۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

مزوتراپی برای ابرو

مزوتراپی برای ابرو

مزوتراپی برای ابرو

مزوتراپی برای ابرو؛ ابرو عنصر مهمی‌ در زیبایی چهره است و ضعف و کم پشتی موی ابرو ممکن است باعث ایجاد ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس به خصوص در خانم‌ها شود. کاشت ابرو و تاتو تکنیک‌های محبوب برای اصلاح ریزش موی ابرو هستند. با این حال، پیوند مو ممکن است به دلیل عوارض کاشت مو، و تغییر در ضخامت و الگوی رشد مو در مقایسه با ابروی طبیعی پیچیده باشد، و نیاز به درمان تکمیلی مزوتراپی برای ابرو دارند. در ادامه ما به بررسی تکنیک مزوتراپی و آثار آن در ابرو می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

مزوتراپی برای ابرو چیست؟

مزوتراپی ابرو توسط FDA تایید شده است و نتایج آن یک عمل پزشکی بسیار موثر است. مردان و زنانی که متوجه می‌شوند موهای ابرویشان به سرعت در حال نازک شدن است، می‌توانند با تغذیه موهای خود با این روش موهای سالم تری داشته باشند. در روش مزوتراپی مو، میکرواینجکشن با حداقل دوز از قسمت میانی و با استفاده از سوزن‌هایی با نوک بسیار ظریف در پوست ابرو انجام می‌شود.

درمان مزوتراپی برای ابرو چه می‌کند؟

بیایید در ادامه بررسی کنیم که برای ابرو مزوتراپی چه کاری انجام میدهد؟ به لطف میکرواینجکشن، لایه درم که لایه عملکردی پوست است، تحریک می‌شود و مواد معدنی، عناصر اولیگو، ویتامین‌ها و تنظیم کننده‌های مورد نیاز فولیکول مو به بافت داده می‌شود. این روش به صورت محلی اعمال می‌شود و این برنامه را می‌توان برای هر کسی صرف نظر از جنسیت یا سن اعمال کرد.

مزوتراپی برای ابرو درمانی است که عوامل موثر در رشد ابرو را هدف قرار می‌دهد، و محتوای ویتامین‌ها و پروتئین‌ها در پوست ابرو می‌باشد. در این روش با استفاده از درمارولر، مزوگان یا سرنگ انسولین، ریزچاله‌های متعددی روی پوست ناحیه ابرو ایجاد می‌شود و از طریق این ریزچاله‌ها، مقداری مواد مغذی محرک رشد مو ( محلول ضد ریزش مو، سرم سلول‌های بنیادی یا پلاسمای غنی از پلاکت ) به داخل پوست ابرو تزریق می‌شود.

این فرآیند به افزایش خون رسانی در ناحیه کامل پوست سر کمک می‌کند. حتی متابولیسم سلولی را افزایش می‌دهد و رشد فولیکول‌های موی موجود را سرعت می‌بخشد و رشد موهای جدید را تقویت می‌کند. این درمان در بسیاری از بیماران ریزش مو یا ریزش مو کاملاً مؤثر است. مزوتراپی برای ابرو ریزالتهاب اطراف فولیکول‌های ابرو را که مسئول ریزش ابرو است کنترل می‌کند. این روش با کنترل ریزالتهاب همراه با سایر ویتامین‌ها و گاهی اوقات درمان‌های پزشکی برای ریزش مو، ریزش مو را کند می‌کند و از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

مزایای روش مزوتراپی ابرو چیست؟

روش مزوتراپی برای ابرو به صورت موضعی اعمال می‌شود و نتایج باکیفیتی به همراه دارد. تنها با انتخاب مناطق مورد نظر می‌توان آن را در مناطق مختلف اعمال کرد. در حالی که ناحیه ریخته شده تحریک می‌شود، سایر فولیکول‌های مو نیز تحت تاثیر مثبت این برنامه قرار می‌گیرند. مزیت دیگر این است که برنامه در چند جلسه تکمیل می‌شود. در اکثر کاربردها، افراد در همان لحظات اولیه متوجه رشد مثبت موهای خود می‌شوند. داروهای مورد استفاده در مزوتراپی موی کم هزینه توسط پزشکان استفاده می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید تمامی مزیت‌های این روش را در مطلب ” مزایا مزوتراپی ” مطالعه کنید.

آیا مزوتراپی ابرو باعث رشد ابرو می‌شود؟

بله، مشاهده شده است که ریزش مو در هر مرد و زنی که تحت درمان قرار می‌گیرد متوقف می‌شود و درمان جواب می‌دهد. به لطف این درمان، فولیکول‌های مو تحریک شده و مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز فولیکول‌های مو داده می‌شود و زمینه برای بازگشت مو به حالت سالم فراهم می‌شود. مزوتراپی ابرو یک گزینه درمان ریزش ابرو است که باعث رشد مجدد موی ابرو در مردان و زنان می‌شود. مزوتراپی ابرو یک روش درمانی جایگزین را برای کسانی که مشکل ریزش ابرو دارند و کسانی که قبل از کاشت ابرو به دنبال درمان هستند، ارائه می‌دهد.

آیا مزوتراپی مو باعث رشد ابرو می_شود؟

قبل و بعد از درمان مزوتراپی ابرو

برخی از مطالعات نشان داده‌اند که هورمون دی هیدروتستوسترون به طور طبیعی یکی از عواملی است که باعث ریزش ابرو می‌شود. تکنیک‌های مورد استفاده در مزوتراپی درمان ریزش ابرو با روش‌های مزوتراپی انجام می‌شود. نتایج مثبتی در مورد رشد مجدد مو در مردان و زنان نشان داده است. به لطف یک کوکتل مخصوص استفاده شده، گردش خون در پوست ابروها افزایش یافته و از ویتامین حمایت می‌شود. گردش خون بهتر ارائه شده می‌تواند موهای شما را دوباره رشد دهد و تعداد تارهای شما را افزایش دهد.

با مزوتراپی ابرو، فولیکول‌های موی شما بهتر تغذیه می‌شوند. در درمان ریزش مو مزوتراپی دستی بر خلاف مزوتراپی تزریقی با تفنگ تزریقی انجام می‌شود. این روش کمک می‌کند تا درمان ریزش مو سریعتر و بالقوه کمتر درد داشته باشد. ممکن است پنج تا شش جلسه برای این کاربرد مزوتراپی در درمان ریزش مو مورد نیاز باشد. مزوتراپی می‌تواند نیاز به کاشت ابرو را با کاربرد مناسب و مراقبت مناسب پس از درمان برطرف کند یا به تاخیر بیاندازد.

درباره اهمیت مزوتراپی ابرو می توانید مطلب ” مزوتراپی بعد از کاشت ابرو ” را مطالعه کنیدږ

چطور برای مزوتراپی ابرو آماده شویم؟

برای اینکه بدانید برای درمان مزوتراپی برای ابرو چگونه باید آشنا شوید، به موارد زیر دقت داشته باشید.

 • مهم‌ ترین کاری که باید برای آمادگی قبل از مزوتراپی ابرو انجام دهید این است که مصرف بعضی از داروهای خاص را با صلاح‌ دید پزشک قطع کنید. داروهای رقیق‌کننده خون مانند آسپرین و بعضی از مسکن‌ها مانند بروفن از این موارد هستند.
 • هرگونه سابقه پزشکی و مصرف داروهای خاص را به پزشک اطلاع دهید.
 • از دو هفته قبل از مزوتراپی مصرف نوشیدنی‌های الکلی و سیگار را قطع کنید.
 • حداقل ۲۴ ساعت قبل از مصرف لوازم آرایشی بهداشتی خودداری کنید.

بعد از مزتراپی ابرو چه کاری انجام دهیم؟

پس از تزریق به مراقبت خاصی نیاز ندارید، اما رعایت نکات زیر می‌تواند از عوارض تزریق بکاهد و اثربخشی مزوتراپی را افزایش دهد:

 • از مصرف لوازم آرایشی به مدت یک هفته خودداری کنید.
 • از کرم ضدآفتاب استفاده کنید و حداقل دو هفته از قرارگیری در معرض تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید.
 • شب بعد از تزریق، مدل خوابتان را به شکلی تنظیم کنید که صورتتان روی بالشت نباشد.
 • ۴۸ ساعت از ورزش شدید خودداری کنید.
 • تا یک هفته مصرف داروهای رقیق کننده خون را متوقف کنید.
 • از ماساژ ابرو خودداری کنید.
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 500 MB, Max. files: 3.

  مزوتراپی ابرو چطور انجام می‌‌شود؟

  پروسه کار بسیار ساده است و بیشتر از نیم ساعت زمان نمی‌برد. قبل از شروع کار از شما خواسته می‌‌شود تا روی تخت دراز بکشید. موضع تزریق به خوبی شستشو داده می‌شود و ضد عفونی خواهد شد.

  چطور برای مزوتراپی ابرو آماده شویم؟

  پزشک گاهی برای کاهش عوارض و درد حین تزریق، از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند. پس از اثرگذاری ماده بی‌حس کننده، فرآیند تزریق آغاز خواهد شد و پس از اتمام کار به منزل باز خواهید گشت. همانطور که قبلا هم گفتیم، مزوتراپی ابرو، دوره نقاهت خاصی ندارد و شما می‌‌توانید بلافاصله پس از تزریق به خانه یا محل کارتان برگردید.

  ادامه مطلب  کاشت مو prp چیست؟

  کلام پایانی

  کم‌پشت بودن یا نقص در رویش ابرو یکی از مشکلات شایعی است که بسیاری از مراجعین از آن شکایت دارند. مزوتراپی ابرو، درمانی موثر و کم عارضه است که پزشکان از آن برای بهبود مشکلات ناشی از رشد کم ابرو استفاده می‌‌کنند.

  اگر شما هم با مشکلات ناشی از ریزش ابرو درگیر هستید و می‌خواهید که این مشکل را درمان کنید، می‌توانید با کارشناسان ما در کلینیک تخصصی پوست و مو ماه زر تماس بگیرید.همکاران ما به شما کمک می‌‌کنند تا با شناسایی مشکل و پیشنهاد بهترین درمان، در اسرع وقت با پزشک دیدار داشته باشید و به سرعت روند درمانی خود را آغاز کنید.

  جستجو مرتبط کاربران:

  5/5 - (1 امتیاز)

  7 پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله مزوتراپی برای ابرو

  تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

  مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

  آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

  اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

  یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

  Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)