8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

 هزینه (قیمت) کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟

 • خانه
 • -
 • سایر مقالات
 • -
 •  هزینه (قیمت) کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟
  هزینه (قیمت) کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟

هزینه عمل کاشت ابرو ممکن است در برخی کلینیک های معروف تر که در پایتخت قرار دارند کمی بیشتر از سایر کلینیک‌ها اعلام شود. زیرا مراجعه به کلینیک کاشت مو در تهران که معتبر و خوشنام باشد، اطمینانی برای حصول نتیجه است. افراد با آرامش خاطر بیشتری برای انجام عمل در این مراکز مراجعه می‌کنند.

عمل کاشت ابرو تنها راه ترمیم طبیعی و دائمی ابروهای کسانی است که از ظاهر فعلی ابروهای خود راضی نیستند. روش های دیگر به هیچ وجه نتیجه ای طبیعی مانند عمل کاشت ابرو ندارند. پس این عمل برای کسانی که می خواهند به طبیعی ترین شکل ممکن ابروهای خود را که در اثر مشکلی کم پشت و دچار ریزش شده است یا اینکه به صورت ژنتیکی از حالت تهوع های خود راضی نیستند بهترین توصیه است.

هزینه (قیمت) عمل کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟ در حال حاضر روش های بسیار خوب و کاربردی برای انجام این عمل وجود دارد که در زمان بسیار کم انجام عمل را ممکن می سازد. تا بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان حاصل شود. بنابراین هزینه نسبت به نتیجه‌ای که پس از عمل ایجاد می شود بسیار مناسب است.

هزینه عمل کاشت ابرو

هزینه قیمت عمل کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟ این سوال یکی از مهم ترین سوالاتی است که در ذهن علاقه‌مندان عمل کاشت ابرو وجود دارد. کلینیک ها این هزینه را به صورت منحصر به فرد با مراجعه های حضوری افراد یا مشاهده عکس به آن‌ها اعلام می‌کند.

ویژگی های روش های جدید ارائه شده برای عمل کاشت ابرو:

فهرست مطالب

ادامه مطلب  بانک مو چیست؟ (بررسی کامل + تاثیرات)
 • به کارگیری سرعت در انجام عمل
 • به حداقل رساندن عوارض کاشت ابرو پس از عمل
 • حذف مرحله برش جراحی و بخیه زدن
 • برداشتن تارهای بلند مو بدون نیاز به کوتاهی
 • کاشت ابرو طبق سلیقه مراجعه کنندگان
 • طراحی قالب کاشت ابرو متناسب با سایر اعضای چهره
 • کاشت ابرو ها با حداکثر تراکم
 • رعایت خواب و جهت مناسب در کاشت ابرو ها برای طبیعی تر شدن نتیجه

همه مواردی که در بالا گفتیم از مهمترین خواسته‌های کسانی است که برای عمل کاشت ابرو بدون جراحی مراجعه می‌کنند. در واقع اگر روشی تمامی این ویژگی ها را داشته باشد یکی از روش های بسیار خوب و فوق العاده عمل کاشت ابرو است. تا افراد با آرامش کامل خاطر از این روش استفاده کنند.

هرچه پیش می‌رویم روش‌های بهتری برای عمل کاشت ابرو ارائه می‌شود. زیرا دستگاهها و تجهیزات مورد استفاده مدرن تر می شوند. از تجربیات سابق برای ساده‌تر کردن انجام این عمل استفاده می‌شود. علاوه بر این معمولاً افراد در عمل‌های زیبایی ساده ترین روش را انتخاب می کنند. تا هم به سرعت بتوانند نتیجه را مشاهده کنند و هم پس از عمل عوارض زیادی برای آنها به وجود نیاید.

روش ال اچ ای

جدیدترین و مطمئن ترین روش که امروزه برای عمل کاشت ابرو وجود دارد تکنیک ال اچ ای است. با هزینه (قیمت) کاشت ابروی طبیعی به طور کاملاً منصفانه عمل را به آسان ترین شیوه برای متقاضیان این عمل انجام می دهد.
در این روش برای کاشتن تارهای ابرو از دستگاه ایمپلنتر استفاده می شود. تا امکان کاشتن تارهای ابرو با حداکثر تراکم وجود داشته باشد. به علاوه با استفاده از این دستگاه امکان رعایت خواب طبیعی ابروها وجود دارد. تا با زاویه ای کاملا خوابیده نسبت به پوست صورت کاشته شوند. پس از دوران بهبودی ابروها حالت مسواکی پیدا نکنند.

ادامه مطلب   روش کاشت ابرو بدون جراحی

در این روش همانند اکثر روش هایی که برای عمل کاشت ابرو ارائه شده از تارهای طبیعی موی خود افراد برای کاشت در قالب طراحی شده استفاده می شود. مناسبترین تارهای مو که ضخامت و زاویه رشد ای شبیه به ابروها دارند انتخاب می شوند. سپس با استفاده از دستگاهی که نیاز به برش جراحی ندارد این تارها را برداشت می کنند.

در این روش تارهای بلند مو استخراج می شود. نیازی به کوتاهی یا تراشیدن مساحت مشخصی از موها قبل از برداشت آنها نیست. پس بعد از انجام عمل قسمتی از موهای سر کوتاه نشده اند و ظاهر ناخوشایندی ندارند. با استفاده از تکنیک ال اچ ای در زمان انجام عمل کاشت ابرو هیچگونه درد یا خونریزی یا زخمی ایجاد نمی شود. به همین علت این روش انجام عمل را به آسان ترین شیوه ممکن کرده است.

عدم ایجاد عوارض پس از عمل کاشت ابرو بسیار مهم است. زیرا اگر پس از عمل عوارض زیادی وجود داشته باشد و دغدغه‌های جدیدی برای افراد ایجاد می‌شود. ممکن است از انجام عمل پشیمان شوند. اما اگر دوران بهبودی پس از عمل کوتاه باشد و عوارضی برای افراد ایجاد نشود. علاوه بر اینکه به راحتی می‌توانند به کارهای روزمره خود برسند می ‌توانند نتیجه عمل را هم به سرعت مشاهده کنند.

چه عواملی تعیین کننده هزینه (قیمت) کاشت ابرو طبیعی هستند؟

روشی که برای عمل کاشت ابرو استفاده می شود اولین و مهمترین عاملی است. که تعیین کننده هزینه اعلامی توسط کلینیک عمل کاشت ابرو است. زیرا هر روشی تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود را دارد. باید در کلینیک موجود باشد و هر روشی ممکن است به تعداد جلسات متفاوتی برای انجام عمل کاشت ابرو نیاز داشته باشد.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی با جدیدترین متد کاشت LHE در بهترین کلینیک

پس از عنوان کردن روش به عنوان یکی از موثرترین عوامل بر هزینه عمل کاشت ابروی طبیعی می توان به سابقه کلینیک مورد نظر یا متخصصی که در آن فعالیت می‌کند هم اشاره کنیم. اساساً اگر کلینیکی بسیار خوش سابقه و خوشنام و معروف باشد. نشان می‌دهد افراد از تجربه عمل کاشت ابرو در این کلینیک ها راضی بوده‌اند. همین موضوع اطمینانی برای کسانی که می‌خواهند مراجعه کنند ایجاد می‌کند.

به همین علت معمولاً هزینه اعلام شده توسط کلینیکهای خوش سابقه یا کلینیک هایی که روش های جدیدتر را ارائه می دهند کمی بیشتر از سایر مراکز عمل کاشت ابرو است. همچنین اگر کلینیک‌ها در پایتخت قرار داشته باشند ممکن است هزینه را کمی بیشتر اعلام کنند.

هزینه (قیمت) کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟

به طور خلاصه می توان گفت که هزینه این عمل باید نسبت به نتیجه طبیعی و دائمی که حاصل می‌کند سنجیده شود. در مورد روش و تجهیزاتی که در کلینیک مورد نظر ما مورد استفاده قرار می گیرد همچنین پزشکانی که در آن فعالیت می‌کنند اطلاعات کافی کسب شود.

4/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.