می‌شود و تا چند ماه ادامه می‌یابد. پس از این مدت، اثرات بوتاکس به طور طبیعی محو می‌شود و احتمالاً برای حفظ نتایج به تزریق مجدد بوتاکس نیاز است.

  هنگامی‌که پوست شروع به بهبود می‌کند، پوسته‌ها در چند روز اول پس از جراحی ایجاد می‌شوند. پوسته‌ها بعد از ۱ هفته شروع به ریختن می‌کنند. آنها را خراش ندهید، در عوض اجازه دهید به طور طبیعی بیفتند. قرمزی ناحیه پیوند شده برای چند هفته از بین می‌رود.

  ابروهای کاشته شده پس از ۲ ماه شروع به رشد کرده و به مرور زمان متراکم تر می‌شوند. نتایج پس از 6-8 ماه بهتر دیده می‌شود زیرا بیشتر آنها مربوط به زمان رشد ابروی پیوند شده است. نتایج کامل بعد از ۱ سال قابل مشاهده خواهد بود.

  اگر پزشک در زیبایی ابرو با تجربه و با استعداد باشد، نتایج به طور کامل با چهره بیمار منطبق می‌شود و طبیعی به نظر می‌رسد. با این حال، ابروها باید مرتباً کوتاه شوند، زیرا می‌توانند بیشتر و سریعتر از ابروهای معمولی رشد کنند. دکتر ضرغامی و تیم حرفه ای او، هنر طراحی ابرو را با در نظر گرفتن ویژگی‌‌های صورت بیمار به کمال رساندند و در نتیجه ظاهری طبیعی برای بیماران به دست آوردند.

  کلام پایانی

  لیفت ابرو بوتاکس یکی از محبوب ترین عمل‌های زیبایی است که به طور گسترده در سراسر جهان استفاده می‌شود. لیفت ابرو بوتاکس روشی غیرجراحی است که با از بین بردن خطوط و چین و چروک‌های ناحیه بین ابروها و اطراف چشم، ظاهری جوان تر به فرد می‌بخشد.

  در این مقاله به بررسی اینکه چند وقت بعد از کاشت ابرو میتوان بوتاکس کرد، پرداختیم و دریافتیم، ۳ ماه بعد از کاشت ابرو می‌توانید عمل بوتاکس را انجام دهید. این زمان برای کاهش تورم اطراف ابرو می‌باشد، در صورت داشتن سوالات بیشتر به وب سایت کلینیک ماه زر مراجعه نمایید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  10 پاسخ

  1. سلام من صورتم خیلی لاغره می خوام یکم پر بشه هزینش چقدر میشه؟

  2. کلینیک کلینیک مو و ابرو ماه زر
   یک مرکز زیبایی فوق العاده برای خدمات زیبایی است! خدمات حرفه ای و با کیفیت، پرسنل مهربان و محیط دلنشین کلینیک کلینیک مو و ابرو ماه زر
   تجربه ای ناب ارائه می دهد. من به دیگران هم پیشنهاد می‌کنم که از خدماتشان بهره‌مند شوند.

   1. باعث خوشحالی ماست که از خدمات راضی بودید.

  3. سلام صبح بخیر صورت من لکه دارد از کوچکی وسایل آرایشی استفاده گرده و آفتاب رفت لکه شده

  4. ای کاش نظرات دوستانی که این روش را انجام دادند منعکس میشد

   1. با سلام دوست عزیز. شما در بخش گالری ویدیویی می‌توانید نظرات دوستان را مشاهده کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله چند وقت بعد از کاشت ابرو میتوان بوتاکس کرد؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه کاشت مو میکروگرافت قبل و بعد کاشت ابرو