۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

مزایا کاشت ابرو چیست؟

مزایا کاشت ابرو

مزایا کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو چیست؟ ابروها یکی از اعضای بسیار مهم در صورت هستند. همه ما می توانیم قبول کنیم که ابروهای مرتب می توانند بهترین ویژگی‌های صورت به خصوص چشم‌ها را برجسته کنند و به همین دلیل جای تعجب نیست که بسیاری از خانم‌ها تمام تلاش خود را برای بهبود ابروهای خود با آرایش انجام می‌دهند. کاشت ابرو نوعی جراحی زیبایی برای پرتر کردن ابروهای شماست. یک روش دائمی است که می تواند مادام العمر باشد. جراح فولیکول‌های مو را از پوست سر به سمت ابروهای شما حرکت می دهد. زمان بهبودی نسبتاً سریع است، اما ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج کاشت ابرو را مشاهده کنید. آگاهی از مزایا کاشت ابرو شما را در تصمیم‌گیری برای انجام این روش پرکاربرد کمک می‌نماید.

مزیت های کاشت ابرو

در ادامه این مقاله که توسط مشاورین کلینیک ترانسپلنت، معتبرترین مرکز کاشت ابرو در شهرک غرب تهران تهییه شده است، با کاشت ابرو و مزایای آن آشنا خواهید شد.

کاشت ابرو چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم به مزایا کاشت ابرو بپردازیم بیایید کمی در ارتباط با نحوه انجامآن آشنا شویم. ترمیم ابرو یک روش کاشت است که به طور خاص برای رفع ریزش ابرو طراحی شده است. یک ابزار میکرو استخراج کننده برای برداشت فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده ( معمولاً پشت گردن ) استفاده می‌شود و از یک سوزن بسیار ظریف برای قرار دادن هر فولیکول جداگانه در ناحیه ابرو استفاده می‌شود و زوایای طبیعی و الگوهای رشد را تکرار می‌کند. کاشت ابرو یک عمل زیبایی دائمی برای پرتر نشان دادن ابروهای شما یا جایگزینی موهای از دست رفته است. جراح این روش را با استفاده از پیوند مو یا پوست سر برای جایگزینی موهای فعلی ابرو انجام می‌دهد.

پیوندابرو نوعی عمل جراحی کاشت است که در آن جراح قطعه کوچکی از پوست سر شما را، معمولاً از بالای گوش، که می‌تواند بین دو تا ۱۵ فولیکول مو داشته باشد، برمی‌دارد. فولیکول‌های مو لوله‌هایی هستند که موهای شما را رشد می‌دهند. جراح پیوند مو را به ابروهای شما منتقل می‌کند. هنگامی که پوست شما پس از جراحی بهبود یافت، موهای روی ابروهای شما برجسته‌تر به نظر می‌رسند و نیاز به استفاده از آرایش یا مداد ابرو را کاهش می‌دهند.

ترمیم ابرو یک روش کاشت است که به طور خاص برای رفع ریزش موی ابرو طراحی شده است. یک ابزار میکرو استخراج کننده برای برداشت فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده ( معمولاً پشت گردن ) استفاده می‌شود و از یک سوزن بسیار ظریف برای قرار دادن هر فولیکول جداگانه در ناحیه ابرو استفاده می‌شود و زوایای طبیعی و الگوهای رشد را تکرار می‌کند.

چه کسانی کاشت ابرو می کنند؟فواید کاشت ابرو

افرادی که موهای ابروی خود را از دست داده‌اند، و یا تاتوی ابروهای آن‌ها کم رنگ کرده‌اند یا می‌خواهند ابروهای پرتر داشته باشند، ممکن است کاشت ابرو را انتخاب کنند. اگر شرایط پزشکی دارید که باعث ریزش مو می‌شود مانند تریکوتیلومانیا یا آلوپسی آره آتا یا اگر آسیبی مانند سوختگی یا اسکار روی پوست شما تأثیر گذاشته است، ممکن است بخواهید پیوند ابرو را انجام دهید.

کاشت ابرو یک راه حل دائمی برای پرتر نشان دادن ابروها به جای استفاده از آرایش برای پر کردن ابروها است. در حالی که این روش بیشتر در بین زنان رایج است، مردان نیز این جراحی زیبایی را نیز انجام می‌دهند. برای بررسی کاندیداتوری کاشت ابرو به مقاله ” کاندیدای کاشت ابرو ” مراجعه کنید.

آیا کاشت ابرو موثر است؟

بله، کاشت ابرو یک نوع جراحی زیبایی موفقیت آمیز برای بهبود پر شدن ابروهای شماست. نتیجه کاشت ابروی شما بستگی به این دارد که پیوند چقدر خوب انجام می‌شود، یعنی چقدر فولیکول‌های مو با مکان جدید خود سازگار می‌شوند. این امر می‌تواند تحت تأثیر سلامت کلی شما و نحوه مراقبت از پوست خود پس از جراحی باشد. البته ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج را ببینید. در واقع یکی از مزایا کاشت ابرو تاثیر و نتیجه باور نکردنی آن است.

قبل از کاشت ابرو چه اتفاقی می‌افتد؟

قبل از عمل کاشت ابرو، شما با جراح زیبایی خود ملاقات خواهید کرد تا در مورد اهداف خود برای کاشت ابرو صحبت کنید. در طول این مشاوره، جراح شما موارد زیر را انجام خواهد داد.

 • رشد مو ابروهای شما و محل ناحیه اهدا کننده بالقوه پوست سر شما را بررسی می‌کند. ناحیه اهدا کننده بخشی از پوست با فولیکول‌های مو روی پوست سر شما است که توسط جراح در طول این عمل برداشته می‌شود تا موهای ابرو را جایگزین کند.
 • از شما در مورد سابقه پزشکی، سابقه پزشکی خانوادگی، شیوه زندگی و داروهایی که در حال حاضر مصرف می‌کنید، سوال می‌کند.
 • در مورد انتظارات خود از جراحی صحبت کنید.
 • در مورد خطرات احتمالی یا عوارض جانبی مطلع می‌شوید.

ممکن است برای شما این سوال مطرح شود که کاشت ابرو چگونه است؟ هنگامی که با جراح خود ملاقات می‌کنید، آنها به هر سوالی که ممکن است در مورد کاشت ابرو داشته باشید پاسخ خواهند داد تا نگرانی شما را کاهش دهند.

در طی عمل کاشت ابرو چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از دریافت یک داروی بیهوشی، جراح شما موهای ناحیه اهدا کننده را کوتاه می‌‌کند تا دسترسی به آن آسان‌‌تر شود. ناحیه اهدا کننده بخشی از پوست سر شماست که پزشک آن را برای پیوند به ابروهای شما برمی‌دارد. جراح شما گرافت‌های مو را از ناحیه اهداکننده با یک ابزار تیز مخصوص یا چاقوی جراحی برمی‌دارد. ناحیه اهدا کننده با بخیه بسته شده است. گرافت‌های مو پس از ایجاد شکاف در پوست شما در محل ابروهای شما قرار می‌گیرند تا جایی برای پیوند ایجاد شود. پس از اینکه پیوند در جای خود قرار گرفت، جراح ناحیه پیوند را به هم بخیه می‌زند.

[ فیلم رضایتمندی مشتری از مزایا کاشت ابرو ]

 

بعد از عمل کاشت ابرو چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از جراحی کاشت ابرو، می‌توانید همان روز به خانه بروید. به ندرت فدی پس از کاشت ابرو یک شب در بیمارستان خواهد ماند. جراح شما دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه مراقبت بعد از کاشت ابرو از محل جراحی خود به شما می‌دهد. برخی از دستورالعمل‌های مراقبت ممکن است شامل موارد زیر باشد.

 • بعد از جراحی استراحت کافی داشته باشید.
 • بانداژ بپوشید تا زمانی که توصیه شود آن‌ها را بردارید.
 • داروهای مسکن را طبق تجویز پزشک مصرف کنید.
 • برخی از بخیه‌ها باید برداشته شوند در حالی که برخی دیگر ممکن است پس از چند روز جذب شوند.
 • هنگام شستن محل‌های جراحی خود مراقب باشید و احتیاط کنید.
 • قرار ملاقات‌های بعدی را با جراح خود بگذارید تا ببینید آیا پوست شما به درستی بهبود می‌یابد یا خیر.
 • ریزش موهای تازه کاشته شده چند هفته پس از جراحی طبیعی است. این امر باعث می‌شود تا فضایی برای رشد موهای جدید ایجاد شود. ممکن است ۶ هفته تا چند ماه طول بکشد تا موهای جدید از ناحیه پیوند شده شما رشد کند.

دریافت مشاوره ۲۴ ساعته

09127300790


آیا ابروها بعد از کاشت ابرو طولانی مدت رشد می‌کنند؟

از آنجایی که موی کاشت ابروی شما از پوست سر شما است، به رشد خود ادامه می دهد ( همانطور که اگر هنوز روی پوست سر شما بود )، حتی اگر اکنون روی ابروی شما باشد، رشد می‌کند. پس از کاشت ابرو، ممکن است لازم باشد به طور مرتب موهای ابروهای خود را کوتاه کنید تا موها در طولی که می‌خواهید حفظ شوند.

ادامه مطلب  مزایا کاشت ابرو به روش fut چیست؟

فواید کاشت ابرو چیست؟

مزایا کاشت ابرو در هر روش کاشت ابرو متفاوت است؛ اما با این وجود برخی از مزایا و فواید مشترک این جراحی به شرح زیر هستند. مزایای کاشت ابرو عبارتند از:

 1. ابروهای ضخیم: علت ریزش و نازک شدن ابرو شما هر چه باشد، یک مجموعه خوب از ابروها با کاشت ابرو امکان پذیر می‌شود تا به چشمان شما فرم بهتری بدهد.
 2. افزایش اعتماد به نفس: در حالی که همیشه می‌توانید ابروهای خود را با یک مداد ابرو پر کنید، هیچ چیز نمی‌تواند به شما اعتماد به نفس بیشتری نسبت به مدادهای واقعی بدهد! با ابروهای پرپشت، زاویه دار و زیباتر، اعتماد به نفس خود را افزایش خواهید داد.
 3. بهبود حالت چهره: حالات چهره برای ارتباط انسان بسیار مهم است و این واقعیت ناشناخته نیست که ابروها نقش مهمی در نشان دادن حالات چهره دارند. کاشت ابرو می تواند ابروهای مشخص‌تری را با شکل و زاویه مناسب به شما بدهد تا به شما کمک کند به طور موثر بیان کنید.
 4. افزایش ظاهر: کاشت موی ابرو می‌تواند به شما کمک کند تا به ابروهایی دست پیدا کنید که زیباتر و جذاب تر به نظر برسید.
 5. بدون دردسر: کاشت ابرو می‌تواند به شما کمک کند هنگام شرکت در مهمانی‌ها یا رویدادهای رسمی با ابروهای واقعی خود در زمان و انرژی صرفه جویی کنید، بدون اینکه دردسر و بی نظمی در پر کردن یا کشیدن ابرو با محصولات گران قیمت ابرو داشته باشید.
 6. راه حل دائمی: کاشت ابرو برای شما دائمی می‌ماند تا سالیان سال از آن لذت ببرید.
 7. جای زخم و جای سوختگی را پنهان کنید: این روش منحصر به فرد یک روش شگفت انگیز برای پنهان کردن جای زخم و سوختگی در اطراف ناحیه ابرو است.
 8. رهایی از تمیز کردن منظم ابرو: کاشت ابرو نیز روشی است که ۱ هفته در میان از تمیز کردن آن رهایی می‌یابید، تنها نگهداری مناسب پس از عمل مورد نیاز است.
 9. افزایش در شکل و طول کلی ابرو: با استفاده از این جراحی می توان با افزایش تراکم ابروها، اصلاحات ظریفی در شکل کلی یا طول ابروها ایجاد کرد.
 10. نتایج بسیار طبیعی به نظر می‌رسد: نتایج این روش با تراکم خوب مو بسیار طبیعی به نظر می‌رسد.

قبل و بعد کاشت ابرو

زمان نقاهت برای کاشت ابرو چقدر است؟

یکی دیگر از مزایا کاشت ابرو طبیعی بودن آن است؛‌ روند بهبود کاشت ابرو در مقایسه با سایر جراحی‌های زیبایی سریع است. در چند هفته اول، باید بتوانید به فعالیت‌های سبک مانند کار کردن بازگردید. در این مدت، ابروهای شما باید شروع به پوسته پوسته شدن کنند. کندن این دلمه‌ها می تواند وسوسه انگیز باشد، اما از انجام این کار خودداری کنید زیرا می‌تواند در بهبودی شما اختلال ایجاد کند و نتایج کاشت را تحت تاثیر قرار دهد.

اکثر افراد می‌توانند فعالیت‌های شدید خود را پس از چند هفته به صلاحدید پزشک خود از سر بگیرند. اگر فعالیت‌های شما باعث خونریزی، تورم یا نشت مایعات در محل جراحی می‌شود، فعالیت را متوقف کرده و با پزشک خود تماس بگیرید. شش تا ۱۲ هفته طول می‌کشد تا متوجه رشد موهای جدید از ناحیه پیوند شده شوید. ریزش مو از محل جراحی طبیعی است. این کار به ایجاد فضایی در فولیکول‌های مو برای رشد موهای جدید کمک می‌کند.


کاشت ابرو در کلینیک ترانسپلنت

ترانسپلنت، زیر نظر کلینیک ماه زر با مدیریت دکتر ضرغامی، متشکل از تیم کاشت حاذق و مشاورین متخصص در این زمینه آماده خدمات رسانی و کاشت ابرو در تهران برای شما عزیزان می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید با تکمیل فرم زیر نسبت به دریافت مشاوره رایگان اقدام کنید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  جستجو مرتبط کاربران:

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  12 پاسخ

  1. سلام آقای دکتر. آیا با لیفت گونه میشه حالت لب را تغییر داد؟ مثلاً گوشه‌های لبم را بالاتر بیارید.

   1. با سلام ممکن است تزریق ژل لازم باشد. البته برای کشب اطلاعات بیشتر باید به وبسایت مرکز تزریق ما به نشانی https://drlaghari.com/ مراجعه کنید.

  2. سلام. اگر بخواهم جلوی سر به روش SUT مو بکارم، شرایط اقساطی اش به چه صورت هست و چندتا قسط میشه؟

   1. با سلام بله امکانش هست. برای اطلاع از شرایط با همکاران ما تماس بگیرید.

  3. سلام جای بخیه بعد از بلفا میمونه ؟ امکانش هست کاشت ابرو و بلفا رو تو یک روز انجام بدین چون از مشهد میخوام بیام و نمیتونم زیاد بمونم

   1. با سلام امکان انجام این دو در یک روز نمی‌باشد. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

  4. من برای فک زاویه سازی انجام دادم و بسیار راضی هستم. کارتون خیلی عالی هست. صرفا خواستم از زحمات شما تشکر کنم.

  5. سلام آقای دکتر
   من قصد انجام تزریق چربی صورت را دارم. دیروز در محل کار در موردش با دوستم صحبت میکردم که دوستم شما را به من معرفی کردن. خواستم یک وقتی ازتون بگیرم.

   1. با سلام دوست عزیز باید بررسی بشه که شما کاندید هستید یا خیر. لطفا تماس بگیرید.

  6. من خیلی وقت هست که دنبال یک مرکز کاشت ابرو در تهران میگردم که با معرفی دوستان تصمیم گرفتم که دخترم رو بیارم پیش شما انجام بدیم. برای این کار یک نوبت نیاز داشتم.

   1. با سلام برای دریافت نوبت به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله مزایا کاشت ابرو چیست؟

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)