۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

هزینه کاشت ابرو به روش fut

هزینه کاشت ابرو به روش fut

هزینه کاشت ابرو به روش fut

هزینه کاشت ابرو به روش futچقدر است؟ قیمت کاشت ابرو fut یکی از مهمترین مسائل در جراحی زیبایی و کاشت ابرو است. قیمت کاشت ابرو به روش fut در کلینیک‌های مختلف دارای هزینه‌های متفاوتی است. این تفاوت در قیمت کاشت ابرو fut به دلیل عوامل متعددی است. احساس رضایت فرد بعد از کاشت ابرو یا هر عمل زیبایی دیگر تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس و روابط اجتماعی او دارد. به همین دلیل است که صرف هزینه در این مورد خاص تا حدودی قابل قبول است. در این مقاله قصد داریم که عوامل موثر بر قیمت و هزینه کاشت ابرو به روش fut و سایر انواع کاشت را برای شما عزیزان توضیح دهیم. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

هزینه کاشت ابرو fut چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی از جمله طراحی ابرو و تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت، امکانات و تجهیزات کلینیک پزشکی، مهارت جراح و موقعیت جغرافیایی محل درمان بستگی دارد. با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد ابرو و تفاوت بین موهای ابرو و پوست سر، کاشت ابرو بسیار حساس است. برای رسیدن به نتیجه مطلوب و رضایت بخش از کاشت ابرو، لازم است که پزشک دارای تجربه و دانش کافی در این زمینه باشد. در غیر این صورت ابروها بعد از کاشت، غیر طبیعی و نامطلوب به نظر می‌رسند. براساس موقعیت ابروها روی صورت، کوچکترین ناهنجاری و عدم تقارن در آن کاملا مشهود است. بنابراین، پرداخت هزینه بیشتر برای رسیدن به نتیجه با کیفیت بهتر، بهایی است که برای کسب حس رضایت و اعتماد به نفس پرداخت می‌شود.

کاشت ابرو fut چقدر هزینه دراد؟

افرادی که قصد کاشت ابرو دارند لازم است که قبل از انجام عمل پیوند در انتخاب کلینیک مناسب و با کیفیت دقت لازم را به عمل آورند. دقت داشته باشید که هزینه‌های بالاتر در یک مرکز بهداشتی لزوما به معنای خدمات بهتر نیست. اما در مشاوره و معاینه قبل از درمان، قیمت و هزینه کاشت ابرو به روش fut را پزشک تعیین می‎کند و فرد این امکان را دارد که آگاهانه در مورد هزینه درمان تصمیم گیری کند.

عوامل متعددی بر قیمت کاشت ابرو fut تاثیرگذار است. در ادامه برخی از این عوامل را مورد بررسی قرار می‎‌دهیم. پیشنهاد می‌کنیم پس از مطالعه عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت ابرو به روش fut برای دریافت مشاوره بیشتر با پر کردن فرم زیر درخواست دریافت مشاوره خود را به مشاورین ما اعلام کنید.

عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو به روش fut

بر قیمت یک روش کاشت ابرو عوامل متعددی تاثیر گذار هستند. برای روش fut کاشت عوامل تاثیر گذار به شرح زیر هستند.

 • تعداد گرافت‌های مورد نیاز

یکی از مراحل اساسی در کاشت ابرو طراحی ابرو قبل از کاشت است. هم مراجع و هم پزشک در طراحی ابرو نقش به سزایی دارند. پزشک از شما می‌خواهد که قبل از هر اقدامی طرح خود را ترسیم کنید. در مرحله بعد، دکتر با توجه به تجربه و دانش خود و اندازه گیری‌های مختلف طرح ترسیم شده شما را زیباسازی می کند. حفظ تقارن و زیبایی ابروها بسیار مهم است.

در برخی موارد، طرح‌های آماده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این طرح‌ها به طور معمول غیر طبیعی به نظر می‌رسند، در صورتی که یکی از اهداف اصلی کاشت ابرو بهره‌مندی از ابروهای طبیعی است. بر اساس طرح نهایی و تراکم تک‌تک ابروها، تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای رسیدن به طرح مورد نظر تعیین می‌شود. تعداد گرافت‌ها یکی از عوامل اصلی در تعیین نهایی قیمت کاشت ابرو fut است.

 • کلینیک کاشت ابرو

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت و هزینه کاشت ابرو به روش fut، شهر و کلینیک مورد نظر است. هزینه جراحی زیبایی در شهرهای مختلف از کلینیکی به کلینیک دیگر متفاوت است. بالطبع هزینه کاشت ابرو در تهران نسبت به شهرهای دیگر بالاتر است.

 • تجهیزات و دستگاه‌های مدرن

در برخی کلینیک‌ها از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و به روز استفاده می‌شود. کاربرد تجهیزات مدرن موجب افزایش کیفیت نهایی جراحی زیبایی می‌شود. با توجه به کیفیت بالاتر جراحی، هزینه کاشت ابرو fut نیز بیشتر است.

ادامه مطلب  بهترین روش و زمان اصلاح ابرو بعد از کاشت
 • متخصصان و پزشکان مجرب

یکی از دلایل اصلی تفاوت هزینه کاشت ابرو در کلینیک‌های جراحی زیبایی، حضور پزشکان و متخصصان کارآمد و با تجربه است. نقش پزشک در جراحی زیبایی بسیار بالا است. پزشک با توجه به تجربه و دانش خود بهترین درمان را برای شما انتخاب می‌کند. بهترین رویکرد برای انواع مراجعین، متفاوت است. روش انتخابی لازم است نتیجه کیفی داشته باشد و انتظارات را برآورده سازد. بسیاری از جراحی های زیبایی نیازمند دوره‌های گوناگونی هستند. برخی از جراحی‌های زیبایی به دلیل پیچیدگی آن، توسط همه پزشکان انجام نمی‌شود. به طور کلی در کلینیک‌هایی که از پزشکان مجرب و سابقه دار در کاشت ابرو استفاده می‌شود، هزینه جراحی کمی بیشتر است.

 • روش های کاشت ابروقبل و بعد از کاشت ابرو fut

روش‌های کاشت ابرو مانند کاشت مو شامل متدهای  SUT ،MICRO ،FIT و FUT است. واقعیت این است که کاشت ابرو به روش fut روش اصلی و بهترین روش کاشت ابرو است. کاشت ابرو با استفاده از روش‌های دیگر موجب رشد نامطلوب ابرو در افراد است. اما در مواردی که فرد نیاز به ترمیم ابروهای خود داشته باشد و یا دچار افتادگی ابرو شود، روش‌های مبتنی بر روش FIT مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همانطور که گفته شد امروزه روش اصلی کاشت ابرو روش fut است که در آن بانک مو برای کاشت ابرو به کار برده می‌شود. روش fut قدیمی ترین روش کاشت مو است. در این روش یک نوار نازک به قطر ۱ الی ۲ سانتی متر و طول ۵ الی ۷ سانتی متر از پشت سر جدا می شود. در مرحله بعد، محل را بخیه می‌زنند. روش‌های مبتنی بر FIT فقط برای ترمیم ابروهای کاشته شده استفاده می‌شود.

 • ظرافت و حساسیت کاشت ابرو

برخلاف تصور بسیاری از افراد، کاشت ابرو نیازمند مهارت و حساسیت زیادی از جانب جراح است. کاشت ابرو دارای حساسیت های ظریف و خاصی است و به همین دلیل قیمت کاشت ابرو به روش fut با برخی روش‌های کاشت مو برابری می‌کند. رشد موهای ابرو در قسمت‌های مختلف خط ابرو متفاوت است. موها در هر یک از ۳ قسمت سر، تنه و دم ابرو در جهات مختلف رشد می‌کنند. جراح لازم است هنگام کاشت فولیکول‌ها این موضوع را در نظر بگیرد.

پیشنهاد می‌کنیم برای شناخت هرچه بهتر روش fut مطلب مزایا کاشت ابرو به روش fut را مطالعه کنید. همچنین جهت اطلاع از هزینه کاشت ابرو به روش fut می‌توانید با مشاورین ما در کلینیک ترانسپلنت، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب تهران، در تماس باشید.

مشاوره کاشت ابرو

09127300790

زاویه رشد ابروها با پوست صورت بسیار بیشتر از زاویه رویش مو است. گاهی این اختلاف زاویه به ۴۵ درجه می‌رسد. زاویه رشد زیاد ابروها موجب خوابیدن موهای ابرو روی پوست می‌شود. در حالی که مو به صورت عمودی نسبت به پوست رشد می‌کند. اگر موهای ابرو با زاویه مناسب و نزدیک به زاویه ابروهای طبیعی کاشته شوند، بعد از رشد، ابروها طبیعی‌تر هستند. انتخاب زاویه مناسب کاشت به پزشک بستگی دارد.

در هر پیوند ۱ الی ۴ گرافت موجود است. در مواردی که موهای برداشته شده از سر زیاد است، لازم است قبل از کاشت در زیر میکروسکوپ، آن‌ها را تک تک جدا کرد و بعد از آن کاشت. لازمه این امر است که تیم درمان برای جداسازی گرافت‌ها وقت کافی را صرف نماید. به همین دلیل است که روش fut در کاشت ابرو نتایج بسیار بهتری نسبت به روش FIT نشان می‌دهد و هزینه کاشت ابرو fut متفاوت و کمی بالاتر است.

5/5 - (1 امتیاز)

12 پاسخ

 1. سلام آقای دکتر. آیا با لیفت گونه میشه حالت لب را تغییر داد؟ مثلاً گوشه‌های لبم را بالاتر بیارید.

 2. سلام موی سرمن در قسمت جلو در ناحیه فرق سر خیلی خلوت شده با توجه به اینکه من مسافر وبه عبارتی مهمان هستم آیا امکان کاشت مو بدون زخم شدن وجود داره یا نه ؟ میخواستم دوره درمان را بدانم چه مدت لازم است تشکر از پاسخگویی شما

  1. درصورتی که کاندید باشید کاشت انجام می‌شود.

  1. قیمت کاشت ابرو بسته به متد کاشت و میزان گرافت‌های مو بین ۹ تا ۱۵ میلیون متفاوت است.

 3. امکانش است خودم پیرسینگ بیارم تا شما کنار ابرو من را پیرسینگ کنید؟

  1. با سلام متاسفانه ما خدمات پیرسینگ نداریم.

 4. سلام قیمت کاشت مژه لطف میکنین آیا خطری نداره

 5. سلام . دوتا سوال داشتم . آیا برای کاشت مو حتما باید نواحی مورد نظر خیلی کم پشت و یا طاس باشد؟
  و سوال دوم اینکه . اگر فردی در حدود سن 20 سالگی دچار ریزش مو شدید شود. بطوری که بداند تا 30 – 35 سالگی کاملا کچل میشود
  امکان این را دارد که در اواسط این دوره . مثلا در سن 27 سالگی . کاشت مو پرتراکم موفق انجام دهد؟
  این سوال دوم یجورایی مربوط با سوال اول هم هست .
  یعنی اینکه مو بطور کامل نریخته . ولی میدونه در آینده میریزه . میشه کاری کرد که مو جدید کاشته بشه ؟ قبل از اینکه کلا طاس بشه ؟

  1. با سلام دوست عزیز. با مشاورین ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله هزینه کاشت ابرو به روش fut

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)