8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

مزایا کاشت ابرو به روش fut چیست؟

مزایا کاشت ابرو روش FUT

مزایا کاشت ابرو روش FUT

مزایا کاشت ابرو به روش fut چیست؟ ابروها یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین ارکان زیبایی در فرد هستند که به هر دلیلی ابروهای کم پشت در صورت فرد باعث عدم اعتماد به نفس می‌شود. کاشت ابرو طبیعی امن‌ترین راه حل برای پر کردن ابرو است و می‌تواند برخی از عیوب ابروهای شما را از بین ببرد. با این حال، باید توجه داشته باشید اگرچه ابرو ناحیه کوچکی است، اما نیاز به دقت و دانش زیادی در مورد آناتومی، طراحی ابرو، کشیدن و روش کاشت دارد. با پیشرفت دانش و تکنولوژی، اکنون با استفاده از کاشت ابرو می‌توانیم ابروهایی کشیده داشته باشیم. این مقاله که توسط متخصصین کاشت ترانسپلنت، معتبرترین کلینیک کاشت ابرو شهرک غرب گردآوری شده است، دیدگاهی جامع در مورد کاشت ابرو با تاکید ویژه بر تکنیک fut که به محبوب٬ترین تکنیک تبدیل شده است، ارائه خواهیم داد و با مطالعه آن از مزایا کاشت ابرو به روش fut مطلع می‌شوید.

دلیل کاشت ابرو چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم از فواید کاشت ابرو به روش fut برای شما صحبت کنیم، ابتدا باید بدانید چرا کاشت ابرو لازم دارید! برخی از علل شامل تتوی مکرر ابرو توسط آرایشگران و افراد غیر متخصص یا مشکلات ژنتیکی می‌باشد که باعث نازک شدن فولیکول‌های ابرو و آسیب جدی به بافت آن می‌گردد افراد را برای کاشت ابرو مجاب می‌نماید. به طور کلی کاشت ابرو به دو روش FIT و FUT انجام می‌شود.

فواید کاشت ابرو به روش fut

کاشت ابرو به روش FUT

در کاشت ابرو به روش FUT، یک نوار نازک از پوست از پشت فرد که به پشت گوش تکیه می‌کند، برداشته می‌شود. در زیر میکروسکوپ، فولیکول‌ها برداشته شده و در نواحی مورد نظر ابرو کاشته می‌شوند. در این روش تعداد زیادی فولیکول در یک جلسه کاشته می‌شود. کاشت ابرو FUT نسبت به سایر روش‌های کاشت ابرو موثرتر است.

به طور کلی کاشت ابرو به روش fut بهتر و استانداردتر است. کاشت ابرو به روش FUT طبیعی‌تر، تراکم مو بیشتر و خواب بهتر مو دارد. در این روش تارهای موی بلند انتخاب می‌شوند. پس از پایان کاشت، فولیکول‌های مو تارهای بلندی دارند که شبیه ابروهای اصلی و نهایی فرد است.

مراحل کاشت در کلینیک ترانسپلنت

fut قبل و بعد کاشت ابرو

برای کاشت ابرو به روش fut در ابتدا از بیمار خواسته می‌شود تا طرح ابروی مورد نظر خود را بازسازی کند. سپس بحثی برای بیمار انجام می‌شود تا ابروی دلخواه و ایده آل را انتخاب کند. برای اطمینان از تقارن ابرو باید احتیاط خاصی انجام شود. پس از نهایی شدن شکل، ابروی دست نخورده در سمت مقابل علامت گذاری می‌شود. این علامت گذاری با اعمال فشار متوسط به یک پد تلفا استریل منتقل می‌شود که سپس در امتداد نشانه‌ها بریده می‌شود و منجر به یک قالب می‌شود. این الگو به صورت افقی برعکس شده و روی ناحیه مقابل ابرو در ارتفاع و موقعیت مورد نظر قرار می‌گیرد. سپس محل جدید ابرو علامت گذاری می‌شود.

پس از بیهوشی، متخصص کاشت ابرو برش‌های کوچکی در محل‌های اهدا کننده فولیکول و همچنین در محل‌های پیوند ابروهای شما ایجاد می‌کند. اگر ابرو به روش FUT کاشته شود، ابتدا پشت سر شما بیهوش شده و یک فلپ نازک از روی مو برداشته شده و پوست سر بخیه می‌شود. در محفظه کاشت، موها توسط یک فولیکول مو زیر میکروسکوپ جدا شده و به محل کاشت ابرو منتقل می‌شوند. مراحل کاشت ابرو بسته به نوع روش کاشت و حجم و تراکم ابرو بین ۳ تا ۵ ساعت متغیر است.

ادامه مطلب  ۲ روش اصلی کاشت ابرو چیست؟

تمامی مراحل کاشت ابرو در کلینیک ترانسپلنت به صورت اصولی انجام می‌گیرد تا از عوارض کاشت ابرو جلوگیری شود. برای دریافت مشاوره بیشتر در ارتباط با مزایا کاشت ابرو به روش fut با مشاورین ما در تماس باشید.

[ مشاوره ۲۴ ساعته کاشت ابرو fut ]

09127300790

در کنار فواید کاشت ابرو fut، یک خطر بالقوه برای کاشت ابرو این است که فولیکول‌های مو پس از انتقال به مکان جدید زنده نمی مانند و مو رشد نمی کند. در چنین مواردی، ممکن است مجبور شوید در آینده دوباره این کار را انجام دهید. همچنین خطراتی در ارتباط با خود جراحی وجود دارد. با جراح خود در مورد عوارض احتمالی چون خون ریزی بیش از حد، بیهوشی در محل اهدا کننده و در ناحیه ایمپلنت، تورم، کبودی و قرمزی، عفونت صحبت کنید.

بعد از کاشت ابرو

مزایا کاشت ابرو به روش fut

نواحی گیرنده باز می‌ مانند در حالی که پانسمان به مدت ۲ روز پس از جراحی در مناطق اهداکننده اعمال می‌شود. کبودی و تورم ممکن است تا چند روز ادامه داشته باشد. آنتی بیوتیک‌ها، مسکن‌ها و استروئیدهای خوراکی نیز برای ۳ تا ۵ روز اولیه تجویز می‌شوند. بیمار می‌تواند از روز بعد از عمل روی ناحیه اطراف چشم و بعد از ریختن تمام پوسته‌ها در ناحیه ابرو آرایش کند. شستشوی مو ۳ روز پس از جراحی، یعنی پس از برداشتن پانسمان مجاز است. سپس یک لوسیون یا پاک کننده مناسب توسط پزشک برای شستشوی صورت و ابرو تجویز می‌شود.

تقریباً تمام کاشت موی ابرو به دلیل آناژن افلوویوم می‌ریزد. رشد مجدد مو از ۳ تا ۴ ماهگی شروع می شود. ۴ تا ۶ ماه پس از جراحی، رشد ابرو افزایش می‌یابد که منجر به افزایش تراکم می‌شود. به بیماران توصیه می‌شود از هفته سوم به بعد از ژل مو استفاده کنند تا موهای نادرست را صاف کنند. بهتر است در چند هفته اول پس از کاشت موی ابرو خود را در معرض نور خورشید قرار ندهید و از فعالیت هایی که منجر به تعریق صورت و ابروها می شود خودداری کنید.

لیست کامل توصیه‌های بعد از کاشت ابرو را می‌توانید در مقاله ” مراقبت بعد از کاشت ابرو ” بخوانید.

بهبودی برای کاشت ابرو چگونه است؟

دوره نقاهت برای کاشت ابرو نسبتا سریع است. در چند روز اول متوجه پوسته پوسته شدن اطراف ابرو خواهید شد. تا ۳ هفته پس از جراحی باید از انجام تمرینات بدنی خودداری شود. در صورت مشاهده هرگونه خونریزی، تورم یا چرک در محل با جراح خود تماس بگیرید. ریزش موهای کاشته شده پس از چند هفته پس از جراحی کاملا طبیعی است. موهای جدید ابرو معمولاً طی چند ماه آینده شروع به رشد می‌کنند. در این بین، ممکن است لازم باشد موهای کاشته شده را متناسب با طول ابروی خود کوتاه کنید.

چه کسانی کاندیدای مناسب مزایا کاشت ابرو fut هستند؟

چه کسانی می‌توانند از مزایای کاشت ابرو به روش fut استفاده کنند؟ اگر شما هم از ظاهر ابروهای خود ناراضی هستید و دوست دارید ابروهای پرپشت و طبیعی داشته باشید، این سوال برای شما پیش می‌آید که آیا کاشت ابرو برای من مناسب است؟ در واقع کاشت ابرو خیلی محدود نیست و به طور کلی افراد زیر می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

کاشت fut ابرو

 • هم خانم‌ها و هم آقایان می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.
 • افرادی که ابروهایشان به طور طبیعی نازک است.
 • ریزش موی ابرو به دلیل برداشتن بیش از حد یا جای زخم.
 • افرادی که ریزش مو دارند نباید به دلیل شرایط پزشکی باشد.
 • افرادی که اهداف و انتظارات واقع بینانه دارند.

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟ کاشت ابرو برای افراد زیر مناسب نیست.

– افراد مبتلا به آلوپسی آره آتا

– افراد مبتلا به تریکوتیلومانیا

– افراد مبتلا به اختلالات خونریزی

– افراد با سابقه عوارض مربوط به جراحی زیبایی

ادامه مطلب  کاشت ابرو بدون جراحی چه مزایایی دارد؟

فواید کاشت ابرو به روش fut چیست؟

در اینجا به ۷ مزیت کاشت ابرو به روش fut اشاره می‌کنیم.

 1. ابروهای متراکم: اگر ابروهای شما نازک یا افتاده است، می توانید با کاشت ابرو دوباره به حجم مطلوب ابروهای طبیعی خود برسید. حجم مطلبوب پس از کاشت از بارز ترین مزایا کاشت ابرو به روش fut است.
 2. افزایش اعتماد به نفس: درست است که می‌توانید با کشیدن با مداد ظاهر ابروهای خود را بهبود بخشید. اما مداد ابرو یا روش‌های دیگر می‌تواند ابروهای شما را کاملا مصنوعی جلوه دهد. بنابراین با کاشت ابروهای طبیعی و متراکم، ابروهای زاویه دار و زیبا، عزت نفس خود را افزایش خواهید داد.
 3. بدون نیاز به آرایش ابرو: کاشت ابرو به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به آرایش و ابرو با ابروهای واقعی و خوش فرم خود در مهمانی ها یا مراسم رسمی دیگر شرکت کنید. بنابراین در هزینه، زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید.
 4. راه حل دائمی: یکی دیگر از برجسته‌ترین مزایا کاشت ابرو به روش fut دائمی بودن آن است. کاشت ابرو برای شما دائمی است و می توانید سال ها از داشتن ابروهای زیبا لذت ببرید.
 5. جای زخم و جای سوختگی را پنهان کنید: کاشت ابرو روشی عالی برای پنهان کردن جای زخم و سوختگی اطراف ناحیه ابرو است.
 6. بهبود در شکل و فرم کلی: با استفاده از کاشت ابرو، ضمن بهبود تراکم، می توان اصلاحات ظریفی را در شکل یا فرم کلی ابروها انجام داد.
 7. نتایج بسیار طبیعی: نتایج روش کاشت ابرو با تراکم موی مناسب بسیار طبیعی است.

آیا این روش کاشت عوارض نیز دارد؟ عوارض کاشت ابرو به روش fut

مشاوره کاشت ابرو FUT

fut مزیت های کاشت ابرو

ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره شما دارند. کاشت ابرو می تواند بهترین ویژگی های صورت به خصوص چشم ها را برجسته و تقویت کند. کاشت ابرو یکی از جدیدترین روش ها برای بهبود ظاهر ابرو است. این روش برای افرادی که ابروهای نازک و کم پشت دارند بسیار مناسب است. ابروهای کاشته شده کاملا شبیه ابروهای طبیعی هستند و دائمی هستند. برای دریافت مشاوره و اطلاع بیشتر از فواید کاشت ابرو به روش fut فرم زیر را تکمیل کنید. مشاورین ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

فرم مشاوره آنلاین

تکنیک‌های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد که کاشت ابرو با تکنیک FUT مادام العمر و تمامی مراحل با بهترین دستگاه‌های درجه یک انجام می‌شود. همانطور که در متن به طور مفصل شرح داده شد مزایا کاشت ابرو fut شامل طبیعی بودن، کسب نتایج مورد نظر، بهبود فرم ابرو و … می‌باشد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.