۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

نحوه انجام مزوتراپی ابرو

نحوه انجام مزوتراپی ابرو

نحوه انجام مزوتراپی ابرو

نحوه انجام مزوتراپی ابرو چگونه است؟ درمان مزوتراپی برای ابرو تقریباً بدون درد و بی خطر است، البته اگر توسط متخصصان انجام شود. این درمان یکی از موثرترین درمان‌ها نسبت به قرص‌ها و کرم‌ها است. بهترین کلینیک را برای انجام درمان خود انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. کلینیک ماه زر از جمله بهترین و موفق ترین کلینیک‌هایی است که بهترین روش مزوتراپی را ارائه می‌دهد و نتایج آن از دو تا سه ماهگی قابل مشاهده است. این روش زیبایی میکروکانال‌های کوچکی را ایجاد می‌کند که به لایه‌های عمیق پوستی بافت‌ها منتهی می‌شود. موادی که به پوست تزریق می‌شود به بهبودی و بازسازی پوست کمک می‌کند.

این روش یکی از موثرترین روش‌ها برای بسیاری از مشکلات صورت و مو است. هر جلسه مزو درمانی ایمن، سریع، راحت است و تقریباً ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. تعداد درمان‌های مورد نیاز متفاوت است. به هر بیمار پس از مشاوره توصیه می‌شود. تزریق‌های میکرو مزوتراپی بر اساس نیاز و انتظار انجام می‌شود. در ادامه کمی‌بیشتر با نحوه انجام مزوتراپی ابرو، مراقبت‌های قبل و بعد آن آشنا می‌شویم، با ما همراه باشید.

مزوتراپی ابرو چیست؟

برای بررسی بهتر نحوه انجام مزوتراپی ابرو باید بیشتر درباره مزوتراپی بدانیم! مزوتراپی یک درمان غیرجراحی و غیر تهاجمی است که برای کمک به رشد بهتر موها و ابروها انجام می‌شود که با استفاده از تزریق مزوتراپی انجام می‌شود که تحویل مخلوطی قوی از مواد طبیعی تقویت کننده را هدف قرار می‌دهد. بسته به روش تزریق، سه نوع مزوتراپی متفاوت وجود دارد.

 • مزوتراپی نقطه به نقطه.
 • مزوتراپی پوست فوقانی.
 • مزوتراپی جامع.

که پزشک با توجه به هدف انجام مزوتراپی و وضعیت فرد، نوع مزوتراپی را مشخص می‌کند.

نکات قبل از انجام مزوتراپی ابرو چیست؟

قبل از انجام مزوتراپی ابرو شما حتما باید توسط پزشک متخصص ویزیت شوید تا پزشک بررسی کند که آیا کاندید مناسب برای انجام مزوتراپی ابرو هستید یا خیر. چرا که اگر کم ‌پشتی ابروهای شما به صورت مادرزادی باشد، تزریق مزوتراپی ابرو برای شما نتیجه ‌بخش نیست و هزینه کردن در این مورد برای شما بیهوده است.

نحوه تزریق مزوتراپی ابرو

برخی از دستورات قبل از انجام مزو ابرو به شرح زیر هستند.

 • از مصرف سیگار و قلیان خودداری کنید.
 • حدود یک ماه قبل از انجام مزو نباید تزریق چربی، بوتاکس و ژل انجام داده باشید.
 • مصرف مشروبات الکلی قبل از تزریق مزو ممنوع است.
 • ۳ روز قبل از تزریق مزوتراپی به ابرو از مصرف داروهایی رقیق‌کننده خون مانند آسپرین خودداری کنید.

هنگام مراجعه به مطب یا کلینیک برای تزریق مزوتراپی ابرو از لوازم‌ آرایشی استفاده نکنید. ما در مرکز مو و ابرو ماه زر، معتبرترین مرکز کاشت ابرو شهرک غرب، آماده انجام مزوتراپی ابرو برای شما عزیزان هستیم.

نحوه انجام مزوتراپی ابرو

تزریق مزوتراپی به ابرو، روشی بدون عارضه و کم‌ هزینه برای تقویت ابروها است که در صورت استفاده از داروهای تقویتی معتبر نتایج قابل ‌توجهی خواهد داشت. برای این که بیمار هیچ‌ گونه دردی ( درد مزوتراپی ابرو ) احساس نکند پزشک در ناحیه تزریق از بیحس کننده موضعی استفاده می‌کند و پس از بیحس شدن ناحیه مورد نظر، با استفاده از سرنگ‌های ظریف مواد تقویتی را به لایه میانی پوست در ناحیه ابرو تزریق می‌کند.

به طور کلی می‌توان گفت، کل انجام فرآیند تزریق مزوتراپی به ابرو نهایت ۵ دقیقه طول می‌‌کشد و فرد می‌‌تواند بدون احساس کمترین دردی این کار را انجام دهد.

مراقبت‌های بعد مزوتراپی ابرو

هر چند مزوتراپی ابرو روشی بدون عارضه و غیرتهاجمی‌برای تقویت ابروها است، اما برای دریافت نتایج بهتر نیاز  است از یکسری دستورات بعد از مزوتراپی ابرو تبعیت کنید، که به شرح زیر است.

 • در صورت ورم و کبودی از کیسه یخ (ice pack) استفاده کنید.
 • تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق مزو همچنان از داروهای رقیق‌کننده خون اجتناب کنید.
 • حمام گرم، استخر و سونا تا ۴۸ ساعت بعد از مزوتراپی ممنوع است.
 • بعد از انجام تزریق از ماساژ ابرو خودداری کنید.
 • در معرض نور مستقیم خورشید تا ۲ هفته بعد از تزریق مزوتراپی، قرار نگیرید.
 • تا ۴ ساعت بعد از شستشوی محل تزریق مزو اجتناب کنید.

بهتر است تا ۴۸ ساعت پس از تزریق ورزش‌های سنگین انجام ندهید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی ابرو

قبل از انجام مزو ابرو باید به این موضوع آگاه باشید که برای دریافت نتیجه، تزریق مزوتراپی به ابرو باید در چندین جلسه انجام شود و با انجام فقط یک جلسه شما هیچ نتیجه ایده‌آلی دریافت نمی‌کنید. تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی ابرو در هر فرد متفاوت است و بستگی به وسعت ناحیه ریزش و میزان ضخامت تار ابروها دارد و به طور کلی می‌توان گفت، تعداد جلسات کوکتل مزوتراپی ابرو به تشخیص پزشک معالج شما بستگی دارد که در هر فرد متغیر است.

 

مزوتراپی یک روش غیرتهاجمی است که بر پایه میکرواینجکشن‌های عفونی است که دارای یک درمان قدرتمند برای ریزش مو و تحریک مزودرم است که منجر به جوانسازی پوست و جوانسازی پوست سر و فولیکول‌های مو می‌شود. مزوتراپی برای کاهش وزن نیز بسیار محبوب است و توسط بسیاری انتخاب شده است. این درمان شامل درمان زیبایی غیرجراحی است که شامل تزریق‌های زیادی از داروها، عصاره‌های گیاهی، مواد معدنی، ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها است. مزایای زیادی از درمان وجود دارد که در ادامه ذکر شده است.

درمان موی مزو عوامل رشد مو را هدف قرار می‌دهد و محتوای مواد معدنی و ویتامین را ارائه می‌دهد. در این روش از یک درما رولر یا سرنگ انسولین استفاده می‌شود و ریزچاله‌های متعددی روی پوست ناحیه ابرو و یا سر ایجاد می‌شود و از طریق آن‌ها مقداری مواد مغذی محرک به پوست سر تزریق می‌شود. این فرآیند به افزایش خون رسانی به پوست، افزایش متابولیسم سلول‌ها و سرعت بخشیدن به رشد کمک می‌کند. برخی از مزایا عبارتند از:

 • این یک روش غیر جراحی است که زمان کمی‌دارد.
 • فولیکول‌های مو را فعال می‌کند و رشد مو را افزایش می‌دهد.
 • غیر تهاجمی‌است و فرد می‌تواند به زودی به روال عادی خود بازگردد.
 • درمان مزو مو حداقل عوارض جانبی دارد و منجر به بهبود گردش خون می‌شود.
 • این یکی از موثرترین درمان‌ها برای ریزش مو است زیرا این مواد با دقت و مستقیماً به درم تزریق می‌شوند.
 • همچنین باعث تولید کلاژن می‌شود که به رشد مجدد مو کمک می‌کند.
 • همچنین متابولیسم سلولی را بهبود می‌بخشد و رشد فولیکول‌های موی موجود را تسریع می‌کند.
 • همچنین به جلوگیری از نازک شدن مو کمک می‌کند.

آیا مزوتراپی ابرو دائمی است؟ اصولا نتایج مزوتراپی ابرو بعد از یک الی دو ماه نشان داده می‌شود و به طور قطع نمی‌توان گفت، ماندگاری مزوتراپی ابرو چقدر است. ولی اگر می‌خواهید نتایج ماندگار داشته باشید باید به توصیه‌های پزشک رعایت کنید و طبق تعداد جلساتی که برای شما مورد نیاز است، مزوتراپی ابرو را انجام دهید. در برخی افراد ممکن است پزشک برای نتایج بهتر و ماندگار در کنار مزوتراپی ابرو، مصرف داروهای خوراکی در زمینه درمان کاهش ریزش ابروها را نیز پیشنهاد کند.

 

چرا کلینیک ماه زر؟

چرا کلینیک ماه زر را برای درمان مزوتراپی ابرو انتخاب نمایید؟ مزوتراپی چندین بیماری مانند پیگمانتاسیون و ریزش مو را به همراه مسائل مربوط به پوست درمان می‌کند و به افرادی که نیاز به جوان‌سازی پوست در بزرگسالان دارند و پوستی خسته دارند، نتایج بسیار خوبی می‌‌دهد. پزشکان کلینیک تخصصی ماه زر در درمان مزوتراپی تخصص دارند. متخصصان به نگرانی‌های بیمار گوش می‌دهند و به آنها کمک می‌کنند تا تصمیم بگیرند که کدام درمان برای آنها مناسب تر است. آنها در مورد درمان با در نظر گرفتن بسیاری از عوامل شامل هدف مورد نظر، زمان استراحت مورد نیاز برای بهبود و تحمل به درمان تصمیم می‌گیرند.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  هزینه مزوتراپی چقدر است؟

  هزینه مزوتراپی یک جلسه متفاوت است و بر روی ناحیه تحت درمان و عوامل متعدد متفاوت است. قیمت مزوتراپی ابرو در شهرها و کلینیک‌‌های مختلف متفاوت است و در اصل می‌توان گفت، عامل مهم و تأثیرگذار در هزینه مزوتراپی ابرو، نوع مواد و میزان مورد مصرف برای تزریق است. با توجه به این که ترکیبات موجود در مواد مزوتراپی متغیر است و نوع برند آن‌‌ها که ایرانی یا خارجی باشد، در قیمت مزوتراپی بسیار تأثیرگذار است، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای آن در نظر گرفت. عامل مهم دیگر تعیین هزینه تزریق مزوتراپی به ابرو تعداد جلسات مورد نیاز است که این موضوع باید توسط پزشک مشخص شود که فرد برای درمان و دریافت نتیجه به چند جلسه انجام مزو ابرو نیاز دارد.

  ادامه مطلب  مزوتراپی برای ضخیم شدن مو

  کلام پایانی

  محافظت از ابروها یکی از اصول زیبایی چهره محسوب می‌شود. برخی بیماری‌ها مانند آلوپسی آره آتا، پسوریازیس، درماتیت تماسی، درماتیت سبورئیک، کچلی کرم حلقوی، مشکلات تیروئید، بیماری‌هانسن و اضطراب، می‌توانند باعث ریزش مو و ابرو شوند. روش‌‌های مختلفی برای مراقبت از ابرو وجود دارند که از آن جمله می‌توان به سرم‌ها، روغن‌های گیاهی، میکروبلیدینگ، کاشت و مزوتراپی ابرو اشاره نمود. در مزوتراپی، مواد مغذی و ویتامین‌ها با کمک سوزن‌های ظریف به فولیکول‌های ابرو تزریق می‌‌شوند. این روش عوارض جانبی خاصی ندارد، اما از فواید آن می‌توان افزایش اعتماد به ‌نفس، هزینه پایین، رشد موهای ضخیم‌تر، تحریک گردش خون و تحریک کلاژن ‌سازی را نام برد. برای دریافت وقت مشاوره برای انجام مزوتراپی مو و ابرو می‌توانید به وب سایت کلینیک ماه زر مراجعه و اطلاعات فردی خود را تکمیل نمایید.

  سوالات متداول

  • درمان مزوتراپی چقدر طول می‌کشد تا اثر خود را نشان دهد؟

  فواید هر تزریق مزوتراپی باید خیلی زود آشکار شود و در حدود سه هفته به زودی قابل مشاهده است.

  • نتایج درمان مزوتراپی چقدر ماندگار است؟

  نتایج مزوتراپی زمانی که توسط متخصصان انجام شود رضایت بخش و طولانی مدت است. حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه طول می‌کشد، اما اگر با پیگیری‌های بعد از درمان همراه نباشید، در نهایت از بین می‌رود.

  اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

  12 پاسخ

  1. بی‌نظرید شما ، در هر خدماتی بهترینشو ارائه میدید 🤩

   1. ارائه خدمات با کیفیت اصلی‌ترین هدف ما در مرکز کاشت است.

  2. من حدود ۶ ماه پیش بینی ام رو عمل کردم الان میتونم با فیلر صورتم کانتور کنم؟

   1. در صورتی که تایید از پزشک بینی دارید مشکلی پیش نخواهد آمد.

  3. سلام..من هم تیرویید کم کار دارم هم فشار خون..به دکتر جراح هم گفتم و عمل لیپوماتیک شکم پهلو انجام دادم 3 هفته پیش..ایا ممکنه بعدن برام مشکلی پیش بیاد؟

  4. سلام من پیش دکتر ضرغامی انجام دادم عالی بود. دستشون رو میبوسم ممنونم از شما

  5. ممنون از سایتت خوبتون و کلینیک مو و ابرو ماه زر

  6. سلام وقتتون بخیر هزینه زدن پرسینگ ناف چقدر هستش؟

   1. با سلام دوست عزیز متاسفانه در مجموعه ما خدمات پیرسینگ انجام نمی‌شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله نحوه انجام مزوتراپی ابرو

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
  روش‌های کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو قبل و بعد کاشت مو کاشت ابرو در یک جلسه