8060902 0912

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره 24 ساعته

جدید ترین روش کاشت ابرو بدون جراحی

جدید ترین روش کاشت ابرو بدون جراحی

جدید ترین روش کاشت ابرو بدون جراحی

انواع عمل های پزشکی و تخصصی با گذشت زمان و پیشرفت علوم پزشکی و افزایش درخواست کنندگان برای آن عمل روزانه پیشرفت می کنند. تا روش های بهتری را برای مردم ارائه دهند. بتوانند نیاز آنها را حتی الامکان به بهترین نحو ممکن برطرف کنند. بخش مهمی از ایجاد روش های جدید برای عمل های پزشکی استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته تر در بهترین مرکز کاشت ابرو است. هر چه دستگاه های مورد استفاده حین عمل کاربردی تر باشند هم سرعت عمل افزایش پیدا می‌کند. هم نتیجه حاصله رضایت بخش تر خواهد بود.

کاشت ابرو 

کاشت ابرو بدون جراحی یکی از عمل های زیبایی است که در ابتدای ظهور هم استقبال زیادی از آن شد. طرفداران خود را پیدا کرد. چرا که نسبت به سایر روش های ترمیمی برای ابرو نتیجه بهتری داشت. اما با توجه به این که یک عمل بود و باید تحت نظر پزشک انجام می شد. در آرایشگاه ها امکان انجام این عمل نیست. دسترسی به مراکز برای انجام این عمل کمی سخت بود.

اما امروزه با توجه به پیشرفت این عمل و افزایش مراکز پزشکی که این خدمت را ارائه می دهند. به راحتی می توان این عمل را در یک جلسه چند ساعته انجام داد. نتیجه فوق العاده و بسیار بهتر از سایر روش های ترمیمی ابرو گرفت. جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی روش ال اچ ای است. این عمل برای اولین بار در ایران انجام میشود. در این روش تلاش شده است که با دستگاه های بسیار پیشرفته انجام عمل به ساده ترین حالت ممکن باشد. هیچ عوارض کاشت ابرو هم پس از عمل برای افراد ایجاد نشود.

ادامه مطلب  ترمیم مو به روش HRT چیست؟

جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی معایب سایر روش ها را برطرف کرده است. با توجه به این که برای برداشتن تارهای مو نیازی به ایجاد برش در ناحی

جدید ترین روش کاشت ابرو بدون جراحی

ه پشت سر نیست. پس از پایان عمل نیازی به بخیه هم نخواهد بود. پس از عمل هم مراقبت هایی برای التیام زخم نیاز نیست. چرا که این عمل زخم یا خونریزی ایجاد نشده است.

مزایای عمل کاشت ابرو:

پس از انجام عمل کاشت ابرو انتظار چه نتایجی را داریم؟
چه چیزی در عمل کاشت ابرو وجود دارد که در سایر روش های زیبا سازی ابرو نیست؟

پاسخ به همه این سوالات در واقع می تواند شمردن مزایای عمل کاشت ابرو باشد. زیرا هر فردی برای اینکه تصمیم درستی برای برطرف کردن مشکلات ابروی خود بگیرد لازم است در مورد تمامی روش ها اطلاعات کافی را داشته باشد. همچنین بداند که خودش از یک عمل ترمیمی چه می خواهد. پس از آن می‌‌تواند تصمیم گیری مناسبی داشته باشد.

اساساً چرا انجام عمل کاشت ابرو می‌تواند بهترین توصیه به کسانی که دچار مشکلاتی در رشد ابروهای خود شده‌اند باشد؟

عمل کاشت ابرو بهترین توصیه به افرادی است که نیاز به فعالیت های ترمیمی برای تارهای ابروی خود دارند. چرا که اساساً انجام عمل کاشت ابرو تنها راه برگرداندن تارهای طبیعی مو است. خوب که دقت می‌ کنیم در سایر روش ها که با تزریق رنگ ترمیم ابرو انجام میشود. ابروهای طبیعی برای افراد ایجاد نمی‌شود. بلکه حتی اگر با ظرافت کامل هم این اعمال انجام شود. در نهایت آنچه به جای ابروها به وجود می آید رنگی مصنوعی زیر پوست است.

ادامه مطلب  بانک مو چیست؟ (بررسی کامل + تاثیرات)

نه تنها در ظاهر افراد این رنگ مصنوعی کاملاً قابل تشخیص است و با کمی دقت متوجه آن می شویم. بلکه آثار ناشی از آن هم به هیچ وجه کاملاً از بین می رود. حتی ممکن است باعث ریزش موهای طبیعی ابروی فرد هم بشود. پس هیچگاه نمی توان ابروها را به حالت قبل از انجام تاتو یا هاشور برگرداند.

پس از انجام عمل کاشت ابرو ما انتظار ایجاد ابروهایی کاملاً طبیعی با قابلیت رشد هستیم. حتی پس از انجام عمل می توان آن ها را رنگ کرد یا برای آرایش آنها از لوازم آرایشی مرغوب استفاده کرد. در حالی که انتظار ما پس از انجام سایر عمل‌های ترمیمی نمی تواند ایجاد ابروهای طبیعی باشد. بلکه فقط یک طراحی مصنوعی با تزریق رنگ است. حتی ممکن است با گذشت زمان رنگ تزریق شده از حالت دلخواه متقاضیان فاصله بگیرد. لازم باشد که تزریق رنگ‌های مجدد انجام شود تا رنگ به حالت سابق برگردد.

چرا عمل کاشت ابرو در سال های اخیر بسیار رایج شده است؟

در سال‌های اخیر با توجه به اینکه نتیجه اعمالی مانند تاتوی ابرو دقیقا آن چیزی که متقاضیان انتظار دارند نیست. نمی تواند دغدغه‌های آنها را کاملاً برطرف کند. ایشان به دنبال راه حل بهتری برای رفع مشکلات ابروهای خود هستند. این راه حل‌ بهتر حتماً می تواند عمل کاشت ابرو باشد. خوشبختانه با پیشرفت روز به روز این عمل امروزه کاشت ابرو یک عمل بسیار ساده است. وقت بسیار کمی از متقاضیان می‌گیرد تا در زمان کم بتوانند نتیجه عمل را مشاهده کنند.

خصوصاً جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی معایب روش های پیشین را هم از بین برده و هدف آن رضایت حداکثری متقاضیان است. عمل کاشت ابرو نسبت به سایر روش ها در بین آقایان هم محبوب تر است چرا که نتیجه آن به قدری طبیعی است که نشانی از عمل باقی نمی ماند هیچ فردی نمی‌ تواند متوجه انجام عمل کاشت ابرو شود در نتیجه می ‌توانند با طیب خاطر برای انجام این عمل اقدام کنند که هم ظاهر مصنوعی در چهره ایجاد نشود هم به نتیجه دلخواه خودشان برسند.

ادامه مطلب  ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟

در همه روشهای کاشت ابرو و جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی به ریزترین نکات توجه می شود برای مثال تفاوت حالت ابروهای خانم ها و آقایان و خواب ابرو و جهت آن ها در نواحی سر، تنه و دم ابروها مورد توجه قرار می گیرد تا موهای کاشته شده و هیچ تفاوتی حتی جزئی با ابروهای طبیعی نداشته باشد. جدیدترین روش کاشت ابرو بدون جراحی با استفاده از علم روز دنیا بهترین خدمات را به افراد متقاضی ارائه می دهد تا انجام عمل کاشت ابرو آخرین اقدام هر فرد برای ترمیم ابروهای خودش باشد و پس از آن هیچ دغدغه ای برای رشد یا تراکم و ضخامت تارهای ابروی خود نداشته باشد بلکه به طور دائمی از نتیجه عمل کاشت لذت ببرد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.