۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

یکسال بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو بعد از یکسال یکی از عمل های زیبایی می باشد که امروزه به دلیل پیشرفت روز افزون علم زیبایی امری شدنی می باشد و بر خلاف باور عموم مردم که فکر می‌کنند یک امر غیر قابل انجام می باشد به راحتی می توان آن را انجام داد. به طور کلی باید گفت کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی می باشد که باید بهترین مرکز کاشت ابرو انجام شود. نیاز به مهارت و تخصص پزشک متخصص دارد. اگر پزشک متخصص شما تبحر نداشته باشد امکان ورود آسیب های جبران ناپذیری وجود خواهد داشت. برای مثال اگر پزشک شما مراحل انجام کاشت ابرو را به درستی انجام ندهد.

به پیاز و فولیکول مو شما آسیب های جبران ناپذیری وارد خواهد شد لذا توصیه می‌شود در وهله اول به پزشک متخصص مراجعه نمایید نکته دیگری که لازم است در رابطه با کاشت ابرو بعد از یک سال به آن دقت نمایید این است که امروزه به دلیل اینکه متدهای نوین دستگاهی جایگزین متدهای دستی شده است بهتر است برای استفاده از کاشت ابرو بدون جراحی از روش‌های دستگاهی استفاده کنید چرا که در این روش ها به دلیل اینکه از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می شود امکان آسیب و بروز خطا وجود نداشته و نتایج بهتری از آن نیز حاصل خواهد شد.

نتیحه کاشت ابرو بعد از یک سال

نتیحه کاشت ابرو بعد از یک سال به چه شکل خواهد بود؟ چهره زیبا و هماهنگ اجزای صورت راز زیبایی زنان و آقایان است، بنابراین هر فردی به دنبال داشتن چهره‌ای زیبا و جذاب بدون مشکل است. فرم صورت تحت تاثیر ظاهر ابروها قرار می‌گیرد، چرا که ابروهای پرپشت همیشه یکی از ویژگی‌های زیبایی محسوب می‌شوند.

نتایج کاشت ابرو به تدریج و در طی یک دوره زمانی مشخص ظاهر می‌شود؛ زیرا روند رشدی ابرو نتایج خود را بیشتر از یک مرحله را طی می‌کنند که سرعت رشد آن نیز از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت است؛ اما در همه موارد گفته شده هیچ گاه رشد ابرو یک سال و نیم تجاوز نمی‌کند و نتایج فرآیند کاشت مو را می توان به موارد زیر تقسیم کرد.

اولین علائم رشد ابرو معمولاً در این مرحله ظاهر می‌شود. مو ابرو ممکن است در ابتدا نازک باشد، اما به تدریج بلندتر و ضخیم تر می‌شوند، اگرچه موها در این زمان به تراکم کامل نرسیده ‌اند، اما می توانید مراقبت از ابروهای خود را به سرعت شروع کنید.

مـشاوره کاشت ابرو

09127300790

 

بهبودی پس از کاشت مو ۴ تا ۶ ماه

در این مرحله از نتیجه کاشت ابرو بعد از یک سال ابروها شما ضخیم تر و بلندتر از مرحله اول می‌شود و گزینه های بیشتری برای مدل‌دهی ابرو خواهید داشت و ناحیه اهدا کننده ( بانک مو ) تا این زمان کاملاً بهبود می‌یابد.

بهبودی پس از کاشت مو در ماه ۷ تا ۱۲

تا این زمان ۹۰ درصد ابروهای کاشته شده رشد کرده‌اند و اکنون می‌توانید در مورد نتایج عمل کاشت ابرو بیان کنید.

بهبودی پس از کاشت مو در یک سال

نتیجه نهایی کاشت ابرو تقریباً بین ۱۲ ماه پس از جراحی ظاهر می‌شود. روند بهبودی پس از کاشت ابرو از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت است، به همین دلیل است که باید به طور منظم پس از کاشت با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که همه چیز خوب پیش می‌رود.

ادامه مطلب  روش تقویت ابروهای کاشت شده

پس از کاشت ابرو می توان آن را اصلاح کرد؟کاشت ابرو فقط در یک جلسه

اینکه فرد چه نوع ابرویی می‌خواهد بسیار مهم است، همانطور که جنس مو و ابروی هر فرد با یکدیگر متفاوت است، بر همین اساس ضخامت و نازکی ابرویی که باید کاشته شود باید متناسب با ساختار ابرو و موهای قبلی فرد باشد. مدل ابروی کم پشت یا بسیار نازک برای افرادی که موهای بسیار پرپشت دارند اصلا مناسب نیست، همچنین مدل ابروهای پرپشت برای افرادی که موهای کم پشت دارند مناسب نخواهد بود.

بعد از گذشت مدتی موهای کاشته شده به طور طبیعی بلندتر می‌شوند؛ زیرا دارای ویژگی‌های رشدی موهای سر هستند. گرافت‌ها (فولیکول های مو) گرفته شده با تکنیک های خاص و دستگاه یکی یکی جدا شده و در ناحیه ابرو کاشته می شوند. برای کاشت ابرو می توان فولیکول‌های مو را از قسمت‌های مختلف بدن برداشته و گاهی می توان از فولیکول های مو در زیر بغل، بازوها و پاها یا پشت گردن استفاده کرد. با توجه به ماهیت فولیکول‌های مو که پس از کاشت ابرو گرفته می شود، ابروها نیز برای مدت زمان مشخصی بلند شوند. باید ابروهای خود را در فواصل زمانی معین با قیچی کوتاه کرده و سعی کنید تا مدتی ابروهای کاشته شده خود را اصلاح نکنید.

کاشت در ناحیه ابرو بسیار متفاوت انجام می‌شود؛ زیرا الگوی رشد ابرو در افراد مختلف متفاوت است. این فرآیند باید با یک تیم کاملا حرفه‌ای انجام شود. اگر می‌خواهید ابروهای خود را پرپشت کنید یا شکل آنها را تغییر دهید، با انجام فرآیند کاشت ابرو امکان پذیر می‌‌باشد و این برنامه که در سال‌های اخیر توسط بسیاری از افراد مشهور ترجیح داده شده است. به طور کلی می‌توان گفت که ابروهای ما نماد نگاه و چهره ما هستند. کاشت ابرو مداخله ای که بیشترین نتایج مثبت را در کاشت ریشه مو دارند. ابروهایی که با روش مخصوص در دستان متخصص ساخته شده و با دادن زوایای لازم در هر منطقه کاشته می شوند، نمی توان آنها را از روند طبیعی خود متمایز کند.

حال که با کلیت نکات کاشت ابرو بعد از یک سال آشنا شدید بهتر است با مزایای این عمل زیبایی آشنا شوید:

 • درد و سوزش کمتر
  بدون التهاب
 • بدون جای زخم
 • دوام بسیار بالا
 • بدون نیاز به جراحی
 • بدون بیهوشی
 • نتیجه دهی سریع
 • انجام در بازه زمانی کوتاه
 • تغییر مدل ابرو
 • قرینه سازی ابرو

بیشتر بخوانید درباره: مزایا کاشت ابرو

چرا کاشت ابرو بعد از یکسال مهم است؟

به طور کلی باید گفت کاشت ابرو به خودی خود دلایل زیادی دارد که برخی از این دلایل ژنتیکی و مادرزادی و برخی اکتسابی هستند اما اینکه فردی بعد از یکسال تمایل به کاشت ابرو داشته باشد خود نیز دارای دلایل متفاوتی می باشد ممکن است شما تاتو یاهاشور انجام داده باشید و بعد از یکسال خواهان آن باشید کاشت ابرو را انجام دهید.

که در این صورت هیچ مشکلی برای شما وجود نخواهد داشت و به راحتی می توانید این کار را انجام دهید همچنین باید گفت ممکن است شما کاشت ابرو را انجام داده باشید اما به دلایل زیادی بخواهید مجددا بعد از یک سال آن را انجام دهید که با استفاده از دستگاه های پیشرفته می توانید مجددا ابروی جدیدی را کاشت کنید به طور کلی باید گفت اینکه بعد از یکسال شخصی بخواهد کاشت ابرو مجدد داشته باشد یک امر طبیعی می‌باشد چرا که ممکن است در سری قبل از مدلی که انجام شده است ناراضی باشد و یا اینکه به صورت او نیاید و یا اینکه مدلی را به فرد متخصص ارائه داده اما به آن صورت که مدنظر او بوده است انجام نشده باشد و دلایلی از این قبیل.

یکسال بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو بعد از ۱ سال عارضه‌ای دارد؟

بسیاری از عمل های زیبایی وقتی تکرار می شوند عوارض جبران ناپذیری به همراه خود دارند برای مثال ممکن است وقتی شما چندین بار تاتو را انجام دهید پوست شما نازک شود و یا اینکه به بافت پوست شما آسیب وارد شود به همین دلیل هنگامی که می‌خواهید کاشت ابرو را بعد از یکسال انجام دهید عده‌ای از افراد به شما می‌گویند که عوارض کاشت ابرو بسیار زیادی به همراه خواهد داشت.

در پاسخ به این عده دروغین این افراد باید گفت در برخی از عمل های زیبایی عوارض جبران‌ناپذیری وارد می‌شود. اما این یک امر طبیعی می باشد. چرا که در این عمل های زیبایی از مواد شیمیایی و مضر استفاده می‌شود. اما در کاشت ابرو به دلیل اینکه از موی خود شخص استفاده می‌شود. موی خود شخص را به ابرو پیوند می‌زنند امکان بروز هیچ آسیب جدی و جبران ناپذیری وجود نخواهد داشت. لذا شما می‌توانید با آسودگی خاطر و بدون هیچ نگرانی کاشت ابرو را بعد از یک سال مجدداً انجام دهید.

ادامه مطلب  دکتر خوب برای کاشت ابرو

کاشت ابرو به چه صورت انجام میشود؟

کاشت ابرو به طور کلی دارای سه مرحله اصلی می باشد که نیاز به دقت عمل بالایی می باشد. اگر در این سه مرحله دقت کافی به خرج داده نشود امکان بروز آسیب به پیاز و فولیکول مو وجود دارد. در نهایت اگر آسیبی وارد شود مو را غیرقابل استفاده می کند. این سه مرحله عبارتند از برداشت. که در این مرحله مو را از قسمت پشت سر بین دو گوش راست و چپ برداشته. یا حتی گاهی اوقات مو را از پشت گوش نیز برداشت می‌کنند.

نکته‌ای که در این مرحله لازم به ذکر است این می باشد که نواری که برای برداشت مو ایجاد می‌کنند بسیار باریک است. جای آن نیز باقی نخواهد ماند. لذا نباید نگرانی بابت جای زخم ایجاد شده برای برداشت را داشته باشید. همچنین باید افزود این نوار باریک بسیار کم عمق باشد. پس از مدتی بعد از عمل به طور کامل از بین خواهد رفت. پس از آنکه مو را برداشت کردند در مرحله دوم آن را با استفاده از دستگاه های پیشرفته ای از قبیل میکروسکوپ مورد بررسی قرار می‌دهند. تا متوجه شوند پیاز و فولیکول مو سالم میباشد. در نهایت در مرحله آخر مو را در قسمت ابرو کاشت میکنند.

 کاشت ابرو به چه روش هایی انجام‌ می‌شود؟

حال پس از اینکه با مراحل انجام کاشت ابرو آشنا شدید بهتر است شما را با روشهای انجام کاشت ابرو آشنا کنیم نکته ای که جالب توجه میباشد این است که کاشت ابرو بر خلاف سایر عمل‌های زیبایی دارای تنوع در انجام می باشد و این یک پوئن مثبت بزرگی برای آن می‌باشد چرا که شما می‌توانید با توجه به نوع مویی که دارید و یا حتی نوع ابرو و مقدار کم پشت بودن ابرویتان مدل مناسبی را انتخاب کنید و در نهایت نتایج بهتری عایدتان شود به طور کلی باید گفت متدهای مورد استفاده برای کاشت ابرو عبارتند از:

 

یکسال بعد از کاشت ابرو

انجام کاشت ابرو بعد از یکسال سخت است؟

شاید در برخورد اول گمان کنید که کاشت ابرو بعد از یک سال یک عمل زیبایی سختی می باشد اما باید گفت امروزه به دلیل اینکه از دستگاههای فوق العاده پیشرفته برای این کار استفاده می‌شود و از دست و روش‌های سنتی و قدیمی استفاده نمی‌شود لذا باید گفت این عمل زیبایی فوق العاده یک کار راحتی بوده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود .

همچنین باید افزود علاوه بر اینکه در زمان کوتاهی انجام می شود نتیجه دهی سریع ترین نیز به همراه خواهد داشت نکته دیگری که در رابطه با کاشت ابرو بعد از یک سال جالب توجه می‌باشد این است که دوام این نوع از عمل زیبایی بسیار بالا می باشد و موقت نبوده و شما به طور کامل و همیشگی می توانید از زیبایی آن بهره ببرید.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

8 پاسخ

 1. با درود و احترام
  آیا این روش برای اشخاصی که دارای نقص سیستم ایمنی هستند ضرری ندارد؟

  1. خیر تمامی خدمات با تاییدیه پزشک انجام می‌شود.

  1. کاشت ابرو بین ۱۵ تا ۲۰ تومان متغییر است. تماس بگیرید.

 2. سلام خسته نباشید چند وقت بعد جراحی پلک میتونم کاشت ابرو انجام بدم؟

  1. با سلام باید به طور کامل دوره نقاهت را بگذرانید حداقل ۲ ماه بعد از عمل.

 3. بهترین پماد برای تقویت ابرو برای بعد از کاشت ابرو چیه؟

  1. نیازی به پماد ندارید. مراقبت‌ها را رعایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله یکسال بعد از کاشت ابرو

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو