۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

درد میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟ آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟ اگر رنگ روشن، ابروهای نازک یا تو خالی دارید، میکروبلیدینگ ابرو می‌تواند برای شما مانند یک رویا به نظر برسد. میکروبلیدینگ یک روش خالکوبی نیمه دائمی است که برای پر کردن ابروهای نازک، ضرباتی مانند مو ایجاد می‌کند. میکروبلیدینگ یک ابروی پر با ظاهر طبیعی ایجاد می‌کند و نتایج می‌تواند تا ۴ سال دوام داشته باشد، با این حال تقریباً هر ۱۹ ماه یکبار نیاز به تکرار است.

اگر قصد دارید میکروبلیدینگ را در انجام دهید، مقاله ما با محتوای درد میکروبلیدینگ ابرو را مطالعه نمایید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

قبل از بررسی درد میکروبلیدینگ ابرو بهتر است بیشتر دباره این روش بدانید! پر کردن ابرو یک تکنیک خالکوبی نیمه دائمی‌است که باعث ایجاد ضربه‌های مویی روی ابروها می‌شود. این میکروبلیدینگ است. این روش موهای ابرو با ظاهر طبیعی را شبیه سازی می‌کند تا ابروهای نازک، “شکاف” یا غیر موجود را بزرگتر نشان دهد. ابروها و صورت هر زیباجو به صورت منحصر به فرد در نظر گرفته می‌شود. میکروبلیدینگ یک روش بدون خطر و نیمه دائمی‌است که بسته به پوست شما می‌تواند یک تا سه سال طول بکشد.

میکروبلیدینگ که به عنوان پر کردن ابرو سه بعدی نیز شناخته می‌شود، تکنیکی است که می‌توان از آن برای تاتو کردن ابروها استفاده کرد. آن دسته از افرادی که به جای خالکوبی بلوکی به ظاهری طبیعی تمایل دارند از استفاده از این روش بیشترین سود را خواهند برد.

البته اگر ضربات مو خیلی نزدیک به هم انجام شوند، ممکن است تکنیک پر کردن را به هم بریزد، که به ویژه برای انواع پوست‌های چرب مشکل ساز است. برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن، باید موهای تاتو را با فاصله کمی‌از هم فاصله دهید تا زمانی که در طول زمان در زیر پوست منبسط شوند، فضایی برای حرکت وجود داشته باشد. اگر اجازه داده شود این کار ادامه پیدا کند، رنگ‌ها در نهایت با یکدیگر ترکیب می‌شوند و ظاهر یک بلوک رنگی جامد را می‌دهند.

میکروبلدینگ ابرو بدون درد

قبل از اینکه میکروبلیدینگ انجام دهید، با تکنسین خود مشورت کنید که گام به گام با شما در مورد این روش صحبت نماید. پس از تعیین اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای عمل پر کردن ابرو هستید یا خیر، ابروهای شما اندازه گیری می‌شود و طرحی برای تایید شما روی آن‌ها ایجاد می‌شود. به منظور اطمینان از راحتی هر چه بیشتر، یک کرم بی حس کننده داده می‌شود. در این میان، در مورد نگرانی‌های فعلی شما و همچنین رنگ‌ها و شکل مورد نظر شما صحبت می‌کنیم.

چه کسانی کاندیدای میکروبلیدینگ ابرو نیستند؟

بطور کلی برای برقراری بهداشت و سلامت عمومی، افراد دارای بیماری‌های منتقل کننده از طریق خون مانند هپاتیت و ایدز، کسانی که عمل زیبایی ژودرم و بوتاکس انجام داده اند، افراد مبتلا به دیابت و انسولینی، زنان باردار و شیرده، کسانی که دارای بیماری پوستی مانند اگزما و راش و سایر موارد باشند ممنوعیت اجرای این روش را دارند. کسانی که به بی ‌حسی‌ها حساسیت دارند، قبلا تاتو ابرو انجام داده‌اند، دارای پوست چرب هستند و بیماری سرطان دارند و در حال انجام شیمی‌درمانی هستند نیز کاندیدای میکروبلیدینگ ابرو نیستند.

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد

آیا میکروبلیدینگ درد دارد؟

به دلیل کلمه بلید، بسیاری از افرادی که در مورد میکروبلیدینگ فکر می‌کنند نگران هستند که این روش آسیب ببیند. در حقیقت، این درمان نسبت به خالکوبی معمولی دردناک تلقی نمی‌شود، اما ممکن است کمی‌ناراحتی خفیف را تجربه کنید. زیباجویان ما احساس میکروبلیدینگ را کمی دردناک تر از اپیلاسیون یا کندن ابروها توصیف می‌کنند.

به خاطر داشته باشید که رنگدانه به اندازه رنگدانه ای که در حین خالکوبی معمولی قرار می‌گیرد عمیق نمی‌شود. این خبر خوبی است زیرا هر چه رنگدانه عمیق ‌تر شود، تجربه دردناک‌تر است. با میکروبلیدینگ، رنگدانه به اندازه کافی عمیق برای ایجاد یک خال کوبی نیمه دائمی‌قرار می‌گیرد، اما نه آنقدر عمیق که دردناک یا دائمی‌باشد.

راه‌های کاهش درد میکروبلیدینگ ابرو

شما باید برای برخی از تحریکات و حساسیت‌های پوستی در طول روش میکروبلیدینگ آماده باشید. با این حال، اگر اقدامات احتیاطی زیر را قبل از قرار ملاقات انجام دهید، ممکن است بتوانید سطح تحریک، درد و ناراحتی را که در طول عمل تجربه می‌کنید کاهش دهید:

 • در روز جراحی نباید قهوه یا الکل مصرف کنید.
 • یک ماه قبل از عمل، مصرف ویتامین A (رتینول) را متوقف کنید.
 • ابروهای شما حداقل چند روز قبل از عمل نباید اپیلاسیون یا کنده شوند.
 • در روزهای منتهی به درمان باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب، از جمله حمام آفتاب و تخت‌های برنزه اجتناب شود.

در هفته‌های قبل از جراحی، از لیزر درمانی، لایه‌برداری شیمیایی و غیره خودداری کنید.

مقایسه درد تاتو ابرو با میکروبلیدینگ

حتی اگر تاتو ابرو به طور معمول با ابزاری انجام می‌شود که شبیه سوزن خالکوبی نیست، اما همچنان یک خالکوبی تلقی می‌شود زیرا رنگدانه باید زیر پوست رسوب کند و این مستلزم قرار دادن تیغه زیر پوست است. میکروبلیدینگ بر خلاف خالکوبی سنتی که با دستگاه انجام می‌شود، معمولاً با ابزار دستی انجام می‌شود.

میکروبلیدینگ دائمی‌نیست رنگدانه به لایه‌های بالایی پوست تزریق می‌شود تا اثر مورد نظر ایجاد شود. کرم بی حس کننده موضعی (بی حس کننده) که قبل از تکنیک میکروبلیدینگ تجویز می‌شود، احتمالاً منجر به احساس متفاوتی می‌شود و احتمالاً درد کمتری نسبت به یک خالکوبی معمولی ایجاد می‌کند. این به این دلیل است که در درمان از سوزن‌های کمتری نسبت به روش‌های دیگر استفاده می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد انجام این خدمت را دارید حتما قبل از آن مطلب ” مقایسه کاشت ابرو با میکروبلیدینگ ” و در ادامه با تکمیل فرم زیر مشاوره های تکمیلی را از مشاورین ما در مرکز کاشت ابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، دریافت کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  انجام میکروبلیدینگ بدن درد

  قبل از شروع درمان، اکثر متخصصان پزشکی ابتدا ناحیه مورد نظر را با یک بی حس کننده بی حس می‌کنند. بنابراین، به جای اینکه ناراحتی ناشی از برش تیغه روی پوست خود را تجربه کنید، به احتمال زیاد فشاری را که ابزار میکروبلیدینگ بر روی صورت خود وارد می‌کند احساس خواهید کرد یا ممکن است احساس خراشیدگی داشته باشید. در طول این فرآیند، ممکن است صداهای خراشیدن را نیز بشنوید، شبیه صدایی که هنگام راه رفتن پاها روی برفی که پر شده است، ایجاد می‌شود.

  قبل از شروع عمل، پزشک شما باید در مورد امکان استفاده از بیهوشی صحبت کند. ممکن است نیم ساعت طول بکشد تا لوسیون بی حس کننده موضعی به طور موثر شروع به کار کند. با پیشرفت درمان، پزشک شروع به برش‌های بیشتری در بالا یا در نزدیکی آن‌هایی که قبلاً انجام شده‌اند، می‌کند. این امکان وجود دارد که پوست شما شروع به تحریک یا سوزش کند، شبیه به احساس آفتاب سوختگی، در طول این مدت، آنها می‌توانند بیهوشی بیشتری برای ابرویی که در حال استراحت است اعمال کنند.

  بعد از میکروبلیدینگ چه اتفاقی می‌افتد؟

  هنگامی‌که درمان شما به پایان رسید، می‌توانید با ابروهایی زیبا و مشخص که لکه یا خونریزی نمی‌کنند، آنجا را ترک کنید. نتایج بلافاصله پس از میکروبلیدینگ قابل توجه است، اما چندین روز طول می‌کشد تا پوست شما به طور کامل بهبود یابد. در آن زمان، از حداکثر نتایج لذت خواهید برد.

  ابروهای پرتر و مشخص‌تر شما یک تا سه سال دوام می‌آورند. مدت زمانی که نتایج را حفظ می‌کنید به پوست و عوامل مختلف سبک زندگی بستگی دارد. جهت اطلاع بیشتر می‌توانید مطلب ” ماندگاری میکروبلیدینگ ” را نیز مطالعه کنید.

  محدود کردن قرار گرفتن در معرض نور خورشید و استفاده از کرم ضد آفتاب بر روی ابروهای خود به افزایش نتایج کمک می‌کند.

  دستورهای بعد از انجام چیست؟

  دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعداز انجام میکروبلیدینگ و جلوگیری از عوارض و کمک به روند بهبودی و جلوگیری از عفونت به چه شکل است؟ دستورالعمل‌های مراقبت از میکروبلیدینگ ابرو شامل موارد زیر می‌باشدو

  • روغن نارگیل را دو بار در روز به ابروهای خود بمالید تا خوب شود.
  • منطقه را تمیز و خشک نگه دارید.
  • به مدت یک هفته تا ۱۰ روز از لمس، مالش، چیدن یا خیس کردن قسمت ابرو خودداری کنید.
  • از استفاده از هرگونه محصولات مراقبت از پوست خودداری کنید.
  • به مدت یک هفته روی ناحیه آرایش نکنید.
  • سعی کنید از تعریق به مدت دو هفته خودداری کنید.

  از نور مستقیم خورشید، از جمله تخت‌های برنزه، دور بمانید.

  ادامه مطلب  کاشت ابرو و موارد موثر در هزینه

  کلام پایانی

  آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟ این یکی از چیزهایی است که زیباجویان همیشه از ما می‌پرسند. ممکن است کمی‌ناراحتی داشته باشید، اما مطمئناً قابل تحمل است. برای راحتی شما، کرم بی حس کننده که در ابتدای فرآیند استفاده می‌شد، در نقاط مختلف در طول درمان تجدید می‌شود.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  6 پاسخ

  1. مطلبای خوبی که تو سایتتون میذارین قابل تقدیره. خیلی ممنونم که دارین سعی میکنین کار مردم رو راه بندازین. اینقدر اینترنت تو زندگی مردم نقش پر رنگی پیدا کرده که حتی دیگه واس لوله بازکنی برچسب ها بی معنا شدن و کسی دیگه نمیره روی در و دیوار دنبال لوله بازکن بگرده. خیلی از کتاب ها الان آنلاین پیدا میشن و واسه آموزش دیدن خیلی از کارها نیازی نیست بریم دنبال کلاسهای حضوری. واقعا ازتون ممنونم که کار رو برامون راحت تر کردین. من الان دیگه همه کارام از پیدا کردن آموزش های ساده تا چاه بازکنی خونم رو اینترنتی اوکی میکنم

  2. سلام من تزریق چربی توسط دکتر مسعودی انجام دادم فوق العاده راضی هستم
   مقاله رو دیدم گفتم تجربیاتم رو مطرح کنم. توصیه میکنم سپاس

  3. سلام ببخشید من اگر هر سه روز تیغ بزنم آیا بعدا ریشم خراب میشه ؟ یعنی به جهت رشد ریش تاثیر داره ؟

  4. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه