۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

عکس قبل و بعد کاشت مو

عکس قبل و بعد کاشت مو

عکس قبل و بعد کاشت مو

عکس قبل و بعد کاشت مو؛ یکی از راه‌های موثر برای کسب اطمینان مراجعه‌کنندگان به بهترین مرکز کاشت مو در خصوص حتمی بودن حصول نتیجه ارائه عکس قبل و بعد کاشت مو از تا افراد با مقایسه قبل از عمل و بعد از عمل کاشت مو در افراد متوجه نتیجه کاملاً طبیعی پس از عمل کاشت مو بشوند.

کاشت مو امروزه با روش‌های خوبی که وجود دارد فارغ از سن و جنسیت برای همه متقاضیان این عمل انجام می‌شود. برای هر فردی فارغ از اینکه به چه علتی دچار ریزش موها شده یا از حالت فعلی موهای خود راضی نیست انجام می شود. دستگاه‌های مدرن و پیشرفته ای که برای این عمل وجود دارد امکان انجام عمل را در کمترین زمان و با حداکثر تراکم فراهم می‌کنند. همچنین هنگام عمل هیچ درد و خونریزی یا التهابی ایجاد نمی‌شود.

عکس قبل و بعد کاشت مو بدون جراحی ممکن است در وب سایت‌های مربوط به کلینیک‌های کاشت مو وجود داشته باشد. تا افراد بدون نیاز به مراجعه حضوری و با استفاده از اینترنت بتوانند نتیجه عمل را در دیگران مشاهده کنند. کاشت مو طبیعی نتیجه کاملاً دائمی دارد. هنگام کاشت تارهای مو در سلول‌های بنیادی کاشته می شوند. تا پس از عمل دارای قابلیت رشد باشند. ظاهری کاملاً طبیعی در موهای افراد ایجاد کنند.

عکس قبل و بعد کاشت مو

‌عکس قبل و بعد کاشت مو را خود افراد هم می توانند تهیه کنند. تا با مشاهده آن پس از عمل به نتیجه طبیعی پی ببرند و تفاوت را احساس کنند. البته با گذشتن زمان و پایان دوران بهبودی موهای کاشته شده حالت‌ای زیبا‌تر و طبیعی‌تر پیدا می کنند اما همچنان نتیجه فوق‌العاده عمل بلافاصله پس از پایان کار هم قابل مشاهده است.

هزینه عمل کاشت مو در کلینیک‌های مختلف

دومین گام بعد از بررسی عکس قبل و بعد کاشت مو بررسی هزینه است! یکی از مهم‌ترین سوالاتی که نیاز است قبل از عمل برای افراد روشن شود و هیچ ابهامی در آن باقی نماند. هزینه دقیق عمل کاشت مو است که باید توسط متخصص به آن‌ها اعلام شود.

هزینه کاشت مو نسبت به نتیجه دائمی و طبیعی که پس از آن حاصل می ‌شود کاملا مناسب است. افراد پس از عمل مطمئن هستند که برای همیشه موهای زیبا و پر تراکم خواهند داشت. اما هزینه های که توسط کلینیک های مختلف برای عمل کاشت مو به افراد اعلام می شود بسته به مسائل مختلفی است. با توجه به آنها ممکن است هزینه عمل برای هر فرد متفاوت باشد.

چه مسائلی بر هزینه عمل کاشت مو تاثیر می ‌گذارند؟

کاشت مو ارزان چیست؟ روش های مختلف بر هزینه عمل کاشت مو تاثیرگذار هستند؟ چرا هزینه ها در کلینیک های مختلف متفاوت است؟ آیا هزینه بالا لزوماً به معنای بهتر بودن نتیجه است؟

همه این موارد سوالاتی است که در ذهن افراد قبل از اقدام جدی برای عمل کاشت ابرو وجود دارد و لازم است که بدانیم که مسائلی بر هزینه عمل کاشت مو تاثیر می گذارند.

یکی از اولین و مهم‌ ترین موارد تاثیرگذار بر قیمت کاشت مو روش مورد استفاده در این عمل است. همانطور که گفتیم عکس قبل و بعد کاشت مو نشان دهنده کاربردی بودن روش مورد استفاده است. تا با مشاهده آن افراد مطمئن شوند که روش این کلینیک برای عمل کاشت مو خوب و موثر است.

با این حال هر چه روش مورد استفاده جدیدتر و مدرن تر باشد به تجهیزات و امکانات مدرن تر و بیشتری هم نیاز دارد. بنابراین معمولاً روش های جدید هزینه های بیشتری دارند. زیرا به طور کلی استفاده از روش های جدیدتر تضمینی برای حصول نتیجه به حساب می آید. عمل کاشت مو با روش های جدیدتر در حداقل تعداد جلسات با طبیعی ترین نتیجه انجام می‌ شود. بنابراین طبیعی است که هزینه انجام عمل با روش های جدید بیشتر باشد.

ادامه مطلب  درصد موفقیت کاشت مو چقدر است؟

عوامل موثر برای هزینه کاشت مو

کلینیک مورد نظر برای مراجعه در عمل کاشت مو هم یکی از عوامل موثر بر هزینه این عمل است. زیرا معمولاً کلینیک هایی که در پایتخت وجود دارند هزینه بیشتری برای انجام این عمل اخذ می کنند. به علت اینکه در اکثر مواقع کلینیکهای پایتخت معروف تر هستند و سابقه بهتری در انجام عمل های زیبایی دارند. بنابراین متقاضیان آنها بیشتر از متقاضیان سایر مراکز است. روش ‌های بهتری هم برای عمل کاشت مو ارائه می دهند.

معروف بودن و خوشنام بودن متخصصی که در آن کلینیک مشغول به کار هست هم از عوامل موثر بر هزینه عمل کاشت مو است. زیرا انجام عمل تحت نظر متخصص مطمئن برای افراد آرامش خاطر بیشتری به همراه دارد. حتی در برخی مواقع افراد با مشاهده عکس قبل و بعد کاشت مو که توسط یک متخصص مشهور ارائه می شود علاقه مند به انجام عمل توسط آن متخصص هستند. تا هیچ نگرانی برای عدم حصول نتیجه نداشته باشند.

علاوه بر این مسائل میزان تاثیر خود افراد و نوع موهای آنها همچنین تعداد گرافت هایی که باید برای کاشت از ناحیه بانک مو برداشت شود هم مسائل مهمی هستند که بر هزینه عمل کاشت مو تاثیر می گذارند. به همین علت لازم است که افراد با مراجعه حضوری به کلینیک ها و پس از معاینه هزینه دقیق عمل کاشت را متوجه شوند. زیرا ممکن است هزینه این عمل برای همه افراد یکسان نباشد.

بدانیم که: عمل کاشت مو امروزه بسیار رایج شده و روزانه برای تعداد زیادی انجام می شود و کلینیک های معتبر و مطمئنی هم در سراسر کشور برای انجام این عمل وجود دارد. پس هیچگاه برای انجام عمل استرس نداشته باشید. مطمئن باشید که هر اقدامی لازم باشد توسط متخصص و کادر کلینیک مورد نظر انجام خواهد شد.

این عمل با تجهیزات دقیق و تکنیک های کاربردی انجام می شود تا عوارض کاشت مو به همراه نداشته باشد. تا امکان کاشت حداکثر تراکم تارهای مو در یک سانتیمتر مربع وجود داشته باشد. پس از عمل در دوران نقاهت نیاز به بستری و مراقبت های سخت پزشکی نباشد.

عکس قبل و بعد کاشت مو نشانه خوبی از کاربردی بودن روش مورد استفاده همچنین مطمئن بودن کلینیک مورد نظر دارد البته مراکز عمل کاشت مو حتماً باید از عکسهای کسانی استفاده کنند که این عمل را در همان کلینیک انجام داده‌اند تا با این کار اطمینان خاطر سایر مراجعه کنندگان را جلب کنند.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (2 امتیاز)

12 پاسخ

 1. سلام. من میخوام تزریق چربی به صورت انجام بدم. بعد از تزریق، سیگار کشیدن روی تزریق ضرر داره؟

  1. سلام دوست عزیز برای اطلاعات تزریق چربی باید به سایت مرکز تزریق چربی مجموعه ما مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

 2. سلام.
  وقتتون بخیر. چند وقتی هست که تصمیم گرفتم با تزریق چربی کمی گونه هام رو بر جسته کنم. آیا این کار رو شما انجام میدید؟

  1. سلام دوست عزیز برای اطلاعات تزریق چربی باید به سایت مرکز تزریق چربی مجموعه ما مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

 3. تزریق چربی به صورت لاغر در چند جلسه انجام میشه و آیا ماندگاریش یک ساله هست؟ چون شنیدم تا 6 ماه بعد از تزریق دیگه نیازی به تزریق مجدد وجود نداره. درسته؟

  1. سلام دوست عزیز برای اطلاعات تزریق چربی باید به سایت مرکز تزریق چربی مجموعه ما مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

 4. سلام. آیا کاشت مو به صورت قسطی هم انجام می شود؟ چند جلسه لازم است؟

  1. سلام بله امکانش وجود دارد. برای اطلاع از شرایط با ما تماس بگیرید.

 5. سلام. آیا گودیهای صورت با تزریق چربی بر طرف میشه؟ بهم گفتن که با تزریق چربی درست میشه.

  1. بله کاملا امکانش هست. برای اطلاعات تزریق چربی باید به سایت مرکز تزریق چربی مجموعه ما مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله عکس قبل و بعد کاشت مو

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)