۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو چگونه محاسبه می شود؟

هزینه کاشت مو چگونه محاسبه می شود؟

هزینه کاشت مو چقدر است؟ ریزش مو ممکن است اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. این چیزی است که درصد بسیار زیادی از مردان و زنان لازم است با آن دست و پنجه نرم کنند. طبق گزارش انجمن ریزش مو آمریکا ( ارتباطی برای آن وجود دارد )، تا سن ۵۰ سالگی، بیش از ۸ مرد از هر ۱۰ مرد نازک شدن موی قابل توجهی دارند. در بین زنان، از هر ۲ زن، ۱ زن دارای ریزش موی قابل توجهی است. مردانی که تحت تاثیر طاسی الگوی مردانه قرار دارند و زنانی که دارای موهای نازک هستند، گزینه های زیادی برای بازیابی بخشی از شکوه از دست رفته خود دارند. یکی از گزینه ها کاشت مو است. در سال ۲۰۱۹، بیش از ۷۳۵۰۰۰ روش جراحی ترمیم مو ( کاشت مو ) در سراسر جهان انجام شد و تقاضا همچنان در حال افزایش است.

بسیاری از افراد مشهور، کاشت مو انجام می‌دهند و آشکارا درباره آن صحبت می‌کنند. علاوه بر این، فناوری کاشت مو در طی سال‌های اخیر بسیار بهبود یافته است.

اگر درمان‌های غیرتهاجمی ریزش مو را امتحان کردید و موفق آمیز نیست و به فکر درمان جراحی هستید، یکی از اولین سوالاتی که در ذهن شما وجود دارد، این است که هزینه کاشت مو چقدر است؟ در ادامه با ما همراه باشید و از قیمت کاشت مو آگاه شوید.

انواع کاشت مو

در حال حاضر ۲ روش کاملا پذیرفته شده برای کاشت مو موجود است:  FUT و  FUE.

پیوند واحد فولیکولی ( کاشت مو به روش fut ) شامل برداشتن نواری از موی سالم از ناحیه اهداکننده، معمولا پشت پوست سر است، جایی که موهای از دست رفته کمتر آشکار است. نوار اهدا کننده به ناحیه طاس و دچار ریزش پیوند می‌شود. این روش یک اسکار خطی قابل توجه در ناحیه اهداکننده بر جای می‌گذارد که ممکن است برای افرادی که موهای خود را کوتاه می کنند نگران کننده باشد.

استخراج واحد فولیکولی (FUE) یک روش جدیدتر برای کاشت مو، شامل برداشت واحدهای فولیکولی منفرد (فولیکول‌های مو) از ناحیه اهداکننده بزرگ و پیوند آنها به ناحیه نازک‌شده است. جراح از استخراج میکروسکوپی برای برداشتن موهای تک فولیکولی از پوست سر استفاده می کند که کمترین جای زخم را بر جای می گذارد. با این حال، کاشت مو به روش fue در مقایسه با  FUT زمان‎برتر است و مناطق درمان کوچک تری را پوشش می دهد.

ادامه مطلب  13 مزیت کاشت مو بدون جراحی dhi

از نظر هزینه کاشت مو، FUE ممکن است گران‎تر از FUT باشد، زیرا نیازمند زمان زیادی برای جراحی نیست. با این حال، هزینه هر موی کاشته شده ممکن است با FUE کمتر باشد.

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله  این موارد به شرح زیر هستند.

  • مکان: هزینه کلی زندگی در منطقه شما و همچنین تعداد جراحان کاشت مو در مجاورت شما می تواند بر هزینه کاشت مو تاثیرگذار باشد. در بازارهای رقابتی که چندین ارائه دهنده وجود دارد، هزینه‌ها کمتر است.
  • گرافت مو: تعداد گرافت هایی که کاشته می شود بر قیمت نهایی کاشت مو نقش دارد. هر چه تعداد گرافت ها بیشتر باشد، عمل جراحی هزینه بیشتری می‌برد.
  • روش: همانطور که در بالا ذکر شد، هزینه های دو نوع روش کاشت مو، FUT و FUE متفاوت است.
  • مهارت: جراحان با تجربه و مهارت های برتر ممکن است هزینه بیشتری برای کاشت مو داشته باشند. با این حال، قیمت بالاتر لزوما به معنای جراح بهتر نیست، پس تحقیق کنید.
  • ریزش مو: مقدار موها و تعداد گرافت هایی که می خواهید کاشته شود نیز بر هزینه آن تاثیرگذار است. هزینه درمان چند تکه به میزان قابل توجهی کمتر از نازک شدن مو در کل پوست سر خواهد بود.
  • سفر: گاهی اوقات، ممکن است مجبور شوید برای کاشت مو از یک متخصص با رتبه بالا به سفر بروید، بنابراین لازم است هزینه های سفر را در نظر بگیرید.
  • بهبودی: زمانی که برای کاشت مو بودجه می‌کنید، فراموش نکنید که هزینه‌های بهبودی مانند داروها و ویزیت‌های بعدی را نیز در نظر بگیرید.

مشاوره ۲۴ ساعته

09127300790

هزینه کاشت مو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه کاشت مو به عوامل زیادی، از جمله پیچیدگی کلی پیوند، نوع ریزش موی شما، و همچنین سایر خصوصیات فردی مو، از جمله میزان موی کاشت برای دستیابی به نتایج دلخواه بیمار بستگی دارد. هنگام برنامه‌ریزی یک روش، بیمار لازم است از نظر خطر ریزش مو بیشتر و همچنین بهترین روش استفاده از موهای اهداکننده موجود بررسی شود. این فاکتورهای شخصی برای هر فردی متفاوت است و بر هزینه کاشت مو تاثیرگذار است. سریع‌ترین راه برای اطلاع از هزینه‌های یک فرآیند کاشت این است که مشاوره‌ای با یکی از متخصصان کلینیک مو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت مو شهرک غرب، داشته باشید.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.

قیمت کاشت مو ۱۵۰۰ گرافت چقدر است؟

در کلینیک کاشت مو، ما به تعدادی از عوامل مختلف برای تعیین قیمت کاشت مو نگاه می کنیم. هزینه ممکن است بسته به ویژگی های هر فرد و پیچیدگی مورد متفاوت باشد. یکی از عواملی که به محاسبه هزینه کاشت مو کمک می کند، تعداد گرافت های مورد نیاز است. مهم است در نظر داشته باشید که این فقط یک تخمین است و ممکن است تغییر کند، اما می تواند به شما ایده خوبی درباره هزینه های کاشت مو بدهد.

حقیقت هزینه کاشت مو چیست؟

حقیقت هزینه کاشت مو چیست؟

اگر چه هزینه کاشت مو بیشتر از سایر راه حل های ریزش مو است، اما به صورت یکجا به شما ارائه می‌شود، که ممکن است کمی باعث نگرانی شود. با این حال، درباره هزینه واقعی کاشت مو چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. بسیاری از افرادی که طاسی را تجربه می‌کنند بیشتر از ریزش مو رنج می‌برند، طاسی برای آن‌ها از دست دادن اعتماد به نفس و هویت است که می تواند مخرب باشد. مهم نیست که ریزش مو چقدر جزئی باشد.

البته روش‌های زیادی برای مبارزه با ریزش مو وجود دارد، از جمله کلاه گیس و اکستنشن مو. این موارد ممکن است ریزش مو را پوشش دهند، اما اعتماد به نفس شما را در درون تغییر نمی‌دهند، زیرا غیرطبیعی هستند. کاشت مو راه حلی دائمی برای ریزش مو ارائه می دهد. مهمترین دستاوردی که مراجعین کاشت مو تجربه می‎کنند، افزایش اعتماد به نفس و رهایی از اضطراب ناشی از ریزش مو است.

کاشت موی مقرون به صرفه ماه زر

اگرچه ممکن است قیمت یکجا و بالاتری داشته باشند، اما هزینه‌های کاشت مو موثر است و در واقع ارزش پول و پس انداز طولانی مدت را فراهم می‌کند. سایر روش‌های ترمیم مو، دارای هزینه‌های نگهداری، نوع نگهداری، تجویز مجدد نسخه و غیره است. این امر ممکن است در طول زمان اضافه شود، به خصوص اگر از یک رویکرد مشترک، برای مثال درمان فیناستراید در کنار مکمل های طبیعی برای تحریک رشد استفاده می‌کنید. علاوه بر این، با استفاده از این روش‌ها، نتایج ممکن است با توقف استفاده از درمان معکوس شوند، به این معنی که آنها یک صورت حساب مداوم هستند.

هزینه کاشت مو یک‎ مرتبه است و نتایج مادام العمری را ارائه می دهد. با هزینه یک سال درمان فیناستراید، این امکان را دارید که یک پیوند FUE انجام دهید که مادام العمر است. بیشتر مراجعین تنها ۱ الی ۲ عمل کاشت مو در طول عمر خود انجام می‌دهند که دومین مورد عموما پیوند فولیکول‌های مو در مناطقی است که خط مو پس از کاشت اولیه به آن‌ها کاهش یافته است. ویژگی بارز کار ما در کلینیک مو ارائه یک درمان فردی سفارشی است تا اطمینان حاصل شود که این روش نتایج غیرقابل تشخیص طبیعی را ارائه می‌دهد که مادام العمر باقی می‌مانند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله هزینه کاشت مو چقدر است؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)