۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ + عکس های مدل

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ ابروها به طور کلی در شکل‌ها، اندازه‌ها مختلف هستند. بسیاری افراد علاقه دارند براساس مد روز ابروهای خود را تغییر دهند. میکروبلیدینگ ابرو یک روش جدید است که در بهترین مرکز کاشت ابرو انجام می‌شود. روش میکروبلیدینگ ابرو معمولا یک گزینه برای برای افرادی که از ابروهای نازک خود راضی نیستند و کاشت ابرو بدون جراحی به دلیل وجود عوارض کاشت ابرو نمی‌پسندند، همچنین به دنبال روشی کم هزینه‌تر هستند. روش میکروبلیدینگ ابرو یک انتخاب عالی است.

خوشبختانه، گزینه‌های زیادی برای درمان‌ها و تکنیک‌های پر کردن ابرو وجود دارد. یکی از این درمان‌ها که اخیراً مورد توجه قرار گرفته، میکروبلیدینگ ابرو است. افراد مشهوری مانند بسیاری از بازیگران همگی با استفاده از این روش، ابروهای خود را به صورت طبیعی پر کرده‌اند، بنابراین، جهت اطلاعات بیشتر نسبت به این روش تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

زمانی که یک متخصص زیبایی از یک ابزار میکروبلید برای اعمال رنگدانه‌های رنگی که شبیه موهای واقعی هستند برای کشیدن شکل ابرو استفاده می‌کند به این تکنیک میکروبلیدینگ ابرو می‌گویند. در این روش جلوه رنگدانه‌ها به مرور زمان محو می‌شود؛ بنابراین، بهتر است بگوییم که روش میکروبلیدینگ باعث ایجاد ابروهایی با ظاهری طبیعی و مشخص می‌شود، اما این فرآیند معمولاً زمان می‌برد تا تکمیل شود و احتیاج است که در چند جلسه شارژ شود.

عمل اولیه ممکن است تا چند ساعت طول بکشد و ابروها بلافاصله پس از درمان اولیه تیره‌تر به نظر برسند؛ البته این امکان وجود دارد که رنگ پس از چند هفته محو شود و نیاز به اصلاح مجدد باشد. اصطلاح میکروبلیدینگ چند سالی است که رایج شده است و افراد مشهور از جمله بازیگران اخیراً برای پر کردن نواقص ابروهای خود توجه کرده‌اند.

میکروبلیدینگ یک روش خالکوبی زیبایی است که نواحی نازک ابرو را پر می‌کند تا آنها را پرتر نشان دهد. برخلاف خالکوبی سنتی که دائمی است، رنگ آمیزی میکروبلیدینگ ابرو ممکن است تا 3 سال ادامه داشته باشد. دلایل کم رنگ بودن رنگدانه‌های این روش بدین صورت است که میکروبلیدینگ از ابزارهای مختلف و مقدار کمتری رنگدانه استفاده می‌کند.

 • این فرآیند شامل استفاده از یک ابزار میکرو تیغه دستی با سوزن است.
 • میکروبلیدینگ به دلیل نفوذ به پوست اگر افراد آموزش ندیده تحت شرایط غیربهداشتی انجام دهند، ممکن است که باعث عفونت شود.
 • موفقیت روش میکروبلیدینگ به شخصی که آن را انجام می‌دهد بستگی دارد.
شما عزیزان می‌توانید برای انجام و بررسی کاندید بودن میکروبلیدینگ ابرو از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ و یا فرم زیر درخواست خود را برای مشاوره به مشاورین ما در کلینیک ماه زر اعلام کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  نتایج میکروبلیدینگ تا چه مدت مشخص می شود؟

  یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید در مورد میکروبلیدینگ حتما به آن توجه کنید، این است که چه نوع مرکز کاشت ابرو بدون جراحی در تهران را برای انجام این روش انتخاب کنید. کلینیکی که این روش را انجام می‌دهید باید حرفه‌ای و بهداشتی باشد؛ زیرا فردی که میکروبلیدینگ را انجام می دهد باید یک متخصص زیبایی دارای مجوز باشد که آموزش‌های مناسب را گذرانده باشد. از آنجایی که مقررات انجام روش میکروبلیدینگ می‌تواند در کشورها دیگر متفاوت باشد، هرکسی که قصد انجام این روش را دارد باید اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهد.

  به طور کلی، متخصصان کلینیک بسیار ماهر و دارای مجوز هستند و تکنیک‌های باکیفیت برای میکروبلیدینگ را ارائه می‌دهند، اما فردی که قصد انجام میکروبلیدینگ را دارند، باید قبل از انجام این عمل، اعتبار هر یک از متخصصان زیبایی را بررسی کند. میکروبلیدینگ ابرو معمولاً حدود یک تا سه سال طول می‌کشد، اما در جلسات اول باید چهار هفته یک بار تمدید مراجعه کنید تا نتیجه راضیت بخش داشته باشد.

  میکروبلیدینگ ابرو

  رشد ابروها بعد از میکروبلیدینگ امکان پذیر است؟

  میکروبلیدینگ در اصل به عنوان پر کننده‌ ابرو شناخته می‌شود. این روش یک تکنیک خالکوبی ابرو است که از یک تیغه دقیق برای ایجاد ظاهر موهای فردی در ابروهای کم پشت استفاده می‌کند. از آنجایی که باعث از بین رفتن موهای ابرو نمی‌شود ولی در عوض، طرحی کاملا شبیه ریشه را در جایی که ابرو به طور طبیعی وجود ندارد اضافه می‌کند، پس به طور کلی هیچ تاثیری بر رشد متوسط مو ابرو شما ندارد.

  میکروبلیدینگ روشی برای اصلاح و فرم دادن به ابروها است. میکروبلیدینگ ابرو برای افزایش ظاهر ابروهای پرتر استفاده می‌شود. به گفته بعضی متخصصان زیبایی نوعی خالکوبی یا نوعی آرایش نیمه دائمی است که در آن ابروها با ضربات ریز و شبیه موهای طبیعی حک می‌شوند. ایده آرایش دائمی ممکن است باعث شود که ابروهایی با ضخامت را به تصویر بکشید، اما تکنیک میکروبلیدینگ نتایج استثنایی با ظاهر طبیعی ایجاد می کند.

  ادامه مطلب  کاشت ابرو با روش ۴ گانه

  میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می‌شود؟

  در ابتدا انجام روش میکروبلیدینگ ابرو متخصص شکل ابروهای جدید شما را با مداد طراحی کرده و با یک تطابق رنگ دقیق بهترین رنگ ابرو را انتخاب می‌کند، بعد از اینکه متخصص ابرو کلینیک ماه زر روند کاری که قرار است انجام دهد را توضیح داد، سپس شما بر روی تخت مخصوص دراز کشیده و شما شاهد محیطی بسیار استریل شده هستید.

  قبل از شروع عمل، متخصص احتمالاً از یک پماد بی‌حس کننده موضعی در ناحیه ابرو استفاده می‌کند که به کاهش درد در طول روش میکروبلیدینگ کمک می‌کند. هنگامی که مشتری آماده بود، تکنسین تکنیک را شروع می‌کند. فرآیند میکروبلیدینگ ابرو روشی بسیار دقیق است و می‌تواند فرآیند تا ۲ ساعت طول بکشد.

  مشتری ممکن است احساس خراشیدن در ناحیه ابرو داشته باشد، اما این روند معمولاً فقط با حداقل درد و بسیار قابل تحمل همراه است. متخصص بلافاصله شروع به ایجاد برش‌های سطحی کوچک در داخل و در امتداد ابروی شما می‌کند، سپس رنگدانه‌ها را روی قوس‌های ابرو گذاشته تا در زخم‌های ایجاد شده در مو ابرو نفوذ کند. رنگدانه میکروبلیدینگ ابرو به دو دلیل زیر با رنگدانه خالکوبی آرایشی نیز متفاوت است.

  • فقط نیمه دائمی است و به هر حال بدن شما در نهایت آن را متابولیزه می‌کند.
  • ذرات رنگ کمتر از جوهر خالکوبی متمرکز می‌شوند.

  توجه در این روش یک ترکیب رنگدانه سفارشی برای مطابقت با ابروهای فعلی شما ساخته می‌شود، سپس با استفاده از یک میکرو تیغه، ضربه‌های ریز مو مانندی بر روی آنها حک می‌شود. میکروبلیدینگ به صورت لایه‌ای انجام می‌شود و لایه اول کاملاً دردناک بود، علی‌رغم اینکه لایه‌ای از کرم بی‌حس کننده روی آن گذاشته شده بود. پوست شما در حال بریده شدن است، پس منطقی می‌باشد که درد داشته باشد.

  ادامه مطلب  آیا کاشت ابرو درد دارد؟

  جمع بندی

  هدف میکروبلیدینگ ایجاد یک پرکننده با ظاهر طبیعی برای ابروهای نازک است. نتایج ممکن است بین ۱ تا ۲ سال و گاهی حتی بیشتر باقی بمانند. کیفیت ابروها به کیفیت کار بستگی دارد که نیاز لزوم انتخاب یک متخصص زیبایی دارای مجوز و ماهر است. کلینیک ماه زر یکی از بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران است که یکروبلیدینگ ابرو را با بهترین تکنیک و هزینه انجام می‌دهد. جهت درخواست نوبت با شماره تلفن کلینیک تماس بگیرید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  4.5/5 - (4 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. با سلام
   چند روزی است که سمت چپ نوک آلت من به محض تماس با هر چیزی دچار سوزش می شود.
   این سوزش مانند آنست که تیغ ریزی در پوست tv, رفته باشد .
   به عبارتی دیگر به محض تماس سر آلت به پارچة زیر شلواری یا شورت ، به شدت می سوزد
   جالب است که وقتی برای تشخیص علت ، سر آلت را فشار می دهم، هیچ سوزشی احساس نمی کنم.
   اصلاً درد ندارم
   در هنگام ادرار کردن هیچ سوزشی احساس نمی شود.
   هیچ تغییر رنگ یا اثری در قسمتی که سوزش دارد ، مشاهده نمی شود
   ممنون می شوم اگر راهنمائی بفرمائید

  2. سلام
   میخواستم بدونم چه جوری میتونم هزینه دقیق پی آر پی مو رو بدونم ؟ و اینکه تاثیر روی ریزش موی ارثی داره؟

  3. سلام وقتتون به خیر. آیا کاشت ابرو در یک جلسه انجام میشه؟

  4. سلام
   ممنون از اطلاعات خوبتون … این ژل لب ماندگاری خوبی داره ؟ و اینکه بدون درده ؟ هزینه تزریق ژل لب نورامیس رو هم میتونم بدونم؟

  5. سلام من پیش دکتر خوشخو انجام دادم عالی بود. دستشون رو میبوسم ممنونم از شما

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ + عکس های مدل

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه