۸۰۶۰۹۰۲ ۰۹۱۲

مشاوره واتساپ

٠٧٩٠ ٧٣٠ ٠٩١٢

مشاوره ۲۴ ساعته

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟! بهترین کاندیدها برای کاشت ابرو افرادی هستند که پری ابرو را از دست می‌دهند و به دنبال راهی ایمن و موثر برای ترمیم ابروهای خود هستند. کاندیدهای خوب همچنین انتظارات واقع بینانه‌ای در مورد رویه و نتایج دارند. بهترین راه برای اطلاع از این که کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست و چه افرادی کاندید مورد نظر برای کاشت ابرو هستند، تعیین وقت مشاوره در کلینیک کاشت مو و ابرو است.

چه کسانی نباید کاشت ابرو کنند؟

ابروها ممکن است فقط قسمت کوچکی از بدن را بپوشانند، اما برای ظاهر کلی شما بسیار مهم هستند. شما به سادگی قادر نیستید بدون مجموعه ابروهای زیبا، فوق العاده به نظر برسید. در حالی که چند بیماری هستند که ممکن است باعث شوند بخشی از موهای ابروی خود را از دست بدهید، اما اینها نباید مانع از تلاش شما برای داشتن بهترین ظاهر در هر زمان شود. اگر در مورد ظاهر ابروهای خود نگران هستید، بهتر است در مورد روش کاشت ابرو بیشتر بدانید.

کاشت ابرو کلینیک ترانسپلنت

کاشت ابرو به هر روشی که باشد ( کاشت ابرو به روش FUT، کاشت ابرو به روش بایوگرافت ) نوعی جراحی زیبایی است که ظاهر کامل و طبیعی را به ابروهای شما باز می‌گرداند. این جراحی تنها راه برای داشتن ابروهای پرتر تا آخر عمر باقی می‌ماند. از آنجایی که عوارض جانبی بسیار محدودی در ارتباط با این روش پزشکی وجود دارد، تقریباً همه افرادی که به دنبال بهبود ابروهای نازک خود هستند، کاندیدای خوبی خواهند بود. اگر موهای ابروی خود را از دست دادید و از سلامت نسبتا خوبی برخوردار هستید، کاندیدای کاشت ابرو هستید. این روش دارای این قابلیت است که مشکلات ناشی از ضربه، ژنتیک، کندن بیش از حد و برخی از اشکال آلوپسی را برطرف سازد.

ویژگی‌هایی که فرد را به یک کاندید ایده‌آل کاشت ابرو تبدیل می‌سازد!

برای رسیدن به پاسخ این پرسش که کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست، می‌توانیم در ابتدا بررسی کنیم که کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است. ما پیشتر در ارتباط با کاندیداتوری کاشت در مقاله کاندیدای کاشت ابرو صحبت کرده‌ایم.

 • علت نازک شدن ابروها

یکی از مهمترین فاکتورها در مورد کاندیداتوری کاشت ابرو، علت ریزش ابرو است. اگر ابروها به دلیل شرایط ژنتیکی، کندن بیش از حد یا آسیب دیدگی کم هستند، جراحی کاشت مو راه حل مناسبی است. در این شرایط، فولیکول‌های موی کاشته‌شده لازم است با موفقیت به محل پیوند برده شوند و منجر به رشد موی قابل اطمینان در آن ناحیه شوند.

کاشت ابرو مناسب چه کسانی نیست؟

در حالی که بسیاری از شایع ترین علل نازک شدن ابروها به درمان کاشت ابرو پاسخ می‌دهند، برخی شرایط وجود دارد که قادر است فرد را از کاندیدای کاشت ابرو محروم سازد. به عنوان مثال، اگر ابروها در نتیجه آلوپسی آره آتا یا آلوپسی فیبروزان فرونتال نازک شده باشند، کاشت ابرو ممکن است موفقیت آمیز نباشد. آلوپسی موجب می‌شود سیستم ایمنی به فولیکول‌های مو حمله کند و در نتیجه لکه‌های طاس یا ریزش کامل موی ابرو ایجاد شود. از آنجایی که این شرایط قادر است نتایج درمان را به خطر بیندازد، جراحان ما مهم است کاندیدای کاشت ابرو را به صورت موردی در نظر بگیرند.

 • محل اهداکننده بنیادی

یکی دیگر از ملاحظات برای کاندیداتوری کاشت ابرو این است که آیا بیمار محل اهداکننده بنیادی دارد یا خیر؛ به بیانی دیگر وجو محل اهدای بنیادی در این موضوع که کاشت ابرو مناسب چه کسانی نیست تاثیر گذار است. اگر فولیکول‌های موی سالمی باقی نماند، جراحان قادر نیستند فولیکول‌های مو را جمع آوری کنند و پیوند بزنند. اگر فردی از ریزش موی ابرو یا طاسی در پوست سر رنج می‌برد، بیشتر آنها مقداری از رشد ابرو را در پشت سر حفظ می‌کنند.
همچنین از آنجایی که ما از استخراج واحد فولیکولی استفاده می‌کنیم، فولیکول‌های موی ابرو به صورت جداگانه جمع‌آوری می‌شوند، به این معنی که موهای اهداکننده را می‌توان با موفقیت جمع‌آوری کرد، حتی اگر بیماران فقط یک محل اهداکننده نسبتا کوچک داشته باشند.

اگر کاندید کاشت ابرو بودیم چه روشی را انتخاب کنیم؟ بهترین روش کاشت ابرو

 • سلامت کلی

هنگام تعیین کاندید برای هر روش جراحی یا حتی شخصی که کاشت ابرو برای او مناسب نیست، بررسی سلامت کلی بیمار واجب است در نظر گرفته شود. جراحی کاشت ابرو کم‌تهاجمی است و خطر عارضه کمی دارد. با این حال، بیماران باید از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشند تا کاندیدای ایده آل برای این روش انتخابی در نظر گرفته شوند.

 • انتظارات واقع بینانه

قبل از انجام عمل جراحی کاشت ابرو، بیماران لازم است انتظارات واقع بینانه‌ای در مورد نتایج درمان داشته باشند. جراحان ما با هر بیمار مشورت می‌کنند تا در مورد نگرانی‌های خاص و اهداف درمانی آنها صحبت کنند. مهم است که بفهمیم بیماران ما به دنبال چه چیزی هستند و آنها بدانند که آیا می‌توان به طور کامل به اهدافشان از طریق کاشت ابرو دست یافت یا خیر. چنانچه بیماری انتظار غیر واقع بینانه از کاشت داشته باشد و در جلسات مشاوره نیز قانع نشود در زمره موضوع کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست قرار می‌گیرد!

به طور سنتی، درمان ابروهای نازک یا کم پشت، تکیه بر محصولات آرایشی برای پر کردن موهای ابرو است. با این حال، علاقه بیشتری به یک راه حل دائمی‌تر وجود دارد: کاشت ابرو. کاشت ابرو توسط جراح زیبایی یا پلاستیک با انتقال موهای خود شما انجام می‌شود. در حالی که این روش ساده به نظر می رسد، چندین جنبه از هزینه تا خطرات و عوارض جانبی است که باید در نظر گرفته شود. در ادامه با ما همراه باشید و با انتظاراتی که از کاشت ابرو دارید آشنا شوید و بدانید چگونه تشخیص دهید که آیا این جراحی برای شما مناسب است یا خیر.

کاشت ابرو چیست؟

خالی از لطف نیست که برای مشخص شدن افرادی که مناسب کاشت ابرو نیستند کمی درباره خود کاشت ابرو نیز صحبت کنیم! کاشتن ابرو یک عمل زیبایی است که در آن گرافت‌های مو به ناحیه ابروی شما منتقل می شود. هدف این است که موهای جدید از این پیوندها رشد کنند و ظاهری پرتر فراهم آورند.

 • روش کاشت ابرو به چه شکل است؟

این روش شبیه به کاشت مو سنتی است. گرافت موی ابرو از موهای بالای گوش شما گرفته می‌شود. جراح نه تنها موهای فردی، بلکه فولیکول های مو را نیز منتقل می کند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که موهای جدید دارای این قابلیت هستند که بعد از ریزش موهای جدید در ابروهای شما رشد کنند. بعد از اینکه بیهوشی عمومی به شما داده شد، جراح برش‌های کوچکی در محل‌های اهداکننده فولیکول و همچنین در محل‌های پیوند در ابروهای شما ایجاد می‌کند. کل فرآیند حدود ۲ الی ۳ ساعت به طول می‌انجامد.

ادامه مطلب  لیفت ابرو: انواع روش‌های آن در سال ۲۰۲۳
 • مزایا و معایب کاشتن ابرو چیست؟

متخصصین کاشت موی ابرو خاطرنشان می‌کنند که موهای جدید طبیعی به نظر می‌رسند زیرا متعلق به شما هستند. این روش همچنین ممکن است نیاز به آرایش ابرو را محدود سازد.

با این حال، نکات منفی نیز برای این روش گزارش شده است. یکی از این موارد، هزینه بر بودن آن است. همچنین ممکن است چندین ماه طول بکشد تا فولیکول‌های جدید «گرفته شوند» و نتایج کامل را مشاهده کنید. در نهایت، این احتمال وجود دارد که این فولیکول های جدید موهای جدید تولید نکنند.

بیشتر بخوانید: عوارض کاشت ابرو به روش fut

 • بهبودی برای کاشت ابرو چگونه است؟

دوره نقاهت برای کاشت ابرو نسبتا سریع است. در چند روز اول متوجه پوسته پوسته شدن اطراف ابرو خواهید شد. ممکن است لازم باشد تا ۳ هفته بعد از جراحی از ورزش شدید اجتناب کنید. در صورت مشاهده هرگونه خونریزی، تورم یا چرک در محل با جراح خود تماس بگیرید. بعد از چند هفته شاهد ریزش موهای کاشته شده خواهید بود. نگران نباشید! این کاملا طبیعی است. موهای جدید ابروی شما طی چند ماه آینده شروع به رشد می کنند. در این بین، ممکن است لازم باشد موهای کاشته شده را تا اندازه ابرو کوتاه کنید.

ادامه مطلب  دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو چقدر است؟
 • اقدامات احتیاطی و عوارض جانبی

یکی از خطرات بالقوه کاشتن ابرو این است که فولیکول‌های موی جدید جذب نمی‌شوند. در چنین مواردی، ممکن است مجبور شوید این روش را دوباره در آینده انجام دهید. همچنین خطراتی در ارتباط با خود جراحی وجود دارد. با جراح خود در مورد عوارض احتمالی زیر صحبت کنید.

 • خون ریزی بیش از حد
 • آسیب عصبی
 • ورم
 • کبودی
 • عفونت
 • جای زخم

در جلسه مشاوره قبل و بعد از کاشت به شما توصیه‌هایی می‌شود. موارد کلی این توصیه‌ها را می‌توانید در مقاله مراقبت بعد از کاشت ابرو نیز مطالعه کنید.

نمونه موفق کاشت ابرو

افرادی که نباید کاشت ابرو کنند

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟ قبل از کاشت ابرو، جراح سابقه پزشکی شما را بررسی می کند. حتما هرگونه بیماری زمینه‌ای و همچنین هر دارو یا مکملی که در حال حاضر مصرف می‌کنید را اطلاع دهید. در زیر به مواردی اشاره می‌کنیم که می گوید چه کسانی نباید کاشت ابرو کنند. افرادی که دارای بیماری های زیر هستند.

 • آلوپسی آره آتا
 • تریکوتیلومانیا
 • اختلالات خونریزی
 • سابقه عوارض مربوط به جراحی زیبایی

مشاوره فرصتی برای شماست تا به مجموعه کاری جراح نگاهی بیندازید و در عین حال برای خود وقت بگذارید تا از آنها سؤال بپرسید. بسیاری از ارائه دهندگان مشاوره “رایگان” ارائه می‌دهند. در نهایت، هرگز نباید کاشتن ابرو را با یک ارائه دهنده نامعتبر به عنوان راهی برای صرفه جویی در هزینه انجام دهید. این نه تنها ممکن است منجر به عوارض کاشت ابرو شود، بلکه احتمالا از کار ناراضی خواهید بود و ممکن است مجبور شوید دوباره آن را انجام دهید. اگر در پیدا کردن یک ارائه دهنده مشکل دارید، از یک متخصص پوست بخواهید که آنها را به شما معرفی کنند. همچنین می‌توانید از طریق انجمن جراحان پلاستیک، جراحان پلاستیک معتبر در منطقه خود را جستجو کنید.

ادامه مطلب  مزایا کاشت ابرو چیست؟

در طی عمل کاشت ابرو، فولیکول‌های مو از ناحیه خاصی از پوست سر شما برداشته شده و سپس به طرز ماهرانه ای به ابروهای شما پیوند زده می‌شود. این روند تا زمانی که به بهترین شکل ممکن ابرو داشته باشید ادامه خواهد داشت. مقدار موهای استفاده شده بر اساس هر مورد مشخص می شود.

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

مشاوره کاندیداتوری کاشت ابرو در کلینیک ماه زر

اگر از ظاهر ابروهای خود راضی نیستید و خواهان آن هستید که راه حل دائمی‌تری داشته باشید، کاشت ابرو در کلینیک ماه زر، معتبرترین کلینیک کاشت ابرو شهرک غرب، ممکن است نتایج طولانی مدتی را ارائه دهد. با این حال، نتایج ممکن است متفاوت باشد، و همیشه خطر عوارض جانبی با جراحی زیبایی وجود دارد. این امر حتی با روشی به ظاهر ساده مانند کاشت ابرو نیز صادق است. همه گزینه‌های خود را به دقت ارزیابی کنید و از پزشک خود راهنمایی بخواهید. اگر تصمیم دارید کاشت ابرو را ادامه دهید، برای تحقیق و یافتن یک ارائه دهنده معتبر که بهترین کار ممکن را انجام دهد، وقت بگذارید.

مشاوره ۲۴ ساعته:

09127300790

اگر بیمار دارای سلامتی جسمانی کامل باشد کاشت ابرو نه تنها برای او خطرناک نیست بلکه می‌تواند نتایج مطلوبی برای او داشته باشد که سال های سال دوام دارند. از آنجایی که موهای کاشته شده به ابروهای شما از قسمت جانبی ناحیه اکسیپیتال پوست سر می‌آیند، طبیعی به نظر می‌رسند. اگر یک برنامه اصلاحی طبیعی داشته باشید، هیچ کس هرگز نمی‌داند که شما عمل کاشت ابرو انجام دادید.

چه کسانی نباید کاشت ابرو انجام بدهند

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست و قادر به استفاده از این عمل زیبایی نیستند، عبارتند از:

 • افرادی که دارای اختلال های تیروئیدی هستند. به این علت است که بدن این افراد به خاطر وجود اختلال های تیروئیدی قادر به کنترل هورمون های تولیدشده نیست و موجب ریزش مو می شود. این افراد اگر عمل کاشت ابرو را هم انجام دهند، موفقیت آمیز نیست و بعد از مدتی تمام موها می ریزد؛ زیرا فولیکول های مو تولیدکننده نیستند.
 • یک دسته افرادی که نباید کاشت ابرو کنند، افرادی هستند که دارای بیماری روان شناختی تریکوتیلومانیا هستند. این بیماران تمایل به کندن موهای سر و صورت خود دارند. در واقع هنگامی که به طور مکرر موهای یک ناحیه از ابرو را بکنید، بعد از مدتی دیگر در آن ناحیه از ابرو موها رشد نمی کنند و دچار طاسی در آن قسمت از ابرو خواهید شد.
 • عمل کاشت ابرو برای بیماران زیر ۱۸ سال نیست. دلیلش این است که این بیماران به دلیل اینکه در سن رشد هستند اگر عمل زیبایی کاشت ابرو را انجام دهند، مو های کاشته شده بعد از مدتی ریخته می شود و نتیجه رضایت بخش نیست.
 • دسته بعدی افرادی هستند که دارای بیماری لخته و منعقد شدن خون هستند. اگر بیمار از این بیماری رنج می برد، نه تنها این عمل برای او نتایج مطلوبی ندارد، بلکه ممکن است این عمل به قیمت جان بیمار نیز تمام شود.

جستجو مرتبط کاربران:

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

 1. سلام موی سرمن در قسمت جلو در ناحیه فرق سر خیلی خلوت شده با توجه به اینکه من مسافر وبه عبارتی مهمان هستم آیا امکان کاشت مو بدون زخم شدن وجود داره یا نه ؟ میخواستم دوره درمان را بدانم چه مدت لازم است تشکر از پاسخگویی شما

 2. سلام
  میخواستم بدونم چه جوری میتونم هزینه دقیق پی آر پی مو رو بدونم ؟ و اینکه تاثیر روی ریزش موی ارثی داره؟

 3. هر زائده ای در ناحیه تناسلی زگیل تناسلی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

تلگرام-کلینیک-مو-ابرو-ماه زر

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

ما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آپارات کاشت مو و ابرو ماه زر

اینستاگرام کاشت مو و ابرو ماه زر

یوتیوب مرکز مو و ابرو زیر نظر کلینیک ماه زر

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)
کاشت مو میکروگرافت کاشت ابرو در یک جلسه قبل و بعد کاشت مو قبل و بعد کاشت ابرو