۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟ به طور سنتی، درمان ابروهای نازک یا کم پشت، تکیه بر محصولات آرایشی برای پر کردن موهای ابرو بوده است. با این حال، علاقه بیشتری به یک راه حل دائمی تر وجود دارد و آن راه حل پیوند ابرو می‌باشد. کاشت ابرو توسط جراح زیبایی یا پلاستیک با انتقال موهای خود شما انجام می‌شود. در حالی که این روش ساده به نظر می‌رسد، باید جنبه‌های مختلف آن از قبیل هزینه و خطرات و عوارض جانبی و غیره آن در نظر گرفته شود. یکی از مهمترین جنبه‌های کاشت ماندگاری کاشت ابرو است که در این مقاله به بررسی آن و انتظارتتان از کاشت ابرو می‌پردازیم. با ما همراه باشید تا تشخیص دهید که آیا این جراحی برای شما مناسب است یا خیر.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یک عمل زیبایی است که در آن گرافت های مو ( شاخه‌ها ) به ناحیه ابروی شما منتقل می‌شود. هدف از انجام آن این است که موهای جدید از این پیوندها رشد کنند و ظاهر پرتری ایجاد نمایند.

در این روش گرافت موی ابرو از موهای بالای گوش شما گرفته می‌شود. جراح نه تنها موهای شخص، بلکه فولیکول مو را نیز منتقل می‌کند. این عمل کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که موهای جدید می‌توانند پس از ریزش موهای جدید در ابروهای شما رشد کنند.

پس از اینکه بی حسی، جراح برش ‌های کوچکی در محل ۲های اهداکننده فولیکول و همچنین در محل ‌های پیوند در ابروهای شما ایجاد می‌کند. کل فرآیند حدود ۲ تا ۳ ساعت طول می‌کشد.

کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟نمونه کاشت ابرو در یک جلسه با ماندگاری بالا

در کنار این پرسش که کاشت ابرو چقدر ماندگاری دارد، یکی از سوالاتی که اغلب توسط بیماران کاشت ابرو پرسیده می‌شود این است که ” کاشت مو چقدر طول می کشد؟ ” در حالی که کسانی که به دنبال راه حلی برای ریزش مو هستند، با یاد گرفتن این که اثرات آن عموما طولانی مدت هستند، آسوده خاطر خواهند شد.

به طور کلی می‌توان گفت کاشت مو برای تمام عمر شما دوام خواهد داشت. آن‌ها به گونه‌ای انجام می‌شوند که دائمی باشند و به ندرت افراد نیاز به انجام مجدد آن‌ها دارند. شما می توانید بلافاصله پس از تکمیل کاشت مو توسط پزشک، شکل خط موی جدید و بهتر خود را مشاهده کنید. پس از کاشت، موها می توانند به سرعت شروع به رشد کنند.

یکی از منابع نارضایتی بسیاری از بیماران، ریزش ابرو به دنبال رشد اولیه است. هنگامی که این دور اولیه موهای کاشته شده می ریزد، باید برای همیشه دوباره رشد نمایند. بعلاوه موها باید از نظر ظاهری سالم و معمولی باشند.

تقریباً بعد از نیم سال، اکثر افراد تغییرات قابل توجهی در رشد مو گزارش می کنند و پس از یک سال، نتایج کامل این روش مشهود است.

بانک موی بیماران و جنس موی آن ها برای کاشت ابرو مهم است. در صورتی که بیماران رشد موی سالم و  کافی روی سر خود داشته باشند تا پزشکان بتوانند فولیکول‌ها را به محل آسیب‌ دیده پیوند بزنند، عالی تلقی می‌شوند.

ادامه مطلب  کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

کاشت ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

در حالی که نگرانی در مورد ماندگاری کاشت ابرو منطقی است، در اکثر مواقع، کاشت موی شما مادام العمر خواهد بود. فولیکول‌ها از ناحیه اهداکننده پوست سر شما جا به ‌جا می‌‌شوند و این فرآیند تضمین می ‌کند که نه تنها پیوندها را راحت‌ تر انجام می‌‌دهند، بلکه در ماه‌های بعد از عمل با بقیه موهای شما ترکیب می‌شوند. هر فولیکول مو پیوندی رشد کرده به صورت طبیعی در ارتباط با موهای اطراف می تواند رشد کند و رفتاری مشابه با بقیه موهای شما داشته باشد.

در حالی که این احتمال وجود دارد که افراد مبتلا به طاسی الگوی ریزش موی بیشتری را در آینده تجربه کنند، این مشکل اغلب با درمان اضافی برای پیوند موهای سالم به مناطق ریزش موی جدید برطرف می شود. با این حال، با مراقبت مناسب، موهای کاشته شده قوی و سالم باقی می مانند و می‌توانند مادام العمر باقی بمانند.

جراحان با تجربه ما سابقه خانوادگی ریزش مو و عواملی که در نازک شدن یا ریزش موی شما نقش داشته‌اند را در نظر خواهند گرفت تا ارزیابی کنند که آیا احتمال ریزش مو در آینده وجود دارد یا خیر. به این ترتیب، ما می‌توانیم شرایط آینده را پیش بینی نماییم و یک خط مو و تراکمی ایجاد کنیم که به طور یکپارچه با سایر موهای شما ادغام شود. فولیکول‌‌های جمع‌آوری ‌شده در قسمت‌های تعیین شده در ابرو کاشته می ‌شوند. کاشت مو به دلیل ماندگاری طولانی مدت، دائمی نامیده می شود. علاوه بر این، مدت زمان زیادی طول می کشد تا بهبود یابد. شما می‌توانید با مصرف مکمل‌ها بعد از کاشت موی ابرو، بیشترین شانس را برای ماندگاری کاشت ابرو به خود بدهید.

اگر قصد دارید تا ماندگاری کاشت ابرو بیشتری داشته باشید، بخوانید: مراقبت بعد از کاشت ابرو

  • آیا کاشت ابرو برگشت ناپذیر است ؟

آیا کاشت ابرو ماندگاری دارد که بتوان گفت برگشت ناپذیر است؟ پس از پیوند فولیکوهای مو به مناطقی که تعیین شده اند و فاقد موهستند، پوست شما به زمان نیاز دارد تا بهبود یابد. در واقع، برای سه ماه اول پس از جراحی، ریزش موهای شما معمول است. با این حال، فولیکول‌های مو پیوند شده، مانند بقیه فولیکول‌های مو، عمر طولانی و دوام دارند.

  • ریزش شوک بعد از کاشت مو چیست؟

البته ممکن است در هفته‌های بعد از عمل جراحی دچار از دست دادن شوک شوید. پوست ناحیه پیوند شده شما در طول این عمل دچار آسیب شده است، و در حالی که تمام اقدامات احتیاطی برای به حداقل رساندن آن انجام می شود، ممکن است در واکنش، موهای پیوندی شما بریزد. بنابراین اگر دچار شوک کاشت شدید بدانید این یکی از عوارض کاشت ابرو است و نمی‌توان گفت این مورد به ماندگاری کاشت ابرو مرتبط است.

ریزش موی ناشی از شوک اغلب گذرا است و پس از تنظیم مجدد چرخه و شروع مجدد موهای شما الگوی رشد منظم خود را از سر می گیرد. صرف نظر از علت ریزش شوک یا میزان ریزش مو، کاشت موها را به مرحله رشد خود برمی‌گرداند و در عرض چند ماه متوجه نتیجه خواهید شد.
یکی از مواردی که کمک می‌کند تا دچار این عارضه در ابتدای کاشت ابرو نشوید انتخاب روش مناسب کاشتن ابرو از میان
انواع کاشت ابرو می‌باشد. به طور کلی دو مورد از روش‌های مطمپن کاشتن ابرو که ماندگاری بالایی نیز دارد و در کلینیک سعادت آباد به صورت تضمینی انجام می‌گیرد به شرح زیر است.

ریزش شوک دائمی غیرمعمول است و معمولاً در افرادی رخ می دهد که فولیکول‌های آنها قبلاً تحت تأثیر روند ریزش مو قرار گرفته است. این نوع ریزش ممکن است در صورت داشتن الگوی طاسی وجود داشته باشد، اما جراح شما قبل از عمل شما به طور کامل این موضوع را ارزیابی کرده و با شما در میان خواهد گذاشت. علاوه بر این، جراح برای بررسی اولیه و درمان بعدی به مدت ۱۲ ماه پس از جراحی برای نظارت بر روند رشد و رفع هرگونه مشکل با شما در ارتباط خواهند بود.

مشاوره تلفنی فرم مشاوره

ماندگاری کاشت ابرو کلینیک ترانسپلنت

اگر از ظاهر ابروهای خود راضی نیستید و می خواهید راه حل دائمی تری داشته باشید، کاشت ابرو بهترین پیشنهاد برای شماست و می تواند نتایج خوبی را ارائه دهد. با این حال، نتایج ممکن است متفاوت باشد، و همیشه خطر عوارض جانبی با جراحی زیبایی وجود دارد. این امر حتی با روشی به ظاهر ساده مانند کاشت ابرو نیز صادق است. سوال بسیاری از مراجعین به کلینیک سعادت آباد، بهترین مرکز کاشت ابرو، این است ” کاشت ابرو چند سال دوام دارد؟ ” ما با استفاده از تکنیک‌های به روز و مدرن دنیا می‌توانیم به شما اطمینان دهیم که کاشت ابرو مادام العمر است. اگر تصمیم دارید کاشت ابرو را انجام دهید، برای تحقیق یافتن آن با کلینیک ما واقع در سعادت آباد ارتباط برقرار نمایید و با مشاوره خوب پزشکان ما برای جراحی اقدام نمایید.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

6 پاسخ

  1. آیا واقعاً این عکس لیفت با نخ بدون ادیت است؟!

  2. با سلام ابرو سمت چپم بعداز عمل لیفت تکان نمیخورد،چکار کنم

  3. آیا حتما باید با ژل مخصوص این دستگاه بر روی بدن افراد کار کرد تا تاثیرگذار باشد یا با هر کرمی می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)