۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

هزینه کاشت ابرو به روش بایوگرافت

هزینه کاشت ابرو به روش بایوگرافت چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو به روش بایوگرافت چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو به روش بایوگرافت چقدر است؟ با افزایش سن، نازک شدن ابروها یا از دست دادن شکل طبیعی آن‌ها بسیار رایج است. این امر می‌تواند باعث شود که برخی افراد نسبت به ظاهر خود احساس خودآگاهی داشته باشند و در جستجوی راه حل باشند. یکی از گزینه‌ها برای بازگرداندن ظاهر ابرو، کاشت ابرو بایوگرافت است. اگر احساس می‌کنید می‌خواهید ابروهای طبیعی خود را بازسازی کنید، ضخامت آن‌ها را افزایش دهید یا ظاهر آن‌ها را برجسته کنید، ما در کلینیک مو و ابرو ماه زر می‌توانیم به شما کمک کنیم تا از نوآورانه ترین فناوری‌های کاشت ابرو برای ساختن و ترمیم ابروهای آسیب دیده استفاده کنیم. اگر برای انجام این روش به دنبال میزان هزینه و قیمت آن هستید، ما در این مقاله در مورد هزینه کاشت ابرو به روش بایوگرافت صحبت خواهیم کرد.

کاشت ابرو چیست؟

قبل از بررسی هزینه کاشت ابرو به روش بایوگرافت بیایید کمی از کاشتن ابرو صحبت کنیم! کاشت ابرو یک عمل زیبایی است که در آن فولیکول‌های مو از یک ناحیه از بدن مانند پوست سر برداشته شده و به ابرو پیوند زده می‌شود. هدف از این روش ایجاد ابروی پرتر و طبیعی تر است. موهای کاشته شده مانند موهای اصلی ابرو رشد می‌کنند و می‌توان آن‌ها را حالت داد، کوتاه کرد و یا حتی رنگ کرد تا با ابروهای طبیعی مطابقت داشته باشد.

کلینیک کاشت مو و ابرو ماه زر،‌ معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، در زمینه انجام روش‌های مختلف کاشت ابرو آماده ارائه بهترین خدمات و مشاوره‌های لازم به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت مشاوره کاشت ابرو به روش بایوگرافت با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ در تماس باشید.

کاشت ابرو بایوگرافت

بهتر است قبل از آنکه در مورد قیمت ناشی از این عمل زیبایی فوق العاده صحبت کنیم ابتدا به این مسئله بپردازیم که اصلاً بایوگرافت چیست؟چه کاربرد هایی دارد؟ روش کاشت ابرو بایوگرافت یک روش کاشت مو است که شامل استخراج فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده و کاشت فوری آن‌ها در ناحیه گیرنده با استفاده از ابزار مخصوص قلم مانندی به نام Choi implanter است.

باید بگوییم بایوگرافت در بین تمامی روش هایی که برای کاشت ابرو وجود دارد یک روش بسیار مناسبی می‌باشد چرا که تمامی افراد می‌توانند از آن استفاده کنند و تفاوتی ندارد که چه مشکلی در ابروهایشان ایجاد شده است به عبارت دیگر اگر ابروهای شما به طور کامل دچار ریزش شده باشد شما می توانید از روش بایوگرافت برای کاشت ابرو استفاده کنید همچنین اگر دچار ریزش بسیار کمی نیز شده باشید مجدداً نیز می توانید از روش بایوگرافت استفاده کنید اما نکته‌ای که جالب توجه می‌باشد این است که اگر از آن دسته از افرادی هستید که موی مناسبی برای کاشت ندارید بهترین روش برای شما هم این روش می باشد چرا که مجبور نیستید از سایر قسمت ها مثل پشت سر مو را بردارید و می توانید مستقیماً و با کمک سلول های بنیادی و سلول های زایا کاشت ابرو را انجام دهید پس دلیل اینکه گفته می‌شود بایوگرافت یک روش مناسبی می باشد به این دلیل است که این عمل زیبایی فوق العاده برای همه افراد اعم از کسانی که موهای پرپشت و بلندی دارند و همچنین افرادی که دچار طاسی می باشند مناسب می‌باشد چرا که همه آنها می توانند با کمک سلول های بنیادی که در این روش استفاده می‌شود ابروهای خود را پرپشت کرده و از حالت قبلی آن خارج کنند.

این تکنیک یک روش بسیار جدید کاشت مو است که شامل برداشتن تک تک فولیکول‌های مو از ناحیه اهداکننده و پیوند آنها به ناحیه ابرو است. این روش کم تهاجمی‌است و هیچ جای زخم خطی بر جای نمی‌گذارد. همچنین در کاشت ابروی بایوگرافت در منطقه کاشت، فاکتورهای رشد بیمار به منظور تسریع در روند خون رسانی سریعتر به فولیکول‌های کاشته شده، تزریق می‌شود.

فواید کاشت ابرو بایوگرافت

 • نتایج طبیعی: موهای کاشته شده رشد می‌کنند و مانند موهای طبیعی ابرو عمل می‌کنند و ظاهری کامل تر و طبیعی تر ایجاد می‌کنند.
 • نتایج طولانی مدت: موهای کاشته شده برای تمام عمر به رشد خود ادامه می‌دهند و نتایج طولانی مدت را ارائه می‌دهند.
 • تطبیق پذیری: موهای کاشته شده را می‌توان به گونه ای حالت داد که با ابروهای طبیعی شما مطابقت داشته باشد و ظاهر شما را تطبیق دهد.
 • افزایش اعتماد به نفس: ابروهای کامل و طبیعی می‌توانند ظاهر کلی شما را بهبود بخشند و اعتماد به نفس شما را افزایش دهند.

کاشت ابرو روش بایوگرافت مزیت‌های بسیار زیادی دارد. برای اطلاع از لیست کامل مزیت‌های کاشت ابرو مطلب ” مزایا کاشت ابرو به روش بایوگرافت ” را مطالعه کنید.

چه کسی کاندیدای مناسب برای کاشت ابرو است؟قبل و بعد کاشت ابرو بایوگرافت-هزینه

کاشت ابرو ممکن است برای کسانی که ابروهای کم پشتی دارند به دلیل افزایش سن، ژنتیک یا شرایط پزشکی مانند آلوپسی مناسب باشد. افرادی که ابروهای خود را بیش از حد کنده اند و اکنون دارای تکه‌هایی از موهای از دست رفته هستند نیز ممکن است کاندیدهای خوبی برای این عمل باشند. با این حال، مهم است که انتظارات واقع بینانه داشته باشید و درک کنید که کاشت ابرو شکل طبیعی ابروها را باز نمی‌گرداند، بلکه ابروهایی پرتر و ضخیم‌تر ارائه می‌کند.

ادامه مطلب  لیفت ابرو در خانه + ۵ روش جدید

هزینه کاشت ابرو بایوگرافت

قیمت کاشت ابرو به روش بایوگرافت بسته به عوامل مختلفی از جمله محل و شهرت کلینیک، تجربه و صلاحیت جراح و تکنیک خاص مورد استفاده برای این عمل می‌تواند متفاوت باشد. این عوامل را در ادامه بررسی می‌کنیم.

 • تخصص پزشک موثر در قیمت کاشت بایوگرافت

انتخاب یک پزشک مجرب و با تجربه و متخصص در کاشت ابرو برای اطمینان از بهترین نتیجه مهم است و باید بدانید که دستمزد پزشکان متخصص بالاتر است.

 • مکان و تجهیزات کلینیک

محل و شهرت کلینیک مورد انتخاب شما نیز بر هزینه کاشت ابرو تاثیر گذار است. به علاوه هر چه کلینیک مورد نظر دارای دستگاه‌های مجهزتری باشد، نتایج کاشت بهتر و هزینه نیز بالاتر خواهد بود.

 • تعداد گرافت‌ها

تعداد گرفت‌های مورد نیاز برای دستیابی به تراکم و شکل مطلوب ابروها بر هزینه کاشت ابرو موثر است. چرا که هر چه تعداد گرفت‌ها بیشتر باشد،‌ زمان و کار بیشتری برای کاشت ابرو صرف می‌گردد.

 • نوع پیوند مورد استفاده

نوع تکنیک برای کاشت ابرو هم در تعیین هزینه تاثیر گذار است و هم در کسب نتیجه مطلوب می‌تواند موثر باشد. تکنیک‌های جدید می‌توانند شما را به آنچه انتظار دارید برسانند ولی باید بدانید که انجام آن‌ها نیازمند تجهیزات پیشرفته تر و تجربه و تخصص پزشک است. در نتیجه پرداخت هزینه بیشتری را باید متحمل شوید.

 • نوع بی حسی مورد استفاده

اینکه برای کاشت ابرو از چه مواد و داروهایی برای بی حسی استفاده شود (موضعی یا آرام بخش) در قیمت نهایی کاشت ابرو موثر است.

 • هزینه‌های اضافی

ابروهای کاشته شده حدود یک سال بالغ و ضخیم می‌شوند و برخی از بیماران برای کاشت ابروی مجدد برای ظاهری کامل تر به پزشک مراجعه می‌کنند. هزینه این تجدید نظر را باید در نظر گرفت و هزینه اضافی بستگی به تعداد واحدهای فولیکولی برای پیوند دارد.

 • تعداد جلسات مورد نیاز کاشتهزینه و قیمت کاشت ابرو به روش بایوگرافت

در حالی که اکثر پیوندها که اغلب شامل چندین گرافت مو است که از پوست سر به ابرو منتقل می‌شود، در یک جلسه تکمیل می‌شوند، برای برخی از مراجعین می‌تواند متفاوت باشد. اگر میزان کار مورد نیاز روی ابروهای شما زیاد است، ممکن است به جلسه بعدی کاشت نیاز داشته باشید. همچنین در برخی موارد نادر، ممکن است از نتایج کاشت ابروی خود راضی نباشید و نیاز به دریافت پیوند اضافی دیگری داشته باشید و باید با جراح منتخب خود در میان بگذارید.

توجه به این نکته مهم است که در حالی که هزینه کاشت ابرو می‌تواند سرمایه گذاری قابل توجهی باشد، انتخاب یک جراح واجد شرایط و با تجربه برای اطمینان از انجام عمل ایمن و موفقیت آمیز مهم است.

ادامه مطلب  خواب ابرو در کاشت بدون جراحی

روش کاشت ابرو در ماه زر

عمل کاشت ابرو معمولاً با بی حسی موضعی انجام می‌شود و ممکن است چندین ساعت طول بکشد. در طی این روش، فولیکول‌های مو با دقت از محل اهداکننده، معمولاً پوست سر در ناحیه پس سری، برداشته می‌شوند و سپس به ابروها پیوند می‌زنند. تعداد فولیکول‌های کاشته شده به نتیجه مطلوب و مقدار موی موجود برای پیوند بستگی دارد. فولیکول‌های موی پیوند شده در محل جدید خود مستقر می‌شوند و در چند هفته اول پس از عمل شروع به رشد می‌کنند. موها تا چند ماه به رشد خود ادامه می‌دهند و در عرض یک سال به طول کامل خود می‌رسند.

نتایج کاشت ابرو بایوگرافت چیست؟

نتایج کاشت ابرو معمولاً در عرض چند ماه پس از عمل قابل مشاهده است و نتایج کامل در عرض یک سال حاصل می‌شود. موهای کاشته شده مانند موهای طبیعی ابرو رشد می‌کنند و می‌توان آنها را حالت داد، کوتاه کرد و یا حتی رنگ کرد تا با ابروهای طبیعی مطابقت داشته باشد. برای بررسی بهتر این روش و مقایسه هزینه و قیمت کاشت ابرو روش بایوگرافت می‌توانید مطلب ” مقایسه کاشت ابرو fut و بایوگرافت ” را مطالعه کنید و یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  آیا امکان انجام کاشت ابرو به روش بایوگرافت با هزینه کمتر ممکن است؟

  همانطور که در بالا اشاره نمودیم عوامل بسیار زیادی در انجام کاشت ابروی شما دخیل می باشد و شما میتوانید با انتخاب این عوامل در قیمت کاشت ابرو به روش بایوگرافت تغییراتی ایجاد کنید. برای مثال شما میتوانید با انتخاب یک کلینیک عمومی به جای استفاده از کلینیک خصوصی هزینه‌های ناشی از کاشت ابرو را کمتر کنید و از عوارض کاشت ابرو پیشگیری کنید. همچنین می توانید به جای استفاده از پزشکان بسیار معروف از پزشکان نه چندان معروفی استفاده کرده و هزینه‌های ناشی از کاشت ابرو را به روش بایوگرفت کمتر کنید.

  اما نکته‌ای که باید بدانید این است که کاشت ابرو بدون جراحی به روش بایوگرافت نیاز به دقت و تخصص بسیار بالایی دارد و توصیه می شود اصلاً چنین کاری را انجام نداده و حتما از پزشک متخصص و ماهر و کلینیک های زیبایی تخصصی استفاده کنید با این وجود اگر توان پرداخت هزینه های ناشی از آن را ندارید اصلا نگران نباشید چرا که شما می‌توانید علاوه بر آنکه با تغییر در برخی از عوامل و ایجاد تعادل در قیمت های ناشی از آن می توانید با استفاده از پرداخت به وسیله اقساطی کاملا از این عمل زیبایی استفاده کنید‌.

  بدانید که:
  قیمت کاشت ابرو به روش بایوگرافت خیلی زیاد نمی باشد و شما می توانید آن را با توجه به نکاتی که برای شما بیان نمودیم انجام دهید اما نکته‌ای که مجدداً به شما گوشزد می‌کنیم این است که حتماً در انتخاب پزشک و کلینیکی که می‌خواهید این عمل را انجام دهید دقت داشته باشید و از انتخاب عجولانه پزشک و کلینیک دوری کنید چرا که ممکن است با انجام یک اقدام عجولانه مشکلات بسیار بدی برای همیشه به مو و همچنین ابروی شما وارد شود اما اگر دقت کافی را به خرج دهید و بهترین پزشک و کلینیک را انتخاب کنید شما می توانید به بهترین شکل از روش بایوگرافت استفاده کرده و برای همیشه از مزایای بیشمار آن نیز استفاده کنید.

  ادامه مطلب  کاشت ابرو یا میکروبلیدینگ – کدام بهتر است؟

  کلام آخر

  کاشت ابرو به سرعت در حال تبدیل شدن به یک انتخاب رایج برای افرادی است که از ضخامت، بافت یا ظاهر ابروهای خود ناراضی هستند. همانطور که کاشت مو می‌تواند به کاهش ناهمواری، پنهان کردن لکه‌های طاس یا رفع موهای نازک روی پوست سر کمک کند، کاشت ابرو نیز می‌تواند مشکلات زیبایی مشابه را در مورد ابروهای نازک یا بیش از حد کنده حل کند. بسیاری از افراد از قیمت تعیین شده کاشت ابرو ناامید می‌شوند. اما در واقعیت، این هزینه با در نظر گرفتن مزایای چنین پیوندی مقرون به صرفه است. عوامل مختلفی بر قیمت کاشت ابرو بایوگرافت موثر هستند،‌ این عوامل شامل محل و تجهیزات کلینیک، تخصص و مهارت پزشک، نوع تکنیک، تعداد گرفت‌های مورد نیاز،‌ تعداد جلسات مورد نیاز و هزینه‌های اضافی می‌باشد. برای اطلاع از هزینه دقیق کاشت ابرو در کلینیک تخصصی ماه زر، فرم‌های مربوطه در سایت ما را تکمیل نمایید تا با شما برای تعیین وقت مشاوره تماس بگیریم.

  جستجو مرتبط کاربران:

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  12 پاسخ

  1. اطلاعات خوب و قابل استفاده ای بود اگر در مورد تغذیه بعداز بوتاکس هم مطلب یا موردی بود کاملتر میشد

  2. سلام من در کلینیک کلینیک مو و ابرو
   کاشت ابرو انجام دادم و خیلی راضی ام
   ممنونم ازتون

   1. باعث خوشحالی ماست که از خدمات ما راضی بودید.

   1. با سلام هزینه کاشت ابرو به روش و میزان گرفات کاشت شده بستگی دارد. باید معاینه شوید تا قیمت نهایی مشخص شود.

  3. سلام، به جای عمل بینی هم میشه از این روش استفاده کرد؟

   1. متوجه ارتباط این روش نشدم! چه خدمتی مدنظر شما هست؟

  4. سلام. من خانومم. موهام کم پشت هست. میشه جلو موهام رو کاشت بزنم؟؟

   1. با سلام. بله در صورتی که کاندید باشید. برای دریافت مشاوره باید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۵۵۵ تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله هزینه کاشت ابرو به روش بایوگرافت

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)